KızlarBiliyor

Ankara Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Ankara Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı

Ankara Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı dahilinde verilen işlere hemen başvuruda bulunun. Evde paketleme işi, evde maske işi ve işkur ek işleri hakkında bilgi sahibi olun. Evinde oturduğu yerden çalışarak para kazanmak isteyenler. Ankara ve ilçelerinde ikamet edenlere evde çalışarak para kazanma imkanı veren firmalar. Ankara’da evlere iş veren firmalar ilanları. Evinde çalışmak isteyenler iş için nereye başvuru yapmalıdır. Acil paraya ihtiyacı olanlara para kazandıran ev işleri. Evde çalışarak ayda 500 lira ile 3 bin lira arasında para kazanmanıza imkan veren ev işleri sayesinde sizde para kazanabilirsiniz. Evinde para kazanmak isteyenler Ankara Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı  imkanlarından yararlanabilir. Sizde para kazanmak istiyorsanız evlere iş veren firmaların imkanları ile para sorununu halledebilirsiniz.

Ankara’da Evde Ne İş Yapılır?

Başkentimiz Ankara’da binlerce ev hanımımız aile ekonomisine katkıda bulunmak adına evinde çalışarak para kazanmaya devam etmektedir. Evlere iş veren firmalar  imkanlarından yararlanarak sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bilindiği üzere genellikle ev hanımları tarafından yapılan bu tür işler sayesinde 500 lira ile 3 bin lira arasında para kazanma imkanına kavuşabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarının Ankara Ev Hanımlarına İş İmkanları  imkanlarından en çok tercih ettiği işleri sıralamak gerekirse:

 • Evde paketleme işi
 • Evde kutu katlama işi
 • Evde nikah şekeri işi
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde boncuk işi
 • Evde dikiş işi
 • Evde oya işi
 • Evde etiket işi
 • Evde mandal paketleme
 • Evde internet üzerinden para kazanmak

Yukarıda belirttiğimiz ev işleri Ankara ve ilçelerinde en çok talep edilen işler olarak dikkat çekmektedir. Ankara Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı dahilinde sizde bu işlerden istediğiniz bir tanesini talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ankara’da Evlere İş Veren Firmalar

Ankara ve ilçelerinde oturan ev hanımlarına iş göndererek üretim yapıp hem kendileri hemde ev hanımlarına para kazandıran yüzlerce firma bulunmaktadır. Bu firmalara internet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız firmalara bilgilerinizi bırakarak talep ettiğiniz işleri belirtmeniz gerekmektedir. Başvuru kabul edilenlere firmalar tarafından öncelikli olarak küçük miktarda deneme işleri gönderilmektedir. Bu işleri zamanında ve eksiksiz olarak tamamlayanlara kademeli olarak gönderilen iş miktarı arttırılmaktadır. İki tarafından birbirine olan güveninin gelişmesi sonucunda verilen büyük işer sayesinde büyük paralar kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizde Ankara’da evlere iş veren firmalar tarafından sağlanan iş başvurusunda bulanarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

internetten para kazanmak 2018

Ankara’da İnternet Üzerinden Para Kazandıracak İşler

Belirli nedenlerden dolayı evlerinde çalışmak zorunda kalan ev hanımlarının para kazanmalarına imkan veren işlerden bir tanesi de internet üzerinden para kazanmak olarak dikkat çekmektedir. Çağımızın vazgeçilmezi olan internet sayesinde sizde ayda bin ile 2 bin lira arasında para kazanabilirsiniz. Bunun farklı yolları bulunduğu gibi en çok tercih edilenlerinden birisi evde makale yazarak para kazanmak olarak dikkat çekmektedir. Evinizde bilgisayarınızın karşısında oturarak para kazanmanıza yardımcı olan bu iş sayesinde aile ekonomisine büyük katkılar yapmanız mümkün. İyi derecede bilgi sahibi olduğunuz konular hakkında internet sitelerinde yayınlanmak üzere makale yazarlığı yaparak para kazanmanıza imkan verilmektedir.

Ankara Ev Hanımlarına İş İmkanları ayrıcalığı ile İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmanız mümkündür. Anket firmaları ev hanımlarına yönelik anketleri mail olarak göndermekte ve bunların eksiksiz olarak doldurulmasını talep etmektedir. Sizde bu kolay iş sayesinde günde 3 – 5 saatinizi ayırarak aylık bin ile 2 bin lira arasında para kazanabilirsiniz.

Ankara Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı imkanlarından yukarıda bahsettiğimiz ev işlerinden kendinize uygun olanının belirleyerek iş talebinde bulunabilirsiniz. Aile ekonomisine katkıda bulunacağınız bu işleri İnternet üzerinden evlere iş veren firmalar başlığında bulabilirsiniz.

Ankara Evde Ek İş İlanları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi evinde oturduğu yerden çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar birbirinden farklı el becerisi gerektiren işleri yapmaya devam etmekte. Sizde kendi el becerinize uygun olan ek işi belirleyip hemen ek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun ile birlikte son dönemde Ankara ve çevresinde ikamet eden ev hanımları ek gelir elde etmek adına İşkur tarafından verilen işlere ilgi göstermektedir. Sizde evinizde İşkur desteği alarak ek gelir elde etmek istiyorsanız İşkurun Evlere Ek İş İmkanları başlıklı yazımızı okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Buna ilave olarak son günlerde bu bölgemizde ikamet eden bayanlar İnternet üzerinden iş yaparak para kazanmanıza imkan veren yöntemleri de oldukça fazla kullanmaktadır. Sizde bu işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız Evde İnternetten Para Kazanma yöntemleri isimli yazımızı okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Evde Maske İşi 

Ankara ve çevresinde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin yukarıda da belirttiğimiz gibi paketleme işlerine büyük ilgisi bulunmaktadır. Bu işlerin dışında kalan ve son zamanların en kolay bulunan bir diğer sek işi ise evde maske işi olarak dikkat çekmektedir. Ev hanımlarının evden çıkmadan çalışmasına ve para kazanmasına imkan tanıyan bu iş binlerce ailenin geçim kaynağı haline geldi. Ülkemizde son dönemde kullanımı artan maskelerin hazırlanmasında bir çok firma ev hanımlarından destek almak zorunda kalıyor. Bu imkandan yararlanmak isteyen tüm ev hanımları bu işi kolaylıkla yapabilmektedir.

Ankara Ev Hanımlarına Ek İş İmkanı dahilinde verilen evde maske işi ile sizde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler 3 farklı iş fırsatından yararlanabilirler. Bunların neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse;

 • Evde maske dikme işi
 • Evde maske lastiği dikme işi
 • Evde maske paketleme işi

Bu işlerden isterseniz bir tanesini isterseniz hepsini birden yapmak adına başvuruda bulunabilirsiniz. Maske dikme ve maske lastiği dikme işlerini yapmak isteyenlerin evinde bir dikiş makinesinin bulunması ve dikiş konusunda deneyiminin olması gerekmektedir. Evde maske paketleme işi yapmak isteyenlerin ise herhangi bir tecrübeye veya ekipmana ihtiyacı bulunmamaktadır. İsteyen tüm ev hanımları bu işi kolaylıkla yapabilirler. Maske ve maske lastiği dikme işinde çalışacak olan ev hanımları aylık 3 ile 4 bin lira arasında bir gelir elde edebilirken sadece evde maske paketleme işi yapacak olanların bu geliri 2 bin lira olacaktır.

Serdar Yıldız

Merhabalar; ben Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar Aysegul dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım var lütfen dönüş yapın gunüne teslım ederim

 2. Avatar Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle’de oturuyoruz. Üç kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Her türlü işi yapabiliriz.

 3. Avatar Seda dedi ki:

  Paketlemle isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 4. Avatar Meryem dedi ki:

  Hayırlı akşamlar evde paketleme işi yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Avatar Rabia dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Avatar Banu Noyan dedi ki:

  Ankara Çankaya’da ikamet etmekteyim. Amigurumi bebekler, keçe işleri (anahtarlık, buzdolabı süsü, duvar süsü vb), kapı süsleri, boncuk ve pul işleme gibi birçok iş yapmaktayım. Davetiye katlama, her türlü paketleme işi vb işleri evimden yapmak istiyorum. Sakin bir ev yaşantım olduğundan ürünlere bir zarar gelmesi söz konusu değildir. İşlerimi titizlikle yaparım. Gerekirse ekip oluşturacak çevrem mevcuttur. Bilginize sunar, iyi günler dilerim. Saygı ile.

 7. Avatar Şifa dedi ki:

  Merhaba, Ankara Yenimahalle’de ikamet ediyorum. Evde kardeşimle birlikte ek iş yapmak istiyoruz. Fazlasıyla ihtiyacımız var. İnşallah ulaşırsınız. Saygılar

 8. Avatar Damla dedi ki:

  Merhaba Ankara/Yenimahalle de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 9. Avatar Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle/Ankara da oturuyoruz. 4 kişiyiz. Her türlü işi yapabiliriz.

 10. Avatar muhammet BALAS ANKARA 0535 417 8889 dedi ki:

  selamlar. emekli öğretmenim.oğlumu evlendirecem. ekonomik sıkıntıdan dolayı evde paketleme işi yapmak istiyorum.tamamen sizin standartlarınıza göre titiz,hızlı ve estetik paketleme yaparım.kadrom yeterli. saygılar

  1. Avatar Hamide dedi ki:

   Merhaba ankara keceorende oturuyorum 3 çocuğum var evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var donurseniz sevinirim

 11. Avatar Nuray dedi ki:

  Ise cok ihtiyacim var 4 cocuk annesiyim ankara haskoyde yaşıyorum acil donus yaparsaniz sevinirim

 12. Avatar Mustafa dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum ihtiyacın var yardımcı olursanız sevinirim

 13. Avatar Hülya dedi ki:

  Ankara keciören ataparkta otryrm

 14. Avatar gizem yenisoy dedi ki:

  paketleme işlerinin hepsni yapabiliriz 2 kız arkadaşız gelire ihtiyacımız var ankara mamakta yaşıyoruz

  1. Avatar Hülya dedi ki:

   Merhaba önlisans dış ticaret bölümünden mezunum şu an ev hanimiyim işe ihtiyacım var her türlü paketleme isi yaparım geri dönüş yapmanızı bilgilerine arz ederim. Teşekkürler kolay gelsin.

  2. Avatar Nurşahyılmaz dedi ki:

   Paketleme işi yapabilirim bu işe çok ihtiyacm var lütfen

   1. Avatar Ayşe dedi ki:

    Ewde mandal paketleme işi istiyorum

 15. Avatar elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım gerekirse ekipte kurarım aylardır yazmadığım site kalmadı nolur geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var

 16. Avatar elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işini yapabilirim gerekirse ekipte kurarım bu işe çok ihtiyacım var nolur geri dönüş yapın

 17. Avatar Hafize Yılmaz dedi ki:

  Ankara Batıkentte oturuyorum. 5kişilik gurubumuz var. Evde her türlü farklı ürünler için paketleme işlerinizi itina ile yaparak zamanında hazırlarız. Kısa sürede dönüşünüzü bekliyorum

 18. Avatar Hülya dedi ki:

  İşe ihtiyacım var mndal paketleme zarf katlaya farketmez elim pratiktir ankara gölbaşında oturuyorum

 19. Avatar Gul dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ankara

 20. Avatar Şerife çalim dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum daha önce kendime ait bir işletmem vardı işletmemi kapattıktan sonra çalışmadım. Şimdi kızımın üniversite hazırlığı ve yoğunluğundan dolayı çalışamıyorum kardeşlerimle birlikte kızımın masrafları için evde hızlı temiz ve güvenilir bir şekilde evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum teşekkür ederim

 21. Avatar Emel gürakan dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun her tür iş yaparım Ankara Altındağ Hüseyingazi de oturuyorum lütfen iş verin bana

 22. Avatar Filiz Bulut dedi ki:

  İyi günler Ankara altındağda yaşıyorum bir çocuk annesiyim eşime destek olmak için ek iş arıyorum.

 23. Avatar Cemile dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Paketleme, boncuk dizme davetiye katlama vs.

  1. Avatar Gul dedi ki:

   Siz paketleme isi buldunuzmu

 24. Avatar Halime dedi ki:

  Merhaba Nikah şekeri, kına vb paketleme işi yaparım. Ankara mamak ta oturuyorum. Teşekkürler

 25. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara keçiören

 26. Avatar Neslihan bora dedi ki:

  Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var eşim ceza evinde 1yaşında kızım olduğu için çalışamıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 27. Avatar Meral dedi ki:

  Daha öncede iş yapıyordum fakat 1 aydır iş gelmedi kriz var diye acil iletişim e geçermisiniz çok ihtiyaçım var teşekkür ederim Ankara keçiören ufuktepe oturuyorum

 28. Avatar Satı durlanık dedi ki:

  Her türlü iş yapılır

 29. Avatar Hediye dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyoruz lutfen bi donus yapin cok ihtiyacimiz var butun isleri itinayla yapip gununde teslim ederiz

 30. Avatar Fatma dedi ki:

  Bende ek is istiyorum ankara haskoyde yasıyorum geri donus yaparsanız sevinirim

 31. Avatar Edanur dedi ki:

  Ankara Mamak ta yaşıyorum bebeğim olduğu için çalışamıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim
  Omursavci899@icloud.com

 32. Avatar Gülay dedi ki:

  evde yapılabilecek paketleme işi arıyorum şimdiden teşekkürler

 33. Avatar Semra dedi ki:

  Merhaba bu is imkanından faydalanmak istiyorum dönüş yaparsaniz cok mutlu olurum kolay gelsin

 34. Avatar Melike dedi ki:

  Bende ek iş istiyorum Ankara Etimesgut yaşıyorum

 35. Avatar Mukaddes dedi ki:

  Ankara Yenikentteyim.Her türlü paketleme isi yapabilirim.

 36. Avatar İsminiz dedi ki:

  teşekkürler

 37. Avatar Bircan BOZTAŞ dedi ki:

  Bende ankara mamakta oturuyorum 20 yaşındayım 1 çocuk annesiyim evde yapilacak bir ise ihtiyacim var

 38. Avatar orhan dedi ki:

  evde her türlü paketleme yapabiliriz donüş hemen olursa cok seviniriz yenimahalle

 39. Avatar orhan dedi ki:

  evde her türlü paketleme yapabiliriz donüş hemen olursa cok seviniriz

 40. Avatar Ceren dedi ki:

  Ankarada eve iş arıyoruz.

 41. Avatar Pinar yalcin dedi ki:

  Evimde paketleme yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 42. Avatar Pinar dedi ki:

  Evimde paketleme yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 43. Avatar omer dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim paketleme yapılacak ürünü yerinden alıp yerine teslim edebilirim iyi günler

 44. Avatar Derin dedi ki:

  MerHala. 28 yaşımdayım. Evde yapabilecek iş aramaktayız. Dönüş yaparsanız sevnirim

 45. Avatar Gülsüm dedi ki:

  Ankaradayim ihtiyacım var

 46. Avatar ferhat dedi ki:

  kecioren etlik te esim ile yapabilecegimiz bir is ariyoruz yardimci olabilirseniz seviniriz

  1. Avatar Zahide Aksoy dedi ki:

   Ankara Keçiören oturuyorum bu işe çok ihyacım var durumum yok borcum var çocukların ihtiyacını karşılayamaz oldum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim her işi yaparım

 47. Avatar Büşra dedi ki:

  İşe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 48. Avatar ayşe dedi ki:

  ankara mamaktym..evde yapablcgm paketleme isleri ariyorum..yardmci olrsanz sevnrim

 49. Avatar Gamze Bozkurt dedi ki:

  Ankara.Evde paketleme isi ya da zeytinyagli yaprak sarmasi yaparim.Ilgilenenlere duyrulur

 50. Avatar Yasemin dedi ki:

  Merhaba iki kardeşiz acil işe ihtiyacımiz var Ankara’da ikametgah ediyoruz ütü paketleme vs. İşler yapılır.

 51. Avatar İsminiz betul dedi ki:

  Yorumunuz ankaradayim engelliyim acil ize ihtiyCim var paketleme izi istiyorum acil cvp eve teslimedip evden alacak is olsun ben evden cimamiyorumoturdum yetde yapcam bi ia

 52. Avatar sevda karademir dedi ki:

  Ankara sincan paketleme isi istiyorum acil

 53. Avatar Behlul dedi ki:

  Çok güzel el işi yaparım işe ihtiyacım acil var

 54. Avatar Başak koç dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ankara da oturuyorum istenildiği tarihe yetiştirebilirim

 55. Avatar Sultan dedi ki:

  Meraba Ankara Sincan’da oturuyorum 2 kız çocuk var elim hızlıdır yaptığım işi düzgün yaparim.rica ederim dönüş yapın

 56. Avatar Nermin dedi ki:

  Merhaba, ankara altındağ da oturuyorum işe çok ihtiyacım var. Elim pratiktir ve istenilen sürede verilen işi teslim ederim. Yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar

 57. Avatar Tuğba dedi ki:

  Merhaba mamakta oturuyorum. İşe ihtiyacım var. İstenilen sürede verilen işi teslim ederim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 58. Avatar Tuğba dedi ki:

  Merhaba, mamakta oturuyorum. İşe çok ihtiyacım var. Elim pratiktir ve istenilen sürede verilen işi teslim ederim. Yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar dilerim.

 59. Avatar Tuğba dedi ki:

  Merhaba, işe çok ihtiyacım var. Elim pratiktir ve istenilen sürede verilen işi teslim ederim. Yardımlarınızı rica ederim. İyi çalışmalar

 60. Avatar Mukaddes begit dedi ki:

  Ankara mamak oturuyom paketleme isi yapmak istiyorum daha önce yaptım gününde teslim ederim lütfen bi dönüş yapın ise ck ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz

 61. Avatar Mehtap Öztürk dedi ki:

  Mamak zerdalitepede ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 62. Avatar Ayşe hanım dedi ki:

  Ankara Pursaklarda oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum, 3 bayan komşumda yardım edecek, dönüş yapmanızı bekliyorum.

 63. Avatar hüsniye dedi ki:

  daha öncede paketleme işi yaptım bu konuda tecrübeliyim cebecide oturuyorum cevap bekliyorum 05496212606

 64. Avatar Aynur birinci dedi ki:

  Ben tekstilçim verirseniz her iş yaparım akdere de oturuyorum

 65. Avatar Nesrin dedi ki:

  Merhaba ank keçörnde oturuyorum evdeişe ihtıyacım var lütfen cevap beklıyorum lütfen ıhtıyacım war #(

 66. Avatar Nesrin dedi ki:

  Merhaba ank keçörnde oturuyorum evdeişe ihtıyacım var lütfen cevap beklıyorum lütfen heralde turlü paketleme katlama farketmıyo lütfen cevap beklıyorum lütfen

 67. Avatar Her işi yaparım dedi ki:

  İhtiyaç var

 68. Avatar Zahide aksoy dedi ki:

  Durumumuz çok kötü borcum var çocuklarımın ihtiyacını karşılamak istiyorum her iş gelir elimden yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 69. Avatar Fadime dedi ki:

  Her işi yapa bilrim ihtiyacım var

 70. Avatar Fadime dedi ki:

  Fadime şimşek

 71. Avatar Ece dedi ki:

  Elim hızlı ve temizdir güvenilir biriyim Ankara Keçiören de ikamet etmekteyim yardımcı olursanız sevinirim evde yapılcak her türlü işi yapabilirim 🙂

 72. Avatar Ece dedi ki:

  Elim hızlı ve temizdir Ankara Keçiören de ikamet etmekteyim yardımcı olursanız sevinirim evde yapılcak her türlü işi yapabilirim 🙂

 73. Avatar MİNE AKGÜL dedi ki:

  evde paketleme yapılır Ankara Keçiören de ikamet etmekteyim

 74. Avatar Damla dedi ki:

  Merhaba! Bebeğim küçük olduğu için dışarda çalışamıyorum evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum dönüş yaparsanı sevinirim teşekkür

 75. Avatar Dile dedi ki:

  Evde paketleme isi nikah sekeri

 76. Avatar Burcu dedi ki:

  Ben ankarada oturuyorum 3 çocuğum da okuyor okul masraflarını ve eşime destek olmak istiyorum 05416155408 lütfen yardımcı olun

 77. Avatar Burcu dedi ki:

  3 çocuğum da okuyor okul masraflarını ve eşime destek olmak için lütfen yardımcı olun

 78. Avatar Ayşe Duman dedi ki:

  Verilen işi aslına uygun olarak yapabilir im

 79. Avatar Gülay dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum. Turk Dili ve Edebiyati ogretmeniyim.doğum sonrası çocuğuma bakmak zorunda olduğum için evde iş imkanı arıyorum

 80. Avatar Aleyna dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum öğrenciyim.

 81. Avatar Süreyya dedi ki:

  Ev hanimiyim gecimime Katkı Sağlamak için bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun paketleme işi istiyorum

 82. Avatar Mesude dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş arıyorum çok acil çok madurum

 83. Avatar rukiyye dedi ki:

  sincanda ikamet ediyorum acil ise ihtyacim var her turlu paketleme isi yapabilirim geri donus yaparsaniz sevinirim 05557512284

 84. Avatar rukiyye dedi ki:

  sincan merkezde ikamet ediyorum acil ise ihtyacim var her turlu paketleme isi yapabilirim iki cocuk anesiyim donus yaparsaniz sevinirim 0557512284

 85. Avatar Şule dedi ki:

  Merhabalar Ankara etimesgut ta oturmaktayım ev hanıyım evde yapabileceğim ek iş arıyorum.

 86. Avatar Buse dedi ki:

  Merhaba ankara altindagda oturuyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum.evde ek iş yapmaya cok ihtiyacim var.genellikle ögleden sonra boş vaktim oluyor ve bu boş vaktimi degerlendirmek istiyorum.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 87. Avatar kübra alpoğlu dedi ki:

  paketleme işi evde her türlü gününden önce teslim 6 yıl tecrübe 5070497464

 88. Avatar merve aygün dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim hızlı ve aktif bir insanım işe ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum

 89. Avatar Bahtınur kokler dedi ki:

  Ankara emek

 90. Avatar Ömer dedi ki:

  İşe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz ankara etimesgut

 91. Avatar İsminiz dedi ki:

  evde paketleme ve katlama isi yapabilirim yenimaallede oturuyorum

 92. Avatar Ceren dedi ki:

  Dönüş bekliyorum lütfen ihtiyacım var

 93. Avatar Senol golyeri dedi ki:

  Kişisel bakım ve temizlik ürünleri satmak isterseniz iletisim senol_22_1985@hotmail.com
  Instagram senolgolyeri
  WhatsApp 0506 710 5853

 94. Avatar Ayşe dedi ki:

  Ankara mamakta ikamet ediyorum.. suan calismiyorum..paketleme isleri yapmak istiyorum..zamaninda teslim ederm..yardimci olursaniz sevinirim..

 95. Avatar Gülnaz kaya dedi ki:

  Ankara pursaklarda ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum paraya çok ihtiyacım var kızım üniversite okuyo

 96. Avatar Gizem parlak dedi ki:

  Şentepede oturuyorum . Evde yapılabilecek herhangi bir iş istiyorum . Yardımcı olursaniz cok sevinirim . Iyi gunler

 97. Avatar merve dedi ki:

  ankara etimesgut eryamanda ikamet ediyoruz. 2 kişiyiz. ek gelir için evde yapılabilecek bir iş istiyoruz.

 98. Avatar Gül dedi ki:

  Sincanda oturuyorum evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 99. Avatar Gülseren hayat dedi ki:

  Sincanda yaşıyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 100. Avatar ebru özcan dedi ki:

  merhaba mamdal paketleme işine talivi hızlıyım i şallah dönüş saglanır

 101. Avatar büşra şahin dedi ki:

  ankara sincan yenikentte yaşıyorum..paketleme isleri yaparak para kazanmak istiyorum..yardimci olursaniz sevinirim..

 102. Avatar Gül ortataş dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 103. Avatar Şerife dedi ki:

  Ankara Etimesgut da oturuyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim

 104. Avatar Ayşe dedi ki:

  ankara mamakta ikamet ediyorum.. ev hanimiyim.. paketleme isleri yaparak para kazanmak istiyorum..yardimci olursaniz sevinirim..

 105. Avatar Esra dedi ki:

  İyi günler. Biz 4 kişilik bir grubuz sayımız artabilir ilerleyen zamanlarda. Bu işi istekli ve düzenli bir şekilde yapacağız. Demetevlerde oturuyoruz. Çok ihtiyacımız var bu işe şimdiden teşekkürler.

 106. Avatar Afife Tüfekcioğlu dedi ki:

  Ankara kalecik ilçesinde ikamet ediyorum.Paketleme işi yapabilirim acil iş ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 107. Avatar hacer erdoğan dedi ki:

  yenimahalle ankara

 108. Avatar Hatice yeşil dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evde 6 kişiyiz ailecek evde paketleme işi yapabiliriz.Paketleme iş tecrübemde mevcutturkutu katlama ve paketleme işi yapabiliriz yardımcı olun lütfen rk işe ihtiyacımız var

 109. Avatar Naciye Özdemir dedi ki:

  Merhaba ben Naciye Ankara mamakta yasiyorum 4 cocugum var cocuklarima harclik verebilmek icin ise ihtiyacim var lutfen yardimcu olun

 110. Avatar Gamze dedi ki:

  Kecioren deyim paketleme işi istiyorum lutfen

 111. Avatar Özge karsanba dedi ki:

  Acil evde yapabileceğim ek ise ihtiyacım var. Lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim. Paketleme, boncuk yada tesbih dizme vs. İşler yapabilirim

 112. Avatar Esra dedi ki:

  Merhaba, Ankara’da ikametgah etmekteyim. Günlük 8 saat kadar boşluğum oluyor. Çalışarak değerlendirmek istiyorum.

 113. Avatar Sena dedi ki:

  Ankaradaki her turlu paketleme işi itina ile yapilir donüş yaparsaniz sevinirim lütfen

 114. Avatar Şefika dedi ki:

  Ben sincanda oturuyorum evde mandal etiket vs her türlü isi yaparim elim hizlidir lütfen yardimci olun

 115. Avatar Şefika dedi ki:

  Merhaba Ben sincanda oturuyorum evde etiket işi istiyorum lütfen dönüş yapin

 116. Avatar Ecem dedi ki:

  Merhaba. Evde ek iş yapmak istiyorum . Titizimdir ve elim hızlıdır

 117. Avatar Tülay dedi ki:

  Merhaba ankara etimesgutta oturuyorum evliyim bir cocugum var evimiz kira tek esim calisiyor biraz zorlaniyoruz evde cocuguma bakarak esime uardimci olmak istiyorum lutfen

 118. Avatar Serap dedi ki:

  Her türlü işi hızlı temiz titiz bir şekilde yapıp teslim ederim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 119. Avatar Hatice dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum ev hanimiyim ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 120. Avatar seda güler dedi ki:

  merhaba bu işi yapmak konusunda kendime güveniyorum

 121. Avatar Neşe dedi ki:

  Merhaba ..
  Ankara Çankaya da oturuyorum .
  Evliyim,ev hanimiyim bos vakitlerimde degerlendirip hem esime yardimci olmak istiyorum.
  Elim hizlidir. Her ne turlu ek is varsa yaparim
  Iyi ginler

 122. Avatar Gonul dedi ki:

  Her ise elim yatkındır evde çok fazla bis vaktim var aileme katkıda bulunmak için bu ise ihtiyacım var.

 123. Avatar Melike gülden dedi ki:

  Merhaba ankara etlikde oturuyorum işe ihtiyacım var hızlıyımdır ayrıca 3 kişilik ekibim var dönüş yaparsanız sevinirim

 124. Avatar Seda dedi ki:

  Ankara etimesgut ta oturuyorum çok becerikliyim ve evde işe çok ihtiyacım var eşim askere gidecek hayırlısı ile kendime bakabilmek ve tabiki çocuğuma bakmak için evde işe ihtiyacım var yaşım 21

 125. Avatar Ayşe dedi ki:

  Merhaba her türlü paketleme işini yaparım dönüş yapmanızı bekliyorum boş vaktim oldukça fazla

 126. Avatar Cansu dedi ki:

  Her işe elim yatkindir çalışmıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 😊

 127. Avatar çağlayan zorlu tök dedi ki:

  ankara keçiörende ikamet ediyorum işe ihtiyacım var ve bu işi denemek istiyorum umarım geri dönüş yaparsınız

 128. Avatar Emine dedi ki:

  Ev hanımıyım bende evde ek iş yaparak eşime destek olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 129. Avatar Ayşe dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum.

 130. Avatar Nur dedi ki:

  Öğretmenlik mezunuyum ev hanımiyim paketleme işi yapmak istiyorum

 131. Avatar Berna dedi ki:

  Okul öncesi öğretmeni olduğum için el işlerine yatkinim. Evde paketleme süsleme işi yapmak istiyorum. Teşekkür ederim

 132. Avatar Berna dedi ki:

  Ankara batikent de ikamet ediyorum okul öncesi öğretmeni olduğum için el işlerine yatkinligim var. Paketleme süsleme işleri yapmak istiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

 133. Avatar Hatice dedi ki:

  Sincan Yenikent te evde iş arıyorum

 134. Avatar Cevriye dedi ki:

  Ben ankarada üniversite ögrencisiyim ailem ile birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz

 135. Avatar Betül dedi ki:

  Ankara/etimesgut

 136. Avatar Arzu dedi ki:

  Ek iş arıyoruz Sincan

 137. Avatar Gonul savasci dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım elimden gelir ve çok seriyimdir.bu ise ihtiyacım var.simdiden tesekkurler

 138. Avatar Şeyma ayşegül yıldırım dedi ki:

  İşe ihtiyacım var ankarada oturuyorum evden paketleme işleri yapmak istiyorum acil.

 139. Avatar cemre dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum ,Acil ek iş arıyorum

 140. Avatar Hazal Karadeniz dedi ki:

  Daha önce bu işi yaptım yetenekli ve elim hızlıdır acil evde işe ihtiyacım var dönüş yapabilirmisinz

 141. Avatar Gonca Alkan dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturum .ek işe ihtiyacım var.sizinle çalışmak isterim isimdemden memnun olacağınızdan eminim

 142. Avatar Emine Bilen dedi ki:

  Gölbaşındayım. paketleme işi yapabilirim.

 143. Avatar Emine dedi ki:

  Bende evde ek iş yaparak eşime destek olmak istiyorum ankarada oturuyorum ev hanımıyım yardımcı olursanız sevinirim

 144. Avatar Yaren dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum ve okuyorum.Harçlığımı çıkarmam için ek işe ihtiyacım var. Teyzemlerile bir ekibim var ve hızlı temiz çalışırız.Her şekil paketleme işi yapabiliriz.Geri dönerseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkürler.

 145. Avatar Melek Bıyık dedi ki:

  Merhaba,
  ankara Keçiörende oturuyorum, 27 yaşında ev hanımıyım. Hertürlü paketleme işini yaparım. Güvenilir sorumluluk sahibiyim.

 146. Avatar çiçek dedi ki:

  işe ihtiyacım var paket işi yapa bilirşm

 147. Avatar Pinar kermen dedi ki:

  Bnm bu ise cok ihtiyacim var
  ankara sincan

 148. Avatar Begüm acar dedi ki:

  Ek is yapmak istiyrum

 149. Avatar Aslıhan Özdemir dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum

 150. Avatar Yağmur kaya dedi ki:

  Ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var

 151. Avatar Songül guler dedi ki:

  iş arıyorum bütün paketlemeleri yapabilirim

 152. Avatar Zeynep dedi ki:

  Acil evde paketleme isi ariyorum lutfen yardimci olun grup halinde calisirim sincan da ikamet ediyorum

 153. Avatar aynur dedi ki:

  ankara etemesgutta oturuyorum. boncuk işi ve nikah şekeri ayrıca paketleme işlerinde tecrübem vardır lütfen acil 05413354510 bu numaraya akşam saat 20.00 den sonra ulaşabilirsin

 154. Avatar Büşra dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var elim yatkindir her türlü paketleme işi yapabilirim

 155. Avatar zeynep yağmur dedi ki:

  ankara etimesgutta oturuyorum her turlu paketleme yapabılırım.

 156. Avatar Çiğdem iSTANBULLU dedi ki:

  Ankara keçiörende ikamet etmekteyim herturlu montaj ve paketleme yapabilirim

 157. Avatar Seda Dündar dedi ki:

  Ankara Sincan’da yaşıyorum paketleme işi yapabilirim

 158. Avatar Nurcanceylan dedi ki:

  İhtiyacım var lütfen çocuklar okuyor eşim yetiştiremiyor

 159. Avatar Mine dedi ki:

  Merhaba etimesgutta oturuyorum paketlame işi yapmak istiyorum ihtiyacım varçalışmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

 160. Avatar SEVAL KARACA dedi ki:

  MERHABA ,
  SİNCAN DA OTURUYORUM EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDERİM

 161. Avatar özge dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum. lütfen yardımcı olun. bu işe çok ihtiyacım var.

 162. Avatar özge dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum. lütfen yardımcı olun.

 163. Avatar Tülay kaya dedi ki:

  Evde yapabileceğim ek iş istiyorum. Acill

 164. Avatar Burhan dedi ki:

  Eşime yardımcı olmak için evde iş arıyorum dikiş makinam mrvcuttur 05067883743

 165. Avatar nil cakir dedi ki:

  sincan da oturuyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum

 166. Avatar Aliye Baytemür dedi ki:

  Ev hanımıyım her türlü paketleme işi yapabilirim en kısa sürede mesajıma dönüş yaparsanız sevinirim.

 167. Avatar Tugce dedi ki:

  Geri donerseniz sevinirim

 168. Avatar Damla Özen dedi ki:

  Evde ek gelir olarak toka kutulama, mum kutulama , fermuar paketleme, ayakkabi bağcıgı paketleme,balon paketleme, boncuk paketleme , makyaj seti kutulama, düğme paketleme gibi bütün paketleme işlerini yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz? 27 yaşindayim ev hanimiyim ankara sincanda yaşıyorum acil işe ihtiyacim var borçlarimi odemek zorundayim dml_ozen@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz teşekkür ederim

 169. Avatar Sevgi Türkle dedi ki:

  Meraba Ankara keçiörende oturuyorum nişanlıyım dügünüm olucak evde annem ablam ve ben ek iş yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz

 170. Avatar Ruya ozel dedi ki:

  Is istiyorum yardimci oln luften

 171. Avatar ZEYNEP dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 172. Avatar Şule Zengin dedi ki:

  Merhaba Ankarada oturuyorum 1 yaşında evladım var bakacak kimsem yok evde yapabileceğim bi işe ihtiyacım var elim pratik ve düzenliyimdir. 3 kişi daha benimle birlikte olacak ekibim var diyebilirim, İşlerinizden herhangi birine ihtiyacım var yardımcı olursanız mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.

 173. Avatar Esra dedi ki:

  Merhabalar öğrenciyim sağlık durumum yüzünden dışarıda çalışamıyorum bende böyle bir işe başvurmak istedim hem kendi harçlığımi cikartmak hemde aileme destek olmak istedim evde ablam ve annemde var 3 kişi elimizden geleni yaparız elimiz hızlıdır umarım iş verirsiniz🙏 Ankara-Mamak

 174. Avatar İlknur dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum.kina paketleme isi yapmak istiyorum

 175. Avatar seda dedi ki:

  ankara kecioren oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum çok acil bir şekilde ihtiyacım var

 176. Avatar Benan dedi ki:

  Ben evde kirbit işi yapmak istiyorum

 177. Avatar Arzu dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var.Paketleme yapmak isterim ne olursa farketmez.Acil donmenizi bekliyorum.Tesekkur ediyorum.

 178. Avatar Afife dedi ki:

  Her türlü paketleme işini özenli titiz bir şekilde yapabilirim. Verim konusunda ve istenilen süre konusunda bir sorun oluşturmayacak bir çalışma arkadaşı adayiyim
  Altındağ da oturuyorum.

 179. Avatar Emel özer dedi ki:

  Lutfen bana iş veeın cok ihtıyacım var esım rahatsız yenimahallede oturuyom ekıbim var

 180. Avatar Zeynep Ayhan dedi ki:

  Ev hanimiyim iki cocuk annesiyim boyle bi ise ihtiyacim var paketlem yapabilirim tesekkurler

 181. Avatar Filiz dedi ki:

  Ev hanımıyım evde alıp yapmak istiyorum.

 182. Avatar Sevgi.Koçer dedi ki:

  Merhaba ankara altındag da yaşıyoruz 10kişilik ekipbim var evde ek iş arıyorum 05309501151

 183. Avatar ayla dedi ki:

  ankara eryamanda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 184. Avatar Habibe dedi ki:

  Meraba ek iş istyorum kutu katlama kürdan veya balon vb seyler paktlemede olr eşime destek olmk istyrum gerı donerseniz sevınırım

 185. Avatar Ersin dedi ki:

  Ek ise ihtiyacimiz yardimci olurmusunuz

 186. Avatar Derya dedi ki:

  Meraba mamakta oturuyorum 3 cocuk annesiyim acil evde paketleme isine ihtiyacim var

 187. Avatar tulay Şanal dedi ki:

  sincanda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 188. Avatar Derya yakut dedi ki:

  Kutu katlama işi mandal isi kına paketleme işi vs bunlar olabir şayet bunlarda belirli bir konteyjan varsa ve dolmussa diğer yazılmış olan evde etiket iside olabilir lütfen bu ek gelire çok ihtiyacım var mümkün olan en kısa sürede dönüş yapmanızı diliyorum.

 189. Avatar Mukaddes dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum lutfen donus yapin ankara

 190. Avatar Esra dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim sağlık yönünden dışarıda çalışamıyorum evde yapabileceğimiz bir iş arıyorum ablam annem ve ben elimizden geleni yaparız becerimiz var 💪 zamanında da teslim ederiz🙏 Ankara-Mamak

 191. Avatar Mihriban dedi ki:

  Merhaba Ankara Keciorende yaşıyorum üniversite mezunuyum şu an calismiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkür ederim

 192. Avatar zeliş dedi ki:

  Davetiye katlama işi istiyorum.Ankara’da yaşıyorum.Lise mezunuyum.Elim çok hızlıdır. Ayrıca özenli ve titizlikle çalışırım.Ve de sorumluluk sahibiyim.

 193. Avatar Beste dedi ki:

  Biz grubuz işe ihtiyacımız var ankarada yaşıyoruz. Çok açıllllllll

 194. Avatar Dayanç Niyazkuliyev dedi ki:

  Merhabalar 18 yasimdayim grup halinde calisicaz arkadaslarla isi verirseniz sevinirim umarim geri donersiniz tesekkurler

 195. Avatar Burcu yıldırım dedi ki:

  Evde iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 196. Avatar Hülya Ekici dedi ki:

  Merhaba uzun zamandır boncuk süslemesi yapıyorum abiye kıyafetlerime şimdi bunu iş olarak yapıp para kazanmak istiyorum.çok temiz çalışırım elim çabuktur yaptığım işleri herkes beģeniyor.İlgilenen firmalara duyurulur.

 197. Avatar Merve Özkan dedi ki:

  Evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum.Tüm günüm boş geçiyor .Ankarada Oturuyorum Evliyim

 198. Avatar Esra dedi ki:

  Merhaba, Ankara’da ikamet ediyorum.
  Uzun yıllar profesyonel iş hayatında yer aldım fakat 1 ay önce iatifa ettim. Benim için hobi olan el becerisi gerektiren işlerden gelir elde etmek çok keyifli olacaktır. Ve el becirime ve iş disiplinime güveniyorum.

 199. Avatar Gülcan dedi ki:

  Elim hızlı ve pratiktir böyle işlerde bana dönerseniz sevinirim

 200. Avatar Gülcan dedi ki:

  Ev hanımıyım maddi durumumuz sıkışık için evde iş yaparak eşime yardımcı olmak istiyorum ve çocuğumun eğitimini sağlamak istiyorum

 201. Avatar Emine Gürbüz dedi ki:

  Bende evde kına paketleme işi yapmak istiyorum 05466902933

 202. Avatar Sibel dedi ki:

  Merhaba ben yapracik tokilerde oturuyorum evde düz dikiș yapabilirim nevresim takımları vb. Epostam :sfyfy.d54@gmail.com

 203. Avatar zehra dedi ki:

  4 kişilik bir ekibiz. Daha öncesinde de evde iş tecrübemiz var. Sincan/Ankara’da ikamet ediyoruz. Değerlendirirseniz seviniriz.

 204. Avatar Nagehan dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum.evde her türlü paketleme işi yaparız üç kişiyiz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 205. Avatar EMRE TURAN dedi ki:

  ANKARA’DA; EŞİMLE BİRLİKTE, EVDE ÜRÜN PAKETLEME, DAVETİYE KATLAMA VB. EL İŞLERİNİ İTİNA İLE, TEMİZ BİR ŞEKİLDE ZAMANINDA VE UZUN SÜRELİ YAPABİLİRİM.
  İŞ İÇİN GEREKLİ MALZEMELERİ TESLİM ALMA, TAMAMLANMIŞ ÜRÜNÜ TESLİM ETME VE GEREKİRSE DAĞITIM İŞİNİ ŞAHSİ ARACIMLA SAĞLAYABİLİRİM.

 206. Avatar Esma dedi ki:

  Hayırlı akşamlar evde bütün yapılacak işleri yapa biliriz 14kişilik ekibimde var ankarada oturuyorum geri dönerseniz sevinirim.

 207. Avatar Güngör dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum 2 kişiyiz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 208. Avatar Nurdan Demirkazma dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum geri dönüş yaparsınız inşallah

 209. Avatar dilek dedi ki:

  merhaba. örgü örmeyi paketleme ve nikah şekeri süsleme boncuk işi etiket işi yapmayı çok seviyorum. bunu ek gelire cevirmeyi cok isterim. yardımcı olursanız çok sevinirim. ankara altındağda oturuyorum. iyi günler.

 210. Avatar selim dedi ki:

  merhaba evde doort kisilik is gucumuz var irtibata gecerseniz seviniriz.05414649945

 211. Avatar şefaat bihir dedi ki:

  yapmak istiyorum 2 kişiyiz ne iş olursa yaparım

 212. Avatar Deniz dedi ki:

  Ögrenciyim.herhangi paketletleme işlerini yapabilirim

 213. Avatar Tülay Aras dedi ki:

  Merhaba.
  Evde paketleme işi
  Evde kutu katlama işi
  Evde nikah şekeri işi
  Evde kına paketleme işi
  Evde boncuk işi
  Evde etiket işi
  Evde mandal paketleme isi yapmak istiyorum. Ankara Yenimahalle de oturuyorum. Ek iş yaparak aileme destek olmak istiyorum. Eğer dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 214. Avatar Semra aydın dedi ki:

  İş istiyorum lütfen yardımcı olun

 215. Avatar Semra aydın dedi ki:

  İş istiyorum nasıl olacak yardımcı olurmusunuz

 216. Avatar Nisa Çelik dedi ki:

  Mrb ben aankara sincanda oturuyorum 4 kişilik sağlam bir kadromuz var geri dönerseniz çok sevinirim nisan440644@gmail.com
  Her türlü isi yapariz

 217. Avatar Safiye dedi ki:

  Altindag Hasköy de oturuyoruz 4 kişilik grubuz elişi paketleme montaj işleri temiz ve düzenli olarak yapılır haberlerinizi bekliyoruz

 218. Avatar Gamze dedi ki:

  Merhaba mamakta oturuyorum iki çocuğum var ihtiyacım var çalışamıyorum ama evde paketleme işini yapabilirim elim hızlıdır

 219. Avatar Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Ankara demetevlerde oturuyorum. Kutu katlama yada mandal paketleme işini yapmak istiyorum. Hızlı ve pratigimdir. Lütfen dönüş yaparmisiniz?

 220. Avatar Serdar Can dedi ki:

  evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum 5 kişiyiz

 221. Avatar Berru PEKER dedi ki:

  Iyi günler ankara etimesgutta oturuyorum.Işinize katılmak istiyorum.Bana yardımcı olacak 2 kişi daha var.

 222. Avatar Berru PEKER dedi ki:

  Iyi günler ankara Etimesgut’tan nikah şekeri işinize başvuruyorum.2 kişilik kadrom daha var.

 223. Avatar Gul dedi ki:

  Çok ihtiyacım var evde paketleme islerinden biri olsun fark etmez. Kirada otururuz üç yaşında cocuxumdan var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 224. Avatar Hatice Aydın dedi ki:

  39 yaşında üniversite mezunuyum.Sincanda oturuyorum.Evimde titizlikle hijyen ortamda paketleme işi yapmak istiyorum.Umarım en kısa sürede dönüş sağlarsınız.Hızlı ve pratiğimdir

 225. Avatar Fadime dedi ki:

  Sincan yenikente acil ihtiyacim olup evde yapabileceyim esime destek vere bileceyim bi is imkani istiyorum 05453407071

 226. Avatar Özlem dedi ki:

  Etlikte oturuyorum ve bende evde iş yapmak istiyorum

 227. Avatar Selva Güral dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 228. Avatar Habibe YALNIZER dedi ki:

  Ankara Altındağ da yaşıyorum Ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var. Paketleme boncuk işi ve dikiş konusunda ne olsa yapabilirim iki kızım var verdiğiniz siparişleri tam zaamanında teslim edeceğimden emin olabilirsiniz dönerseniz sevinirim simdiden ilginize teşekkür ederim.

 229. Avatar Sultan dedi ki:

  Merhaba ankara gollbaşında oturuyorum bende iş yapmak istiyorum

 230. Avatar Sultan dedi ki:

  Merhaba bende iş yapmak istiyorum

 231. Avatar dilek dedi ki:

  ankara cebecide oturuyorum evimde paketleme isi yapabilirim eger uygun görürseniz dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 232. Avatar Filiz dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum. Evde paketleme işi ( nikah şekeri, kına vs gibi) yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 233. Avatar Kerem dedi ki:

  Merhaba ankara yenikentte oturuyorum evde 4 kişiyiz Her türlü paketleme işi yapabiliriz

 234. Avatar büşra kozlu dedi ki:

  merhaba evde 3 kişiyiz her türlü işi yapabilirz lütfen işe çok ihtiyacım var

 235. Avatar büşra kozlu dedi ki:

  merhaba evde 3 kişiyiz her türlü paketleme bocuk mandal işi yapmak istiyoruz daha önceden tecrübemiz var büyük batbaa şirketleri ile çalıştık acil işe ihtiyacımız var lütfen

 236. Avatar Fatma Nur dedi ki:

  Ankara Sincan ‘ da yaşıyorum. Evde mandal paketleme işi yapmak istiyorum.

 237. Avatar Tugba şimşek dedi ki:

  Evimde para kazanmak istiyorum

 238. Avatar Senem dedi ki:

  Merhabalar, Ankara etimesgutta ikamet etmekteyim.
  Evde paketleme işi
  Evde kutu katlama işi
  Evde nikah şekeri işi
  Evde kına paketleme işi
  Evde boncuk işi
  Evde dikiş işi
  Evde oya işi
  Evde etiket işi
  Evde mandal paketleme isi yapmak istiyorum. En kisa zamanda donus yaparsaniz sevinirim. Iyi calismalar(0553 086 65 64)

 239. Avatar Neslihan dedi ki:

  Ihtiyacım var donus yaparsanız sevinirim

 240. Avatar Assiye dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet etmekteyim sekiz aylik bebegim var ve bu ise cok ihtiyacim var lutfen donus yaparsaniz cok mutlu olurum dikis oya disinda listede yazan her isi yapabilirim
  assiyebahaddin@gmail.com

 241. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara polatlıda oturuyorum 3 tane çocuğum olduğu için evde yapabileceğim ıs istiyorum en az insan mutfak masrafımı çıkarıyım yardımcı olursanız sevinirim

 242. Avatar Emine dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ulaşırsanız Sevinirim Ankara Sincan’da ikamet ediyorum

 243. Avatar Aslı dedi ki:

  Merhaba bende bu islerde calismak istiyorum ankara pursaklarda oturuyorum. Degerlendirirseniz sevinirim gmailim asliakoz2000@gmail.com

 244. Avatar Leyla dedi ki:

  Benim eşim kanser hastası onu bırakıp evden çıkamıyorum durumumuz iyi değil. Bu işlerde tecrubeliym daha ince yaptım. Geri dönüş talep ediyorum.

 245. Avatar Şerife dedi ki:

  Ankara yapracık

 246. Avatar esra dedi ki:

  Evde paketleme işi,
  Evde kutu katlama işi,
  Evde nikah şekeri işi,
  Evde kına paketleme işi,
  Evde boncuk işi,
  Evde dikiş işi,
  Evde oya işi,
  Evde etiket işi,
  Evde mandal paketleme işi; yapmak istiyorum ankara Yenimahalle batıkentte oturuyorum.

 247. Avatar Canay dedi ki:

  Keçiören Ankara

 248. Avatar Şenol dedi ki:

  İyi günler ben Şenol incek tarafında ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0535 564 42 03

 249. Avatar Gözde yüzer dedi ki:

  Merhaba,
  Ankara keciörende oturuyorum su an bir iste calismadigim icin bu ise basvurmayi dusundum paketleme isini yapabilirim ozverili disiplinli hizli calisan biriyim

 250. Avatar Oğuz dedi ki:

  Merhaba eşimle evde paketleme işi yapabiliriz eryamanda oturuyoruz 5422142473

 251. Avatar Belgu dedi ki:

  Ankara Hasköy Altınpark Mahallesi de ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

 252. Avatar Hafize onan dedi ki:

  Evde mandal paketleme işi istiyorum donerseniz sevinirim

 253. Avatar Merve dedi ki:

  Evden yapabileceğim iş arıyorum ankarada ikamet ediyorum

 254. Avatar Mine dedi ki:

  Kına paketleme işi olabilir

 255. Avatar Sevda Aydemir topal dedi ki:

  Merhabalar ben Ankara etimesgutta oturuyorum. Etiket işi yapmak istiyorum. Eve bi desteğim olsun istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 256. Avatar Gizem ağkoç dedi ki:

  Merhaba ben evde ek iş yapmak istiyorum bir yandanda sübyan kursunda çalıştığım için elim bu tür şeylerede yatkın kesme yapıştırma katlama paketleme biz bunları fazlası ile yaparım etimesgutta oturuyorum sizden geri dönüş

 257. Avatar Oya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum mail adresimden bana ulaşırsaniz çok sevinirim

 258. Avatar Hülya dedi ki:

  Ev de dantel paketleme boncuk işi yapaŕım ek işe ihtiyacım var

 259. Avatar Saniye bozbola dedi ki:

  Her türlü şey yapabilirim 5 tane kızım var hızlı ve güzel bir şekilde yapabiliriz

 260. Avatar İsminiz dedi ki:

  merhaba mandal isi verebilirmisin

 261. Avatar AYDIN dedi ki:

  Mamak bölgesinde oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 262. Avatar Gizem efe dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum…

 263. Avatar Emine dedi ki:

  Evde ek iş yaparak aile bütçeme katkıda bulunmak istiyorum

 264. Avatar Kemal dedi ki:

  Ankara Keçiören annem eşim be ben hertürlü evde paketleme ve el emeği olan her iş yapmaya uygun görürseniz acil ihtiyacımız var lütfen 0532 760 65 89

 265. Avatar Seda gumus dedi ki:

  Evde paketleme işi
  Evde kutu katlama işi
  Evde nikah şekeri işi
  Evde kına paketleme işi
  Evde boncuk işi
  Evde dikiş işi
  Evde oya işi
  Evde etiket işi
  Evde mandal paketleme
  Islerıne talıbım ılgılenırsenız sevınırım. 5 ıle 10 kısı arasında ayarlayabılecegım bır grup var.

 266. Avatar Sibel Altınel dedi ki:

  Merhaba.Ben 38 yaşında bir ev hanımıyım.Evden ek iş yapmak istiyorum.Her türlü el işlerine elim yakındır.Yenimahalle/Ankara

 267. Avatar melike akbas dedi ki:

  Ben mamakta oturuyorm.nikah sekeri,kina veya boncuk paketleme hangisini verebilirseniz alirim.acil geri donus yaparsaniz sevinirim

 268. Avatar Aynur dedi ki:

  Paketleme isi istiyoruz acil bu ise ihtiyacimiz var 12 kişilik ekibiz.Evde kutu katlama nikah şekeri ve kına paketleme.Herhangi bir teminat yada firmadan alma ve para verme durumumuz yok geri dönüş yaparsanız seviniriz.Bilgi verebilirmisiniz lütfen.Ankara

 269. Avatar MerveNur dedi ki:

  Ankara altındağda oturuyorum altı sene çalıştık elimiz yatkın 18 kişilik gurubunda var israf etmeden temiz çalışırız hayırlı akşamlar

 270. Avatar Nagıhan dedi ki:

  Mrhba ben sincandan yazıyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 271. Avatar Tülay dedi ki:

  Ben karapurcekte oturuyorum evde paketleme işi katlama işi ne olursa yapabilirim müsaitim evde iki kişiyiz eşim ve ben birlikte yapacağız.simdiden çok teşekkür ederim çok ihtiyacımız var 🙁

 272. Avatar Cansel dedi ki:

  Her turlu isi yaparim yardimci olurmusnz
  5438172240

 273. Avatar Asiye sarıhan dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum. Acil ihtiyacım var öğrenciyim. Ev arkadaşımla birlikte yapabiliriz.

 274. Avatar Yasemin dedi ki:

  Acil ek gelire ihtiyacım var Evde paketleme işi yapmak istiyorum.acil dönüş talep etmekteyim.teşekkürler

 275. Avatar serpil dedi ki:

  ankara çankaya dikmende oturuyorum ev hanımıyım para kazanmak istiyorum cok ihtiyacımız var geri donuş yaparsanız cok sevinirim

 276. Avatar Ünzile dedi ki:

  İyi günler ben ankara sincanda ikametgah etmekteyim evde ek is yapmak istiyorum her türlü paketleme isi yaparim ulaşırsınız çok mutlu olurum ihtiyacam var

 277. Avatar Saliha dedi ki:

  Merhabalar ben etimesgut da oturuyorum .evde ek iş arıyorum ilgilenirseniz sevinirim

 278. Avatar Saliha dedi ki:

  Merhabalar ben etimesgut da oturuyorum evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 279. Avatar Sevda dedi ki:

  Yardimci olursaniz sevinirim

 280. Avatar Munise uğur dedi ki:

  Eve ek iş arıyorum çok acil ankara altındağ yardımınızı bekkiyorum

 281. Avatar Gülbin dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 282. Avatar Sinem sivari dedi ki:

  Merhaba ben ankara mamak ta oturuyorum lütfen bu işe cok ihtiyacım var 3 cocugum var 5yasında cocugumo Yuzden Dışarda calisamıyorum lütfen herhangi paket işi

 283. Avatar Sinem sivari dedi ki:

  Merhaba ben ankara mamak ta oturuyorum bu işe cok ihtiyacım var 3 cocugum var biri 5 yasında bırakacak kimsem olmadı gı için Dışarda calisamıyorum lütfen herhangi bi paketleme işi olabilir geri dönüş yaparsanız çok sevinirim cok i

 284. Avatar melike arslan dedi ki:

  ankara yenimahallede 3 kişi evde paketleme işi arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 285. Avatar Tuğba deniz dedi ki:

  Evde yapılabilecek ne tür iş varsa hepsini yapabilirim çok acil işe ihtiyacım var

  1. Avatar Tuğba deniz dedi ki:

   Ankara sincan

 286. Avatar fatma dedi ki:

  Uzun zamandir tac ve kina sepeti gibi seyler yaptim deneyimliyim -ankara mamak

 287. Avatar İsminiz dedi ki:

  Merhabalar eryamanda oturuyorum paketleme işinde düzgün ve becerikliyim her iş yaparm bana dönerseniz sevinirim

 288. Avatar meryem dedi ki:

  el becerim oldukça iyi belirtilen işlerin tümünü yapabilirim dönüş yaparsanız memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın geri dönüş sağlamanız dileğiyle…

 289. Avatar Evren dedi ki:

  Ankara Altındağ da ikamet ediyorum. Güvenilir işine sadık ve kendi işi gibi yapacak bir bireyim işe çok ihtiyacım var aile olarak işinize talibiz gereğini bilgilerinize arz ederim. .

 290. Avatar Merve dedi ki:

  Çankayadan merve. Paraya kimin ihtiyacı olmaz ki. Evde boş durmaktansa birşeyler yapmak ve karşılıgını almak daha güzel olacaktır. Her işi yapabikşrim. Dönğş yapılırsa mutlu olurum.

 291. Avatar Perihan dedi ki:

  Uc kizkardesiz batikent te oturuyoruz nikah sekeri paketleme isi yapmak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

 292. Avatar İsminiz dedi ki:

  Uc kizkardesiz batikentteyiz evde nikah sekeri paketleme isi yapmak istiyoruz dönerseniz sevinirim teşekkürler.

 293. Avatar buse dedi ki:

  paketleme isini yapmak istiyorum bilgi verirsenizde sevinirim

 294. Avatar meral dedi ki:

  Ne tur is olursa yaparim daha oncede yaptim cok ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 295. Avatar Songül koc dedi ki:

  Meraba bende evde ek iş istiyorum yardımcı ola bilirmisiniz

 296. Avatar Tuğba dedi ki:

  Evde bende paketleme işi arıyorum

 297. Avatar ebru dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyoruz bu8 işe uygun güvenilir temiz titiz bir aileyiz dönüş yaparsanız seviniriz

 298. Avatar Deva ozen dedi ki:

  Evde ek ise ihtiyacim var kucuk bebegimin ihtiyaclari icin 05466016629 acilen donus yaparsaniz cok sevinirim

 299. Avatar Hakan dedi ki:

  Merhaba ben uzatmalı öğrenci yim evde 3 kişiyiz hafta. Da iki gün dersim var evde yapabileceğim is arıyorum yardimci olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 300. Avatar yusuf babaarslan dedi ki:

  ek is yapmak istiyoruz

 301. Avatar fatma dedi ki:

  Ankara dayım evde paketleme işi kokulutaş işi yaparım ihtiyacım var dönüş yapın lütfen

 302. Avatar Güldane arslan dedi ki:

  merhaba ben ev hanımıyım paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır davetiye katlama işi yapmştım daha önce ankara akdere de oturyorum numaram 05342637986 acil işe ihtiyacın var lütfen yardımcı olun

 303. Avatar Ayse dedi ki:

  Ankara mamak bolgesindeyiz her turlu paketleme isi yapabiliriz..donus yaparsaniz sevinirim..

 304. Avatar Hasan Hüseyin dedi ki:

  Ek is yapmak istiyorum. Ama ne adres var ne de telefon numarasi. Bu firmalara nasil ulasacagiz. Nikah sekeri veya kina paketleme veya diger benzer paketleme is.eri yapabilirim. Sorun nasil ulasacagimiz

 305. Avatar Melek dedi ki:

  Ankara yeşil bayır mahallesinde oturuyom esim askeri ücretle çalışıyor durumuz iyi değil kiraciyim bende paketleme kaymakamına süsleri mandal işler ne iş olursa evimde yaparım çok ihtiyacım var
  Cevabınızı bekliyorum bebeğimin ihtiyaçları için

 306. Avatar SERPİL dedi ki:

  Merhaba Ankara’da paketleme işi yapabilirim şimdiden teşekkürler

 307. Avatar Eylem dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim Teşekkürler

 308. Avatar Derya dedi ki:

  Evde paketleme işleri yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz lutfen

 309. Avatar Burcu karatepe dedi ki:

  Bende nikah şekeri paketleme işi yapmak en azindan denemek istiyorum eşim işten çikma aşamasinda sıkıntılıyız gelir olarak…

 310. Avatar Anonim dedi ki:

  Bende nikah şekeri paketleme işi yapmak en azindan denemek istiyorum eşim işten çikma aşamasinda sıkıntılıyız gelir olarak…

 311. Avatar bahtiyar dedi ki:

  ankara altındağ da oturuyorum evde paketleme işi vs arıyoyorum
  5306560919

 312. Avatar Zeliha dedi ki:

  Merhaba ben Çankaya’dan Zeliha..Evde paketleme işi yapabilirim. İki kişilik bir grubumuz var..Yardımcı olursanız sevinirim.

 313. Avatar Hatice Yardımcı Oğlu dedi ki:

  Ben evde kutu katlama işi istiyorum bana dönüş yaparsanız inşallah

 314. Avatar Selma çınar dedi ki:

  Ankara Altındağ Doğantepe oturuyorum paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim sağlam firma olursa memnun olurum

 315. Avatar Gülfidan Öztürk dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 316. Avatar Nevin dedi ki:

  Hayırlı günler bu işe ihtiyacımız var başka gelirimiz yok arasanız seviniriz keçiörende oturuyorum

 317. Avatar Zeynep dedi ki:

  İse çok ihtiyacım var paketleme yaparim lütfen dönüş yapın ankara mamak ‘ta oturuyorum

 318. Avatar ebru dedi ki:

  tam benlik is lütfen dönüş yapin

 319. Avatar Zeynep dedi ki:

  3 çocuk annesiyim eşim yaşlı ve çalışmıyor acil ise ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz…

 320. Avatar Anonim dedi ki:

  Bizde dört kisiyiz evde ek iş yapma imkanimiz var bizede yardimci olursaniz sevinirim sincan dan hakan

 321. Avatar müge dedi ki:

  paraya ihtiyaçım var

 322. Avatar sinem dedi ki:

  merhaba ankara cankaya da ıkamet edıyoruz 5 kısıyız eve ıs ıstıyoruz

 323. Avatar Nurcan dedi ki:

  Ben ank keciörende oturuyorum ek iş istiyorum

 324. Avatar Güneş gözcü dedi ki:

  selamünAleyküm bende paketleme işiyapmak istiyorum kiradayım 4 öğrencim böyle bir işe de ihtiyacım var

 325. Avatar Neriman Fİdan dedi ki:

  Sincan Yunus Emre Mah. oturuyorum. evde paketleme işine bende dahil olmak istiyorum. Aktif olarak çalışma hayatındaydım ve işsiz kaldım ve artık evde çalışmak istiyorum.

 326. Avatar fatma dedi ki:

  Ankara beypazarıda yım paketleme işi yapmak istiyorum 2 kişiyiz yardımcı olurmusunuz

 327. Avatar esma kaya dedi ki:

  Evde anahtarlik kurdan sabun paketleme isleriniz varsa guzel bir ekibimiz var donerseniz sevinirim

 328. Avatar Köksal dedi ki:

  Hayırlı akşamlar ankara Mamak ta oturuyorum evde mandal paketleme işi yapabiliriz.

 329. Avatar Emine Turhan dedi ki:

  Merhaba Evde Paketleme işi istiyorum Kalem,Mandal,Kına ve diğer Paketleme işleride olabilir.Teşekkürler

 330. Avatar Yeliz dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme vs

 331. Avatar Büşra kayhan dedi ki:

  Merhaba
  Evde nikah şekeri işi
  Evde paketleme işi
  Evde kutu katlama
  Evde kına paketleme işi
  Evde boncuk paketleme işi
  Evde etiket işi
  Evde mandal paketleme işi
  Yukarıda belirttiğim işleri yapmak istiyorum
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim
  Şimdiden teşekkürler
  Mail: busramath92@outlook.com

 332. Avatar Haydar dedi ki:

  Evden beyyaname,defter tutma muhasebe işleri yapılır ankara dikmen de oturuyorum.

 333. Avatar Nurcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapılır ankara dikmende oturuyorum

 334. Avatar Kezban Yılmaz dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum ekibim var her türlü paketleme işi yapabiliriz nikah şekeri yapma vb.işler yapabiliriz

 335. Avatar Nurcan dedi ki:

  Ankara cankaya dikmende oturuyorum evde ek is yapabilirim.

 336. Avatar Merve dedi ki:

  Merhaba iyi gunler ankara mamak ta ikametgah ediyorum esime destek amacli evde her turlu paketleme posetleme katlama dizme isi yapabilirim esim ile birlikte en kisa surede bilgilendiriseniz sevinirim lutfen acil sevinirim lutfen acil sevinirim

 337. Avatar Nurcan dedi ki:

  Cumartesi pazar tatil igünüm hafta içi çalışıyorum fakat maddi zorluk çekiyoruz evde yapılacak iş arıyorum

 338. Avatar semra dedi ki:

  mrb bn semra evde paketleme isi yapabilirim ararsaniz sevinirim

 339. Avatar Yesim dedi ki:

  Ankara yenimahhallede oturuyorum ise ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 340. Avatar Merve dedi ki:

  Iyi gunler Ankara mamak aksmesettin boğaziçinde ikametgah ediyorum esime destek amacli evde her turlu paketleme posetleme katlama dizme isi yapabilirim esim ile birlikte en kisa surede bilgilendiriseniz sevinirim

 341. Avatar Esma dedi ki:

  Bende mamak akdere de ötuyorum açık evde çalışacak iş imkanı atıyorum üniversite mezunuyum bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 342. Avatar Nilüfer gevrek dedi ki:

  sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 343. Avatar Gamze dedi ki:

  Ankara yenikent de oturuyorum ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum eşime destek olmak istiyorum nolur dönüş yapın 26 yaşındayım hızlı pratik ve üretkenimdir paketleme ambalaj katlama vs ne olursa

 344. Avatar Leyla dedi ki:

  Merabalar Ankara’da yaşıyorum böyle bir iş çok istiyorum fakat bana çok acil lazım yani hemen başlamak istiyorum lütfen dönüş yapmanızı bekliyorum

 345. Avatar ayşegül dedi ki:

  merhaba evde oya işi hariç her işi yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz işe çok ihtiyacım var

 346. Avatar Ayşe Ercan dedi ki:

  Merhaba, Çankaya Birlik’te ikamet ediyorum. Evde iş arıyorum, dönüş yaparsanız sevinirim

 347. Avatar Metin ŞENER dedi ki:

  Ankara Beştepe de ikamet ediyorum
  50 Yaşında Üniversite Mezunu Özel Sektör Emeklisiyim.
  Evde, Yarı zamanlı, Tam zamanlı İş aramaktayım.

 348. Avatar gamze dedi ki:

  merhaba mamakta oturuyorum paketleme işi ve lutu katlama işi yapabilirim

 349. Avatar Fatma doğan dedi ki:

  Bu ise ihtiyacim var evde 4 kisi yasiyoruz lutfen yardimci olunuz en iyi sekilde bu isi yapacagima inaniyorum siz de inaniyor musunuz?

 350. Avatar ezgi dedi ki:

  merhaba bende evde ek iş yapmak istiyorum isten çıktım paraya ihtiyacım var ankara Keçiören aktepede yaşıyorum dönüş yaparsanız beni cok mutlu edersiniz 🙏

 351. Avatar Rabi dedi ki:

  Paketleme isi ariyorum evde

 352. Avatar Seda dedi ki:

  Ankara etimesgut paketleme işi istiyorum

 353. Avatar REYYAN dedi ki:

  Ankara’dayız ek iş olarak paketleme işi yapabiliriz mail: ryhyn9818@gmail.com

 354. Avatar Elif Günay dedi ki:

  Merhaba elimden her is gelir cok ihtiyacim var wvde 2 kisiyiz yardim ederseniz sevinirim

 355. Avatar ayse dedi ki:

  ankara kazandayım ek iş istiyorum acillll

 356. Avatar Eylem dedi ki:

  Ankara evde paketleme işi yapmak istiyorum

 357. Avatar Aslı dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 358. Avatar Rabiya Tetik dedi ki:

  Merhaba ben Ankara sincan dan rabiya bu işleri yapabilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim
  Evde paketleme işi
  Evde nikah şekeri işi
  Evde kına paketleme işi
  Evde boncuk işi
  Evde dikiş işi
  Evde etiket işi
  Evde mandal paketleme

 359. Avatar zeynepp dedi ki:

  Ankara Çankaya her türlü paketleme işi yapabiliriz. Acil dönerseniz çok seviniriz.

 360. Avatar nagihan dedi ki:

  meraba ben evde her türlü paketleme.isini yaparm dönüş yapmanızı bekliyorum

 361. Avatar Ayça ünsal dedi ki:

  Merhaba annemle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 362. Avatar Nur dedi ki:

  İyi günler ben.kecioren yükseltepe de oturuyordum evde paketleme tesbih dizme çorap işi kalem yapma işi
  Tatlı tuzlu kurabiyeler yapabilirim ise ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz lütfen dönüş yapın sizlerden haber bekliyorum

 363. Avatar Beste Aydoğdu dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ankarada oturuyorum titiz çalışırım lütfen bana ulaşın

 364. Avatar Zehra dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum. Dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

 365. Avatar özgür dedi ki:

  merhaba ankara keçiörende oturuyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz şmdiden teşekkürler

 366. Avatar Eylem dedi ki:

  Ankara/Keçiören paketleme işi yapmak istiyorum

 367. Avatar Derya dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum acil lütfen ankara

 368. Avatar Fatih dedi ki:

  4 kisilik aileyiz evde paketleme boncuk paketleme mandal paketleme eldiven ve corap paketleme işlerini yapabiliriz kolay gelsin

 369. Avatar hüsne uygur dedi ki:

  merhaba bende evde her türlü katlama,paketleme,boncuk işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. ANKARA KEÇİÖRENDE ikahmetkah etmekteyim. geri dönmenizi rica ediyorum

 370. Avatar Havva dedi ki:

  Merhaba! Evde yapabileceğim işe ihtiyacım var.Ekip olarakta çalışabiliriz.Yardımcı olursanız sevinirimm🙏

 371. Avatar Eylem dedi ki:

  Ankara Keçiören’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyoeum teşekkürler

 372. Avatar Nurdan dedi ki:

  Ankara’da ikamet ediyorum 6 kişilik bir ekibim var her türlü paketleme nikah şekeri tesbih dizme boncuk işleme ve benzeri işleri yapabiliriz vaktimiz bol lütfen dönüş yapabilir misiniz ?

 373. Avatar Nisa dedi ki:

  Evde ek is ariyoruz iki kisiyiz geri donus yaparmisiniz

 374. Avatar Paketleme ustası dedi ki:

  Ankara beypazarında oturuyorum komsularımla beraber paketleme işlerini yapmak istiyoruz güvenilir ve titiz çalışırız bu işe maddi sıkıntılardan dolayı başvurduk ustelıkle elimiz hızlı ve cevıktır lütfen geri dönüş sağlayın cvp beklıyoruz

 375. Avatar Eren dedi ki:

  Ankara gülverende oturuyorum mandal boncuk kına kutu katlama yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 376. Avatar Çisem dedi ki:

  Merhaba ankara eryamanda oturuyorum evde paketleme işi yapabilecek kadar çok zamanım var

 377. Avatar Songül dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapabilirm acill dönuş yaparsaniz sevinirim kecioren ataparkta oturuyorum

  1. Avatar burcu dedi ki:

   mrb iş içn maıl atblrsnz

   burcuyilmaz624gmail.com

 378. Avatar hatice dedi ki:

  merhaba ben keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yaparım bana dönüş yapılırsa sevinirim

 379. Avatar Anonim dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum kizlarimla beraber paketleme ve ya mandal isi yapabiliriz

 380. Avatar Asiye dedi ki:

  Ankara altındag da oturuyoruz evde üç kişi her türlü paketleme yapabiliriz

 381. Avatar Gamze dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapabilirim ise çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapmanızı rica ediyorum

 382. Avatar sultan dedi ki:

  merhabalar ankarada yaşıyorum evden iş yapabilirim.

 383. Avatar Döndü dedi ki:

  Merhaba 7çocuklu bir anneyim Etimesgutta otuyoruz eşim askeri ücretle çalışıyor . Ek gelir sağlamak istiyorum nikah şekeri işi olursa .

 384. Avatar yeter gobul dedi ki:

  Evde paketleme ariyorum ekip var ankara sentepe

 385. Avatar serap dedi ki:

  Ankara kecioren kuscagizda oturuyorum ek is istiyorum bu ise cok ihtiyacim var geri donerseniz sevinirim

 386. Avatar Burcu dedi ki:

  Merhaba Ankara Kahramankazanda oturuyorum açil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 387. Avatar Mustafa dedi ki:

  Herkese hayırlı işler evde paketleme işi yapmak istiyoruz ek iş olarak dönerseniz sevinirim ozbeym13@gmail.com

 388. Avatar Emine dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum günümü (6-7 saat) hep ayırabilirim paketleme yastık doldurma el işi dikiş nakış yapabilirim hamur işleri yapabilirim boncuk dizerim

 389. Avatar Sema dedi ki:

  Merhaba Ankara Yenimahalle Yesilevlerde ikamet ediyorum kina , mandal vb butun paketleme islerini yaparim gerekirse ekipde kurarim ogrenciyim ihtiyacim var elim de cok hizlidir geri donus yaparsaniz cok memnun edersiniz beni, hayirli gunler

 390. Avatar Sema dedi ki:

  Merhaba Ankara Yenimahalle Yesilevler de Ikamet ediyorum ailecek paketleme isi yapabiliriz ihtiyacim var ,kina paketleme mandal paketleme vb paketlemeleri yapabilirim. Geri donus yaparsaniz cok memnun olurum. Hayirli gunler

 391. Avatar Sevim dedi ki:

  Bende mandal ve diğer işleri yapmak istiyorum

 392. Avatar Özcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 3 kisiyiz titiz ve el cabuklugu ile her türlü paketleme işi alabiliriz cvp lütfen

 393. Avatar Hasret dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum evde her turlu isi itina ile yaparim lutfen yarsimci olun

 394. Avatar Cemile dedi ki:

  Ankara kırkkonaklar da oturuyorum. Bütün paketleme işleri yapabilirim.

 395. Avatar Esra Deniz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 396. Avatar Selcan dedi ki:

  ANKARA MAMAK da oturuyorum butun paketleme islerini yaparim cok ihtiyacim var lutfen donus yapin

 397. Avatar Fatmanur dedi ki:

  Ben ankara keçiörende oturuyorum her türlü işi yaparım lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim elim hızlıdır lütfen geri dönüş yapın bu işe ihtiyacım var

 398. Avatar Ayşe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 399. Avatar Paketleme ustası dedi ki:

  Ankara beypazarında oturuyorum herturlü paketleme işini yaparım siparışlere göre ekipde kurabilirim dönüş sağlarsanız sevınırım

 400. Avatar Gülnas dedi ki:

  Merhaba. Ben Gulnas ankara etimesgutta oturuyorum. Evde ek iş yaparim. Dikiş oya hariç her türlü paketleme, kutu katlama v.s. işleri yapariz. Dönüş yaparsaniz çok müteşekkir oluruz!

 401. Avatar Leyla karaaslan dedi ki:

  Ben ankara mamaktayim lutfen ulasin

 402. Avatar Şerife dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var ne olur yardımcı olun

 403. Avatar Emrah yigit dedi ki:

  Evde paketleme isi yapilir Ankara kazan

 404. Avatar Beyhan dedi ki:

  Paketleme işi benim alanımdadır yeteneğim bu konuda oldukça fazla var geri dönüş yaparsınız umarım. Ankara keçiören

 405. Avatar Mehtap dedi ki:

  İse ihtiyacım var

 406. Avatar Merve dedi ki:

  Ankara akderede oturuyorm evde paket işi yaparım

 407. Avatar Aynur dedi ki:

  Ankara Sincanda oturuyorum evde paketleme işini itina ile yapabilirim

 408. Avatar Ayşegül dedi ki:

  Sincan plevnede oturuyorum paketleme işi istiyorum 2 kişiyiz elimiz hızlıdır dönüş yaparsaniz sevinirim çok ihtiyacim var lütfen.

 409. Avatar Arzu kazkurt dedi ki:

  Cok ihtiyacım var esim insaat isiyle ugrasiyo kis dolayisiyla calismiyor.3 cocuga bakiyorum benimde aileme katkim olmasini istiyorum

 410. Avatar Ahmer Erkan YAZICI dedi ki:

  EVDE AİLECE EKİP OLARAK HER TÜRLÜ SERİ İMALAT YAPARIZ. LÜTFEN MÜSBET YADA MENFİ BİR CEVAP YAZARSANIZ MÜTEŞEKKİR OLURUZ. TEŞEKKÜR EDERİM.

 411. Avatar Beyhan dedi ki:

  Merhaba Sincanda oturuyorum. 3 kişilik ekibiz paketleme işi yapmak istiyoruz.

 412. Avatar Aysegul dedi ki:

  Merhaba etimesgutta oturuyorum paketle ve kutu katlama isi yapabilirim

 413. Avatar İbrahim dedi ki:

  Mrb. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Ankara Demetevlerde ikamet ediyoruz.

 414. Avatar Sevdiye dedi ki:

  Lütfen acil işe ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim olumlu yada olumsuz lütfen dönüş yaparsanız her türlü paketleme işi olur Ankara Mamakta oturuyorum

 415. Avatar Hatice dedi ki:

  Merhaba ben Keçiören de oturuyorum. Her türlü paketleme işi, boncuk ve katlama işi yapabilirim.

 416. Avatar Esen bakan dedi ki:

  Merhaba Ankara keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 417. Avatar NAİLE CAN dedi ki:

  Ankara Eryaman da ikamet ediyorum
  3 kişiyiz
  Paketleme ve montaj işi yapabiliriz

 418. Avatar Yeliz dedi ki:

  Lütfen geri dönüş yapabilirmisiniz evde ek is yapmak istiyorum etimesgutta oturuyom

 419. Avatar ERKAN dedi ki:

  Evde paketleme işi
  Evde kutu katlama işi
  Evde nikah şekeri işi
  Evde kına paketleme işi
  Evde boncuk işi
  Evde dikiş işi
  Evde oya işi
  Evde etiket işi
  Evde mandal paketleme
  ek iş imkanımız var çok açilll şimdiden yardımlarınız için sağolun.
  erkan_0639@hotmail.com

  1. Avatar Serpil dedi ki:

   Merhabalar annem ve ben evde yapabilecek paketleme kına sus vs. İs arıyoruz seri hızlı muntazamli yapabiliriz yardımcı olur dönüş yapabilirseniz seviniriz 05555514309 serpil garip

  2. Avatar Aysel fatos kilar dedi ki:

   Kolay gelsin bende evde is yapmek istiyorum

  3. Avatar Esma calak dedi ki:

   Ben katlama paketleme yapabilirim evde ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

  4. Avatar Deniz dedi ki:

   Ek iş arıyorum Yardımınızı bekliyorum.

  5. Avatar Emel dedi ki:

   Ben etimesgut şeker mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum no 05537534523

  6. Avatar Paketleme isi yapmak istiyorum dedi ki:

   Iki kisiyiz evde Ek is olarak paketleme isi yapmak istiyorum

  7. Avatar Merve Nur dedi ki:

   Evde ek iş arıyorum 2 kişiyiz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.
   Caltimervenur@gmail.com

  8. Avatar ayten.emire.90@gmail.com dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim bizde evde is arıyoruz

  9. Avatar Hanım dedi ki:

   Merhaba
   26 Aralık 2017, 21:30
   Evde paketleme işi
   Evde kutu katlama işi
   Evde nikah şekeri işi
   Evde kına paketleme işi
   Evde boncuk işi
   Evde dikiş işi
   Evde oya işi
   Evde etiket işi
   Evde mandal paketleme isi yapmak ıstiyorum.çankaya cebecideyim dönüş yaparmisiniz
   Hanimucar@hotmail.com

   1. Avatar İsminiz dedi ki:

    merhaba ev hanimiyim evden is yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

    1. Avatar Gülem dedi ki:

     Merhaba bende paketleme işi arıyorum nikah şekeri mandal işi olur yardımcı olursanız sevinirim cebecide oturuyorum haber bekliyorum

   2. Avatar Refika hazal ates dedi ki:

    merhaba ev hanimiyim evden is yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

   3. Avatar Dilek dedi ki:

    Elimden her iş gelir daha öncede deneyimim var ilgilenirseniz sevinirim hüseyingazide oturuyorum

   4. Avatar Dilek dedi ki:

    Ben hüseyingaziden elimden bu istediniz işler gelir nakış bölümü mezunuyum daha öncede tecrübem var muntazam temiz calısırım

  10. Avatar Emre Türker dedi ki:

   Mrb evde mandal paketleme de yardımcı olabiliriz eşim kardeşlerim ve ben olmak üzere 5 6 kişilik bi grbuz

  11. Avatar İsminiz dedi ki:

   Nikah sekeri ‘ve kutu katlama paketleme isi yapabilirim Elim hizlidir daha oncede yaptim donus yaparsaniz sevinirim 05383912170

  12. Avatar Ayse dedi ki:

   Merhaba mamakta oturuyorum nikah şekeri,kuru katlama gibi vs işler olabilir 0531 642 50 89 tel ulasabilirsiniz

  13. Avatar Bende yardimci olmak isterim dedi ki:

   Ben ev hanimiyim evimde yardimci olmak isterim paketleme işi istiyorum

  14. Avatar Sevilay dedi ki:

   Evde boncuk mandal kına paketleme idi yapabilirim ankara mamakta oturmaktayim

   1. Avatar Zeynep karslı dedi ki:

    Ben boncuk işi
    Nikah şekeri
    Mandal işi yapabilirim lütfen bana yardımcı olabilir misiniz bizim gelirimiz çok az Ankara mamakta oturuyorum bu işi 3 kişi yapacagiz

  15. Avatar ebru dedi ki:

   merhaba ankara gültepe de oturyoruz evde paketleme falan temizce yapabiliriz ve cok kisiyiz yardımcı olursaniź sevinirim

  16. Avatar Anlara Etimesgut ilçesinde evde paket ısı arıyorum ekibim var dedi ki:

   Yorumunuz

 420. Avatar Döndü dedi ki:

  selam ben ankara mamakdan döndü evde mandal işi yapabilirim dar gelirliyiz

 421. Avatar Yildiz Tetik Yildiz dedi ki:

  Hayirli gunler. Ben Ankara Mamak’tan Yildiz evden calisarak esime yardimci olmak istiyorum. Esim asgari ucretle calisiyor ve kiraci olarak oturdugumuz icin gelir durumumuz iyi degil. Esim ile birlikte 5 kisilik bir grubumuz var. Evde paketleme isleri yapmak istiyoruz. Eger uygun gorurseniz cok mutlu oluruz. Simdiden cok tesekkurler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.