KızlarBiliyor

Evlere Piriz Montajı İşi Veren Yerler

Evlere Piriz Montajı İşi Veren Yerler

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği piriz montajı işi kazandırmaya devam ediyor. Birbirinden farklı firmalar bir çok eve bu işi göndermeye devam ediyor. Sizde evinizde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu işi hemen talep edebilirsiniz. Evlere Piriz Montajı İşi Veren Yerler ile iletişime geçen ve iş alanlar ayda 2 bin liraya kadar bir kaçan elde etmektedir. Sizde bir kontrol kalemi ve pense kullanarak bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde piriz veya evde üçlü piriz montajı yaparak para kazanmak isteyenlerin yapması gerekenler aşağıda belirtilmiştir.

Evde Montaj İşi Yaparak Para Kazanın

Ülke genelinde on binlerce kişi evlerinde iş yapmakta veya evlerinde ek iş yapmaktadır. Bazıları bu tür işleri ek gelir elde etmek için yapmakta, bazıları ise bu tür işleri tek iş olarak yapmaktadır. Nedeni veya amacı ne olursa olsun bu tür işleri evinde yapan herkes kolaylıkla para kazanabilir. Evde montaj işleri olarak bilinen bu işler hem eğlenceli hemde oldukça kolaydır. Bu neden ile bu tür işleri ister erkek ister bayanlar rahatlıkla yapabilirler. Evde çalışarak para kazanmak için bu tarz işleri talep edenlerin herhangi bir yaş aralığında olması da gerekmemektedir. İsteyenler akşamları isteyenler hafta sonlarında bu tür işleri kolaylıkla yapabilirler. Bu neden ile evde para kazanmak isteyen herkes bu işi hemen talep edebilir.

Evde yapılan montaj işleri sadece piriz ile de sınırlı değildir. Birbirinden farklı onlarca ürünün montajı evlerde yapılmaktadır. Bunlardan bir kaç örnek vermek gerekirse:

 • Evde üçlü piriz montajı işi
 • Evde kalem montajı
 • Evde oyuncak montajı
 • Evde çerçeve montajı
 • Evde hediyelik ahşap kutu montajı

Evde Üçlü Piriz Montajı İşi

Her evde kullanılan ve ihtiyaç duyulan üçlü piriz montajı evlerde yapılmaktadır. Farklı ebat ve modeldeki üçlü piriz imalatı genellikle ayrı ayrı yerlerde yapılmaktadır. Bu ürün için gerekli olan kablo başka bir fabrikada üçlü piriz başka bir fabrikada üretilmektedir. Fakat bu ürünün kullanılır hale gelebilmesi adına kablo ile üçlü pirizin birleştirilmesi gerekmektedir. Bu tür işleri elektrik işi ve elektrik malzemeleri satan yerler kendileri yapmaktadır. Bunun dışında satışı yapılan bu ürünler birleştirilmiş ve paketlenmiş olarak gelmektedir. Bu neden ile bu ürünün hazırlanması işi oldukça önemlidir. Elektrikçilerin dışında hiç bir yer bu ürünü montaj yapmaz ve ayrı ayrı satmak zorunda kalır. Bu ürün alacak kişilerin de hazırlanmış ürüne yönelmesi bu iş için bir montaj işçiliğinin doğmasına neden olmuştur. Bu tür ürünlerin toptan satışını yapacak olan firmalarda aldıkları bu ürünleri evlere vermekte ve montaj işini yaptırmaktadır. Evlere Piriz Montajı İşi Veren Yerler olarak bilinen bu firmalar genellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve Kayseri bölgesinde iş yapmaktadır.

Evde Piriz Montajı Yapmak

Evde yapılan montaj işleri arasında en kolay olanı olarak bilinen piriz montajını hem erkekler hemde bayanlar yapabilir. Bir pense ve kontrol kalemine sahip olan herkes bu işi yapabilir. Daha önceden bu işi yapmamış olanlar Evlere Piriz Montajı İşi Veren Yerler tarafından getirilen montaj talimatı ile bu işi kısa sürede tamamen öğrenebilir ve bu işin ustası olabilir. Evin herhangi bir odasında bir masa veya geniş bir sehpa ile bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Günde bu iş için 3 ile 6 saatini ayırabilen bir çalışan ayda 2 bin lira ile 3 bin lira arasında bir gelir elde edebilir. Bu da bir ek iş olarak gayet ciddi bir rakamdır. Bu işi hemen yapmak isteyenler evde piriz işi veren firmalar ile hemen iletişime geçebilir ve iş talebinde bulunabilir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Mercan dedi ki:

  Merhaba mersinde ikamet ediyorum elektirik mazemeleri montaj lamada calistim kombi elektirik işlerinden anlarım abilerimin mesleği benimde elimden gelir elim cok hızlıdır bende talibim uygun görürseniz evde ek iş olarak yapmak isterim saygılar

 2. Hacer yılmaz dedi ki:

  Antalya Muratpaşa da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. zeki dedi ki:

  Gaziantep kaderimizin takibindeyiz kaderde ne varsa ol olur hiç kimse değiştiremez her insan kaderini yaşayacaktır kısmet nasıp bekliyoruz cvpları

 4. zeki dedi ki:

  neden aramıyorsunuz veya nereden arıyorsunuz tlf cvp gelmedi aramadınız bekliyoruz 5356017860 tlf numaram bekliyorum aramanızı

 5. zeki dedi ki:

  evet priz montaj işi yapmak istiyorum ben gaziantepde yaşıyorum eger uygun görürseniz yapabilirim istediğiniz rakamdan fazlasını yapabilirim ben 46 yıdan beri tornavide kulanmaktayım yani iş veren bir tlustaydım tlf 535 601 78 60 iş rica ederek istiyorum sizlere hayırlı bereketli işler olsun inşallah

 6. Elif Tosun dedi ki:

  Merhabalar, Balıkesir de ikamet ediyorum. Tamirat tadilat işlerine yabancı degilim. Priz montaj işi bana cok uygun. Bu bölgede eve veriliyorsa, bu işe talibim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.