KızlarBiliyor

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları hakkında araştırma yapanlar. Evde paketleme işi yapmak isteyenlere verilen işler nelerdir? Evde paketleme işi yapmak için nerelerle iletişime geçmek gerekir. Paketleme işi yapmak isteyenler nereye başvuruda bulunmalı. Ülkemizde en çok verilen paketleme işleri ve bu işlerin size kazandıracağı miktarlar. Evde paketleme işi hakkında tüm merak ettiklerinizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin büyük bir bölümü paketleme işi yapmak istemektedir. Yapımı kolay olan ve iyi para kazandıran bu işi isteyen herkes kolaylıkla yapabilir. Evlere iş veren firmalar birbirinden farklı ürünlerin paketlenmesi işi için ev hanımlarından destek almaktadır. Bunun en büyük nedeni bu tür işleri ev hanımları çok daha uygun fiyata yapmalarıdır.

Ürünleri imal eden firmalar bu tarz işleri kendi bünyesinde yaptırmak istedikleri zaman çok daha pahalıya mal etmektedir. Çalışanların sigortası, yemek ve servis gibi giderler nedeni ile bu işlerin evlerde yaptırılmak istenmesi oldukça mantıklıdır. Ayrıca aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının belirli oranlarda para kazanmasına da imkan tanınmaktadır. Bu karşılıklı iş nedeni binlerce ev hanımı aile bütçesine katkıda bulunmakta ve ekonomik anlamda büyük kazanımlar elde etmektedir. Sizde evdeki boş zamanınızı değerlendirmek ve para kazanmak istiyorsanız Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişim kurmalısınız.

Evde Paketleme İşi Yapmak

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ev hanımlarından evde çalışıp para kazanmak isteyenlerin büyük bir bölümü evde paketleme işi yapmaktadır. Yapımının kolay olması ve herhangi bir tecrübenin bu iş için gerekli olmaması tercih edilme nedenlerinin başını çeker. Evinizin herhangi bir odasında bir masa veya büyük bir sehpa üzerinde bu tarz işleri yapmanız mümkün. İsteyenler evde paketleme işini kendileri isteyenler de aile bireyleri, arkadaş veya komşuları ile birlikte yapabilirler.

Evde paketleme almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir kaç durum bulunmaktadır. Öncelikle bunların neler olduğunu kısaca hatırlatmak istiyorum. Evinize kadar getirilen paketlenecek ürünler zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılmak zorundadır. Bunun ile birlikte evlere paketleme işi veren firmalar yaptıracakları iş için sizden kesinlikle para talebinde bulunmazlar. Sizlere iş vereceğini taahhüt ederek belirli bir miktar para talep eden firmalar ile kesinlikle muhatap olmayınız.

Evlere Verilen Paketleme İşleri

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları araştırması yapanların öncelikle hangi paketleme işini yapacaklarına karar vermesi gerekir. Hangi ürün yapılmak istenirse o ürün bazlı arama yapmak ve firmadan o işi direkt olarak istemek daha mantıklı olacaktır. Bu neden ile Ülke genelinde Evlere Verilen Paketleme İşleri hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Aşağıda belirttiğimiz paketleme işleri en çok talep edilen. evlere er çok verilen paketleme işleri ve en çok para kazandıran paketleme işleri olarak dikkat çeker. Sizde evinizde iş yaparak para kazanmak adına bir ek iş istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz işlerden birisini talep edebilirsiniz. Ülkemizde yılın her döneminde bulunan ve evlere verilen paketleme işlerinden 5 tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evde Kına Paketleme İşi

Düğün, Nişan ve nikah merasimlerinden gelen davetlilere ikram edilen kına paketleri ev hanımları tarafından hazırlanmaktadır. Evde kına paketleme işi bir çok firma tarafından verilmek ile birlikte bu tür ürün satışı yapan dükkanlar tarafından da verilmektedir. Ayrıca Evde kına paketleme işi yaparak ayda 2 bin liraya kadar bir gelir elde etmeniz mümkün olacaktır.

Evde Boncuk Paketleme İşi

Ev hanımlarının sıklıkla yaptığı ve para kazandığı paketleme işlerinden bir diğeri de boncuk paketleme işi olarak bilinir. Boncuk imalatı yapan firmalar bu boncukların istenilen adet, renk ve ebatta ayrılması ve paketlenmesi oldukça eğlenceli bir iştir. Evinizde oturduğunuz yerden aile bireyleri ile birlikte bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleme İşi

Evde çalışarak ek gelir elde etmek isteyen bayanların tercih edebileceği bir diğer iş ise mandal paketleme işidir. Mandal üretimi yapan firmalar bu mandalların birleştirilmesi ve belirlenen sayılarda hazırlanarak paketlenmesi kolay ek işler arasında gösterilir. Evde mandal paketleme işi yılın her döneminde kolaylıkla bulunabilir ve bu iş sayesinde ayda 2.500 lira kazanılabilir.

Evde Sabun Paketleme İşi

Sabun paketleme işini yapmak isteyen ev hanımları birbirinden farklı kutulama tekniklerini bilmesi gerekir. Üretimi yapılan özel ve farklı sabunların istenildiği gibi paketlenmesi işi oldukça iyi kazandırmaktadır. Tekli, ikili veya beşli olarak farklı paketleme taleplerinin yerine getirilmesi ve ürünlerin eksiksiz zamanında teslim edilmesi sonucunda ayda 3 bin lira kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Evde Çorap Paketleme İşi

Paketleme işi yapmak ve bunun sonucunda aile bütçesine katkıda bulunacak miktarlarda para kazanmak isteyenler bu işi yapabilirler. Özellikle İstanbul, Bursa, Ankara, Konya, İzmir ve Kayseri bölgesinde bu tür işleri bulmak çok daha kolaydır. Evinize kadar çuvallarda getirilen çorapları ayırmak ve bunları istenildiği adetlerde kutulara koymak işi kolay bir ek iştir. İsteyen her ev hanımı bu işi kolaylıkla yaparak ayda 2 bin lira kazanabilir.

Eve Paketleme İşi İletişim Bilgileri

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları hakkında araştırma yapanların öncelikli olarak yapmak istediği işi belirlemesi gerekir. Ne iş olursa olsun yaparım mantığı bu alanda fazla işe yaramamaktadır. Yapmak istediğiniz veya almak istediğiniz işi direkt olarak firmalardan talep etmek oldukça etkili olacaktır. Eve paketleme işi iletişim bilgileri hakkında araştırma yapmadan önce bu konuda bir araştırma yapmalısınız. Bulunduğunuz bölgede en kolay bulunan ve en çok para kazandıran paketleme işleri hakkında kısa bir araştırma yapmanız size büyük kolaylık sağlayabilir.

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin bu tür firmalar nasıl ulaşacağı her zaman büyük bir sorun olmuştur. İnternet üzerinden ek iş veren firmaların telefon numarası olduğu iddia edilen ve verilen numaraların bir çoğu yanlış veya kullanılmayan numaradan oluşur. Bu neden ile ev hanımları bu tür numaralarla ile meşgul edilmektedir.

Paketleme İşi Veren Firma İletişim Bilgileri hakkında araştırma yapanlar bu tür numaralara ulaşma konusunda son dönemde oldukça fazla sıkıntı yaşamaktadır. Firmalar kendi numaralarının yayınlanmasını istememek ile birlikte bu tür işlere olan ilginin artması buna etki etmektedir. On binlerce kişi firmalardan ek iş almak adına araştırma yapmakta ve bulduğu her numarayı aramaktadır. Bu kadar çok talebin olması bu tür firmalarında iş temin etmesinde sıkıntılar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu neden ile bu tür bir yerden iş almak isteyenlerin öncelikli olarak referans aracılığı ile iş bulması oldukça kolaydır. Eğer sizin de etrafınızda bu tarz bir iş yapan varsa o kişiden ile iletişim kurma konusunda yardım alabilirsiniz.

Bunun dışında hiç bir şekilde bu tür firmalara ulaşamıyorsanız adınızı duyurmak adına sitemizi kullanabilirsiniz. Bunu yapmak isteyenler yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümüne yapmak istedikleri paketleme işini, bulunduğu bölgeyi ve iletişim için mail adresini yazarak sesinizi duyurabilirsiniz. Herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmamak adına lütfen telefon numaranızı bu alanda paylaşmayın.

Serdar Yıldız

Merhabalar; ben Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Yorumlar
 1. Avatar Zehra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Avatar Nigar dedi ki:

  Çorap paketleme işi yapmak istiyorum kayseride ikamet etmekteyim

 3. Avatar Ayten dedi ki:

  Çok ihtiyacım var eşimde calismiyo şimdilik çok zor geçim oluyo inşallah yardımcı olursunuz

 4. Avatar Sibel dedi ki:

  Eve istiyorum paket işi çok ihtiyacim var

 5. Avatar Sibel dedi ki:

  Ne olursunuz çocuğum aç eşim çalişmiyur is istiyrum

 6. Avatar Funda dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var

 7. Avatar Selen dedi ki:

  Paketleme isi ne olursa yaparim yeterki is olsun elim hizlidir elimden her is gelir zordurumdayim lutfen donus yaparmisinjz

 8. Avatar Hatice dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum pipet olur veya balon paketleme ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 9. Avatar Şeyma dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır

 10. Avatar Engin dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim

 11. Avatar Zümrüt dedi ki:

  Merhabalar evde bürün paketleme işlerini yapabilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 12. Avatar Önder dedi ki:

  Sabun paketleme işi istiyorum halkalida oturuyorum

  1. Avatar Bedriye dedi ki:

   Ben hamileyim bu işe çok ihtiyacım var

 13. Avatar Feride dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var 5 çocuğum var 3 kişi buişi yapabiliriz teşekkür ederim

 14. Avatar N. dedi ki:

  ACİL İHTİYACIM VAR!!!
  Evde sabun paketleme işi
  Ankara keçiören

 15. Avatar Feride dedi ki:

  Çok ihtiyacim var hangi iș olursa yaparim lütfen yardimci olursaniz sevinirim

 16. Avatar Gamze gönen dedi ki:

  Çorap veya sabun paketleme

  1. Avatar Ayten dedi ki:

   Herhangi iş olsa yaparım çok ihtiyacım var yardımcı olsaniz

 17. Avatar Öznur dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ihtiyaçim var ararsanız sevinirim teşekkürler

 18. Avatar Nurhayat kırık dedi ki:

  Ben evde ek iş yapmak. İstiyorum ontaj işinde ustasym montaj yapabilirim örgü iöe aram iyi örgülein ip temizlemeyapabilirim

 19. Avatar Anonim dedi ki:

  İş arıyorum

 20. Avatar Adem kunduracı dedi ki:

  EVDE EL BECERISINE DAYALI IS ARIYORUM

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.