KızlarBiliyor

Haftasonu Evde Ek İş Fırsatları

Haftasonu Evde Ek İş Fırsatları

Haftasonunu değerlendirerek evde çalışmak ve para kazanmak isteyenlerin yapacağı ek işler nelerdir? Pazar günü tatilinizde evinizde ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Evde oturmaktan sıkılan ve acil para kazanmak isteyenler haftasonu evinizde paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Haftasonu Evde Ek İş Fırsatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler. Firmaların evde çalışmanıza imkan verdiği ek işler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler. İstanbul’da evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde evinizde çalışarak para kazanın.

Evlere Ek İş Veren Yerler

Son zamanlarda hayat pahalılı nedeni ile geçinme konusunda maddi sıkıntı yaşayanlar. Aldığı maaş ile taksitlerini ödemekte zorlananlar. Birikim yaparak geleceğe yatırım yapmak isteyenler. Düğün hazırlığı yapan gençler. Kısacası ek iş yaparak para kazanmak isteyen herkes. Son dönemde evde ek iş yaparak ek kazanç elde etmenin yollarını aramaktadır. Sizde evinizde ek iş yaparak belirli oranlarda ek gelir elde etmek istiyorsanız Evlere Ek İş Veren Yerler ile iletişime geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için herhangi bir özellik ve tecrübe aranmamaktadır. Sadece bu tür işler için haftasonunuzu ayırmanız yeterli olacaktır.

Evde Toka Paketleme İşi

Haftasonlarında ek kazanç elde etmek isteyenlerin rahatlıkla  yapabileceği ve para kazanabileceği işlerin başında paketleme işi gelmektedir. Paketleme işleri arasında da toka paketleme işi oldukça kolay ve herkesin yapabileceği bir ek iştir. Toka imalatı yapan yerler gerekli olan tokaları ve paketlemede kullanılan malzemeleri evinize kadar göndermektedir. Sizin yapmanız gereken bu tokaları istenilen adet ve renkte ayırmanız ve paketlemek. Yapılacak olan iş bu kadar kolay ve eğlenceli. Sizde Haftasonu Evde Ek İş Fırsatları dahilinde evde toka paketleme işi yapabilir ve haftalık 250 lira kazanabilirsiniz.

Tütün Sarma İşi Yaparak Para Kazanın

Sigara fiyatlarının artması ve geçim sıkıntısı  nedeni ile bir çok kişi sarma tütün içmeye başladı. Bu ürünü kullananların sayısı giderek arttığından bu işi yapanlar hazır sarılmış tütün tedarik etme konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Buda bir çok kişinin ek iş yaparak para kazanmasına imkan vermektedir. Sizde haftasonlarında evinizde tütün sararak ek gelir elde edebilirsiniz. Evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden rahatlıkla bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Her bir kutu tütün sarma karşılığında 5 lira ile 7,5 lire arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Kısa sürede eliniz alışır ve günde 15 ile 20 kutu arasında tütün sarabilirsiniz. Tütün sarma işi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler Tütün Sarma İşi Yaparak Para Kazanın başlıklı yazımızı okuyabilirler.

Kına Paketleme İşi

Haftasonu Evde Ek İş Fırsatları dahilinde yapabileceğiniz ek işlerden birisi de kına paketleme işidir. İsminden de anlaşılacağı gibi düğünlerde dağıtılan birbirinden güzel ve farklı kına paketleri evlerde hazırlanmaktadır. Firmalar yaz aylarında yoğun talebi yetiştirmek için bu işi genel olarak kış aylarında vermektedir. Sizde kış aylarında hafta sonu evinizde bu işi yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken belirtilen oranlardaki kınaları poşete koyarak kutulamak olacaktır. Bu basit işi isteyen herkes rahatlıkla yapabilir ve ek kazanç elde edebilir.

Kalem Montajı İşi

Hafta tatillerinde ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyenlerin yapabileceği bir diğer iş evde kalem montajı işi olarak dikkat çeker. 5 ile 9 parçadan oluşan kalemlerin montajı işi için firmalar evde çalışacak insanlara ihtiyaç duymaktadır. Sizde para kazanmak adına bu işi yapabilirim diyorsanız bu işi veren firmalara başvuruda bulunmalısınız. Montajı yapılacak olan kalemlerin zorluk oranına göre parça başı bir ücret uygulanmak ile birlikte bu işi yapanların gündelikleri 150 ile 250 lira arasında değişmektedir.

Sizde evde para kazanmak adına ek iş yapmak istiyorsanız Haftasonu Evde Ek İş Fırsatları dahilinde belirtilen işlerden herhangi birisini talep edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Zeynep dedi ki:

  ANKARA MAMAK
  BOŞ KALMAK İŞE YARAMAMAK KÖTÜ EŞİME DESTEK OLMAK İSTİYORUM 4 KARDEŞ BİZZ BİR EKİBİZ İLGİNİZE TEŞEKKĞTLER🙏

 2. Zehra bayraktar dedi ki:

  Benimde ihtiyacım var evde küçük çocuk var iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. keziban ünal dedi ki:

  manisa salihli de oturuyorum.bu işe gerçekten ihtiyacım var.dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  1. Keziban dedi ki:

   ÇOK ihtiyacım olduğu için istiyorum izmirde oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.