KızlarBiliyor

Evlere El İşi Veren Firmalar 2018

Evlere El İşi Veren Firmalar 2018

Evinde ek iş yaparak para kazanmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar birbirinden farklı ek işleri yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı bu tarz işlerin arasında her dönem bulunabilen ve yapmasını bilenlere güzel paralar kazandıran Evde El İşi bayanlar tarafından ilgi görmeye devam ediyor. Sizde sahip olduğunuz el beceriniz doğrultusunda herhangi bir El İşi yaparak para kazanabilirsiniz. Evlere El İşi Veren Firmalar 2018 iş imkanları dahilinde bulunan işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek iş talebinde bulunun.

Bayanlara Ek Gelir Getiren El İşleri

Ülke genelinde binlerce bayan evinde televizyon karşısında oturduğu yerden el işi yaparak para kazanmaktadır. Bazıları tığ, şiş veya daha farklı aletleri ile yapılan el işleri bir çok kişinin geçim kaynağı haline gelmiştir. El becerisi gerektiren bu tür işleri yaparak sizde belirli miktarlarda bir gelir elde edebilirsiniz. El işi denildiği zaman sadece tığ ve şiş ile örülen ürünler ile sınırlı kalmamak gerekir. Bunun dışında birbirinden farklı ürünlerin hazırlanması adına el becerisine sahip ev hanımları aranmaktadır. Sizde ek gelir elde etmek adına el becerinize güveniyorsanız aşağıda belirtilen ürünlerin hazırlanması işi için iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanın

Evde el becerisi ile para kazanmanıza imkan veren işlerin başında evde boncuk işi gelmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi boncukların belirli ürünlere işlenmesi işi el becerisine sahip olanlar tarafından yapılmaktadır. Küçük boncuk taneciklerinin düzenli ve istenilen şekilde işlenmesi işi bu alanda çok kazandıran ek işler arasında gösterilmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına ek iş arıyorsanız bu işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Evde Gelin Şalı işi Yapabilirsiniz

Yaz sezonlarında düğünlerin çoğalması sonucunda bir çok bayan bu işi yapmak adına oldukça fazla iş imkanına kavuşuyor. Sizde şiş veya tığ ile örülen bu ürünleri hazırlayabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. El becerisi gerektiren bu işi isteyenler internet üzerinden gelin yalı imalatı veren firmalardan talep edebilirler. Bunun ile birlikte bulunduğunuz bölgedeki kına ve düğün malzemelerinin satıldığı iş yerleri ile görüşerek de bu işi temin edebilirsiniz. Evlere El İşi Veren Firmalar 2018 iş imkanları arasında bulunan bu iş parça başı ücretlendirilmektedir. Bu işi yapanların hızlı ve düzgün şal örmeleri halinde ayda 2 bin liraya kadar ek gelir elde edebilirler.

Evde Tesbih Dizerek Para Kazanmak

Evinde ek kazanç elde etmek isteyen bayanların rahatlıkla yapabileceği ek işlerden bir tanesi de tesbih dizme işi olarak dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı ebap ve sayılardan oluşan tesbih tanelerinin dizilmesi sayesinde ayda bin lira kazanabilirsiniz. Evinizin işlerini yaptıktan sonra arda kalan zamanda bu işi rahatlıkla yapabilir ve sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler Evlere Tesbih İşi Veren Firmalar ile iletişime geçebilir ve iş talebinde bulunabilirler.

Evde Paketleme İşleri

Yukarıda belirttiğimiz işlerin dışında bir alanda bulunan paketleme işleri 2018 yılının en çok kazandıran ek işleri arasında bulunmaktadır. Birbirinden farklı onlarca ürünün paketlenmesi işi binlerce kişinin para kazanmasına imkan tanımaktadır. Sizde onlarca ürün arasından kendinize uygun olanı ürünü belirleyerek bu işi talep edebilirsiniz. Belirlenen ürünlerin istenilen ambalajlara veya kutulara paketlenmesi işi sayesinde 2.500 lira kazanabilirsiniz. Bunun ile birlikte Evlere El İşi Veren Firmalar 2018 imkanları dahilinde evlere verilen diğer işler aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu işlerden kendinize uygun olanın belirleyerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde Çalışarak Ek Gelir Elde Etmek

Ülke genelinde on binlerce bayan evinde çalışarak para kazanmaktadır. Bunun en büyük nedenleri arasında kendisine uygun bir iş imkanın bulunmaması, çocuklarının bakımı ve aile geleneklerinden herhangi bir iş yerinde çalışmasına izin verilmemesi olarak sıralanabilir. Nedeni her ne olursa olsun isteyen tüm bayanlar evinde kendisine uygun olan bir işi yaparak ek gelir elde edebilir. Bu noktada en önemli nokta ise hangi işin kendinize uygun olduğunu iyi belirlemeniz gerektiğidir. Ayrıca çok büyük paralar kazanmak adına bilmediğiniz işleri veya yüksek miktardaki işleri talep etmeyiniz. Çok para kazanacağım derken daha büyük sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ayşegül dedi ki:

  Evde paketleme işleri yapmak istiyorum iki çocuğum var eşime destek olmak istiyorum Tekirdağ Çerkezköy’de oturuyorum dönerseniz memnun olurum

 2. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle/Ankara da oturuyoruz. 4 kişiyiz. Elimiz hızlıdır.

 3. Sevda kurt dedi ki:

  Kolay gelsin Ankara’da yaşıyorum baktığım bir yetim çocuğum evde pagetleme işini önceden yapmıştım firma memnun kalmıştı evlendikten sonra bıraktım ama şimdi çocuğumu büyütmek ve para ihtyacim var yardımcı olursanız çok sevinirim

 4. Derya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim gaziantep

 5. Büşra dedi ki:

  05541910246 nolur dönüş yapın ya lutfen

 6. Gamze çoşkun dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Lamia dedi ki:

  Ek iş ariyorum. Dönerseniz sevinirim.

 8. Esranur Gurbuz dedi ki:

  Ben is ariyorum evde oturatak yapabilecegim bi is

 9. Burcu Kara dedi ki:

  Merhaba! Eskişehir Tepebaşında yaşıyorum ve evden yapabileceğim bir ek iş arıyorum. Paketleme, davetiye katlama vb. her işi yapabilirim. Bana buradan ulaşabilirsiniz.

  ladypug-@hotmail.com

 10. İZGİ HASAN dedi ki:

  İyİ günler …

  Bursa da oturuyorum. Sürekli olarak destek verebileceğim uzun yıllar çalışabileceğim bir sistem kurmak istiyoruz. Ben ve 5 bayan arkadaşımın dahil olacağı bir ekip ile sizden geri dönüş beklemekteyiz.

 11. ERDEM dedi ki:

  EK İŞ ARIYORUM DÖNÜŞYAPARSANIZ SEVİNİRİM

 12. selda dedi ki:

  ANTALYA için evde iş imkanları evlere iş veren firmalar hakkında bilgi rica ederim.
  teşekkürler

 13. Ebru dedi ki:

  Konya evde paketleme yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.05353144303

 14. Ebru dedi ki:

  Konya evde çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.05353144303

 15. Sevim dedi ki:

  İlgilenirseniz sevinirim İzmirde oturuyorum

 16. Cemile dedi ki:

  İzmir buca da oturuyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi geri dönüş yaparsanız sevinirim

 17. Halil dedi ki:

  Gaziantep tesbih dizme ve butun paketleme isleri yapilir

 18. Gülistan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum gaziantep.

 19. İrem dedi ki:

  Evde tespih dizme işi yapmak istiyorum ,geri dönebilirseniz sevinirim teşekkürler.

 20. TANSEL EMİN GÖK dedi ki:

  EVDE İŞ ALIP YAPMAK İSTİYORUZ.MÜMKÜNSE DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.SAYGILAR 0536 035 46 30

 21. Gülcan KOCAMAN dedi ki:

  Kocaeli’de ikamet ediyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Evde işe ihtiyacım var..

 22. fatma dedi ki:

  izmir gaziemirde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum teşbih dizme işi de olabilir. geri dönüş yaparsanız sevinirim. fatmabayraktar34@hotmail.com

 23. Nilay dedi ki:

  Elim paketleme , süsleme gibi işlere yatkındır. Titizlikle yapar zamanında teslim edebilirim. İstanbul yeşilköyde oturuyorum ulaşırsanız sevinirim. nkolas.dmrm@gmail.com

 24. Tuğba arslan dedi ki:

  Merhaba ben eskisehirde yim rica ediyorum yardimci olun evde ek iş arıyorum

 25. feray kabay dedi ki:

  ankara etimesgut’da ikamet ediyorum evde ek gelir için bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim hatasız gününde işlerinizi teslim ederim

 26. Sonmez dedi ki:

  Kayseri dönüş yaparsanız sevinirim acil lutfen

 27. şule dedi ki:

  merhaba ankara da 5-6 kişilik ekibiz dönüş yaparsanız çok sevinirim

 28. Hilal dedi ki:

  Merhaba kayseriye dönüş yaparsanız sevinirim evde 8 kisiyiz ve bir isi cok cabuk yaparız

 29. İsminiz dedi ki:

  Eskisehir evde is yapmak istiyorum donerseniz sevinirim

 30. Esin dedi ki:

  Eskişehir. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 31. Yasemin KARACAN dedi ki:

  Dönerseniz sevinirim 0537 943 34 46

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.