KızlarBiliyor

İzmir Evlere Ek İş İmkanları

İzmir Evlere Ek İş İmkanları

İzmir Evlere Ek İş İmkanları nelerdir. Evde ek iş yapmak isteyenlere verilen işlere nasıl başvuruda bulunulur. İzmir ve ilçelerinde evden para kazandıran iş fırsatları. İzmir, Karabağlar, Buca, Bornova. Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama, Menderes, Aliağa, Tire ve çevresine ek iş imkanları.

İzmir Evde Ek İş İmkanı

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi İzmir ve çevresinde ikamet eden binlerce kişi evde ek iş yapmaktadır. Birbirinden farlı ek işleri el becerileri doğrultusunda yapanlar ciddi anlamda bir gelir elde etmektedir. Sizde nedeni ne olursa olsun evden çalışmak ve para kazanmak adına bu tarz işlere yönelebilirsiniz.

İzmir Evlere Ek İş İmkanları dahilinde verilen işlerin neler olduğu hakkında henüz bir bilgi sahibi olmayanlara bu işler hakkında bilgi vermek istiyorum. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bu tarz işler el becerisi gerektirmektedir. Bu neden ile el becerisine güvenen herkes bu tarz işler için hemen başvuruda bulunabilir. Şimdi İzmir ve çevresinde evlere verilen işlerden en çok kazandıranlardan bir kaçı hakkında ayrıntılı bilgi vermek istiyorum.

İzmir Evde Paketleme İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin en çok talep ettiği işlerin başını paketleme işleri alır. Ülkemizin her bölgesinde yapılan bu işi binlerce İzmirli de evinde yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı ürünleri el becerisi ile paketleme oldukça kolay bir ek iş olarak bilinir. Paketleme işinin kolay olması nedeni ile bu kadar çok ilgi görmesi normaldir. Evinizde oturduğunuz yerden günlük işlerin dışında kalan zamanlarda sizde paketleme işi yapabilirsiniz. Bu bölgemizde kolaylıkla bulunabilen ve yapanlara para kazandıran paketleme işlerinden bir kaçı hakkında bilgi vermek gerekirse:

 • Evde maske paketleme işi
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde boncuk paketleme işi
 • Evde iğne paketleme işi
 • Evde kalem paketleme işi
 • Evde toka paketleme işi
 • Evde mandal paketleme işi
 • Evde çorap paketleme işi
 • Evde bitki çayı paketleme işi

Yukarıda belirttiğimiz işlerden yapmak istediğinizi veya kendinize uygun olduğun düşündüğünüz paketleme işlerini sizde hemen talep edebilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar aracılığı ile verilen bu işler sayesinde ayda 2 ile 3 bin lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

İzmir İnternet Üzerinden Ek İş

İzmir Evlere Ek İş İmkanları dahilinde verilen işlere başvurular bilindiği üzere İnternet üzerinden yapılmaktadır. Arama motorlarına İzmir’de evlere paketleme işi yapmak başlığı ile yapacağınız kısa bir araştırmada bu tür firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu arada yeri gelmişken hatırlatmak istiyorum. Son zamanlarda özellikle evde anahtarlık işi hakkında bir takım dolandırıcılık yapılmaktadır. Evinize anahtarlık işi göndereceğini vaat edenler bir takım ücret talep etmektedir. Bu tür kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Bilindiği üzere evlere ek iş gönderen firmalar kesinlikle sizden herhangi bir isim altında ücret talep etmez.

İzmir Evlere Ek İş İmkanları

Yukarıda belirttiğimiz işlerin dışında İnternet üzerinden yapılan ve yapanlara iyi para kazandıran farklı iş olanakları da bulunmaktadır. Özellikle İnternet ve bilgisayar kullanma konusunda bilgi sahibi olanlar bu sistemler ile oldukça iyi paralar kazanmaktadır. İster bilgisayar, isterseniz tablet veya akıllı telefonlar ile bu işleri kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kolay para kazanma imkanı tanıyan bu işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler buradan ilgili sayfaya geçiş yapabilirler.

İzmir’de Ek İş İmkanları

Evde el becerisi ile yapılan işlerin dışında kalan ve İnternet üzerinden kolay yöntemleri kullanarak para kazanmanıza imkan veren işler olduğundan bahsettik. Bu tarz işleri isteyenler akşamları, hafta sonlarında veya gün içerisinde boş vakitlerinde kolaylıkla yapabilirler. Günün istediğiniz saat aralığında yapmanıza ve bunun sonucunda para kazanmanıza imkan veren işlerden biraz bahsetmek istiyorum. İnternet üzerinden kolay yöntemler ile para kazanmak olarak bilinen bu işleri kısaca belirtmek istiyorum;

 • İnternet üzerinden yorum yazma işi
 • İnternet sitelerine makale yazma işi
 • İnternet üzerinden reklam tıklayarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden müzik dinleyerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden satış yaparak para kazanmak
 • İnternet sitesi kurarak para kazanmak
 • İnternet sitelerine editörlük yaparak para kazanmak
 • İnternet üzerinden uygulama indirerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden video yükleyerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden çeviri yaparak para kazanmak
 • İnternet üzerinden online ders vererek para kazanmak
 • İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmak

İnternet üzerinden para kazanmanıza imkan veren bu işlerden herhangi birisini sizde yapabilirsiniz. Bu konu da hiç bir tecrübesi olmayanlar bu işin özellikleri hakkında kısa bir araştırma yapabilirler. Günün istediğiniz saat aralığında çalışmanıza imkan veren bu işler sayesinde ayda 3 bin lira ile 5 bin lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün.

Serdar Yıldız

Merhabalar; ben Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Avatar esin dedi ki:

  İzmir Buca da yaşıyorum.Evde her türlü paketleme işi yapabilirim.Yardımcı oluranız sevinirim teşekkürler.

 2. Avatar Anonim dedi ki:

  Çok zor durumdayım evde paketleme işi istiyorum 1 çocuğum var dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Avatar Kübra celik dedi ki:

  Lütfen iş almak istiyorum iki geçinemiyoruz çocuk var dönüş bekliyorum

 4. Avatar Burcu dedi ki:

  Lütfen eve iş almak istiyorum dönüş bekliyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.