KızlarBiliyor

Anket Doldurma İşi Veren Siteler Hangileri

Anket Doldurma İşi Veren Siteler Hangileri

Anket doldurma işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Özellikle evinde çalışmak isteyen ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilirler ve ek gelir elde edebilirler. Bunun için güvenilir ve ödeme yapan gerçek anket doldurma işi veren siteler ile çalışmanız gerekmektedir. İnternet üzerinde bir çok site bu işi yapmanız karşılığında belirli bir ücret kazanacağınızı belirtmekte. Fakat maalesef bunların bir çoğu gerçeği yansıtmamaktadır. Bu neden ile Anket Doldurma İşi Veren Siteler Hangileri ve gerçekten ödeme alabileceğiniz firmaların hangileri olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evde Anket Doldurarak Para Kazanın

Farklı sebeplerden dolayı evinde çalışmak ve para kazanmak zorunda kalanlar bu işi rahatlıkla yapabilirler. İsminden de anlaşılacağı gibi Anket doldurma işi genç yaşlı, bay bayan herkes tarafından yapılabilir. Bunun için evinizde bilgisayar-tablet ve İnternetin bulunması yeterli olacaktır. Üyelik başvurusu yapacağınız güvenilir anket işi veren sitelerin tarafınıza göndereceği anketleri doldurarak para kazanacaksınız. İlk defa duyanlar bu kadar kolay bir yöntem ile para kazanmanın mümkün olmadığını düşünebilirler. Ama bu işi yıllardır yapan ve sürekli olarak bir kazanç elde eden binlerce kişi bulunmaktadır. Bu neden ile evde çalışarak para kazanmak isteyenler bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirler. Evde anket doldurma işi yaparak ek gelir elde etmek isteyenler için Anket Doldurma İşi Veren Siteler Hangileri sorusuna en çok tercih edilen 5 siteyi tercih edebilirler.

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanılır

Vatandaşlarımız ay sonunu getirmekte zorlandıkları dönemlerde ek iş yapmak için belirli arayışla yönelmektedir. Ek iş yapmak isteyenler bulundukları bölge ve konumlarına göre farklı iş alanlarında iş bulma imkanına sahip olabilirler. Fakat bayanlar bu konuda biraz daha seçici olmak zorunda kalabilirler. Böyle bir durumda olan bayanların büyük bir kısmı evlerinde iş yapmak adına internet üzerinden araştırma yapmak zorunda kalırlar. Birbirinden farklı evlere iş veren firmalar aracılığı ile iş bulabilen bayanlar kendilerini şanslı sayabilirler. Bunun en büyük nedeni ise bu tür firmalara on binlerce kişi başvurarak ek iş talebinde bulunmaktadır. Bu neden ile bu tür firmalardan ek iş alamayanlar Anket Doldurma İşi Veren Siteler ile rahatlıkla ek iş temini etmiş olurlar. Sizde bu işi evinizde veya iş yerinizde oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda belirttiğimiz sitelerden birisine üye olmanız olacaktır.

Üyelikler ücretsiz olup hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Tarafınıza gün içerisinde gönderilen anketleri istenilen süre içerisinde hatasız ve doğru bir şekilde doldurmanız karşılığında ücret almaya başlayabilirsiniz. Üyesi olduğunuz anket sitesinin gönderdiği anketler herkesin rahatlıkla doldurabileceği türden anketlerden oluşmaktadır. Bu işi yapmak için herhangi bir uzmanlık veya diploma sahibi olmanız gerekmemektedir. Verilen anketleri eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız halinde ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

En Güvenilir Anket İşi Yapan Siteler

İnternet üzerinden para kazanmanıza imkan veren bu işi her siteden yapmanız tavsiye edilmemektedir. Bir çok site hediye çeki karşılığında bir ödeme yapacağını taahhüt ederek üyelerinin anket doldurmalarını talep etmektedir. Bu tür firmalar çoğunlukla herhangi bir ödeme yapmadığı için binlerce şikayet almaktadır. Sizde üyelik esnasında herhangi bir ücret veya ödemeleri hediye çeki ile yapacağını belirten sitelerden uzak durmalısınız. Ek gelir elde etmek adına anket işi yapmak isteyenlere Ülke genelinde en çok tercih edilen ve en çok üyeye sahip olan siteleri belirtmek istiyorum. Anket Doldurma İşi Veren Siteler Hangileri başlığı ile belirttiğimiz bu siteleri ziyaret edebilirsiniz.

 • Myiyo
 • Anketdoldurkazan
 • Toluna
 • Surveyspot
 • American Consumer Opinion Panel

Etiketler:

Yorumlar
 1. Damla dedi ki:

  Ne olur bana yardım edin

 2. Esra dedi ki:

  Evde paketleme yapabilirim

 3. Minel dedi ki:

  Merhaba evde anket doldurma işi yapabilirim

 4. Muhammet yılmaz dedi ki:

  Evde anket isi yapabilirim üniversite mezunuyum

 5. Burcu dedi ki:

  Benim boş vaktim cok bende evde ek iş yapabilirim

 6. Serpil dedi ki:

  Ben geçen yaz başladım. Geçimimşzi anketle sağlıyoruz. Aracı olabilirim. İsteyen arkadaşlara anket yollarım. Varsa yazın.

  1. Urfet Eren dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz?

  2. Tuğba dedi ki:

   Merhaba …
   Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim

  3. Burcu dedi ki:

   Ben yapmak istiyorum

  4. Muhsine dedi ki:

   Merhaba hangi anket uygulamasını kullqndiniz

  5. Muhsine dedi ki:

   Ve yardimci olursaniz cok sevinirim

  6. Muhammet yılmaz dedi ki:

   Benim boş vaktim cok ihtiyacında var bi el atsaniz

  7. Şeyda Nur dedi ki:

   Ben de ek iş yapabilirim vaktim çok

  8. Şeyda Nur dedi ki:

   Ben de ek iş yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim öğrenciyim

 7. Nut dedi ki:

  Merhaba bende ek iş istiyorum evde anket işi yapabilirim.

 8. Binnaz özoglu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim 2 çocuğum var okutuyorum kocam rahmetli oldu evim kira Adana Çukurova da oturuyorum böyle bir işe ihtiyacım var yardım edin

 9. Huriye dedi ki:

  Merhabalar bende yapabilirim evde

 10. Büşra dedi ki:

  Evde boş vaktim çok ve anket işini daha önce de yaptım. Donanımlıyım bu konuda, dönüş yapmanızı bekliyorum

 11. Beste POLAT dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum. Anket doldurabilirim. Bununla ilgili geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Elf dedi ki:

   Evde boşum kredi borcum var acil işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 12. özge dedi ki:

  evde boş vaktim çok. anket doldurma işi yapabilirim.

  1. Figen dedi ki:

   Merhaba özge hn size dönüş yaptılarmı

   1. Muhammed dedi ki:

    Bize de dönüş yapabilirseniz sevinirim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.