KızlarBiliyor

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların en çok tercih ve talep ettiği işlerin başında Evde Paketleme İşi gelmektedir. Binlerce ev hanımı Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar aracılığı ile evlerinde çalışarak para kazanmaktadır. Binlerce farklı ürünün hazırlanması ve ambalajlanması işini firmalar evde çalışan bayanlara vermektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu tür firmalar ile iletişime geçebilir ve para kazanabilirsiniz.

Bayanlara Evde Para Kazanma Fırsatı

Ülkemizde binlerce ev hanımı çeşitli nedenlerden dolayı dışarıda tam süreli olarak çalışamamaktadır. Bunun birbirinden farklı nedenleri bulunmaktadır. Sizinde nedeni ne olursa olsun dışarıda çalışmanıza engel bir nedeniniz varsa evinizde para kazanmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz. Birbirinden farklı binlerce el becerisi gerektiren işlerin yapılması adına firmalar evinde çalışmak isteyen ev hanımı aramaktadır. Sizde yapmak istediğiniz işi belirleyerek Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar aracılığı ile evinizde para kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken yapmak istediğiniz işi belirlemek ve firmalardan iş talebinde bulunmanız olacaktır. Yapılması kolay olan bu tür işleri el becerisine güvenen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilir. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız hemen iş başvurusunda bulunmalısınız.

Bayanlara Paketleme İşi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların en çok tercih ettiği ve en çok para kazandığı işlerin başında Evde Paketleme İşi gelmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi gönderilen ürünlerin hazırlanıp paketlenmesinden ibaret olan bu işi bütün bayanlar rahatlıkla yapabilirler. Yapacakları bu işler parça başı ücrete tabii olmak ile birlikte aylık ortalama 500 lira ile 2.500 lira arasında para kazanabilmektedirler. Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları, okul masraflarını karşılamak isteyen üniversite öğrencileri veya geçimini sadece bu tür işler ile temin etmek isteyenler bu işe talip olabilirler. Evinizde oturduğunuz yerden çalışma imkanı veren bu işi isteyenler tek başına isteyenler ise arkadaş veya komşuları ile birlikte yapabilirler.

Paketleme İşi Veren Firma

Özellikle ev hanımları tarafından yapılmak istenilen paketleme işleri 2020 yılında da en çok kazandıran evde ek işlerden birisi olmaya devam edecektir. Firmaların çalıştırmak istediği elemanların ücret, sigorta, ulaşım ve yemek gibi masrafları karşılamak istemediğinden dolayı evde çalışmak isteyen bayanlara olan ilgisi giderek artmaktadır. Bu neden ile sizde evinizde çalışmak istiyorsanız bu tür firmalar aracılığı ile iş bulabilir ve para kazanabilirsiniz. Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar tarafından evlere gönderilen bu tür işlerin neler olduğundan kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Evde kına paketleme işi
 • Evde kürdan paketleme işi
 • Evde boncuk paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi
 • Evde balon paketleme işi
 • Evde pipet paketleme işi
 • Evde plastik bardak paketleme işi
 • Evde iğne paketleme işi
 • Evde raptiye paketleme işi
 • Evde toka paketleme işi
 • Evde mum paketleme işi

Yukarıda belirttiğimiz ek işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek sizde para kazanmak adına iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu tür işleri yapmak isteyenler Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar iş başvurusunu yapmalıdır.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde Para Kazandıran Ek İşler

Bayanların evlerinde para kazanmalarına imkan veren işlerden en çok talep edileni olan paketleme işinden bahsettik. Tabi ki firmalar sadece evlere paketleme işi göndermemektedir. Bunun dışında birbirinden farklı işler de göndermektedir. Bir çok ürünün hazırlanması, montajı ve imalatı için ev hanımlarına iş gönderilmektedir. Özellikle son zamanlarda iğne oyası, dantel ve örgü işi gönderen firma sayısında dikkat çeken bir artış olmuştur. Sizde el becerinize uygun olarak yapmak istediğiniz işi belirleyerek Evde Para Kazandıran Ek İş talebinde bulunabilirsiniz. Bu tür iş yapmak isteyenler yazının alt kısmında bulunan yorum bölümüne yapmak istedikleri işi bizimle paylaşabilirler. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar aracılığı ile yukarıda belirttiğimiz işlerden istediklerine başvuru yapabilirler.

Evde Kına Paketleme İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların sıklıkla yaptığı işlerden birisi olan evde kına paketleme işi oldukça kolay bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında düğünlerde dağıtılan kına paketleri ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. İsteyenler komşu, arkadaş veya aile bireyleri ile birlikte bu işi kolaylıkla yapabilirler. ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir getirisi olan bu işi isteyen herkes talep edebilir. Bu işi isteyenler bu tür ürün satışı yapan dükkanlardan isteyenler de Evlere Kına Paketleme İşi Veren firmalardan talep edebilirler.

Evde Sabun Paketleme İşi

Birbirinden farklı şekil ve kokudaki sabunların paketlenmesi işini sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu iş oldukça kolaydır. Firmadan evinize koliler içerisinde getirilen sabunları özel kutularına koyarak yapılan bu işi her yaş gurubundaki bayanlar yapabilirler. Farklı ebat ve özellikteki sabunları paketleyerek sizde ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Evde yapılan paketleme işlerinden bir diğeri olan boncuk paketleme işi oldukça kolay ve eğlencelidir. Evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bu iş sayesinde ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Firmalardan gönderilen birbirinden farklı renk ve ebattaki boncukları istenilen adette ayırmanız ve paketleme koymanız gerekmektedir. Yapılacak olan bu basit işi hemen talep ederek sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların İletişim Bilgileri

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların İletişim Bilgileri

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar yıl içerisinde yüzlerce kişinin para kazanmasına aracılık yapmaya devam etmektedir. Bu tür firmalardan alacağınız herhangi bir paketleme işi sizinde ek gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle ev hanımlarının evlerinde çalışmaları ve para kazanmaları adına bu tür firmalar büyük önem taşımaktadır. Ek iş yapacak olanlar bu tür firmalar ile iletişime geçmek adına arayış içerisindedir. İnternet üzerinde bu tür firmalara ait olduğu belirtilen bir çok telefon numarası bulunmaktadır. Ama maalesef bu tür numaralara bir türlü cevap verilmemektedir. Bunun en büyük nedeni bu tür iş veren yerler gerçek numaralarını paylaşmamaktadır. Talebin çok fazla olması ve bu tür iş isteyen herkese iş gönderme ihtimalinin olmaması buna etki etmektedir. Bu neden ile evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmek adına en sık kullanılan yöntemleri kullanmalısınız. Bu yöntemlerden birisi olan İnternet üzerinden ek iş talebinde bulunmaktır. Bunu yapmak isteyenler İnternet Sitemizi kullanarak sesini duyurmaya çalışabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Kevser dedi ki:

  Merhabalar isyerim kapatıldı virüsden dolayı
  Evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim hayırlı aksamlar

 2. Ülkühan dedi ki:

  İyi günler izmir bayraklı yamanlar da oturuyorum üniversite mezunuyun iş bulamıyorum ve evde iş imkanlarını görünce ilgilenmek istedim kalabalık aileyiz elimiz yakındır çoğu şeylere ilgilenirseniz sevinirim

 3. Sema dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme işi montaj işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim Konya Selcuklu bölgesi

 4. Neslihan çukuryurt dedi ki:

  Merhabalar ek işe ihtiyacım var paketleme işi arıyorum istanbul kadikoy tarafındayım yardımcı olursanız cok sevinirim

 5. Irem dedi ki:

  Izmir konakta yasiyorum acik ogretim ogrencisiyim aileme destek olmak istiyorum evde paketleme ek is yapmak istiyorum donus yaparsaniz sevinirim tesekkurler’🙏

 6. Yeliz dedi ki:

  Bende Ankara’da yaşıyorum küçük çocuğundan dolayı çalışamıyorum ancak elim yatkındır çalışmaya da çok ihtiyacım var dönüş yapılırsa sevinirim

 7. Aylin dedi ki:

  Merhabalar Eskişehir de ikamet ediyorum paketleme işi için dönüş yaparsanız sevinirim. Pipet paketleme olursa daha güzel olur 🙂

 8. Özlem dedi ki:

  İzmir de oturuyorum eşime destek olmak istiyorum elim cok hızlıdır. İhtiyacım var lütfen dönüş yapın.

 9. Mine dedi ki:

  ANKARA SİNCAN da oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Evde her türlü paketleme işini yapabilirim. Bu işe çok ihtiyacım var. Sizde ilgilenirseniz çok sevinirim.

 10. Ebru dedi ki:

  ANKARA SİNCAN da oturuyorum. Ev hanımıyım. Evde her türlü paketleme işini yapabilirim. Bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 11. MELEK dedi ki:

  Merhaba Bursa’da oturuyorum. Bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfendönüş yaparsanız

 12. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba Bursa’da oturuyorum. Bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfen hemen dönüş yaparsanız çok sevinirim. İhtiyacım var inanın…

 13. Fatoş Kutluktemur dedi ki:

  Merhaba Ümraniye Namık Kemal de oturuyorum 2 çocuğum var onlardan dolayı dışarıda çalışamıyorum evde işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlayın çok ihtiyacım var.

 14. GAMZE dedi ki:

  İstanbulda yaşamaktayız. 5 kişiden oluşan öğrenci grubumuz olduğundan dolayı ek gelir elde etmek istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 15. MELİS ARSLAN dedi ki:

  Bayırköy’de yaşıyorum. Öğrenci grubumuz olduğundan dolayı ek gelir elde etmek istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz. Teşekkürler.

 16. NEJLA ALtUN dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum elim çok yatkındır

 17. Feride dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim ve üniversitem coronadan dolayı uzaktan eğitime karar verdi bu yüzden iş arıyorum. Paketleme işi yapabilirim.

 18. Ramazan dedi ki:

  Kocaeli izmit

 19. Yasemin dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz işe ihdiyacım var İstnbl GOP da oturuyorum

 20. yasemin dedi ki:

  ankara keçiörende oturmaktayım paketleme işi istiyorum elim hızlı iki kişiyiz

 21. Gizem dedi ki:

  Merhab mersinde yaşıyorum sabun kına balon plastik bardak paketleme ısini yapmak istiyorum bana yardımcı olursanz sevinirim

 22. Nuray Oruç dedi ki:

  Merhaba ben evimde iş yapıp aileme katkı sağlamak istiyorum en ufak bir iş olsa bile yaparım bana yardımcı olabilir misiniz ?

 23. Sevilay dedi ki:

  Merhaba, istanbulda ikametgah ediyorum kredi borcumuz var ve ben çalışmıyorum eşime yardımcı olmak için paketleme işi yapmak istiyorum

 24. Sevilay dedi ki:

  Sancaktepe-Sarıgazide otutuyorum eve iş almak istiyorum

 25. Zubeyde dedi ki:

  Ek is yapmak istiyorum elim hizlidir. Ankara cankaya sokullu

 26. Çiğdem dedi ki:

  Adım Çiğdem, evde iş yapmak istiyorum. Elim çok hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 27. Nurçin dedi ki:

  Sitenizde işin. İçeriği kazandıracağı tutar var fakat bu işlere ulasabileceğimiz ne mail nede numara var yardımcı olursanız sevinirim

 28. Filiz dedi ki:

  Ben Evde Paketleme işi Yapmak istiyorum Gebze Kocaeli de Yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Fatma dut dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum dikişten anlarım makinam var başka işde olabilir yardımcı olunuz uşak merkez de oturuyorum

 29. Seher dedi ki:

  Her türlü paketleme isi yapmak istiyorum ise cok ihtiyacim var ev hanımıyim 2 kişi daha var yanımda yapmak isteyen yani 3 kisiyiz lütfen ev kirası ve benzeri odeyemiyorum ne olur dönüş yapın hatay antakyada ikamet ediyorum..05523027877 bu numaradan ulasabilirsiniz .dönüş yapacağınızı umut ederek teşekkürler..

 30. Eda dedi ki:

  Antalya kepez de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

  1. Seher Kılıççeken dedi ki:

   Kocaeli gebzede yaşıyorum bu işe ihtiyacım var. İşsizim annemle birlikte yapıcam

 31. Ayla maden dedi ki:

  Maddi durumumuzun yetersizliğinden dolayı evde iş yapmak istiyorum zonguldak caycumada ikamet ediyorum paketleme işi olur yardımcı olurmusunuz lütfen acil

  1. Ayşe Kaymaz dedi ki:

   Merhaba Ben Ayşe Kaymaz kocaeli izmitte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyoruz kızım ve ben bu işe ihtiyacım var dikkate alırsanız sevinirim teşekkürler haber verirseniz sevinirim ne olursunuz sesimi duyan birileri çıksın artık

   1. Ayşe Kaymaz dedi ki:

    Ne olursunuz birkerecik banada yardımcı olursanız sevinirim bu işlere ihtiyacım var kocaeli izmitte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyoruz kızım ve ben

 32. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben de iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 33. deniz dedi ki:

  merhaba istanbul baltalimanındayım 26 yaşındayım üniversite mezunuyum paketleme işi yapabilirim

 34. Meral dedi ki:

  Ben Meral Taner Konya nin kulu ilcesinde ikamet ediyorum 3 çocuk annesiyim kirada oturuyorum ve gerçekten çok ihtiyacım var yüzde 51 oranda kronik engelleyim 10 yıllık iş tecrübesine sahibim elim pratiktir şimdiden teşekkürler

 35. Ayla dedi ki:

  Korona yüzünden işsizim

  1. Emine kaya dedi ki:

   Ben izmir Bergama da oturuyorum benim evde yapabileceğim paketleme işine ihtiyacım var lütfen bana yardım edin benim 3tane çoçuğum var eşim uyku apnesi hastası her an ölme tehlikesi var elin pratik tir bu numaradan bana ulaşabilirsiniz 05393050425

 36. Kadriye dedi ki:

  Istanbul avrupa yakasında oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi veririseniz sevinirim

 37. Dilovan Atakol dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 38. Dilovan Atakol dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum her ne olursa paketlerim elim hızlıdır altından kalkabilirim

 39. Mihriban dedi ki:

  İyi günler ben ev hanımıyım İzmir’de oturuyorum hertürlü paketleme işi yaparım eşim askerlik ücretiyle çalışıyor bu korona sebebiyle çalışamıyor şuan geçineceğimiz bir gerilimiz yok çok zor durumdayız eşime bir katkıda bulunmak istiyorum iki tane çocuğum var yardımcı olursanız çok seviniriz bu numaram burdan ulaşabilir siniz 05513844204

  1. Bahar dedi ki:

   Ben de iş istiyorum zor durumdayim

 40. Hatice dedi ki:

  Ev almak istumiyoruz paraya ihtiyacimiz var lutfen herhangi paketleme isi olabilir gaziantep sahinbey erturul gazide oturuyoruz

 41. Anonim dedi ki:

  Bende evimde çalışarak eşime destek olmak istiyorum çok borcu var eşim ödeyemiyor bende katkıda bulunmak için yazıyorum lütfen arayın olurmu.05385041067

 42. İsminiz dedi ki:

  Bende evimde çalışarak eşime destek olmak istiyorum çok borcu var eşim ödeyemiyor bende katkıda bulunmak için yazıyorum lütfen arayın olurmu.05385041067

 43. Sevd dedi ki:

  Acil evde ise ihtiyacım var lutfen ulaşın 05419796143

 44. Gonca senonay dedi ki:

  Ulaşabileceğimiz bilgi alabileceğim tel numarası alabilirmiyim yada bu numaradan bana ulaşabilirisiniz 05339699248

 45. hatice filoğlu dedi ki:

  merhabalar antalya sarampolde oturuyorum evime katki amacli başvuruyorum hertürlü paketleme isi yaparim donus yaparsiniz cok s3vinirum 3 kisiyiz

 46. Merve bal dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum paketleme işi hakkında bilgi almak istiyorum

 47. Şehnaz dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Darıca dan katılıyorum 3 kişi çalışacaz gayet hızlı çalışırız en kısa sürede dönüş bekliyoruz lütfen

 48. yesim toker dedi ki:

  Merhaba ben acil eve ek is arıyorum ilanınızı gördüm elimden gelir hızlıyımdır ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş saglarsanız sevinirim

 49. Gul dedi ki:

  ankarada oturmaktayim neos olursa yaparim

 50. İpek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. İsminiz dedi ki:

   Evde iş yapmak istiyorum Bursa

  2. Serpil ovali dedi ki:

   Evde iş istiyorum

 51. Dudu doruk dedi ki:

  İzmir de oturuyorum sabun paket leme işi yapmak istiyorum bilgi verin seniz memnun olurum

 52. Dudu doruk dedi ki:

  Evde sabun paket leme işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 53. BURCU dedi ki:

  merheba izmir mendereste oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 54. İsminiz dedi ki:

  Merhaba Mersin’de evde paketleme işi yapmak istiyorum

 55. Fatma Acar dedi ki:

  Antalya manavgat paketleme işi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 56. Fatma Acar dedi ki:

  Antalya manavgat yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 57. İsminiz dedi ki:

  Antalya manavgat yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

  1. Dilan dedi ki:

   Merhaba bende antalya da oturuyorum siz iş fırsatı buldunuz mu?

 58. Esra dedi ki:

  Öğrenciyim evde 3 kişilik ekibim var evime katkı sağlamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 59. GÖNÜL KOCAAĞA dedi ki:

  EVDE İHTİYACIMDAN DOLAYI EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

 60. Nurgul Batar dedi ki:

  Evde paketleme tasarım konusunda tecrübe sahibi yim yardımcı olun lütfen

 61. Hatice dedi ki:

  Meraba Hatay Kırıkhan da yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen ise ihtiyacım var lütfen

 62. İsminiz dedi ki:

  Lütfen bana donermisiniz

 63. Emine dedi ki:

  Merhaba balıkesir merkez oturuyorum ve ise ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen dönüş yapılırsa çok sevinirim lütfen elim pratiktir

 64. Cennet Yatkın dedi ki:

  Tarsus yenice de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum titizlikle isimi yaparim küçük çocuğum olduğu için çalışamiyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 65. Ayten dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işi bana göre. El becerime güveniyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 66. hasan dedi ki:

  merhaba ben evde paketleme işi yapmak iştiyorum kredi taksidim ve kartlarımdan dolayı geçimim zorlaştı yanı sıra yeni evlenicem fakat para bırıktıremıyorum yardımcı olurmusunuz konyada otruruyorum

 67. İlknur dedi ki:

  Ben evde paketleme isi istiyorum lutfen yardimci olun

 68. Yeliz Karakaya dedi ki:

  Evde hertürlü iş yaparım çok ihtiyacım var mutlaka bekliyorum

 69. ADİLE dedi ki:

  İş istiyorum ÇOK temiz yaparım işimi işe ihtiyacım var mati durumumuz yok yardımcı olursanız sevinirim

 70. Öznur Güvenç dedi ki:

  Ek iş istiyorum hangisi uygun görülürse çok ihitacım var yardımcı olabilirmisiniz

 71. Demet can dedi ki:

  İyi günler ben Turgutlu Manisa dan demet 2 yılık evliyim maddi ve manevi olarak çok kötü durumdayız bende evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim email adresi mi bırakıyorum demetcan4545@hotmail.com

 72. Gül dedi ki:

  Ev hanımıyım eşim ceza evinde iki tane oğlum var küçük oldukları için çalışamıyorum her türlü paketle işi yaparım cevabınızı bekliyorum

 73. Gül dedi ki:

  İstanbuldan evde paketleme işi olursa sevinirim

 74. Esme tekin dedi ki:

  Evde iş istiyorum lütfen yardım edin bana kendime güveniyorum Adana seyhan

 75. Aylin dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapıyorum acil işe ihtiyacım var

 76. Mahmut Lutfi YILDIZ dedi ki:

  EmekliAsker’im evde her türlü Paketleme işi yapabilirim.Ilginizi bekliyorum. Hayırlı işler.

 77. Semra dedi ki:

  Merhaba evde mum paketleme işi yapmak istiyorum istanbul sariyerde ikametgah etmekteyim evli ve 4 cocuk annesiyim elim yatkın ve hızlıdır bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 78. Sevda dedi ki:

  Ev hanımıyım paketleme ısı arıyorum tesekkurler

 79. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba ismim Sümeyye Ankara Altındağ da oturuyorum işimi temiz ve özenli yaparım lütfen geri dönüş yapın

 80. Güllü dedi ki:

  evde paketleme işi ariyom

 81. SEVİL dedi ki:

  Merhabalar.Adım Sevil.Ankara / Batıkentte oturuyorum.İhtiyacım var.Eşim Çalışmıyor.Bebek Annesiyim.İşimi özenle yaparım.İrtibat için mailden ulaşabilirsiniz.Teşekürler.

 82. Mustafa dedi ki:

  İstanbul’da oturuyorum

 83. Neslihan dedi ki:

  Ek iş ne olursa paketleme yaparım. Lütfen dönüş yapınız

 84. Selma çiçek dedi ki:

  Evliyim urfada yaşıyorum eşime destek amaclı evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 85. Melisa dedi ki:

  Merhaba,adım Melisa Erciyes Üniversitesinde öğrenciyim derslerimi aksatmadan ve cep harçlığımı çıkarabileceğim paketleme işini yapmak istiyorum . Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 86. Elif dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum kayseride yaşıyorum

 87. Ofelya dedi ki:

  Eve işe ıhtıyacım var lütfen yardımcı olun

 88. Birgül dedi ki:

  tekirdağ kapaklı da oturuyorum ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 89. Suzan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum elim hızlıdır iki tane çocuğum var öğrencim var yetiştiremiyoruz artık dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen İstanbul Esenyurt bağlar çeşme de oturuyorum

 90. Nurten Bolat dedi ki:

  Erbaa da oturuyorum ev hanımıyım 2 tane çocuk okutuyorum evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyaçım bu işe
  Adres yeşilyurt mahallesi izzettin çagpar sokak Elif Apatmanı no 9

 91. Sanem dedi ki:

  Evde paketleme ısı mantı yapma. Isı arıyorum İstanbul tuzlada ıkamet edıyorum

 92. binnaz akduğan dedi ki:

  paketleme işi veren firmalar sefakòy ve civarındaki firmalar lütfen dönüş yaparsanz sevirim

 93. Emine pınar dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen çok ihtiycım var bir an önce dönüş yarsanız sevinirim mersin silifke de oturuyorum mandal mum plastik bardak kaşık paketlerim

 94. Elif Tursun dedi ki:

  SAMSUN BELEDİYE EVLERİ CANİK te oturmaktayım hertürlü paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 95. Elif Tursun dedi ki:

  SAMSUN BELEDİYE EVLERİ CANİK te oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim pişman olmazsınız elimden her iş gelir

 96. Dilos dedi ki:

  Mersin evde paketleme işi istiyorum

 97. İsminiz dedi ki:

  Mersin evde paketleme işi istiyorum

 98. özlem dedi ki:

  mersin evde paketleme işi istiyorum

 99. Nuray dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişi Tekirdağ’da oturuyoruz yardımcı olurmusunuz

 100. Sevginar dedi ki:

  Merhaba Tekirdağ Çorluda oturuyorum.4 kişi çalışmayı düşünüyoruz.Her türlü paketleme işini yapabiliriz.

 101. şifanur dedi ki:

  merhabalar erzurumda yasiyorum isebihtiyacim bircok yerde de calistim suan calismiyorum paketleme isine 10 saatimi 12 saatimide ayirabilirm bu ise cok ihtiyacim var yardim olun litven

 102. Mahbup dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bursa Osmangazi

 103. ayşe dedi ki:

  evde her türlü paketleme işini rahatca yapabilirim ayrıca 7 kişilik bi komşu grubumuzda var bundan önce kına mazemesi üretimide yapmışlıgımız vardır patronumuz sezonluk iş verdigi için şu an işe ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz Konya/Meram

 104. Asuman polat dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiorum konya selcukluda ikamet ediyorum

 105. Cigdem dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum isimi iyi yapacagimdan emin olabilirsiniz konya celtikte yasiyorum.

 106. Hülya&Şeyda dedi ki:

  2 kişiyiz İatanbul Esenkente oturuyoruz, her türlü paketleme işini itina ile zamanında yaparız.

 107. Merve mavili dedi ki:

  Merhaba 2 kişiyiz evde herhangi bir ek iş ek gelir istiyoruz yerimiz İstanbul pendik

 108. NİLÜFER dedi ki:

  Evde paketleme boncuk dizme teşbih işleri yapabilirim ANKARA da oturuyorum acil ise ihtiyacım var teşekür ederim

 109. Ayşegül dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var Mersin’de oturuyorum 4 cocuk annesiyim çalışmaya ihtiyacım vsr

 110. İrem dedi ki:

  Tekirdağ çorluda annemle birlikte boncuk ya da toka paketleme işini yapmak istiyoruz

 111. Süphan dedi ki:

  Merhaba Tekirdağ çerkezköy deyim paketleme iş istiyorum ekibin var

 112. Elif dedi ki:

  Merhabalar istanbul avrupa yakasi bağcılarda ikamet ediyorum evde ekmiş yapamak istiyorm ekip te kurabilirim gerekirse dönüş sağlarsanız sevinirim elif5orl@gmail.com

 113. Demet dedi ki:

  İstanbul dan Bende evde is paketleme yapmak istiyorum benım de çok ihtiyacım var iki cocum var lütfen bana da ulaşa bılırmosınz 05415768535

 114. Demet dedi ki:

  Bende evde is paketleme yapmak istiyorum benım de çok ihtiyacım var iki cocum var lütfen bana da ulaşa bılırmosınz 05415768535

 115. Nezahat Ayan dedi ki:

  05443678155 evde balon kürdan boncuk kına paketleme işine ihtiyacım var dönüş yapar mısınız

  1. Leyla Çiray dedi ki:

   Merhaba Adana Seyhan’da yaşıyorum. 4 çocuk annesiyim. Okuttuğum öğrencilerim var.Onların eğitimine destek olmak için istiyorum. Bu işe ihtiyacım var. Elim hızlıdır. Evde kürdan paketleme işini yapmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Meryem dedi ki:

   Mrb evde sıkılıyorum iş yapmak istiyorum yardımci olursaniz sevinirim

 116. Azize dedi ki:

  Tekirdag suleymanpasa evlere is veren firmalar ve iletisim numaralari

 117. Aslıhan Yiğit dedi ki:

  Kocaeli cayırova Atatürk mahallesinde oturuyorum evime kürdan paketleme işi istiyorum Lütfen yardımcı olursanız sevinirim bu işe cok ihtiyacım var 05318678270

 118. Sibel dedi ki:

  Evde boncuk paketleme almak ıstıyorum maltepe fındıklı oturuyarm lutfen donus yapın

 119. Kübra dedi ki:

  Elim hızlıdır ve evde boncuk paketleme yapmak istiyorum

 120. Merve dedi ki:

  Cok acil işe ihtiyacım var lütven dönüş yaparmısiniz

 121. Leman dedi ki:

  esenyurt fatih mahallesinde evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 122. nazlı inal dedi ki:

  evde yapabileceğim is arıyorum paketleme işi de olur bana ulaşabilir misiniz

  1. Sūmeyra dedi ki:

   Erzurumda oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 123. emin çağan dedi ki:

  ankara sincanda ikamet etmekteyim.gündüzleri bosum.vaktimi evde iş yaparak degerlendirmek istiyorum.her iş olabılır.acil cvp beklıyorum

 124. Pınar Kökdemir dedi ki:

  Mum paketleme, plastik bardak paketleme, kürdan paketleme, sabun paketleme, balon paketleme herhangi biri olur çok acil işe ihtiyacım var edirnede oturuyorum

 125. Kezban dedi ki:

  Acil paketleme ise ihtiyacim var 4 cocugum var yardimci olun ankarada oturuyorum

 126. Meltem dedi ki:

  Edremit balikesir yaşıyorum 05458977643 boncuk paketleme yapmak istiyorum

 127. kader dedi ki:

  evde calismak istiyorum

 128. Selen özavcı dedi ki:

  Selen özavcı Mersin Tarsus’ta yaşıyorum uzun zamandır işsizim evleneceğim hazırlık yapmam ve geçimimi sağlamak için ise ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 129. Elif dedi ki:

  Merhaba gaziantep şahinbey de oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var elim hızlıdır her türlü paketleme işini yapabilirim geri dönüş yapıp yardımcı olursanız çok sevinirim 😊

 130. ZELİHA METE dedi ki:

  KONYA DOĞANHİSARDA YAŞIYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ YAPABİLİRİM EL BECERİLERİM İYİ VE HIZLIDIR GEREKLİ BELGELERİM VARDIR YAŞIM 22 İŞE İHTİYACIM VAR GERİ DÖNÜŞ YAPILIRSA ÇOK MUTLU OLURUM.

 131. Űmit dedi ki:

  Gaziantep sehitkamilde oturuyorum evede bu ise cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 132. Şifa dedi ki:

  Merhaba,

  Ankara Yenimahalle de ikamet ediyorum. Kardeşimle işe çok ihtiyacımız var. Paketleme işlerinize talibiz. İnşallah ulaşırsınız. Saygılar

 133. Zeynep dedi ki:

  Kıraçta oturuyorum ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Űmit dedi ki:

   Gaziantep sehitkamilde oturuyorum evede bu ise cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 134. Zeynep dedi ki:

  Esenyurt kıraçta oturuyorum ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 135. İsminiz dedi ki:

  Esenyurt kıraçta oturuyorum ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 136. Dilan Tikence dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum kocaeli gebze de oturuyorum

 137. Dilan dedi ki:

  Eve paketleme isi istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 138. Züleyha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 139. Melike kaya dedi ki:

  Ev hanımıyım ek gelire ihtiyacım var. Evde paketleme işleri yapmak istiyorum.

 140. Firuze dedi ki:

  Merhaba el becerim çok iyi örgü tığ işi yapıyorum bu aralar balık ağı donanımı yaptım ama sürekli olmadığı için evde sürekli yapabileğim bir iş istiyorum ekip de kurabilirim ilgilenirseniz sevinirim

 141. Nesrin ÖZTÜRK dedi ki:

  Merhabalar !
  Pratik ve düzenli işini yapacak eleman arıyorsanız uygun bir adayım. Bana ulasabileceginiz bir numara bırakıyorum 05422799723

 142. Funda dedi ki:

  Mersin de oturuyorum.Oğlum üniversiteye başlayacak.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Lütfen dönüş yapın.

 143. Leyla dedi ki:

  Evde mum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. İsminiz dedi ki:

   Cerkezkez koy kapakliya yolluyomusunuz is ihtiyacın war

 144. Kader dedi ki:

  Bebegim oldugundan dolayı dışaridA çalışma gibi bir durumum yok acil evde yapılabilecek paketleme işine ihtiyacim var dönüş yaparsaniz çok memnun olurum

 145. FERİZE AVCI dedi ki:

  MERHABA ANKARA ALTINDAĞ DA OTURUYORUM 3 KİŞİYİZ PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUZ

 146. Meral Sungun dedi ki:

  Balıkesir merkezinde ikamet ediyorum. Paketleme veya montaj gibi ek iş yapmak istiyorum. 5 kişilik bir aileyiz. Elimiz çok yatkındır.

  1. Meral Sungun dedi ki:

   05327449712

 147. fidan dedi ki:

  Mersin Tarsusta ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 148. Selvi dedi ki:

  Evlere ek is yariyorum yardımcı olurmusunuz
  Cep telefonum 539 381 82 20
  Daha once de evde bir cok is yaptim

 149. Aylin dedi ki:

  Daha önceden kendimize ait olan baharat ve şeker paketleme işi yapıyorduk annem ile birlikte simdidi tekrardan paketleme işi yapmak istiyoruz borçlarımızı hafifletmek için ilginiz için teşekkürler.

 150. Aylin dedi ki:

  Daha önceden kendimize ait olan baharat ve şeker paketleme işi yapıyorduk annem ile birlikte simdidi tekrardan paketleme işi yapmak istiyoruz borçlarımızı hafifletmek için ilginiz için teşekkürler

 151. Nimet dedi ki:

  Eskişehir de yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim

 152. Songül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 153. Dilan dedi ki:

  Mum paketleme işi yapmak istiyorum mersin merkez de ikametgah etmekteyim

 154. simge demir dedi ki:

  malatyadan yazıyorum ek gelire çok ihtiyacım var eşime evime destek olmalıyım
  paketleme olarak ne olsa

 155. Elif elif dedi ki:

  Tekirdağ çorluda oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim.

 156. Burcu afşar dedi ki:

  İstanbul esenyurtta oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 157. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

 158. fatma dedi ki:

  adanada yasıyorum evde paket leme isi 8stoyorum

 159. Çiğdem kaçak dedi ki:

  Gebzede oturuyorum paketleme işi yapmak istyorum

 160. Mevlüde dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 161. Burak dedi ki:

  Benimde acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanz çok sevinirim.

 162. Rahime Berşe dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 163. Özlem Uzun. dedi ki:

  Öğrenciyim, Ailem askeri ücret ile çalışıyor kiradayız. Eğitimi destek amaçlı bu işi istiyorum. Daha önceden de bu işte deneyimim var. İkametim ise İstanbul/Küçükçekmece.

 164. Müge dedi ki:

  Merhabalar Yenimahalle/Ankara da oturuyoruz. 4 kişiyiz. Bütün paketleme işlerini yapabiliriz. Elimiz hızlıdır.

 165. Edanur dedi ki:

  Sabun paketleme işi yapmak istiyirun önceden de yapmıştım onun için deneyimliyim

 166. Zeynep dedi ki:

  Lütfen çok ihtiyacım var

 167. Zeynep dedi ki:

  Kocaeli İzmit’te oturuyorum ihtiyacım var evde iş arıyorum uzun zamandır

 168. İsminiz dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var acil lutfen

 169. Şenay Uysal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 170. ORUÇ SARI dedi ki:

  engelliyim dizlerimden sorun var evde iş arıyorum evde 6 kisiyim 4 cocuk var 2 kisi de esim ve ben dısarıda calısan yok iş bulub calısmak iştiyoruz mümkünse arayarak bana yardımcı olun iş konusunda evim kira aldım engelli ması kiraya veriyorum iş işterim afyon merkez de yim

 171. Mukaddes karadas dedi ki:

  Bende istiyom

 172. Eda saylam dedi ki:

  Istanbul avrupa yakasi okmeydani paketleme isi yapmak istiyoruz

 173. Gülizar gül dedi ki:

  Adana paketleme işi istiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen

 174. Beyza dedi ki:

  Öğrenciyim ve ek ise ihtiyacım var konya selçuklu

 175. Ceylan menteşe dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 176. Serpil dedi ki:

  Herhangi paketleme işi yapmak istiyorum 29 yaşındayım ihtiyacım var

 177. Şükrü dedi ki:

  Eşimle birlikte her türlü paketleme yaparım konya

 178. Hilal dedi ki:

  Herhangibi bir paketleme işi yapmak istiyorum 4 çocuk annesiyim 43 yaşındayım pratiğim -Adana

 179. Leyla ertik dedi ki:

  Sabun paketleme işi yapmak.istiyorum

 180. Leyla ertik dedi ki:

  Sabun.paketleme isinyapmak istiyorum çocuklarımın ihtiyaçları için bu ise çok ihtiyacım var

 181. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yaparım. Elim her işe yatkındır. Yardımcı olursanız sevinirim.

 182. Gulsah dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim tüm paketleme işlerini yapabilirim.

  1. Öznur dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim adana

 183. Sevim Albağlar dedi ki:

  Merhaba ismim Sevim albağlar textil firmasında makinacı olarak çalışıyordum yeni anneyim evimde sürekli iş yapmak istiyorum şeçeneklerden herhangi biri olabilir ilgilenirseniz sevinirim

 184. zozan dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımci olursanız sevinirim

 185. Özge dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ıyi çalışmalar.. .

 186. Sevim dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum (kına,toka,kürdan vb.olabilir)

 187. Hatice Çelik dedi ki:

  Çok mağdurum yardım istiyorum eşime destek evde boş oturuyoruz 4çocuk var

 188. Nur dedi ki:

  Evde paketleme.iai yapmak.istiyorum donus yaparsaniz memnunnolurum tesekkurler

 189. Özge dedi ki:

  Merhabalar öğrenciyım ve evden işe ihtiyacım var ankarada oturuyorum paketleme işleri yapabilirim (balon ,pipe vb )

 190. Gulseren dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum kina

 191. Sevgi dedi ki:

  Antalya Demre de oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

 192. Umut HAKYEMEZ dedi ki:

  Merhaba..Denizli Merkez’de çoğunluğu ev kadınları ve genç emeklilerden oluşan çalışkan ve üretken bir ekip kurarak hem aile bütçemize katkıda bulunmak,hem de boş zamanımızı iyi değerlendirmek istiyoruz.Bu sebeple evde paketleme işine de talibiz.Güzel sonuçlar alındığı takdirde çevremizdeki ve Denizli’deki pek çok kişinin bize katılacağından eminiz.Geri dönüşünüzü bekliyoruz.Saygı ve sevgiyle.

 193. Rabia dedi ki:

  Edirne kasanda oturuyorum mum, kına,pipet,plastik bardak,sabun,toka,raptiye,ığne,kına hangisi olmuşsa paketleme yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

 194. Demet dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.El işini severim ve titiz düzenli ayrıca dakik biriyim işiniz isimdir düzgün yapmaya özen gösteririm …

 195. Fıiız dedi ki:

  Yardımcı olurmusunuz

 196. Remziye dedi ki:

  Adana seyhan sarı hamzalı da oturuyorum sabun mandal pipet hangisi olursa yapmak istiyoruz lütfen yardımcı olun. Babamı abimi trafik kazasında kaybettim maddi sıkıntımız var oyüzden iş yapmak istiyorum

  1. Remziye dedi ki:

   Allah rızası için yardımcı olursanız sevinirim

 197. nebahat baktemur dedi ki:

  0541 470 10 09 burdan ulaşa bilirsiniz karatay da oturuyorum
  sabun paketleme işi olur hepsi olurda önceligim sabun

 198. meltem bozkurt dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum sabun paketleme kına paketleme gibi işler yapmak istiyorum
  nevşehir kayseri bölgesindeyim

 199. İsminiz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ne olursa paketlerim.mersin toroslar

 200. Hasret dedi ki:

  İstanbul kiracda oturuyorum istenilen şekilde yapabilirim her isi

 201. Şermin TANIŞ dedi ki:

  Bursa orhangazi de oturuyorum el işi örgü ve tığ işi biliyorum ayrıca titiz ve temiz çalışırım bunların dışında paketleme işi de yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

 202. Mervin Demir dedi ki:

  Merhaba paketleme işi istiyorum yardımcı olursunuz aceba ankara yeni mahalle

 203. zeliha öktem dedi ki:

  merhaba bursada dikkaldırımda oturyorum eve paketleme işi yapmak istiyorum
  tesekür ederim iyi günler

 204. DIANA dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. ..teşekkürler. .

 205. DIANA dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum. ..teşekkürler

 206. Nadire dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyoruz bes kisiyiz konyada ikamet ediyoruz yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 207. ozlem kara dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum samsun da ikamet ediyorum

 208. Gülhanım dedi ki:

  İ iş tanbil da yaşıyorum peketleme işi arıyorum telefon numaram 05340110165

 209. Kader dedi ki:

  Izmirde yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim

 210. Kader dedi ki:

  Izmirde yaşıyorum evde balon paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var

 211. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 212. Sevgi dedi ki:

  İstanbul pendik yenişehirde ikamet ediyorum eve ek is ariyorum .

 213. Zahide Çakır dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum çocuklarım okuyor ev de paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var

 214. Remziye acar dedi ki:

  İSTanbul Sultangazi acil ek işe ihtiyacım var 2 çocuk sahibiyim çalışamıyorum sabun paketleme işi istiyorum

 215. Mustafa dedi ki:

  Selam aleyküm ben ek yapmak istiyorum çok zor durumdayım gaziantep şahinbeyde oturuyorum ilginiz için teşşekür ederim 538 066 2522 numaram kiracıyım

 216. Zehra dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiörende ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

 217. Zehra dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiörende ikamet ediyorum evliyim bir cocuk annesiyim paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

 218. Nurdan dedi ki:

  Bayrampaşa kartaltepe de ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işi yaparım. Elim hızlıdır..

 219. Serap acikbas dedi ki:

  Gaziantepde oturuyorum lutfen elimden her is gelir lutfen donus yapa bilirmisiniz 0553875 6595

 220. Aycan uyanık dedi ki:

  Tekirdağ cerkezköy kızılpınarda oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim

 221. Nesrin dedi ki:

  Ev hanımıyım acil işe ihtiyacım var iyi günler

 222. Sultan öztürk dedi ki:

  Ev hanımıyım acil paketleme işine ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 223. Hilal dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiörende ikamet ediyorum evliyim bir cocuk annesiyim paketleme işi yapmam istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler dilerim

 224. Zeynep dedi ki:

  Merhaba 19 yaşındayım okumuyorummm bende boş zamanımda ek iş yapmak istiyorum

  1. Kader dedi ki:

   Merhaba Tekirdağ çerkezköyde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olun lütfen

 225. Selver karabacak dedi ki:

  İmeil yengemin acil mesajınızı bekliyorum lütfen evde paketleme işi yapmak istiyorum

 226. İsminiz dedi ki:

  Bende annem için istiyorum bilgi alım mersin

 227. Serpil dedi ki:

  Paketleme işi yapilir.

 228. Emrah cetinöz dedi ki:

  Ek ise ihtiyacım var yeni bebeğim olucak yardımcı olursanız sevinirim

 229. Tülay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İstanbul küçükçekmece’de oturuyorum

 230. Cemal coskun dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim ankara mamak ta oturuyorum teşekkür ederim

 231. Dilan polat dedi ki:

  Merhaba, bende evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim . Tekirdağ/Çerkezköy de oturuyorum.

 232. Rabiya dedi ki:

  Paketleme işi bende istiyorum ihtiyaç dan dolayı çok acil .. e-mail den yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 233. Özlem dedi ki:

  Selam bende iş almak istiyorum ALLAH rızası için banada iş verir misiniz yardımcı olun lütfen 3 tane çocuğum var Allah aşkına yardımcı olun geri dönüş yaparsanız sevinirim

 234. Merve dedi ki:

  Konya da oturuyorum paketleme işi istiyorum işim hızlı dır

 235. Akif dedi ki:

  Karabük için evde paketleme işi istiyorum

 236. fatma dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum tecrubeliyim acil cevap 05395129748

 237. İsminiz dedi ki:

  Merhaba gül evde paketleme işi yapmak istiyorum.Bu işe ihtiyacım var.lütfen bana ulaşın 05387818048

 238. Sevgi dedi ki:

  ne iş olursa yaparım her türlü paketleme işi elim yatkındır mailden dönüş yaparsanız sevinirim

 239. Ömer dedi ki:

  Bende evde isyapmak istiyorum lutfen Geri donus yaparmisiniz

 240. Buse dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum. Yardım edebilirseniz çok sevinirim

 241. Suheyla dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum

 242. Arzu dedi ki:

  Geri donus yapar misinz paketlme isi istyrm

 243. Özge Yüksel dedi ki:

  Merhaba
  Ek iş istiyorum daha önce sigara paketleme yapmıştım yeni bebeğim olucak ihtiyacım var

 244. Serpil dedi ki:

  Çayırova Şekerpınar da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum lütfen çok acil cevap verme imkânınız varmı çok ihtiyacım var

 245. Neslihan dedi ki:

  28 yaşındayım Samsun canikte oturuyorum paketleme işi istiyorum

 246. Havva dedi ki:

  Bende ihtiyac yuzunden paketleme isi istiyorum acil cevap 05446915920

 247. Saliha Murat dedi ki:

  Merhaba,
  Sancaktepe’de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum.
  Yardımınızı rica ediyorum.
  İletişim: 0539 265 2889

 248. Esra keskin dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız bana dönerseniz sevinirim batmanda oturuyorum dönüş yapın lütfen

 249. Dilan akpınar dedi ki:

  Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum

 250. Leyla dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var

 251. Filiz dedi ki:

  Çerkezköyde yim Kiradayim ise ihtiyacım var corap paketleme vb iş isyorum dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 252. ruhan alper dedi ki:

  merhaba ben balıkesir erdekte yaşıyorum iş farketmez hepsinden olabilir bu işi yapmak istiyorum

 253. Rabıa dedi ki:

  Merhaba adım rabia ŞIRNAKTA oturuyorum paketleme ışını önceden de yapmış buşunmaktayım elim hızlıdır

 254. Fatmanur yurteri dedi ki:

  Selamün aleyküm Konya’da yaşıyorum ev hanimiyim 22 yaşındayım elim çok yatkındır evime katkı sağlamak istiyorum işe ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

 255. Nuran mahim dedi ki:

  Merhabalar ben 28 yaşındayım 3 çocuğum var bir ev işin ihtiyacım var yardım cı olursanız sevinirim

 256. Çiğdem ergün dedi ki:

  Merhabalar ben çiğdem ergün . 37 yaşındayım Üç çocuk annesiyim . İstanbul da oturuyorum .Düzenli olarak çalışmak istiyorum . Ev hanımıyım . Elim çok yatkındır ve pratiktir . Evime ek gelir sağlamam gerekiyor çünkü Üç okuyan çocugum var , evim kira ve eşim asgari ücretle çalışıyor bu yüzden Bu işe çok ihtiyacım var evimde bu işi yapmaya yeterince müsait . Şimdiden Çok teşekkürler . Mail : nehir.yakar.7@gmail.com burdan ulaşabilirsiniz .

 257. Zeynep dedi ki:

  Gebzede oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum daha once yaptim elim hizli ve deneyimlidir

 258. Elif dedi ki:

  Adana Yüreğir de oturuyorum Paketleme işi almak istiyorum 05392330574

 259. Umut karaoglan dedi ki:

  Bende pendikde oturuyorum bende paketleme isi yapmak istiyorum

 260. Serhan şahin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz eşimle beraber,istanbul beylikdüzünde oturuyoruz.düzenli ve özenli paketleme yaparız. 05394206610

 261. Suna Güzel dedi ki:

  Bursa’da oturuyorum bende paketleme işi arıyorum tel 05356350020

 262. Feyzanur dedi ki:

  Genç ev hanımıyım akrabalarımın çoğuyla aynı apartmandayım

 263. ZEYNEP KULAKSIZ dedi ki:

  Merhabalar ben zeynep TEKİRDAĞ/KAPAKLIDA oturuyorum is ilanizi gordum plastik bardak,mum paketleme ve pipet paketleme gercekten bu ise cok ihtiyacim var yardımcı olursaniz sevinirim teşekkür ederim..

 264. dicle yıldız düzgün dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara\Etimesgut

 265. Meryem dedi ki:

  Bursada yaşıyorum ekibim hazır paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüşünüzü bekliyorum.

 266. Ferhan coşkun dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum eşime maddi yönden destek olmak istiyorum dört kişiyiz paketkeme yapacak olan bana yardımcı olabilirmisiniz

 267. Rukiye dedi ki:

  Evde 4 kişi boş oturuyoruz. Ek iş yapıp katkıda bulunmak istiyoruz.

 268. Rukiye dedi ki:

  Açıktan üniversite okuyorum ve kitap masrafımı karşılamak için işe ihtiyacım var

 269. Kader dedi ki:

  Eskisehirde ikametgah etmekteyim evde paketleme isi yapmak istiyorum. Mail adresimden ulaşabilir iseniz sevinirim. kdrclk26@gmail.com

 270. Fatma dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum yardimcı olurmusunuz lütfenn

 271. Gaye kısa dedi ki:

  Merhaba biz 2 kişiyiz her türlü paketleme işini yapabiliriz lutfen geri dönüş yapın çok ihtiyacımız var.

  1. Ferhan coşkun dedi ki:

   evde paketleme işi yapmak istiyorum eşime maddi yönden destek olmak istiyorum dört kişiyiz paketkeme yapacak olan bana yardımcı olabilirmisinizbizim çok ihtiyacımız var ne olursunuz yardımcı olunca.

 272. arife aktaş dedi ki:

  lütfen dönüş yapın inanki çok ihtiyacım var lütfen

 273. Ayse dedi ki:

  3 kisilik gurubz her turlu isi yaparz

 274. Saadet dedi ki:

  0536 052 82 04 ne iş olursa yaparım nolur arayın beni

 275. Ceren dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 276. Nazile dedi ki:

  Bende kuma paketleme işi yapmak istiyorum nasıl iletişime grcebilirim

 277. Gul Cebeci dedi ki:

  Hamileyim ve disarda calisamiyorum kiradayim lutfen eve is imkani saglayin zor durumdayiz..birde kirada zorlandigim icin umraniyeden yenidogana tasinmak durumunda kaldim lutfen ulasin cocumun masraflarini karsilasam yeterli

 278. Necibe göçmez dedi ki:

  Merhaba benimde paketleme işine ihtiyaçım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 279. Yonca dedi ki:

  Mum , pipet ve boncuk paketleme isi isitiyorum .
  Yardimci olursaniz sevinirim.

 280. Nagihan dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ama nereden ulaşacağımı bilmiyorum

 281. İsminiz dedi ki:

  Adım Sündüs Küçük bebeğim olduğu için çalışamıyorum.. İşe çok ihtiyacım var.. Evde mum paketleme işi istiyorum.. Bana dönerseniz çok memnun olurum..

 282. Reyhan Özten dedi ki:

  merhaba izmir çiğli de iki çocuğumla yaşıyorum ve gidrelere yetişemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

 283. gulsum dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum

 284. Emine Tuncer dedi ki:

  İğne ve raptiye haric diğer paketleme işlerinin hepsini yapabilirim.Bu işe gerçekten çok ibtiyacım var lutfen donuş yapınız.

 285. Beyhan yılmaz dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 286. sevil cengiz dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum 2 çocuğum var fabrikada çalışmam mümkün olmadığı için evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var bana en kısa sürede geri dönüş yaparsanız sevinirim

 287. nilufer dedi ki:

  Allah rızası için geri donus yapmanizi bekliyorum e mail addresm umutc8108.gmail.com

 288. T dedi ki:

  Eskişehir de evde paketleme işine ihtiyaçımız var.Acilll..Yer ve ekip sıkıntısı yoktur,istenilen zamanda ve istenilen miktarda paketleme yapılabilir

 289. T dedi ki:

  Eskişehir de evde paketleme işine ihtiyaçımız var.Acilll

 290. Nuray dedi ki:

  Evde mum paketleme işi istiyorum acil

 291. Raziye Bozdağ dedi ki:

  Konya Meram Gödene evde iş yapabileceğim iş ariyorum

 292. özgür dedi ki:

  merhaba her türlü paketleme işini 24 saat yapmaya hazırım mersin merkezde yaşıyorum. saygılar.

 293. Tuğba dedi ki:

  Merhaba paketleme işini yapmak istiyorum 6 kişiyiz

 294. Begüm dedi ki:

  Deneyimim var bir ekibim var mail atabilirsiniz her türlü paketleme işi yapılır Çanakkale Merkez

 295. Necati dedi ki:

  2 kişi evde paketleme işi almak istiyoruz Kadınhanı/KONYA

 296. Volkan dedi ki:

  Ara yapalım 8 kişi

 297. Caglar dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum yardimci olurmusunuz

 298. Gülbahar dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum

 299. Ayse dedi ki:

  Evde paketleme iş yapmak istiyorum her türlü paketleme işini yaparız 5 kişiyiz

 300. Eda dedi ki:

  El işçiliğim iyidir ve her türlü paketleme işini de yaparım

 301. Huzur dedi ki:

  Her türlü paketleme el işçiliği yapılır 5kisi

 302. Ebru dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Diyarbakır yenişehir merkezde oturuyorum

 303. Zehra dedi ki:

  Merhaba İstanbul Maltepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz bana geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 304. Fatma Uzun dedi ki:

  Bartın da yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var

 305. mehtap dedi ki:

  22 yasinda el becerisi iki uc paketlemede kapan biriyim. kendime guveniyor ve bu ek ise ihtiyacim var.sorumluluk olan biriyim isimi layikiyla yerine getirebilirim. geri donus yaparsaniz memnun kalicaksiniz

 306. Ayşegül dedi ki:

  Balon paketleme işi istiyorum

 307. Sevda dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var.

 308. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum kayseri talas

 309. Fatoş dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum dönüş yapılırsa sevinirim

 310. Sevil dedi ki:

  Acil paketleme işine ihtiyacım var dönüş yapılırsa sevinirim

 311. Yıldız kırmızıtaş İstanbul'da oturyom paketleme işi istiyom dedi ki:

  Paketleme işi istiyom

 312. SONGÜL dedi ki:

  Her türlü paketleme yaparım dönüş yapılırsa sevınırım

 313. yasemin dedi ki:

  evde herturlu paketleme isi yaparim.gaziantep sehitkamilde oturuyorum.

 314. Saadet uluman dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum lütfen geri donermisiniz

 315. Melik dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum yıldırım bölgesinde oturuyorum

 316. Nazlı dedi ki:

  Her türlü işi yaparım kapaklı da oturuyorum

 317. Nurten dedi ki:

  Çok iyi bende çalışmak istiyorum

 318. Havva nur toprak dedi ki:

  Konyada yaşıyorum ev hanımıyım evde iş imkanı sağlamak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim 05060985969

 319. Sevim Çelikli dedi ki:

  Gürsuda oturuyorum evde mum paketleme işi istiyorum

 320. Ceren BORAN dedi ki:

  Evde mum paketleme işi istiyorum. Gürsuda yaşıyorum

 321. Yaren dedi ki:

  Merhaba,Antalya’da yaşıyorum. Annemle beraber paketleme yapmak istiyoruz. Dönerseniz seviniriz, Teşekkürler.

 322. Esila dogan dedi ki:

  Ev hanimıyım ise ihtiyacm var mum paketleme vs ne olursa yaparım lutfen yardımcı olun

 323. Esila dogan dedi ki:

  Ev hanimıyım ise ihtiyacm var mum paketleme vs ne olursa yaparım lütfen geri dönün

 324. Semiha avcı dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim

 325. Hikmet erden dedi ki:

  Merhabalar 23 yasindayim konya karatayda yasiyorum bayanim ek is istiyorum el becerigim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 326. Yeter öztürk dedi ki:

  Ev hanımıyım eşimde bende çalışmıyoruz issiz ise çok ihtycam var acil dönüş yaparsanız sevinirim ankara da oturuyorum paketleme işi

 327. Emre aslan dedi ki:

  Iyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 328. MUSTAFA OĞUZ dedi ki:

  5548521340 evde hepsi olur bize uyar konya dan

 329. Nezahat dedi ki:

  Kokulu mum

 330. Rabia dedi ki:

  İst Bağcılar’da otuyorum elim cok hızlıdır paketleme işi için lütfen dönüş yapın mail adresi rabiaeydnblr39@gmail.com

 331. Sultan Tek dedi ki:

  ev hanımıyım. Üniversitede çocuk okutuyoruz eşimin maaşı yetmiyor bunun için ek gelire ,ht,yacımız var iki kişiyiz ve evde çalışmak istiyoruz. kendi e posta adresim olmadığı için oğlumun adresininden yazıyorum. hayırlı günler.

 332. kübra alpoğlu dedi ki:

  merhaba ankarada yaşıyorum paketleme işimde 6 yıllık tecrübem var 28 yaşında ev hanımıyım yerinden alabilirim tel 05070497464

 333. Yasemin Sari dedi ki:

  Istanbul/Başakşehir de oturuyorum paketleme islerine talibim. Toplam üc kisiyiz.

 334. PELİN dedi ki:

  MERHABALAR PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTIYORUM AKTİF VE HIZLI CALISABILIRM

 335. Derya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim gaziantep

 336. Eyyup dedi ki:

  Kocaeli derincede oturuyorum evde paketleme işi varsa yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 337. Eyyup dedi ki:

  Kocaeli derincede oturuyorum evde çalışacağım is arıyorum yardimci olursaniz sevinirim

 338. Zeynep dedi ki:

  İstanbul arnavutköy de oturuyorum mum paketleme ve plastik bardak paketleme işini yapmak istiyorum

 339. Gozde dedi ki:

  Evde çalışmak icin işe ihtiyaçım var

 340. Sedanur Tekeli dedi ki:

  Konya Meram’da kalıyorum kına paketleme ve çorap paketleme işi yapabilirim

 341. Özlem dedi ki:

  Akçaburgaz mahallesinde oturuyorum mum paketleme işi yapmak istiyorum

 342. Şebnem dedi ki:

  İstanbul, evde paketleme işi yapabilirim.

 343. Se dedi ki:

  Çocuğum olduğu için çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim Arnavutköy

 344. Nurhan dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var çorap paketleme işine Konya’da ikamet ediyorum

 345. Nese dedi ki:

  Konyada oturuyorum evde ise ihtiyacım var

 346. Aliye dedi ki:

  Ankarada oturmaktayım acil işe ihtiyacım var mum Ve bardak kızdan paketleme olabilir

 347. uğur Çorum dedi ki:

  Paketleme işi daha iyi olur

 348. Rumeysa dedi ki:

  İstanbul büyükçekmece de oturuyorum mum paketleme işi istiyorum

 349. Zahide dedi ki:

  Eve verilebilecek her turlu işi iki oğlumla birlikte yapar,zamaninda teslim ederiz.ilgilenirseniz sevinirim.sagolun hayirli isler

 350. Zahide celikel dedi ki:

  Evde yapilacak is ariyorum.evimiz yenimahalle merkezde ve 3 kisiyiz verilen gunde teslim ederiz.ilgilenirseniz sevinirim.hayirli gunler.bol kazanclar

 351. Zehra dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz. Üç kişiyiz elimiz hızlı ve bu işe yatkındır.

 352. Zehra dedi ki:

  Keçiören bağlum da oturuyoruz.üç kişiyiz her türlü paketleme işini yaparız. Elimiz hızlı ve bu işe yakındır.

 353. Zehra dedi ki:

  Evde mum paketleme işi yapabiliriz keçiören bağlum da oturuyoruz.üç kişiyiz

 354. Sultan dedi ki:

  Konya’da oturuyorum sabun paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim

 355. Kismet dedi ki:

  Sabun paketle kona paketleme hangisi olursa yaparim teşekkürler

 356. Nadide dedi ki:

  Adanada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyoruz 4 kişiyiz

 357. Nadide dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyoruz arkadaşlarımla Adana

 358. Selda dedi ki:

  İstanbul esenyurt ev de iş yapabilirim

 359. Hüsna dedi ki:

  Evliyim. Eşime destek olmak istiyorum. Acil işe ihtiyacım var.

 360. Nurdan dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum verilen isi titizlikle yapip istenilen şekilde en kisa surede teslim edecegimi temin ederim

 361. Buse dedi ki:

  Ben okuyorum ve paraya ihtiyacım var

 362. Buse dedi ki:

  Benim bu işe ihtiyacım var

 363. ELİF dedi ki:

  Merhaba, Bahçeşehirde ikamet etmekteyim 26 yaşındayım elim hızlı ve pratiktir. paketleme işi yapmak istiyorum. geri dönüş yaparsanız sevinirim

 364. Neslihan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz

 365. Elif Nur dedi ki:

  Mrblar Ankara da oturyrum 21 yaşındayım elim hızlıdır…bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız…

 366. Hilal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 367. Aybuke igdem dedi ki:

  Ankara/ demetevler

 368. Bilge dedi ki:

  Hertürlü paketleme işi yaparım meram Konya

 369. Özge Çelik dedi ki:

  Merhaba Konya meram ilçesinde oturuyorum iş arıyorum ve evde paketleme işi yapabilirim

 370. Yasemin dedi ki:

  İşe ihtiyacım var gerı donus yaparsanız sevinirim

 371. Ebru erol dedi ki:

  Mrb istanbul Sultangazide oturuyorum, evde plastik bardak tabak galoş mandal vb işleri yapabilirim dönüş saglanirsa sevinirim

 372. Tuba dedi ki:

  Ekibim varpaketleme işi yapariz

 373. hasan topuz dedi ki:

  bu işi yapmak istiyoruz hertürlü paketleme işi yapabiliriz ailece çalışmak istiyoruz

 374. betül nur ayvaz dedi ki:

  bu işi ihtiyacım var ve bu işler urerinden bir cok is yaptim severek yaparım da

 375. Neslihan adam dedi ki:

  Konya selcukluda oturuyorum evde ek gelir olarak paketleme isi yapmak istiyorum ilgilere duyrulur

 376. Cevriye Karagözlü dedi ki:

  Konya/Selçuklu bölgesinde ikamet ediyorum. Ev hanımıyım ve boş zamanlarımı değerlendirerek ev gelirine katkıda bulunmak istiyorum. Hertürlü paketleme işi yapabilirim. Teşekkürler.

 377. Gülcan dedi ki:

  Herturlu paketleme,kutulama işini duzenli ozenli cabuk ve sorunsuz bir sekilde yapabilirim

 378. Berna dedi ki:

  Evde iş yapmak için yardımcı olabilirsiniz

 379. Gonca Alkan dedi ki:

  Ankara Sincan’da oturum her türlü paketleme veya takı işi yapabilirim elim yatkındır bana dönüş yaparsanız sevinirim acil işe ihtiyacım var teşekkürler ederim

 380. Ayşe dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum..evde ek gelir olarak paketleme isleri yapmak istiyorum..yardimci olursaniz sevinirim .. 😊

 381. Nermin dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim yatkındır

 382. Yasemin dedi ki:

  Evde her turlu paketleme isi icin iletisime geçiniz 2 kisiyiz

 383. Bengisu dedi ki:

  Yakında bir bebeğim olucak ve onun için birikim yapmak istiyorum. Sabun,kürdan, kına paketleme gibi işler olursa yapmayı istiyorum.

 384. Cevahir dedi ki:

  Merhaba benim işe ihtiyacım var daha önce hiç çalışmadım ama evde el işleri yapıyorum elim yatkındır

 385. Müge dedi ki:

  Ankaradayım evde paketleme işi arıyorum

 386. Pelin dedi ki:

  Ankara üniversitesinde okuyorum özel ders vererek harçlığımı çıkarmaya çalışıyorum.ek kazanç için başvuru yapıyorum.daha öncede paketleme işlemi yaptım 🙂

  1. İsminiz dedi ki:

   Nasıl başvurdunuz ben yapamadım da yardımcı olurmusunuz

 387. Elif dedi ki:

  Merhaba ankara da ikamet ediyorum ekibim var verilen işleri en kısa zaman da teslimi yapılır

 388. Sevinç yıldıx dedi ki:

  Ankara ümitköyde oturuyorm el becerım var ve bu işe çok ihtıyacım var her turlu paketleme işi 2 bayan olarak yapabiliriz donuş ltf

 389. Sevinç yıldız dedi ki:

  Ankara ümitköyde oturuyorum evde paketleme işi yapabilirım cvp bekloyorum

 390. Zeynep dedi ki:

  Annem ve ben evde paketleme işi yapmak istiyoruz 2 yıl boncuk işi yaptık işimizde titiz ve ozveriliyizdir

 391. Ayşegül dedi ki:

  Konya selcukludayim evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacim var…

 392. Şeyda avcı dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlar mısınız?

 393. muhteber özmen dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum kayseride yaşıyorum

 394. ebru dedi ki:

  kayseride 10 kişiyiz kına paketleme diğerleri de farketmez el becerimiz çok iyi bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

 395. Bedia Küçükçiftçi dedi ki:

  Merhaba;
  Selçuklu Binkonutlar Mahallesi’nde oturuyorum.Ev hanimiyim. Her türlü paketleme işi yapabilirim.Ulasirsaniz sevinirim.

 396. Betül dedi ki:

  İyi günler evde işe ihtiyacım var KYK borcumu ödemek istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

 397. Hilalnur dedi ki:

  Bnde paketleme işlemi yapmak istiyorum kına toka çerez fark etmez izmit Kocaeli

 398. Hilalnur dedi ki:

  Bnde paketleme işlemi yapmak istiyorum kına toka çerez fark etmez

 399. gul dedi ki:

  Konya merkez için evde ek iş arıyorum. acil bilgi verir misiniz?
  teşekkürler..

 400. Reyhan Özdil dedi ki:

  Bende bu işi istiyorum hatta mahalle komple istiyor . lütfen geri dönüş yapın en kısa sürede

 401. Merve dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz? KONYA/MERAM

 402. billge dedi ki:

  Hertürlü paketleme yapabilirim Konya

 403. Zehra Koçyiğit dedi ki:

  Her türlü eşya paketleyebilirim
  KONYA da yaşıyorum
  Ev hanımıyım
  0534 779 58 80
  İşe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 404. Semsinur dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım bar elimden her işgelir ve en güzel şekilde yaparım lütfen geri dönüş yapin😢

 405. seda sen dedi ki:

  Bu ise çok ihtiyacim var dönerseniz memnun olurum

 406. Sinen dedi ki:

  Mrb samsun bafrada oturuyorm evde paketleme katlama tütün sarma kısacası evde yapilacak ne is varsa yaparm gerekirse ekipde kurabilirm donus yaparsanz sevinirm

 407. Peri can dedi ki:

  Ankara’da yaşamaktayım aileme katkı sağlamak istiyorum kalabalık aileye mevcudum var evde paketme işi yapmak istiyorum iletişim 05415161518

 408. Zeyneo dedi ki:

  Evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var küçük çocuğum var ve çok paraya ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 409. Emine Hilal Bilir dedi ki:

  18 yaşındayım çalışamıyorum evde paketleme işi yapmayı isterim

 410. Selma dedi ki:

  Konyada oturuyorum.Paketleme işlerinden acil istiyorum.

 411. Vesile diken dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum bos zamanim cok yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 412. Sıdıka dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyom her türlü paketlemeyi yaparım Konya’da oturuyorum lütfen geri dönüş yapın

 413. Gizem dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim. Konya/Selçuklu

 414. Yasemin dedi ki:

  Evde toka. Paketleme. işi istiyorum bursa.

 415. Ceyda dedi ki:

  İşe ihtiyacim var her turlu paketleme isini yapabilirim konya selcuklu

 416. Yıldız dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 417. Aysenur dedi ki:

  Ankarada yasiyorum. Elim bu islere cok yatkin. Deneyimliyim. Ogrenciyim okul icin cok ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 418. Reyhan dedi ki:

  Ankara mamak da ikamet ediyorum. Çok acil işe ihtiyacım var. Günboyu evde olduğum için rahatlıkla istenen adette yapabilirim. Dönüş sağlarsınız çok sevinirim

 419. Medine dedi ki:

  Konya. Herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum.

 420. şule dedi ki:

  5-6 kişilik ekibiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 421. Mihriban dedi ki:

  Merhaba Ankara Keciorende yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkür ederim

 422. Özlem dedi ki:

  İşe ihtiyacım var.
  ankara/etimesgut

 423. Emine dedi ki:

  Bu ise ihtiyacım var ikizlerim var dışarıda iş yapamıyorum lütfen geri dönüş yapın

 424. dilek dedi ki:

  merhaba örgü örmek hobim paketleme süsleme işlerini de severek yapıyorum bunu ek gelire çevirmeyi cok isterim. ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Ankara altındağda oturuyorum.

 425. Semra ozcan dedi ki:

  Eskisehir paketleme isi istiyorum eve

 426. Cansel dedi ki:

  Ek işe ihtiyacımız var dönüş olursa sevinirim

 427. Özlem dedi ki:

  Pratik ve hiziyim iş istiyorum

 428. Deniz dedi ki:

  Ise ihtiyacim var evde paketleme isi konya selceklu

 429. Deniz dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyoruz konya selcuklu

 430. Deniz dedi ki:

  Evde peketleme isi yapmak istiyorum konya selcuklu

 431. Zarif ozcelik dedi ki:

  Ist sarigazideyim bende paketleme isi istiyor
  Dönüş yaparsanız çok makbul oluşan

 432. Pınar Eren dedi ki:

  Kavacık Subayevlerinde oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim. Yaz aylarında olduğumuz için boş zamanım çok ve kazanç sağlamak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 433. Mehtap dedi ki:

  Hangisi olur ise yapabilirim..ev hanimi yim. .çok istiyorum..Bursa gemlik de oturmaktayim. .

 434. Nuray dedi ki:

  Evde Kına paketleme işi yapmak istiyorum

 435. Mustafa dedi ki:

  Bizde annemle evde ek iş yapmak istiyoruz

 436. İsminiz dedi ki:

  Acil paketleme işine ihtiyacım var ankara

 437. İsminiz dedi ki:

  Evde her tür paketleme işi yapılır. Ankara

 438. Suay Işık dedi ki:

  Emekliyim. Ankara Eryaman da oturuyorum. Her türlü paketleme işi -özellikle çengelli iğne- ile ilgileniyorum. Başvuruma olumlu yanıt verecek firmalarla görüşmek isterim. Teşekkürler…

 439. Aysel korkmaz dedi ki:

  Paketleme yapabilirim

 440. Güllü dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum acil istanbul avrupa yakası

 441. Seher polat dedi ki:

  Evde paket isi yapmak istiyorum.bana firmanin adresini verebilir misiniz.eskisehir odunpazar da oturuyorum.05426560718

 442. hacer yavuz dedi ki:

  Evlere paketleme isi istiyom evde vaktim cok kime diyecegimi kimden isteyecegimi bilemedim

 443. Emine Hazan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var Ankara keçiören’de oturuyorum

 444. esra dedi ki:

  paketleme iş yapmak istiyorum. Ankara yenihamalle batıkentte oturuyorum.

 445. Hatice dedi ki:

  Ev de paketleme işi istiyorum konya karatay iki kişiyiz bana ulaşırsaniz sevinirim işe ihtiyacimiz var

 446. Şirin Demir dedi ki:

  Iyi günler. Ankara Keçiören’de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yapılırsa sevinirim. Teşekkürler.

 447. Cansu Akbulut dedi ki:

  20 yasındayım. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Aileme katkı sağlamak yaşantımızı kolaylastırmak istiyorum. Yardimcı olursaniz sevinirim.

 448. Mevlüde şimşek dedi ki:

  Çok ihtiyacım var paketleme işi istiyorum.bursa Hamitler de oturuyorum.dönüş yaparsanız sevinirim.

 449. Merve dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ankarada ikamet ediyorum yardımcı olurmusunuz

 450. Sema nur Tayşi dedi ki:

  Ben de is arıyorum yardımci olabilir misi iz lütfen

 451. Aysel dedi ki:

  Acil is arıyorum 8 yıldır çalışıyorum suan acil olarak paketleme işi istiyorum adanadan yazıyorum

 452. Semra dedi ki:

  Evde ek iş ariyorum

 453. Berivan dedi ki:

  Tekirdağ da oturuyorum çok ihtiyacım var acil dönüş yaparmısınız

 454. Damla dedi ki:

  Merhaba çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 455. Sebahat çaķıcı dedi ki:

  Adana seyhanda yasiyorum Acil ise ihtiyacimiz var evde bütün günümüz boş 4 kisilik ekibim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 456. Laura Yıldırım dedi ki:

  Merhaba
  Ben Laura Yıldırım (31)
  Antalya – Döşemealtında kaliyorum.
  Evde yapa bileçeğim bir iş arıyorum.
  lksetare@gmail.com

 457. Zülbiye dedi ki:

  Ankarada yasiyorum ve paketleme isi yapmak istiyorum ve ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim lutfen

 458. Seval dedi ki:

  İş istiyorum Ankara altındağ

 459. Gamze tas dedi ki:

  Cok ihtiyacim var bu ise lutfen hemen dönün lutfen

 460. Hilal dedi ki:

  Evimizde paketleme işi yapmak istıyoruz istanbul kağıthane gündüz tek kişi aksamdan sonra 3 kişi oluyoruz hızlıca bitirebilirz

 461. Hatice hamdi yildirim dedi ki:

  13: kisilik gurubum var paketlme isi isdiyoruz ise ihtiyacimiz var yardimci olursaniz sewinirim kina paketlme v.b isler olur elimiz hizli pırarik

 462. Şukran bayrak dedi ki:

  Bende evde paketlme isi istiyorum.herhangi biri olabilir tesekkurler

 463. Ülkan dedi ki:

  Yenimahalle paketleme işi

 464. Neslihan dedi ki:

  Her türlü paketleme itina ile yapılır işe çok ihtiyacım var lütfen en kısa zamanda yardımcı olun

 465. tugce dedi ki:

  Merhaba ben adana yuregirde oturuyorum paketleme isi yapabilirim lutfen cevap yazarsaniz cok sevinirim tesekkurler

 466. Bediha dedi ki:

  Bu ise cok ihtimiz var tesekkurler

 467. Besra dedi ki:

  Adana seyhanda otryom evde boşum is arıyorum evde yapabilecekgim is varsa bana ulaşın

  https://m.facebook.com/profile.php?id=100016266975855&refid faceden ulaşın

  Veya instagram besra.bayramm

 468. Nur dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum bütün paketleme islerini yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 469. Nurcihan dedi ki:

  Slm bende bu işlerden birisini yapmak istiyorum

 470. birsel dedi ki:

  her tür paketlemeişi yaparım cevap verirseniz sevinirimbursada oturuyorum

 471. Melissa dedi ki:

  2 kişilik grubumla paketleme işi arıyorum bursadayım dönüş yaparsanız sevinirim

 472. gaye dedi ki:

  Merhaba tertipli ve düzenli çalışmayı seviyorum.Öğrenciyim.Evde iş yaparak kazanmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.Ankaradayım

 473. Hicran dedi ki:

  Ankara’dayım ve ek iş yapmak istiyorum firmaların iletişim bilgisini bulamadim

 474. Merve dedi ki:

  Paketleme işi yapabiliri Keçiören Ankara’da oturuyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 475. Banu dedi ki:

  bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 476. Fatma dedi ki:

  Paketleme işi almak istiyorum ankarada oturuyorum lütfen donus yapin

 477. Anonim dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara

 478. Buket dedi ki:

  Merhaba 6 kişilik ekibimiz var evde paketleme işi yapmak istiyoruz yardımcı olur musunuz /Bursa osmangazi

 479. Seyma vural dedi ki:

  İse çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın acil el becerim vardır lütfen dönüş yapın Ankara demetevlerde oturuyorum

 480. Anonim dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum evde

 481. Anonim dedi ki:

  Keçiörende oturuyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim. Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 482. FATMA dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Kocaeli Gebze

 483. selma dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum. istanbul maltepe

 484. Sahika dedi ki:

  Ise cok ihtyacim var paketleeme sii yap ak istyrm erzincan da otryrm

 485. tugce dedi ki:

  ek is yapmak istiyorum ankara/sincan

 486. Şilan Çalışkan dedi ki:

  Hemen ise ihtiyacım var donus yaparsanız çok sevinirim

  1. İsminiz dedi ki:

   Paketleme işi yapmak istiyorum konya erenköy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.