KızlarBiliyor

Bedelli Askerlik İçin Kredi Veren Bankalar 2018

Bedelli Askerlik İçin Kredi Veren Bankalar 2018

Askerlik görevini bedelli olarak yapmak isteyenler için müjdeli haber geldi. 2018 yılında askerlik hizmetini bedelli ödemek isteyenlere kredi veren bankalar. Bankalardan kredi çekerek bedelli askerlik ücretini ödemek isteyenlere düşük faizli kredi imkanları. Bedelli askerlik ücreti nereye yatırılır? Bedelli askerlik başvuruları nereye yatırılır. Sizde Bedelli Askerlik İçin Kredi Veren Bankalar 2018 imkanları ile gerekli ücreti kredi kullanarak 48 ay vadeli geri ödeyebilirsiniz.

Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar 2018

Geçtiğimiz günlerde on binlerce vatandaşımızın merak ile beklediği bedelli askerlik açıklaması yapıldı. Geçtiğimiz yıllara oranla düşük bir ücret talep edilmesi herkesim tarafından mutlulukla karşılandı. Fakat 2018 yılında bedelli askerlik uygulamasında bir farklılık dikkat çekmekte. Ödenmesi gereken rakamın 15 bin lire ve başvuru yaşının 25 ‘e çekilmiş olmasının yanında 28 gün temel askerlik görevinin bulunması. Yani askerlik hizmetini bedelli olarak yapmak isteyenler 25 yaş şartı ve 15 bin lira ödemelerinin yanında 28 gün de askerlik yapması gerekecek. Bu süre içerisinde temel askerlik eğitiminin yapılacağı açıklanmakla ile birlikte ödenmesi gereken ücretin düşük olması başvuru sayısının yüksek olmasına neden olacaktır.

Bankalardan Askerlik İçin Kredi Kullanmak

Yukarıda belirtildiği üzere 25 yaşının üzerinde olanlar 15 bin lira yatırmaları halinde askerlik görevlerini bedelli olarak yapacaklar. 28 günlük temel askerlik görevinin henüz hangi birliklerde yapılacağı açıklanmamış olsa da bu konuda 3 veya 4 yerden birisinin olması beklenmektedir. Şartları taşıyan ve ücretini yatırmak isteyenler isterlerse bunun için bankalardan kredi kullanabilirler. Verilen kredi Askerlik Kredisi olarak geçmese de tüm bankalardan İhtiyaç veya Tüketici kredisi kullanabilirsiniz. Bilindiği üzere 3 ile 48 ay arasında vade imkanlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu neden ile kredi kullanmak isteyenlere Bedelli Askerlik İçin Kredi Veren Bankalar 2018 başlığı ile en düşük faizli kredi veren bankaları sizler için araştırdık.

Halkbank Bedelli Askerlik Kredisi

Askerlik hizmetini bedelli olarak ödemek isteyenlere kredi veren bankaların başında Halkbankası gelmektedir. Kredi faiz oranlarının yükseldiği bu günlerde en düşük faizli tüketici kredi vermeye devam eden banka bedelli askerlik kredi vermektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu krediyi tüketici ihtiyaç kredi adı altında veren banka % 1,67 faiz oranı ile 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Bu imkanlar dahilinde 15 bin liralık 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyenlerin aylık 490 liralık taksit ödemesi gerekecektir.

Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi Faiz Oranları

Bedelli askerlik ödemeleri için kredi veren bir diğer banka da Vakıfbank olarak dikkat çekmektedir. Sizde istenilen 15 bin liralık ücreti 48 aya kadar vade imkanı ile bu bankadan kullanabilirsiniz. % 1,75 faiz oranı ile alabileceğiniz bu krediyi ister şubeden isterseniz internet bankacılığı ile başvurabilirsiniz. 15 Bin liralık 48 ay vadeli askerlik kredisini bu bankadan kullanalar aylık 500 liralık geri ödemesi gerekmektedir.

İşbankası Bedelli Kredisi 2018

Bedelli Askerlik İçin Kredi Veren Bankalar 2018 listesinde % 1,70 faiz oranı ile İş Bankası oldukça fazla tercih edelin bankalar arasında bulunmaktadır. Diğer bankalarda olduğu gibi 3 ile 48 ay vade seçeneklerinden istediğiniz tercih edebilirsiniz. Belirtilen faiz oranı ile 48 ay vadeli olarak kullanılan bedelli askerlik kredisi için aylık 493 lira ödemeniz gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.