KızlarBiliyor

Ev Hanımları Evde Nasıl Para Kazanır

Ev Hanımları Evde Nasıl Para Kazanır

Para kazanmak adına evde yapılabilecek olan işler nelerdir. Ev hanımlarına iş veren yerler neresidir? Kimlere evde çalışmak adına iş gönderilmektedir? Dışarıda çalışma şansı olmayan Ev Hanımları Evde Nasıl Para Kazanır ? Evlere iş veren firmalar ile iletişim nasıl kurulur? Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları. Evde ek iş yapmak isteyenler başvurusunu nasıl ve nereye yapmalı. İşkur evlere paketleme işi ne zaman verecek? Evde para kazanmak ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları.

Ev Hanımlarına Evde Para Kazanma İmkanı

Çeşitli nedenlerden dolayı on binlerce bayan evinde oturmak zorunda kalıyor. Kimi zaman kendisine uygun bir iş bulmakta zorlanan bu bayanlara birde çocukların bakımı ve ev işleri eklenmektedir. Bu ve buna benzer durumdan dolayı bir çok ev hanımı evinde çalışmak ve para kazanmak için iş aramaktadır. Sizde bu ve buna benzer nedenlerden dolayı dışarıda herhangi bir iş yerinde yarım veya tam zamanlı iş bulamıyorsanız ek iş yapmayı deneyebilirsiniz. Buna imkan veren onlarca firma ve yüzlerce iş modeli bulunmaktadır. Bu işler arasında size uyacak bir iş muhakkak vardır. Bu neden ile öncelikli olarak hangi işleri yapabileceğinizi ve el becerilerinizi belirlemeniz gerekmektedir.

Son dönemde evde çalışma isteği neredeyse tüm bayanlar tarafından dile getirilmektedir. Ev ortamında ev işlerinin dışında kalan zamanda ve günün istediğiniz zamanında bu işleri yapma şansına sahip olacaksınız. Kimsenin size karışmadan ve oturduğunuz yerden para kazanmanıza imkan veren evde yapılan ek işler sayesinde sizde ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Evde El İşi Yaparak Para Kazanmak

Bayanların evde para kazanmaları adına en çok aradığı işler evde el işi olarak dikkat çeker. Bayanların bu konudaki yetenekleri sayesinde bir çok ürünü hazırlamak karşılığında para kazanmalarına imkan verilmektedir. Sizinde el iş ürünlere karşı bir ilginizi varsa bu tür işlere yönelebilirsiniz. Özellikle dantel işi, şal işi ve havlu kenarı işlerini evinizde yapabilir ve sizde para kazanabilirsiniz. Evlere örgü işi veren firmalar ile iletişime geçerek sizde ek kazanç elde etmek isterseniz yapmak istediğiniz örgü işlerini belirterek hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde Yemek Ürünleri İle Para Kazanın

Yemek yapmayı seven ve el lezzetine güvenen bayanlar bu işi rahatlıkla yapmakta ve para kazanmaktadır. Birbirinden farklı yöresel yemekleri yapmayı bilen bayanlar evlerinde sadece yemek yaparak bir çok çalışandan daha fazla para kazanabilir. Özellikle mantı, yaprak sarması ve diğer yöresel ve yapımı zahmetli olan yemekleri sizde yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun ile birlikte ev baklavası oldukça ilgi görmektedir. Yapımı zor olan bu işi ben de yapabilirim diyen tüm bayanlar bu işi almak için başvurularını yapabilirler. Günde 4 ile 6 saatini bu tür ürün hazırlamak adına ayırabilen ev hanımları ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirler.

Evde Makine İşi Yaparak Para Kazanın

Evinde çeşitli makinelere sahip olan ev hanımları bu makineler sayesinde güzel paralar kazanabilirler. Özellikle dikiş makinesi ve piko makinesi sahibi olan bayanlar bu işi rahatlıkla yapabilirler. evlere makine dikiş işi veren yerlerden alacağınız işleri günün istediğiniz zaman aralığında yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Özellikle nevresim dikme işi, yastık kılıfı dikme işi ve piko çekme işleri ile ayda 2 bin lira kazanabilirsiniz. Bunun yanında elbise dikme konusunda deneyimi veya tecrübesi olan ev hanımları kıyafet dikerek de para kazanabilir. İster kendi tasarladıkları kıyafeti dikerek isterse bu işi yapan yerlerden ek iş alarak para kazanabilirler.

Evde Çiçek Yetiştirerek Para Kazanın

Çiçekler ile ilgilenmeyi seven bayanlar bu sayede para kazanmaya devam ediyor. İnsanların ilgisini çeken birbirinden farklı çiçekleri yetiştirip satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Son dönemde orkide başta olmak üzere aloevera, kaktüs ve bonzai bitkisi  yetiştiriciliği oldukça ilgi görmekte. Sizde bu veya daha farklı çiçekleri yetiştirip satarak ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Çocukları seven ve onlarla vakit geçirmekten mutlu olan ev hanımları bu işi rahatlıkla yapabilirler. Çalışan ailelerin çocuklarına belirlenen saat aralığında bakmak ve ilgilenmek bir çok kişi tarafından sevilerek yapılan bir iştir. İster kendi evinizde isterseniz bakacağınız çocuğun evinde bu işi yapabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenler son dönemde bu tür işleri temin eden firmalara başvuruda bulanarak CV bırakabilir veya kendi imkanları ile bu işi rahatlıkla bulabilirler. Bakımı yapılacak olan çocuğun yaşına göre farklı ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde ayda bin lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Tütün Sarma İşi

Son dönemde binlerce ev hanımı evde tütün sarma işi yaparak para kazanmakta. Ev Hanımları Evde Nasıl Para Kazanır sorusuna verilecek örneklerden birisi olan tütün sarma işi oldukça kolay bir iştir. Evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden evinize kadar getirilen tütünleri boş makoranlara makine yardımı ile doldurmanız karşılığında bir ek gelire kavuşabilirsiniz. Günde 4 ile 6 saatini bu tür bir işe ayırabilen bir ev hanımı rahatlıkla bin lira kazanabilmektedir. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız isterseniz İnternet üzerinden evlere tütün işi veren yerler ile iletişime geçer isterseniz de bulundukları bölgede bu tür ürün satan yerler ile iletişime geçebilir.

Evde Kalem Montajı İşi Yapmak

Evde Kalem Montajı İşi Yapmak

Bayanların evde kolay iş yaparak para kazanmalarına imkan veren işlerden bir diğeri de montaj işleridir. Birbirinden farklı ürünleri ev ortamında rahatlıkla montaj yapabilirsiniz. Bu işlerden birisi olan kalem montajı da ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kalem üretici atölyeler tarafından evinize kadar getirilen kalem parçalarını birleştirilmek ile yapılan bu işi har yaş grubundaki ev hanımı rahatlıkla yapabilir. İster tek başınıza isterseniz aile bireyleri ile birlikte bu işi kolay bir şekilde yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

Yazı yazmayı seven ve İnternet sitelerini takip eden ev hanımlarının para kazanmasına imkan veren bir iştir yazı işi. Sitelere yorum yazmak veya makale yazmak olarak bilinen bu işi yapmak size ciddi paralar kazandırabilir. Yazıların alt kısmına yazı ile ilgili yorum yazmak çok kolay bir iştir. Bunun yanında İnternet sitelerinin istediği makaleleri kaleme almak isteyen ev hanımları birbirinden farklı konular hakkında yazacakları makaleler karşılığında iyi ücret almaktadır. Sizde bilgi birikimlerinizi yazıya dönüştürmek veya bilmediğiniz konuları araştırma konusunda istekliyseniz bu iş tam da aradığınız ek iş olabilir.

Evden Satış Yaparak Ek Gelir Elde Edebilirsiniz

Satış yapmak yıllardır yapanlara iyi paralar kazandırmaktadır. İnsanların ihtiyacı olan ürünleri onlar ile buluşturma konusunda aracılık yapabilen bayanlar bir çok sabit maaşlı kişiden daha fazla kazanmaktadır. İstediğiniz veya talep göreceğine inandığınız ürünleri sizde evinizden satarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle bayanların ihtiyacı olan ürünleri satmak hem daha kolay olacak hem de müşterisini daha kolay bulacaksınız. Bu işi ister numune göstererek isterseniz katalog üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca son dönemde İnternet üzerinden satış yapmanıza imkan veren sosyal ağları kullanarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Ev Hanımları Evde Nasıl Para Kazanır diye araştırma yapan bir kişi bu işin ne kadar yüksek getiriye sahip olduğunu muhakkak fark edecektir.

Evde Kalem Montajı İşi Yapmak

İşkur Aracılığı İle Evde Para Kazanmak

İnsanların iş bulma konusunda en büyük destekçisi ve en sık başvurduğu kurum İşkur olarak bilinir. İşsiz kaldığımız zamanlarda bu kurumun İnternet sitesi üzerinden veya şubesine giderek kendimize uygun olan bir iş olup olmadığını sormaktayız. Kişilerin iş sahibi olması adına aracılık yapa bu kurum farklı yöntemler ile de para kazanmanıza yardımcı olduğunu biliyor musunuz! Özellikle İşkur Meslek Edindirme Kurslarına katılanlara günlük ücret ödenmektedir. Sizde bu kurslara katılarak hem para kazanabilir hem de kurs bitiminde iş sahibi olabilirsiniz. Buna ilave olarak özellikle ev hanımlarının en çok aradığı paketleme işleri için İşkur’un aracılık yapacak olması. Önümüzdeki dönemde işkur evlere paketleme işi göndermeye başlayacak. Bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler İşkur Ek İşleri başlıklı yazımızı okuyabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Nurhayat Söylemez dedi ki:

    Merhaba ben de evde ek iş istiyorum. Ekip kurabilirim.Geri dönüş bekliyorum

  2. Dilek dedi ki:

    Merhaba bende ek is icin basvuru yapmak istiyorum ekipte kurabilirim donus yaparaaniz co sevinirim

  3. Esme tekin dedi ki:

    Evde iş istiyorum lütfen yardım edin bana adana seyhan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.