KızlarBiliyor

Evde Para Kazandıran El İşleri

Evde Para Kazandıran El İşleri

El işi yaparak evde para kazanmak isteyen bayanların yapabilecekleri el işleri hakkında genel bilgi. El becerisine güvenen bayanların yapacağı el işleri sayesinde ayda 2 bin lira kazanma imkanı. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına uygun el işleri hakkında bilgi. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlara Evde Para Kazandıran El İşleri. El işi yaparak para kazanmak isteyen bayanlara el işi veren firmalar.

Ev Hanımlarına Evde Para Kazanma İmkanı

Ev hanımları bilindiği üzere evlerinde çalışarak para kazanmak adına birbirinden farklı işleri yapmaya devam ediyor. Bu noktada el becerisine dayalı olarak yapılan el işi ürünler her zaman kazandırmakta. Sizinde elinizden bu tür işler geliyorsa sizde evde ek iş yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda bir çok ürünün makineler tarafından yapıldığından bu tarz ürünlere olan ilgi giderek artmakta. El işçiliği ile yapılan ürünlerin yapılması adına firmalar evde çalışacak ev hanımı aramaktadır. Sizde Evde Para Kazandıran El İşleri yapabilirim diyorsanız bu tür firmalar ile iletişime geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yaptığınız veya yapabileceğiniz el işi ürünlerin bir listesini çıkarmalısınız. Bu listedeki ürünlere göre de firmalardan ek iş talebinde bulunmalısınız.

Evde El İşi Yaparak Para Kazanın

Yukarıda da belirttiğimiz gibi el işçiliği sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı ürünlerin hazırlanması işi ile ayda 2 bin lira kazanma imkanınız bulunmakta. Özellikle dantel ve örgü işi yapabilen bayanlar bu konuda oldukça şanslı. Yapımı zahmetli ve yorucu olan bu işleri yapan bayanların sayısı her geçen gün azaldığı için bu iş gelecekte oldukça fazla kazandıracak. Sizinde bu tün işlere ilginiz, hevesiniz veya tecrübeniz varsa bu fırsattan yararlanmalısınız. Evlere el işi veren firmalar aracılığı ile bu işi yapabileceğiniz gibi isterseniz kendi ürettiğiniz el işi ürünleri İnternet üzerinden de rahatlıkla satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Bayanların evlerinde ev işlerini aksatmadan veya çocuklarının bakımını yaptıktan sonra rahatlıkla televizyon karşısında oturdukları yerden yapabileceği bu tür işlerin neler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Sizde burada belirtilen bu işlerden herhangi birisini yapabilirim diyorsanız hemen ek iş talebinde bulunmalısınız.

Hangi El İşleri Para Kazandırır

Bayanların özellikle de çalışmayan ev hanımlarının evlerinde oturdukları yerden yaparak para kazanmalarına imkan veren el işleri çok kazandıran ek işler listesinde ilk sıraları almaktadır. Firmaların yaptırmak için ev işi aradığı işlerin neler olduğunu sıralamak gerekirse;

 • El işi gelin şalı örme işi
 • El işi gelin  hırkası örme işi
 • El işi banyo lifi örme işi
 • El işi vitrin takımı örme işi
 • El işi dantel ürünleri
 • El işi yatak örtüsü
 • El işi gelinlik süsleme işi
 • El işi bebek battaniyesi örme işi
 • El işi bebek yeleği örme işi
 • El işi havlu kenarı oyalama işi
 • El işi tülbent oyası örme işi
 • El işi iğne oyası işi
 • El işi oyuncak dikimi işi

Yukarıda belirttiğimiz el işleri firmalar tarafından ev hanımlarına en çok gönderilen ek işler olarak dikkat çekmektedir. Sizde bu belirtilen işlerden herhangi birisini yapabiliyor veya yapabilirim diyorsanız hemen başvurmalısınız. Evde Para Kazandıran El İşleri sayesinde ayda 2 bin lira kazanarak sizde aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Derya dedi ki:

  İşe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim Kocaeli körfez de oturuyorum her türlü iş elimden gelir asla iş seçmem ne varsa yaparım

 2. Ayşe dedi ki:

  Evde banyo lifi patik gibi örguler yapip satmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 3. Ayşegül dedi ki:

  Polimer kil denilen maddeden farklı tasarım takılar yapıyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.