KızlarBiliyor

Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

Bayanların evde el becerisi ile para kazanmasına imkan veren Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak oldukça talep gören bir iştir. Ev hanımları evde boncuk işini iki farklı yöntem ile yapmakta ve para kazanmaktadır. Bunlardan ilki boncuk paketleme işi olarak bilinir ve bu en kolay ek iş imkanlarından birisidir. Diğeri ise Evde Boncuk Dizme işi olarak adlandırılır. Birbirinden farklı boncukların özenle dikilmesi ve dizilmesi ile meydana gelen motifler sayesinde sizde para kazanabilirsiniz. El becerisine güvenen bayanlar Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak adına iş talebinde bulunabilirler.

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır

Evdeki boş zamanlarını değerlendirmek isteyen bayanlar bu tür işleri sıklıkla yapmakta ve ek gelir elde etmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi iki farklı yöntem ile yapabilir ve sizde kazanabilirsiniz. Evde boncuk paketleme işi her yaş bayan tarafından rahatlıkla yapılabilen bir ek iştir. Sizde evdeki boş vakitlerinizi tv karşısında oturmak yerine ek iş yaparak geçirmek istiyorsanız bu iş tam size göre olabilir. Firmalardan evinize kadar gönderilecek olan kilolarca boncuğu ayıracak ve istenilen sayı ve adette paketleyeceksiniz. Yapmanız gereken sadece bu kadar ve bunun karşılığında ayda 500 lira ile 800 lira arasında bir gelir elde edeceksiniz.

Evde Boncuk İşi Nasıl Yapılır

Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak isteyenler ayrıca Evde Boncuk Dizme İşi yapabilirler. Bilindiği üzere takı ürünlerinde ve özellikle oya olarak boncuk oldukça sık kullanılmaktadır. Birbirinden farklı desenlerde ve motiflerde hazırlanacak olan boncuk oyalarını yapabilirseniz sizde ciddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile temin edebileceğiniz bu tür işlere günde 4 ile 6 saatinizi ayırabilirseniz sizde aylık 750 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Boncuk İşi Ne Kadar Kazandırır

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tür işler ek iş olarak bilinmekte ve genel itibari ile yılın her döneminde bulunmaktadır. Ülke genelinde yüzlerce ev hanımı süreli olarak bu işi yapmakta ve aile bütçesine katkıda bulunmaktadır. Sizde ev işlerinin dışında kalan zamanlarınızı değerlendirerek bu tür bir ek iş yapabilirsiniz. Yaptığınız boncuk işinin türü ve sayısına göre aylık 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde etmek istiyorsanız hemen bu iş için başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Bayanlara Ek İş Fırsatları

Ülkemizde tek maaşlı ailelerin ay sonunu getirmekte zorlandığı kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmakta. Evin ihtiyaçları, çocukların masrafları ve diğer mecburi giderler karşısında alınan maaşlar maalesef yetersiz kalmakta. Bu gibi durumla karşı karşıya kalanların ilk aklına gelen ek iş yaparak para kazanmak olacaktır. Çalışarak para kazanmayı öğrenen halkımız bu neden ile evinde veya dışarıda birbirinden farklı ek işleri yaparak geçim sıkıntısını gidermeye çalışmaktadır. Sizinde bu tür veya farklı bir sorun nedeni ile ek iş yapmanız gerekebilir. Bu neden ile Ülkemizde yapılan ve en çok para kazandıran ek işlerin neler olduğunu merak edenler Evlere İş Veren Firmalar başlıklı yazımızı okuyabilir ve kendisine uygun olan ek işi bulabilir.

Yorumlar
 1. Nurhan Kaya dedi ki:

  selam ben nurhan kaya acil iş istiyorum mağdurum eşim çalışmıyor kiradayım 2 tane çocuk var yardım istiyorum mağdurum lutfen

 2. Sedef dedi ki:

  Tekirdağ kapaklı oturyom acil işe ihtiyacım bu işi istiyorum elim yatkındır bu işlere 27 yaşındayım ev hanımıyım iki aydır evdeyim 5318906114

 3. İsa dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var deneyimliyim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Tuba dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım war

 5. Tugba Engel dedi ki:

  Antalya aksuda ikamet etmekteyim bende evde is istiyorum elim çok pratiktir lütfen dönüş yapın

 6. SÜMEYYE dedi ki:

  MERHABA KONYADA YAŞIYORUM BURAYADA VERİYOR MUSUNUZ

 7. Cihat dedi ki:

  Kapaklı
  Merhabalar evde boncuk paketleme işini almak istiyorum.

 8. ÖZLEM YAVUZ dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevınrım

 9. Gülistan dedi ki:

  Mraba

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.