KızlarBiliyor

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak

Kapı süsü yaparak ek gelir elde etme imkanı. Sizde ek kazanç elde etmek adına Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak için farklılıklar yaratabilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık kapı süslerini evinizde hazırlayabilir ve rahatlıkla satabilirsiniz. Ayrıca evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara bu tarz ek iş veren yerler ile daha fazla kazanma imkanı bulunmakta. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanlar Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak için hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Kapı Süsü Satarak Para Kazanmak

Son dönemde herhangi bir apartmandaki daire giriş kapılarında birbirinden şık kapı süslerini görebilirsiniz. Bayanlar bu konuda daha farklısı ve daha güzelini bulmak adına komşuları ile tatlı bir rekabet içindedir. Sizde bu fırsattan yararlanarak bu işi yapabilir ve çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bir çok bayan kendi tasarladığı ve satışını kendisinin yaptığı kapı süsü işi sayesinde para kazanmaya devam ediyor. Sizde isterseniz bu işi rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinde bu işin nasıl yapıldığı ile ilgili binlerce video bulunmaktadır. İsteyenler bu videolardaki kapı süslerinden istediğini yapabilir ve satabilir. Fakat bu konuda tasarım konusunda zevkli ve bir o kadar da el becerisine sahip olan bayanlar farklılıklar yaratarak kazançlarını artırabilirler.

Ülke genelinde binlerce bayan Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak adına uğraş vermektedir. Bunların bazıları az bazıları ise oldukça fazla kazanmaktadır. Bu işi yapanların neden bu kadar farklı miktarda kazandıklarının bir kaç nedeni bulunmaktadır. Bunların ne olduğunu merak edenler için bir kaç ip ucu vermek istiyorum.

 • Herkes tarafından yapılan veya yapılabilen modelleri yapmak az kazanmanıza neden olmaktadır
 • Yapmış olduğunuz kapı süslerinde küçük ayrıntıları kaçırıyor olabilirsiniz
 • Satış konusunda yetersiz olabilir veya daha fazla kişiye ulaşma konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz.
 • Yapmış olduğunuz ürünlerin sıradan vede ilgi çekici olmaması
 • Yapmış olduğunuz ürün için yüksek ücretler talep ediyor olabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz nedenler sizin bu işten az veya çok kazanmanıza direkt etki eden nedenler olarak sıralanabilir. Bu neden ile bu işi yapmak isteyenlerin bunlara dikkat etmesi tavsiye edilmektedir. Sizde Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak istiyorsanız belirttiklerimize dikkat ederek bu işten daha fazla kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Evde Kapı Süsü İşi Nasıl Bulunur

El becerisine güvenen ve bu tür işleri seven bayanlar evlerinde bu işi rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilir. Bu iş üç farklı yöntem ile temin edilmektedir. Bunların birincisi ve en çok tercih edileni evlere iş veren firmalar aracılığı ile talep edilen kapı süsü hazırlama işi. İkincisi bulunduğunuz bölgede bu tür ürün satışı yapan iş yerleri ile görüşülerek temin edilen kapı süsü işi. Üçüncüsü ve sonuncusu ise kendi imkanları ile evinde kapı süsü imalatı yapmak ve kendi imkanları ile ürünleri satmaktır. Sizde bu 3 yöntemden istediğiniz birisini veya hepsini seçebilir ve bu işi yapabilirsiniz. Belirtilen işlerden hangi ile bu iş temin ederseniz edin güzel bir işçilik ve sabır ile bu işten muhakkak para kazanabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar

Yukarıda da belirttiğimiz gibi evde çalışarak para kazanmak adına kapı süsü işi yapmak isteyenlerin bir çoğu bu işi evlere iş veren firmalar aracılığı ile temin etmeye çalışır. Bu biraz daha avantajlı olarak gözükse de bu işten en çok parayı kazananlar kendi tasarımlarını kendi imkanları ile yapan bayanlardan oluşmaktadır. İnternet üzerinden Sosyal ağları iyi kullanan ev hanımları kendi yapmış oldukları bu ürünleri satma konusunda da büyük avantaj sahibidirler. Bu sayede ayrıca çok daha fazla müşteri elde ederler. Sizde bu konuda kendinize güveniyorsanız bu işi kendiniz yapmalı ve satmalısınız.

Bayanlara Evde İş İmkanı

Herhangi bir iş yerinde çalışmayan ev hanımı olarak tabir edilen bayanlar genellikle evlerinde ek iş yaparak harçlıklarını çıkartmakta veya aile bütçelerine katkıda bulunmaktadır. Birbirinden farklı yüzlerce ek iş imkanı dahilinde bulunan Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazanmak son dönemlerde bir çok bayanın ek kazanç elde etmesine imkan vermektedir. Sizde bu tarz ürünlerin hazırlanması işini yapabilirim diyorsanız aradığınız ek iş bu olabilir. Evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden çalışmanıza imkan veren bu işi yapmak için günde 3 ile 5 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. İnsanların beğenisini kazanacak modelde yapacağınız kapı süsleri sayesinde bir çok çalışan bayandan daha fazla bir gelir elde etmeniz mümkün. Bu neden ile ek iş yapmak isteyen bayanların bu işi kesinlikle düşünmeleri gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. bircan avluk dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişiyiz evde kapı süsü yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 2. İsminiz dedi ki:

  Allah aşkına dönüş yapın ya her türlü ısı yapabilirim evde 05541910246

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.