KızlarBiliyor

Eve İş Veren Şirketler

Eve İş Veren Şirketler

Evde çalışıp para kazanmak isteyenlere iş gönderen şirketler hakkında bilgi. Evlere iş veren firmalar ile iletişim nasıl kurulur. Kimler evde çalışarak para kazanmak adına iş talebinde bulunabilir Eve İş Veren Şirketler tarafından gönderilen işlere nasıl başvuru yapılır. İşkurun evlere ek iş imkanları nelerdir. Ev hanımlarına uygun gönderilen ek işler nelerdir. Evde oturduğunuz yerden çalışarak sizde ayda 750 lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler aşağıda belirtilmiştir.

Evlere İş Veren Firmalar

Evde ek gelir elde etmek adına bayanların en büyük destekçisi evlere iş veren firmalar olarak bilinir. Birbirinden farklı el becerisi gerektiren işlerin ev hanımları ile buluşması konusunda bu tür firmalar arcılık yapmaktadır. Sizde sahip olduğunuz el becerisi doğrultusunda size uygun olan işi bu tür firmalardan temin edebilirsiniz. Genellikle parça başı ücretlendirmenin yapıldığı bu sektörde ne kadar çok ürün hazırlarsanız o kadar çok kazanırsınız. Bu neden ile evde yapılacak olan işin iyi belirlenmesi ve tarafına tam uyumlu olması gerekmektedir. Çok para kazanmak adına firmalardan istenilen yüksek miktardaki işin yetişmemesi durumunda çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Bu neden ile firmalardan ek iş isterken gerçekçi olunmalı ve zamanında teslim edilmelidir. Eve İş Veren Şirketler ile uzun vadeli olarak çalışmak isteyenler bu durumu azami özen göstermelidir.

Şirketlerin Evlere Verdiği Ek İşler

Evde çalışmak isteyen bayanlara uygun olan ek işler genellikle el becerisi gerektiren işlerdir. Örme, dikme, katlama, boyama, paketleme, ütüleme, ayıklama, pişirme vb. işler en bilenen ek işlerdir. Bunların dışında bulunduğunuz bölgeye has özelliği olan ürünlerde bulunmaktadır. Bu neden ile gönderilen işler yaşadığınız bölgeye göre farklılık gösterebilir. Eve İş Veren Şirketler tarafından gönderilen ve bayanların evlerinde para kazanmalarına imkan veren işlerden bir kaçı hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Belirtilen işlerden herhangi birisini yapabilirim diyorsanız sizde bu tür şirket veya firmalar ile hemen iletişime geçerek ek iş talebinde bulunarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Seramik İşi Veren Firmalar

Evde seramik boyama, Evde çini işi veya evde seramik temizleme işi olarak çeşitleri bulunmaktadır. Seramik sanayisinin gelişmiş bölgelerinde binlerce bayan evinde bu tarz işleri yapmaktadır. Kütahya, Bilecik ve Afyon bölgesinde oldukça rahat bulanan bu işi ev hanımları kolaylıkla yapmaktadır. Özellikle çini işi oldukça getirisi yüksek olan bir ek iştir. Evinizde oturduğunuz yerden bu tür ürünlerin hazırlanması işini sizde yapabilir ve ayda bin lira ile 2.500 lira arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Bu tür ürün imalatı yapan atölye veya fabrikalardan bu işi talep edebilirsiniz.

Evlere Dikim İşi Veren Şirketler

Bayanların boş vakitlerinde iş yapmalarına ve para kazanmalarına imkan veren bir diğer sektör ise Tekstil sektörüdür. Birbirinden farklı ürünlerin dikimi, iplik temizleme, ütüleme, ilik açma ve etiket yapıştırma işleri ev hanımları tarafından rahatlıkla yapılabilir. Bu işlerde daha önceden çalışanlar bu işin kolaylığını ve getirisi iyi bilirler. Ev ortamında çalışarak asgari ücret miktarında bir gelir elde etmenize yardım eden tekstil ürünleri işi oldukça mantıklıdır. Bulunduğu bölgede tekstil ürünü imalatı yapan yerler veya Eve İş Veren Şirketler ile iletişime geçerek bu tür işleri talep edebilirsiniz.

Evden Satış Yapma İşi

Evden Satış Yapma İşi

Son dönemde İnternet kullanıcı sayısının artması ve insanların alışverişte İnternet sitelerini kullanması bu işe olan ilgiyi büyük bir oranda artırdı. Evinizde oturduğunuz yerden sadece satış yaparak para kazanmanıza imkan veren bir çok marka ve ürün bulunmaktadır. Bu konuda herhangi bir tecrübe sahibi olmanız da gerekmemektedir. İnternet, Bilgisayar, Tablet veya Cep telefonu sahibi bu işi kolaylıkla yapabilir. Yapmanız gereken satmak istediğiniz ürünü belirlemek ve bu ürünün satışı üzerinden size kar payı verecek olan firmalar ile görüşmek olacaktır. Bu işi yaptıran yüzlerce firma olduğundan dolayı iş bulma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Evde Tütün Doldurma İşi Yapmak

Eve İş Veren Şirketler tarafından verilen işlerden bir diğeri olan tütün doldurma işi oldukça popüler hale geldi. Normal sigara fiyatlarına gelen zamlardan dolayı on binlerce sigara tiryakisi tütün kullanmaya başladı. Bu da bu ürüne olan ilginin artması ve ürün hazırlamada bir takım sorunlar yaşanmasına etki etmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına bu tür ürün satışı yapan yerler ev hanımlarından destek almak zorunda kaldılar. Evlere kadar getirilen tütünlerin makaronlara doldurması işi sayesinde binlerce ev hanımı ek gelir elde etmektedir. Sizde günde 3 ile 5 saatinizi bu işe ayırabilirseniz günde 20 lira ile 40 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Evlere Yemek İşi Veren Şirketler

Yemek yapmaktan keyif alan ve el lezzetine güvenen ev hanımları yemek yaparak para kazanmaya devam etmektedir. Buna imkan veren bir çok şirket bulunmak ile birlikte bu işi isteyenler kendi imkanları ile de oluşturabilirler. Yaşadıkları bölgedeki küçük işletmelerin çalışanları için veya yöresel ev yemekleri satan dükkanlar için yemek yapabilirsiniz. Yöresel yemekler olarak bilinen yaprak sarması, mantı, su böreği ve baklava gibi ev tatlılarını evinizde yaparak sizde ek kazanç elde edebilirsiniz. Son dönemde hızlı bir artış gösteren mantı dükkanları bu konuda ev hanımlarına en çok iş veren işletmeler arasında gösterilmektedir. Sizde isterseniz bu tür ürün satışı yapan yerler ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Evde İnternetten Para Kazanın

Son dönemin en popüler para kazanma yöntemleri arasında gösterilen İnternet üzerinden iş yapmak giderek cazibesini artırmaktadır. Har geçen gün İnternet üzerinden zengin olanlar ile ilgili yapılan haberler insanların bu işe olan ilgisini artırmaktadır. Birbirinden farklı onlarca yöntem bulanan bu sektörde sizde para kazanabilir ve zengin olabilirsiniz. İnstagram, Youtube, Twitter, Tiktok vb. uygulamalar sayesinde sizde kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda para kazanmanıza imkan veren bir çok seçenek bulunmaktadır. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi verdiğimiz İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır başlıklı yazımızı okuyarak konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evde İnternetten Para Kazanın

Evde Bakıcılık İşi Veren Şirketler

Dışarıda herhangi bir işte çalışmak istemeyen veya farklı nedenlerden dolayı çalışamayanlar evde çalışmak zorundadır. Yukarıda belirttiğimiz işlerin dışında bulunan evde bakıcılık işi de bu alanda yapılabilen işlerden birisidir. Kendi evinde bebek, çocuk, yaşlı veya hasta bakıcılığı yapabilirsiniz. Eve İş Veren Şirketler tarafından da bulabileceğiniz bu işi isteyenler bu işe aracılık yapan İnternet siteleri ile de ulaşabilir. Bu iş imkanı dahilinde Evcil hayvan bakıcılığı da yapılmaktadır. Sahiplerinin kısa süreliğine bakmanızı istediği evcil hayvanlara bakarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde Ders Vererek Para Kazanabilirsiniz

İnternet üzerinden çeviri yapmak online ders vermek gibi iş imkanları bulunmaktadır. Bulunduğunuz yerden çok uzakta bir öğrenci ile İnternet üzerinden ek ders konusunda görüşme yapabilirsiniz. Bir çok kişiye ulaşma imkanı tanıyan İnternet ders vermeniz konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Saatlik olarak verilen sanal dersler ile sizde ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bu konuda iş bulmak isteyenlerin kendilerini iyi tanıtmaları ve reklamlarını yapmalıdır.

Evde Kolay Yoldan Para Kazanmak

Eve İş Veren Şirketler başlığı ile sizlerle paylaştığımız ek iş imkanlarından herhangi birisini sizde yapabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kolay para kazanmak veya kısa zaman içinde zengin olmak adına bir çok girişimde bulunduğu bilinmektedir. Bu konuda en büyük destekçiniz ve yardımcınız İnternet olacaktır. Herhangi bir konu hakkında bilgi sahibi olmak veya iş sahibi olmak adına bu sanal alemi kullanmaktayız. Sizde fikirleriniz veya başkalarının fikirleri sayesinde kendinize uygun olan işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu neden ile ek iş yapmak isteyen veya kısa sürede para kazanmak isteyenlerin İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmasını öneririm.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Hayriye dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım. Evde ek iş yapmak istiyorm Ordu’da oturuyorum paketleme yaparim

 2. Zeynep dedi ki:

  Iyi günler batmanda oturuyorum evde yapa bileceğim iş istiyorum elim yatkın ne olursa yaprim bakıcılık paketleme temizleme işi her şey yaprim

 3. Anonim dedi ki:

  Esim calismiyor emekli maasimizda yok günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için evde is almak istiyorum

 4. Hanife dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum.Canakkale çan da yasiyorum paketleme ve etiketleme gibi işler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.ELİM HIZLI VE PRATİGİMDİR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.