KızlarBiliyor

Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın

Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın ve aile bütçesine katkıda bulunun. Evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyen bayanların yapabileceği ek işlerden bir tanesi de Evde Etiket İşi olarak dikkat çekmektedir. El becerisine sahip olan tüm bayanlar bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirler. Bunun için tek yapmanız gereken etiket işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz olacaktır. Boş zamanlarınızda oturduğunuz yerden bu işi yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizinde ek gelire ihtiyacınız varsa Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın.

Etiket İşi Nasıl Yapılır

Ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanların sıklıkla başvurduğu işlerden birisi olan etiket işi kolay kategoriler arasında gösterilmektedir. Özellikle yurt dışından fason olarak getirilen ürünlerde bu işlem uygulanmaktadır. Son zamanlarda öncelikli olarak Waikiki vb. firmalar ucuz olduğu için ürünlerin bir çoğunu Çin başta olmak üzere uzak doğu ülkelerinden tedarik etmektedir. Buralardan gelen ürünlerde ise herhangi bir etiket bulunmamaktadır. Firmaların istediği ürünleri etiketsiz ve sade bir şekilde geldiğinden dolayı yeni bir iş imkanı doğdu. Bu ürünlerin standartları taşıdığını belirten etiketler, yıkama bilgilerini içeren etiketler ve diğer bilgilendirme etiketleri ülkemizde dikilmektedir.

Belirttiğimiz bu işlerin yapılması için de yüzlerce kişinin çalıştırılması anlamına gelmektedir. Firmalar bu iş için eleman çalıştırmaktan sa bu işi fason olarak yaptırmakta ve daha uyguna mal etmektedir. Bu işi yapacak olanların sigortasız olarak çalışması firmalar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca bu tür işler için sabit ücret ödemek istemeyen firmalar etiket işi yapanlara parça başı bir ücret ödemesi yapmaktadır. Bu durum da becerikli ve eli hızlı olanların daha fazla kazanmasına imkan tanımaktadır. Sizde el becerinize güveniyorsanız bu işi yapmak için hemen başvuruda bulunmalısınız. İsteyenler bu işi aile bireyleri ile birlikte yapabilir ve kazançlarını artırabilirler. Sizde ek gelir elde etmek istiyorsanız Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın.

Evlere Etiket İşi Veren Yerler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi evinde ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanlar bu işi rahatlıkla yapabilirler ve ek gelir elde edebilirler. Bunun için evlerinde herhangi bir özel alan oluşturmalarına da gerek duymamaktadırlar. İsteyenler bir masanın üzerinde bu işi rahatlıkla yapabilirler. Belirlenen etiketleri iğne yardımı ile ürünlerin istenilen bölgesine dikme işi her bayan tarafından rahatlıkla yapılabilir. Kısa bir sürede bu işte eliniz hızlanacak ve yüksek miktarda etiket işini gün içerisinde yapacak ve güzel paralar kazanacaksınız.

Bu işi yapmak isteyenler maalesef satış mağazalarına gederek bu işi talep edemezler. Yukarıda da belirttiğimiz gibi firmalar bu işi fason firmalarına göndermektedir. Sizinde bu fason firmalar ile iletişime geçmeniz gerekecek. Evde çalışmak isteyen bayanlarda bu tür firmalara ulaşmak için internet üzerinden evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bilindiği üzere ev hanımlarının ek iş bulması adına en büyük yardımcısı bu tür firmalar olmaktadır. Kısa bir araştırma sonucunda sizde evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiket İşi Ne Kadar Kazandırır

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanların en çok tercih ettiği para kazanma yöntemi olan evde çalışarak ek iş yapmak son zamanlarda oldukça popüler oldu. Sizde çeşitli nedenlerden dolayı dışarıda herhangi bir iş yerinde çalışma imkanına sahip değilseniz Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın. Bu işi yapanlar ise belirttiğimiz üzere parça başı bir ücret ile değerlendirilmektedir. Verilen bu ücretler ilk zamanlar çok küçük miktarlar olarak değerlendirilse de ilerleyen zamanlarda çok fazla adette etiket işi yapabileceğinizden kazancınız da artacaktır. El becerisi yüksek ve seri olan bayanlar bu işi evlerinde yaparak ayda 1.500 lira rahatlıkla kazanabilirler. Sizde bu rakamlarda bir ek gelire razı iseniz hemen etiket işi yapmak için başvuruda bulunmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Öznur dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 2. İrem dedi ki:

  İstanbul Küçükçekmece’de oturuyorum evde etiket boncuk dizme işleri yapabilirim acil paraya ihtiyacım var

 3. Gonca dedi ki:

  Sultangazi istanbul evde ek iş yapmak istiyorum

 4. Diana dedi ki:

  Evde ek işi yapmak istiyorum. .teşekkürler

 5. Bende etiket işi yaomak istiyoru dedi ki:

  İki çocukutuyorum çok ihtiyacım var ityacım

 6. Sevgi dedi ki:

  Lütfen iki çocuk okutuyorum o yüzden evde iş yapmam lazım kayseri de koca sinanda oturuyom bu tür işlerde çalıştım tam bana göre numaram 05075699660 allah rızası için arayın çok ihtiyacım var

 7. Sevgi dedi ki:

  Acil evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var kayseri Kocasinan da yaşıyorum

 8. Filiz dedi ki:

  Kayseri talas evde yapabileceğimiz bir is istiyorum acil

 9. Esat ERDOĞAN dedi ki:

  İzmir karşıyaka da oturuyorum. Ek iş arıyorum. 25 yasındayım. Düzenli ve disiplinliyim. 2 üniversite okuyorum.

 10. gülşen dedi ki:

  gaziantep sahinbey

 11. HAMZA dedi ki:

  izmirden bana ulaşabilirsiniz-05358905910

 12. Meltem dedi ki:

  Buna benzer işlerde Kayseri de çok çalıştım şimdi yeni evlendim Antalya dayım işe de çok ihtiyacım var bana ulaşın acil işe ihtiyacım var önemle rica ediyorum

 13. Meltem dedi ki:

  Selamünaleyküm ben Antalya ya yeni geldim yeni evlendim bu işi.çok sevdim vede çok hızlı bi şekilde yapabilirim buraya gelmeden önce buna benzer işlerde çok çalıştım lütfen bana acilll dönüş yapın çok ihtiyacım var

 14. Betül dedi ki:

  Etimesgut/Ankara

 15. arzu kaplan dedi ki:

  ev hanımıyım iki öğrenci okutuyorum üniversitede evime ve eşime katkıda bulunmak için evde ek iş yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.