KızlarBiliyor

Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır

Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır

Ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla aradığı işlerden bir tanesi olan evde davetiye işi oldukça ilgi görmektedir. Genel itibari ile yaz aylarında yapılan bu iş hem kolay hemde eğlenceli bir iş olarak bilinir. Bu neden ile her yaş grubundan kadın veya erkek bu işi yapabilir ve para kazanabilir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler için Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır hakkında bilgi vermek istiyorum. Sizde bu belirttiklerimizi okuyarak bu işi çin yapmanız gerekenleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Evde Davetiye İşi

Ev ortamında çalışarak para kazanmak isteyenlerin rahatlıkla yapabileceği bir iş olan davetiye işi iki farklı iş imkanı sunmaktadır. Bunların birincisi düğün, nişan veya sünnet düğünleri için basılan davetiyelerin zarflara konulması işidir. Bu iş çok kolay olduğu için herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir. Bu neden ile bu işin ücreti biraz düşük olmaktadır. İkinci iş imkanı ise davetiyelere yazı yazma işidir. Bilindiği üzere basılan davetiyelerin verileceği kişilerin isimleri zarfların üzerine yazılmaktadır. Bu iş için özel kalem ve güzel yazı yazan kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Sizde evde ek iş yaparak para kazanmak adına bu belirttiğimiz iki yöntemden herhangi birisini yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Davetiye Yazma İşi Yaparak Para Kazanın

Güzel yazı yazma konusunda el becerisine sahip olan baylar ve bayanlar davetiye yazma işi ile güzel paralar kazanmaktadır. Sizinde yazı yazma konusunda deneyiminiz veya beceriniz varsa bu işi muhakkak yapmalısınız. İnsanların özel günlerinde paralar vererek hazırlattıkları davetiyelere güzel kalem ve farklı yazı tipleri ile davetlilerin isimlerini yazdırmak için güzel yazı yazanları aramaktadır. Özellikle internet üzerinden bu tür işleri yapanlar yazmış oldukları yazı stillerini ve farklı kalem türlerinin tanıtımı yapmakta ve müşteri bulmaktadır. Sizde isterseniz İnternet veya sosyal ağları kullanarak bu tür becerileriniz sergileyebilir ve  bu işi temin edebilirsiniz.

Bu yöntemin dışında ayrıca davetiye işi yapan matbaa veya ofset firmaları ile görüşebilirsiniz. Yazmış olduğunuz yazı türü ve modellerini buralara bırakarak kolaylıkla müşteri bulabilirsiniz. Özellikle hat yazı sanatı ile yazılan yazılar bu olayda oldukça sık tercih edilmektedir. Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır diye merak edenler bu işten çok para kazanmak istiyorsa davetiye yazma konusunu iyici araştırmalıdır. Davetiye başı ücret ile ücretlendirilen bu ek iş imkanı sayesinde sizde ayda 3 Bin liraya kadar bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi evde davetiye işinde en kolay olanı davetiye katlama ve bunları zarfa koyma işi olarak bilinir. Fakat bazı modellerdeki davetiyeler o kadar teferruatlı ve zahmetlidir ki yaptıranlar bunları katlamak ve zarfa koymak için zaman harcamak istemezler. Düğün hazırlıkları arasında bu tür işler ile uğraşmak istemeyen çiftler bunların hazırlanması adına ek iş yapanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenlerden dolayı ülke genelinde binlerce kişi bu tür ek iş sayesinde para kazanmakta ve aile ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Sizde Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır diye araştırma içindeyseniz bu en kolay yöntem olarak not edilebilir.

Evde Davetiye İşi Nasıl Bulunur

Nedeni ne olursa olsun on binlerce ev hanımı evinde çalışmak ve para kazanmak istemekte ve bu neden ile ek iş aramaktadır. Bayanların evlerinde rahatlıkla yapabileceği ve para kazanabileceği evde davetiye katlama işi oldukça kolay bir iştir. Bulunduğunuz bölgedeki matbaa ve ofset firmaları ile görüşerek bu işi talep edebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi isteyenler İnternet üzerinden sosyal ağları kullanarak daha fazla kişiye ulaşabilir ve para kazanabilir. Evde Davetiye İşi Nasıl Yapılır hakkında verdiğimiz bilgiler ile sizde bu işin ne kadar kolay ve kazançlı olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle/Ankara da oturuyoruz. 4 kişiyiz. Elimiz hızlıdır. Davetiye işi yapmak istiyoruz.

 2. Zeynep dedi ki:

  Evde iş istiyorum mavi bulvar

 3. Yüreğir dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum elim yatkındır Adana yüreğir de oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 4. ayse sevincer dedi ki:

  yalova-cınarcıkta oturuyorum ek iş istiyorum.

 5. ZELİHA NUR YÜKSEL dedi ki:

  daha önce nikah şekeri davetiye ve benzeri işler yaptım bunu da yapabilirim bana acil dönüş yapabilirmisiniz

 6. Ayşe Yılmaz dedi ki:

  ayse.20092013@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.Teşekkürler.İkamet Adana

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.