KızlarBiliyor

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir?

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir?

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir? hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler için alternatif ek iş fikirler. Sizde aşağıda belirttiğimiz evde ek işler arasından kendinize uygun olanını belirleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek Ek İşler Listesi

Ek gelir elde etmek isteyen bayanların en çok merak ettiği konuların başında evde çalışarak para kazandıran işlerin neler olduğudur. Ülke genelinde on binlerce bayan çeşitli nedenler ile herhangi bir iş yerinde çalışamadığı için evde çalışmak istemektedir. Sizde her ne nedenden dolayı olursa olsun bir iş yerinde çalışamıyorsanız veya aldığınız ücret geçinmenize yetmiyorsa sizde ek iş yapabilirsiniz. Bunun için evde yapılacak ek işler listesine göz atmanız ve kendinize hangi işin daha uygun olduğunu belirlemeniz gerekmektedir. Bu neden ile ülke genelinde en çok kazandıran ek işlerin neler olduğunu ve nasıl yapabileceğiniz ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Evde En Çok Kazandıran Ek İşler Nelerdir

Kadınlar için evde yapılabilecek ek işler nelerdir  denildiği zaman bir çok kişi el becerisine dayalı iş yapmak adına iş anlamaktadır. Tabi ki bu her ne kadar doğru olsa da bu tür işlerin dışında çok daha fazla kazanmanıza imkan verecek farklı işlerde bulunmaktadır. Bu neden ile sadece evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile alınan işlerin dışında da farklı onlarca ek iş imkanı bulunmaktadır. Paketleme işi, kutulama işi, örgü işi, dikiş işi vb. işlerin dışında para kazanmanıza imkan verecek olan işlerin ne kadar kazandırdığı ve nasıl temin edileceğiniz aşağıda belirtilmiştir. Son zamanlarda binlerce ev hanımı tarafından yapılmak istenilen ve çok kazandıran işler hakkında ayrıntılı bilgi vermek gerekirse;

Kadınlar İçin İnternet Üzerinden Ek İş 

Kadınlar İçin İnternet Üzerinden Ek İş

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek Ek İşler arasında en çok kazandıran ve bu konuda bilgisi olanlar için en basit işler arasındadır. Bilindiği üzere son yılların vazgeçilmezleri arasında bulunan İnternet sayesinde bir çok kişi çok güzel paralar kazanmaya devam etmektedir. Özellikle tüm gün evinde oturan bayanlar bu tür işler için biçilmiş kaftandır. Evinde İnterneti ve bilgisayarı bulunanlar bu işi yapabilirler. Bu tür işlerden yararlanmak isteyenlerin hepsi çok iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olmaları gerekmemektedir. Genel bilgisayar bilgisine sahip olan bayanlar da bu tür iş imkanlarından kendilerine uygun olanlarını yaparak internet üzerinden ek gelir elde edebilirler. Bu neden ile belirteceğimiz işlerin bazılarını isteyen bütün bayanlar rahatlıkla yapabilir. Şimdi isterseniz kadınların internet üzerinden para kazanmalarına imkan veren işlerin neler olduğunu belirtelim;

İnternet üzerinden anket doldurarak ek gelir elde edebilirsiniz;

Ek gelir elde etmek isteyen bayanların en kolay bulabileceği ve belirli miktarda ek gelir elde edebileceği işlerin başında gelmektedir. İnternet üzerinden anket doldurma işi veren sitelere üye olunarak bu tür işler talep edilebilir. Gün içerisinde tarafınıza gönderilecek olan anketleri zamanında ve eksiksiz olarak doldurmanız karşılığında belirli miktarda para kazanabilirsiniz.

Evde makale yazarak ek gelir elde edin;

Bilgisayar ve belirli konularda ekstra bilgiyi sahip olanların yapabileceği işlerden bir tanesi de makale yazarak gelir elde etmektir. İnternet sitelerinin bir çoğu aktif kalabilmek adına her gün makale yayınlamak zorundadır. Bu neden ile bir çok makale yazarına ihtiyaç duymaktadır. Sizde iyi derecede bilgi sahibi olduğunuz konular hakkında makale yazmak adına ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Yazacağınız makalenin konusu ve kelime sayısına göre farklı ücretlerin verildiği bu iş sayesinde çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

İnternet üzerinden satış yaparak para kazanabilirsiniz;

Kadınların ek gelir elde etmelerine imkan veren bir diğer iş ise internet üzerinden satış ortaklığı sistemidir. Bir çok firma ve siteler aracılığı ile ürün satışı yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Kendinizin belirlediği ürünlerin satışına katkıda bulunarak belirli oranlarda verilen kar payı ile ek gelir elde edebilirsiniz.

Bayanlara Evde Para Kazandıran İş Fikirleri

Kadınlar İçin Evde Yapılabilecek Ek İşler Nelerdir sorusuna karşılık internet üzerinden yapılacak işler listesi yukarıda belirtilmiştir. Tabi ki bütün ek işler sadece bunlar ile sınırlı değildir. Bunların dışında birbirinden farklı onlarca gelir elde etmenize yardımcı olacak işler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları belirli oranlarda sermaye gerektirmekte bazıları ise sadece el beceriniz ile yapılacak işler olduğundan sermayesiz yapılabilir. Bu arada sermaye gerektiren işleri yapmak isteyip de sermayesi olmayanlar için en kolay sermaye desteği hakkında yazdığımız Bayanlara İş Kurmak İçin Kosgeb Hibeleri 2018  başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim. Bu yazıda belirttiğimiz imkanlar dahilinde sizde hibe alarak yapmak istediğiniz iş için gerekli sermaye desteğini bulabilirsiniz.

Evde Hayvan Besleyerek Ek Gelir Elde Etmek

Evde Hayvan Besleyerek Ek Gelir Elde Etmek

Ülke genelinde bir çok kişi evinde belirli evcil hayvanları besleyip üremelerine yardımcı olmakta ve para kazanmaktadır. Sizde bilgi ve tecrübeniz dahilinde belirttiğimiz evcil hayvanlar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle en çok tercih edilen hayvanlar muhabbet kuşları, Papağanlar, Akvaryum canlıları, talep gören cinsteki köpek, kedi ve tavuk cinsleridir. Sizde eviniz ve ilgi alanınıza uygun olan bu tür hayvanları evinizde besleyerek üremesine yardımcı olabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun ile birlikte bir çok bayan evinde sahipli hayvanların bakımını yaparak ek gelir elde etmektedir.

Evde Çiçek Yetiştirerek Ek Gelir Elde Etmek

Çiçek bakımı bir çok ev hanımı tarafından hobi olarak yapılmaya devam edilmektedir. Bu hobiyi paraya çevirmek isteyen bir çok ev hanımı bu işi ticarete çevirerek ek gelir elde etmektedir. Sizde bu işi evinizde rahatlıkla yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunmak adına gelir elde edebilirsiniz. Özellikle Aloe Vera ve Orkide türünden çicekler en çok tercih edilen ve kolay satılanların başında gelmektedir. Sizde bu tür çiçekleri rahatlıkla evinizde besleyebilir ve para kazanabilirsiniz.

Evde Organik Yiyecekler Yaparak Gelir Elde Edebilirsiniz

Son zamanlarda insanların organik olmayan ürünler karşısında giderek artan organik ürünler bir çok kişinin geçim kaynağı olmuştur. Özellikle evde yapılan reçel, salça, makarna ve diğer ürünler çok ilgi görmektedir. Sizde evinizde bu tür ürünleri yapabilir ve pazarlayabilirsiniz. Sosyal medyayı da kullanarak yapmış olduğunuz ürünlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda el becerisi ve bulunduğu bölgenin yöresel ürünlerini yapan ev hanımları çok güzel paralar kazanmaktadır. Sizde ek gelir getirici bu tür işleri yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Organik Tarım Yaparak Ek Gelir Elde Edin

Yukarıda belirttiğimiz organik ürünlerin alternatifi olan organik tarım çok kazandıran ve gelecekte daha fazla talep görecek işler arasında bulunmaktadır. 200 ile 1000 metre kare araziye sahip olanlar bu tür işler yapabilirler. Mevsimsel ürünleri bu alanlarda organik olarak yetiştirebilir ve rahatlıkla pazarlayabilirsiniz. Ayrıca organik tarım yapanların ürünlerini dalından toplatarak pazarlamaları son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. İnsanların gelip tarladan kendi elleri ile topladıkları ürünlere ilgi giderek artmakta ve daha yüksek fiyata satılmaktadır. İmkanı olan bayanlar organik tarım işi ile çok güzel kazançlar elde edebilirler.

Kadınlar için evde yapılabilecek ek işler nelerdir sorusuna karşılık yukarıda belirttiğimiz işlerden kendinize uygun olanını belirleyerek sizde yapabilirsiniz. Bunun ile birlikte aklınıza gelen bu tür işleri bizler ile paylaşmak isteyenler aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Nuray dedi ki:

  Paketleme işi ile ilgili bilgi alabilir miyim

 2. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim. Kayseri esenyurt

 3. gamze dedi ki:

  işleri zamanında yetiştiren,iş disiplini olan biriyim Ankara da ikamet etmekteyim yardımcı olursanız sevinirim

 4. Nur dedi ki:

  Evdde paketleme isi ariyorm Adana geri donus yaparsanz sevinirim ekibim hazir ve buna cok ihtiyacim var

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.