KızlarBiliyor

İstanbulda Eve Ek İş Veren Yerler

İstanbulda Eve Ek İş Veren Yerler

İstanbul’da evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde ek iş imkanına sahip olun. Ev hanımlarına ek iş veren yerler. İstanbul ve çevresinde ikamet edenlere ek iş gönderen yerler. Birbirinden farklı ek iş imkanlarından size hitap edeni belirleyerek hemen ek iş başvurusunda bulunun. İstanbulda Eve Ek İş Veren Yerler ile iletişime geçerek sizde ek iş alabilirsiniz. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına uygun evlere gönderilen işler. Sizde evde para kazanmak adına verilen işlerden alabilir ve para kazanabilirsiniz.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

Hayat pahalılığı. her geçen gün artan masraflar karşısında aldığı maaş ile geçinmekte zorlananlar ek iş aramaktadır. Sizde aldığınız maaş ile geçinme konusunda sıkıntı yaşıyor, konut kredisi, tüketici kredisi veya kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanıyorsanız ek iş yapabilirsiniz. Ülke genelinde yüz binlerce kişi ek iş yaparak ek gelir elde etmenin yolları aramaktadır. Bu konuda bayanlar ise evinde çalışmak adına evlere ek iş veren firmalar ile çalışmaktadır. Sizinde acil paraya ihtiyacınız varsa veya boş vakitlerinizi değerlendirerek bu vakitleri paraya çevirmek gibi bir çabanız varsa evde ek iş yapabilirsiniz. Birbirinden farklı yüzlerce iş imkanından sizde kendinize uyanı belirleyerek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda İstanbul ve çevresinde ikamet edenler çok büyük avantaj sahibi. İmalat sanayi ve üretim çeşitliliği bu bölgede yaşayanlara birbirinden farklı iş bulmalarında büyük ayrıcalık tanımaktadır. Sizde İstanbulda Eve Ek İş Veren Yerler ile iletişime geçebilir ve evde çalışmak adına ek iş alabilirsiniz.

İstanbul Çevresinde Ek İş İmkanları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ek iş yaparak para kazanmak adına evde çalışmak isteyenlere yüzlerce farklı iş bulunmaktadır. Bu işler bazen çok kolay olabileceği gibi bazen de ustalık gerektiren işlerden oluşabilir. Bu neden ile yapmak istenilen ve kazanmak istenilen paraya göre farklı işler bulabilirsiniz. Özellikle bayanlara hitap eden ek işler ağırlıklı olmak ile birlikte erkeklere uygun ek işlerde bulunmaktadır. Bunlar bazen ayıklama, istif, paketleme gibi kolay işler olabileceği gibi montaj, parlakta, boyama ve kesme gibi zor işlerde olabilir. Birbirinden farklı bu işlerden en çok kazandıran ve en kolay bulunanların neler olduğunu sizlerle  paylaşmak istiyorum. Sizde belirttiğimiz bu işleri kolaylıkla bulabilir ve yapabilirsiniz.

Evde Boncuk Elyaf Doldurma İşi

Bayanların sıklıkla aradığı ve tercih ettiği işlerden birisi olan boncuk elyaf doldurma işi kolay ve isteyen tüm bayanlar tarafından yapılan ek iştir. Bilindiği üzere yastık doldurma işi olarak bilinen bu işi yapmak isteyenlerin düz bir dikiş makinesine sahip olmaları yeterli olacaktır. Yastık işi yapan firmalar tarafından gönderilen yastık kılıflarına belirtilen ölçüde elyaf konulup uçlarının dikimi çok basittir. Sizde evinizde bu işi yapabilir ve ayda Bin Lira kazanabilirsiniz.

Evde Oyuncak Hazırlama İşi

Bayanların evde kolaylıkla yapabileceği ve para kazanabileceği ek işlerden bir diğeri de oyuncak hazırlama işidir. İsminden de anlaşılacağı gibi oyuncakların birleştirilmesi ve kutulanması işi hem keyifli hemde sabit bir iştir. Bu iş için evinizde küçük bir alanı ayırmanız yeterli olacaktır. Firmadan gelen oyuncak parçalarını isteyenler komşuları isteyenler aile bireyleri ile birlikte yapabilir ve ek gelir elde edebilirler.

Evde Kalem Montajı İşi

Tükenmez veya uçlu kalemlerin hazırlanması ve montajı işi sayesinde sizde ayda Bin Lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Kalem parçalarının montajı için bir masa size yeterli olacaktır. Parça başı ücretlendirmenin yapıldığı bu işte ne kadar fazla montaj yaparsanız gelirinizi o kadar artar. Kalem imalatının yapıldığı ilçelerde bu işi kolaylıkla bulabilir ve para kazanabilirsiniz.

Çorap Paketleme İşi

İstanbulda Eve Ek İş Veren Yerler tarafından oldukça sık verilen işlerden birisi de çorap paketleme işi olarak bilinir. Binlerce adet çorabın ayıklanması, ambalajlanması ve paketlenmesi işi sayesinde bir çok kişi ek kazanç elde etmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına bu işi yapabilirsiniz. Çorap imalatı yapan yüzlerce atölye bu işi vermeye devam etmektedir. Buralar ile iletişime geçerek sizde bu işi talep edebilirsiniz.

Evde Tütün Sarma İşi

Tütün ürünü satan binlerce iş yeri bu işi yapacak kişiye ihtiyaç duymaktadır. Hazır sarılmış tütün satan dükkanlar bu ürünü hazırlamak isteyenlere kutu başı 5 ile 10 lira arasında bir ücret ödemektedir. Sizde evinizde boş zamanlarınızda tütün sarma işi yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Mantı Yapma İşi

İstanbulun bir çok yerinde bulunan mantı evleri bu ürün hazırlamak için eleman aramakta. Bilindiği üzere bu işi yapmak zahmetli ve beceri istemektedir. Ayrıca günde kilolarca mantının hazırlanması çok da kolay değildir. Bu neden ile bir çok mantı evi bu ürünü ev hanımlarına vererek işlerini çevirmektedir. Sizde mantı yapmayı seviyor ve bu işi sıkılmadan yaparım diyorsanız aradığınız ek iş bu olabilir. Kilo başı ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde ayda 2 bin lira kazanabilirsiniz.

Sizde evde çalışarak para kazanmak adına İstanbulda Eve Ek İş Veren Yerler tarafından verilen yukarıda belirttiğimiz işleri talep ederek para kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. İsminizGonul dedi ki:

  Ekıbımle ıs yapmak ıstıyoruz .Halkalı gerı donus beklıyorum.

 2. Is konusunda cok becerikliyim ne olsa hakkiyla yaparim lutfen bana ulasin is istiyorum ve ihtiyacim var bu ise dedi ki:

  Mutlaka ulasin bana lutfen her isin hakkini veririm bu ise ohtiyacim var

 3. Ali dedi ki:

  Istanbulsislide ikhmet aediyioruz ek iş yapmak istiyoruz 05345600051

 4. Dilek dedi ki:

  Deneyimli olarak evde iş yapmak ve 4 kişilik çalışacak grupla geçimimizi saglamak için sizden is istiyorum istanbul Avrupa yakası Esenyurt/Esenkent

 5. Munevver celenkoğlu dedi ki:

  05464190965lutfen dönüş yapın kargoyla gönderin evde tam-zamanlı isalmakistiyorum neos olursa olsun sinop/ boyabatlutfen dönüş yapın

 6. Gülay dedi ki:

  İstanbul şirinevlerdeyim evde iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

  1. Gülhan dedi ki:

   İş istiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.