KızlarBiliyor

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Fiyatları

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Fiyatları

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Fiyatları bir koç dövme sahibi tarafından merak edilmektedir. İnsanların beğenerek yaptırdıkları dövmeleri belirli bir zaman sonra istemeyebilir. Dövmeden sıkılma veya yapılan dövmeden pişman olma nedenleri ile her yıl yüzlerce kişi dövmesini sildirmek istemektedir. Bu da lazer ile dövme silme işlemi ücreti ne kadar sorusunun sıklıkla sorulmasına neden olur.

Lazerle Dövme Sildirmek

Belirli bir amaç veya görsel güzellik olarak bir çok kişi vücudunun farklı bölgelerine dövme yaptırmaktadır. Yapılan bu dövmelerin renkleri ve büyüklükleri farklılık gösterebilir. Kişinin beğenisi ve kişisel tercihinden dolayı çok farklı türden dövmeler yaptırıldığı gözlemlenmektedir.

İlk başlarda beğenilen veya çok hoş göründüğü düşünülen dövmeler ilerleyen dönemde farklı gelebilir. Sıkılmak, artık beğenmemek veya yapılan dövmeden dolayı pişmanlık duymak veya dövme yaptırmaktan vazgeçmek. Bu ve buna benzer farklı nedenler ile yaptırılan dövmeden kurtulmak isteyenler lazerle dövme sildirme işlemi yaptırır.

Lazer İle Dövme Silme İşlemi Yaptırmak isteyenlerin hepsi aynı özelliği taşımıyor olacaktır. Bazıların dövmesi kısa süre önce yapılmış bazılarının ki ise uzun zaman önce yapılmış olabilir. Ayrıca yapılan dövmelerin büyüklükleri de farklılık göstermektedir.

Dövme Sildirme İşlemi

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Fiyatları hakkında bilgi almak isteyenlere farklı fiyat aralıklarından bahsetmek istiyorum. Çünkü sahip olduğunuz dövmenin bazı kriterlerine göre tarafınızdan alınacak olan ücret de değişecektir. Buna etki eden ve dövme silme ücreti değişikliğinin nedeni olan olayları kısaca sıralamak istiyorum:

  • Yaptırmış olduğunuz dövmenin rengi
  • Dövmenin vücutta bulunduğu bölge
  • Dövmenin yapılmış olduğu zaman aralığı
  • Dövme renginin koyuluğu
  • Derinizin özelliği

Yukarıda belirtilen özellikler vücudunuzdan lazer ile tamamen kazınacak olan dövme işleminin fiyatını belirleyen etkenlerdir.

Dövme Sildirme Fiyatları

Vücuduna yaptırdığı dövmeden vazgeçen ve bunu vücudundan sildirmek isteyenler bunun bedelini ödemek zorunda kalırlar. Yapılan dövme esnasında çekilen acının aynısını çekeceğini düşünen ve bundan vazgeçen insanlar da olduğunu belirtmek isterim. Eme bu işlem dövme yaptırma esnasındaki işlem gibi size acı vermez. Hatta bazı lazer dövme silme işlemi yapan makineler ile bu işi tamamen ağrısız bir şekilde bir kaç seans ile yaptırmanız mümkün.

Vücudunuzdaki dövmenin büyüklüğünden renginin koyuluğuna kadar bir çok etkenin dövme sildirme fiyatlarını etkilediğini belirtmiştik. Ayrıca silenecek olan dövmelerin büyük bir bölümü tek seansta sonuçlanmamaktadır. Bir kaç seans ile bir çok dövmenin silindiği de bilinmektedir. Bu neden ile dövme silme ücreti yapılacak olan seans sayısına göre belirlenir. O zaman lazerle dövme temizleme işlemi ücretlerini seans olarak öğrenebiliriz.

Dövmenin nerede olduğu ve tek renk mi farklı renkler var mı? gibi kriterlere göre farklılık gösteren dövme silme seansları ortalama 750 lira ile 2 bin lira arasında yapılmaktadır. orta büyüklükte fazla koyu renkle olmayan tek renkli dövmelerin işlemi ortalama 2 – 3 seansta tamamen gerçekleşmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Fiyatları

Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Lazerle Dövme Sildirme İşlemi Fiyatları hakkında bilgi verdikten sonra bu işlemin nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Ülkemizde ve dünyada lazer ile dövme silme denildiği zaman en iyi lazer sisteminin Q-SWİTCH olduğu belirtilmektedir. Siyah ve renkli tüm dövmelerin temizlenmesi işinde bu cihaz oldukça etkilidir. Leke ve iz bırakmayan bu cihaz ile en zor dövmelerden bile kurtulmanız mümkün. Ülkemizde bu cihaz ile bu işlemi yapan Devlet Hastanesi bulunmamaktadır.Özel Sağlık Poliklinikleri ve Özel Hastane bulunmaktadır. Sizde isterseniz bu işlemi yaptırmak için başvurduğunuz yere bu cihazın olup olmadığını sorabilirsiniz.

Belirtilen cihaz dövmenin üzerine çok hızlı vuruşlar yaparak dövme çevresindeki dokunun zarar görmesini engeller. Bu sayede tam olarak istenilen ve derinin altında bulunan mürekkepli bölge temizlenir. Bu cihaz ile aynı zamanda vücuttu bulunan lekeler de temizlenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.