KızlarBiliyor

Para Kazanmak İçin Okunacak Dua

Para Kazanmak İçin Okunacak Dua

Para Kazanmak İçin Okunacak Dua bir koç kişinin oldukça ilgisini çeker. Fakat bazıları bu çalışmanın karşılığını tam olarak alamazlar. Böyle bir durumda insanlar çalışmanın yanında Para Kazanmak İçin Okunacak Dua ve farklı ibadetleri araştırırlar. Bilindiği üzere insanlar dua etmeyi bir ihtiyaç olarak görmektedir. Sadece zor durumda kalındığında değil güzel bir istek, nasip, daha çok para kazanmak için dua ederler. Kısacası tevekkül olarak bilinen insanın elinden geleni yapması ve gerisini Allaha bırakması oldukça önemlidir. Müslümanlar bir işin olabilmesi adına İnşallah diyerek bile dua etmiş sayılırlar.

Kazancın Bereketini Artıran Dualar

Çalışan ve bunun karşılığında almış olduğu emeğin bereketli olmasını istemek kadar doğal bir istek bulunmaz. Bir çok kişinin karşısına çıkan kazandığının karşılığını alamamak veya kazandığının bereketsiz olmasının farklı açıklamaları olabilir. Sizinde bu veya buna benzer bir durumdan şikayetiniz varsa Para Kazanmak İçin Okunacak Dua olarak bilinen duaları okuyarak manevi bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Para Kazanmak İçin Dua etmek ile birlikte isteyenler evinin bereketini artıran karınca duasını da sıklıkla okuyabilirler.

bol kazanç için dua

Yukarıda Arapçası yazan karınca duasını isteyenler kazançlarının bereketini artırmak adına gün içerisinde istedikleri kadar okuyabilirler. Bu duanın içerisinde geçen Ey Diri ve Kaim olan Ey Celal ve İkram Sahibi, Ey Büyük (AZİM) Olan arşın sahibi, senden beni Helal ve Hoş bir Rızık ile Rızıklandırmanı İstiyorum, senin rahmetinle ey merhametlilerin en merhametlisi.  sözleri oldukça anlamlıdır. Sizde gün içerisinde rızkınızın bereketlenmesi adına bu duayı edebilirsiniz.

Bol Kazanç İçin Dua

Maddi sıkıntı yaşamadan Dünya hayatını geçirmek isteyenler çalışmanın yanında bunu Allahtan dua ederek istemektedir. Müminin silahı duasıdır diyen Peygamberimiz bol dua etmeyi tavsiye buyurmuştur. Bu neden ile bir çok olayda olduğu gibi çok para kazanmak veya bol rızık için aşağıda belirtilen duayı istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

Allahım Üzüntülerinden ve Sıkıntılarımdan Sana Sığınırım. Acizlik ve Tembellikten sana Sığınırım. Korkaklıktan ve Cimrilikten Sana Sığınırım. BORÇ Altına Düşmekten, Acizlikten ve Düşmanların Üstün Gelmesinden Sana Sığınırım.

Allahümme inni euzü bike minel hemmi vel hazeni ve euzü bike hinel aczi vel keseli Ve euzü bike minel cübni vel buhli Ve euzü bike min ğalebetid deyni ve gahrir ricali.

Gün içerisinde Para Kazanmak İçin Okunacak Dua arayanlar sabah namazı vaktinden sonra bu duaları istedikleri kadar okuyabilirler. Dua ederken Allah’ın isimleri (Esmaül Hüsna) okumanın çok faydalı olduğunu hatırlatmak isterim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.