KızlarBiliyor

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar sayesinde binlerce kişi kolay para kazanmaya devam ediyor.İnternet üzerinden para kazanma olasılığı her geçen gün artmaktadır. Bu uygulamaları kullanarak çok fazla para kazanabilir  veya kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler para kazandıran mobil uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmalı.  Birbirinden farklı bir çok uygulamayı cep telefonunuza yükleyerek sizde para kazanmak ister misiniz. Cep telefonu ile para kazanmanıza imkan veren Piyasa araştırma uygulamaları, anket doldurma uygulamaları , para kazandıran uygulama indirme, video izleme gibi uygulamalarını kullanarak kolayca para kazanabilirsiniz.

Cep telefonundan para kazanmak isteyenlerin uygulamaları yüklemeden o uygulamayı araştırması veri güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Sizden kayıt için para isteyen uygulamalara kayıt olup paranızı kaybetmeyin. Bu uygulamaları android, ios işletim sistemli telefonlarınıza ve bilgisayarlarınıza indirip para kazanmaya kolayca başlayabilirsiniz ancak gerçekten para kazanmak istiyorsanız açıklayacağım siteleri düzenli olarak kullanıp görevleri yerine getirmelisiniz.

ANKET DOLDURARAK KOLAY PARA KAZANIN

İnternet ve google play üzerinde anket doldurarak para kazandıran çeşitli siteler bulunmaktadır. Eğer İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız öncelikli olarak bilinen ve güvenilir siteleri tercih etmenizde yarar vardır, çünkü tanınmış ve güvenilir siteleri tercih ederseniz düzenli olarak anket alabilirsiniz ve bu anketleri düzenli olarak doldurup kazanç elde edebilirsiniz. Bu konuda iş yapmak isteyen ve para kazanmak isteyenler Anket işi veren siteler başlıklı yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

PARA KAZANABİLECEĞİNİZ BAZI UYGULAMALAR:

Google fikir ödülleri

Google’nin fikir paylaşımı için oluşturduğu bir sosyal bilgi paylaşım platformdur. Eğer bazı konular hakkında düşünceniz ve fikriniz varsa fikrinizi google opinion rewards‘a gönderebilirsiniz ve bu fikirleriniz karşılığında google’den ödeme alabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama üzerinden anket doldurarak da para kazanabilirsiniz. Haftada 1-2 defa anket doldurabilirsiniz ve ortalama olarak 1 dolar kazanabilirsiniz. Ödemeler android kullanıcılarına google play kredisi olarak ödenirken, ios kullanıcılarına paypal üzerinden ödeme yapılır.

TOLUNA

Toluna bir çeşit araştırma uygulamasıdır. Kolay bir şekilde kayıt olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli anketleri cevaplayarak ve kendi anketinizi oluşturarak para kazanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden kazanılan paranın ödemesi paypal üzerinden yapılmaktadır. Günün istenilen saatinde gönderilen anketleri istenilen süre ve doğrulukta doldurmanız karşılığında para kazanmanıza imkan verilmektedir. Sizde bu yöntemi kolaylıkla uygulayabilir ve İnternet üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

LOCKET

Bu uygulamayı telefonunuza indirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Para Kazandıran Mobil Uygulamalar arasında en kolay yöntemlerden birisi olarak gösterilir. Yapmanız gereken şey çok basit. Sadece bu uygulamayı telefonunuza indirip kilit ekranına kurmak, daha sonra telefonunuzun kilidini her açtığınızda para kazanacaksınız. Normal günlük olarak telefonunuzu kullanırken aynı zamanda da para kazanacaksınız. Bu uygulamayla birlikte her kilit açma 1 cent olarak ücretlendirilir. Eğer düzenli olarak telefonunuzu kullanan birisiyseniz bu uygulamayla aylık olarak bir miktar para kazanabilirsiniz.

FRONTO

Bu uygulama telefonunuzun kilit ekranında çalışmaktadır. Telefonunuza gönderilen reklamlara tıklayarak para kazanabilirsiniz. Her giriş için ortalama 0.01-1 dolar arasında kazanç sağlanabilir. Ödemeler kredi kartına yapılmaktadır. İos bu uygulamayı desteklememektedir. Uygulamayı google play’de bulabilirsiniz.

Global Test

GLOBAL TEST MARKET

Birçok kullanıcı tarafından kullanılan bir sitedir. Bu site lightspeed tarafından desteklenmektedir. İlginiz ile ilgili konuları seçip sadece ilginiz ile ilgili olan konular ile ilgili anketleri doldurabilirsiniz. Birçok şirketle işbirliği yaparak ürün geliştirmek ve hizmet geliştirmeye yönelik anketler doldurabilirsiniz.

MARKETAGENT

Bu siteyi kullanarak düzenli olarak anket doldurabilirsiniz. Kayıt olmak ücretsizdir. Dünya çapında bir araştırma şirketidir. Eğer yabancı diliniz iyiyse anket alma şansınız da artacaktır. Anketleri yapmadan önce anketin kaç puan vereceği belirtilmektedir. Siz de isteğiniz doğrultusunda anketler seçerek bu anketleri doldurabilirsiniz. Bu sitede 100 puan 1€ olarak değerlendirilmektedir. Hesabınızdaki puanları online cüzdan üzerinden banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

YANDEX TOLOKA

Bu uygulama yandex’e aittir. Yandex bu uygulamayı arama sonuçlarını kategorize etmek için kurmuştur. Uygulamada çeşitli sayfa ve görselleri kıyaslamak ve karşılaştırmak, bir sayfa veya aramanın uygunluğunu denetlemek, bilgileri aratmak asıl görevlerdendir. Eğer bu görevleri düzenli bir şekilde yapabilirseniz, çeşitli anketler alıp bu anketleri doldurup para kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödülleri kolayca alabilirsiniz. Para Kazandıran Mobil Uygulamalar arasında gösterilen YANDEX TOLOKA ile sizde hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

MONEY APP

Android ve ios uyumludur. Amaç bir pazar araştırması yapmaktır. Mağaza ürünlerini inceleme değerlendirme, deneme sürümlerini kullanma ve fikrinizi belirterek kolayca para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Kazandığınız ödülleri paypal hesabı üzerinden alabilirsiniz. Hesabınızdaki para en geç birkaç gün içerisinde hesabınıza aktarılır. Ödemeler genellikle aylık olarak yapılır. Birçok insan bu uygulamayı kullanmaktadır.

ipoll

İPOLL

Genel olarak her gün kullandığınız hizmetler ve ürünler hakkında bilginizi isteyen bir uygulamadır. Android ve ios telefonlar bu uygulamayı desteklemektedir. Kendi hobileriniz ve ilgi alanlarınıza uygun görevleri seçip anketleri tamamlayabilirsiniz. Para Kazandıran Mobil Uygulamalar arasında belirttiğimiz uygulamalardan birisi veya bir kaçı kullanarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yazmanız gerekenlerin başında sabırlı olmak ve düzenli çalışmak olacaktır. Hemen bir kaç gün içerisinde büyük paraların kazanılma ihtimalinin bulunmadığını kabul etmek gerekir. Bu neden ile İnternet üzerinden para kazanmak isteyenlerin hedeflerini iyi belirlemesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu yöntemlerden hemen sıkılıp bırakabilir ve para kazanma ihtimalinizi yok edebilirsiniz. Bu neden ile bu tür iş yapmak isteyenlerin sabırlı olması ve sürekli olarak bu işi devam ettirmesi gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.