KızlarBiliyor

Site Kullanım Koşulları

www.kizlarbiliyor.com sitesini tüm kullananlar aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılır. Koşulları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayınız.

  1. www.kizlarbiliyor.com sitemizde evden yapılabilen ve ek gelir elde etmenize yardımcı olacak işler hakkında kapsamlı bilgi verilmektedir.
  2. Sitemizde yayınlanan yazılar haber verilmeden paylaşılamaz.
  3. www.kizlarbiliyor.com sitesi olarak kullanıcı ve ziyaretçilerimizden hiç bir ad altında kesinlikle ücret talep etmemektedir.
  4. Sitemizin adını kullanarak tarafınıza iş vereceğini taahhüt eden ve tarafınızdan herhangi bir isim altında ücret veya herhangi bir şey talep edenlere itibar etmeyiniz. Bu ve buna benzer bir durum karşısında doğacak olumsuzluklardan sitemiz sorumlu değildir.
  5. Sitemizin yorum bölümüne yazılanlar kişilerin kendi yorumları olup herhangi bir kurum, iş yeri veya kişiye karşı hakaret, küfür ve aşağılayıcı sözler yorum yazan kişiyi alakadar etmektedir. Bu ve buna benzer durumlarda gerekli mercilere yorum yazan kişinin IP Adresi sitemiz tarafından verilecektir.
  6. Sitemizin yorum bölümünü kullanmak isteyenlerin cep telefonlarını eklemesi kesinlikle önerilmez. Cep telefonu numarası eklenmesi  halinde doğacak olumsuz olaylardan sitemizin sorunlu olmadığını belirtmek isteriz.
  7. Yorum bölümüne kişisel bilgilerini paylaşanların sorumluluğun kendisinde olduğunu belirtmek isteriz. Yazılan yorumun silinmesini, kaldırılmasını veya düzenlenmesini istediğiniz bir konu varsa yorum bölümü veya İletişim bölümünü kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. (Düzenleme yapılacak yorum ile ilgili; hangi yazıya yorum yapıldığı. kullanıcı adı ve mail adresini bildirmeniz gerekmektedir.)