KızlarBiliyor

Evde Paketleme İşi 2019

Evde Paketleme İşi 2019

Evde çalışıp para kazanmak isteyen bayanların en çok talep ettiği iş evde paketleme işi olarak bilinir. Birbirinden farklı yüzlerce ürünün paketlenmesi işi ile ayda 2.000 TL kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken hangi ürünü paketlemek istediğinize karar vermeniz olacaktır. Bunu belirleyenler ise Evde Paketleme İşi 2019 iş başvurusunda bulunmalıdır. Sizde evde paketleme işi yapmak ve para kazanmak istiyorsanız aşağıda belirtilen paketleme işlerinden herhangi birisini talep edebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Paketleme İşi

Ek iş yapmak isteyen ev hanımları birbirinden farklı işleri ev ortamında yapmakta ve para kazanmaya devam etmektedir. Ev hanımları evlerin işleri, çocukların bakımı ve kendilerine uygun bir iş ortamının bulunmaması nedeni il evde çalışmak üzere iş aramaktadır. Birbirinden farklı el becerisi gerektiren ürünlerin hazırlanması, ayıklanması, paketlenmesi, dikimi ve montaj işleri evlerde yapılmaktadır. Binlerce ev hanımı belirtilen bu iş modellerinden herhangi birisini yaparak evlerinde para kazanmaya devam etmektedir. Sizinde herhangi bir borcunuz veya birikim yapmak adına çalışmanız gerekiyorsa bu tür işlerden herhangi birisini yapabilirsiniz.

İmalat sektöründeki binlerce firma işçilik ücretlerinin yüksek ve masrafların ağır olmasında dolayı evde çalışmak isteyen bayanlara ihtiyaç duyar. genel itibari ile parça başı bir ücretlendirmenin yapıldığı bu tür işleri talep eden bütün bayanlar yapabilirler. Sizde evde ek iş yapmak istiyorsanız bu işlerden herhangi birisini talep edebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi evde çalışan bayanların büyük bir bölümü ise Evde Paketleme İşi 2019 iş fırsatlarından yararlanmaya devam etmekte. Bu konuda tecrübesi olanlar veya ilk defa bu işi yapacak olanlar bu işi talep etmek için acele etmelidir.

Paketleme İşi Yapmak

Ev ortamında televizyonun karşısında ve günün istenilen saatinde çalışma imkanı veren bu tür ek işler büyük ilgi görmekte. Gündelik işlerini tamamlayan ev hanımları bu tür işleri istedikleri saat aralığında yaparak ek kazanç elde etmektedir. Sizinde kredi borcu, kredi kartı borcu veya herhangi bir borç yüzünden maddi sıkıntınız varsa hemen evde paketleme işi talebinde bulunabilirsiniz. evde para kazandıran ek işler arasında en kolayı olan bu iş modeli ile sizde kısa sürede para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işi talep etmek isteyenlere yüzlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. aşağıda belirtilen ve en çok kazandıran ek işlerden sizde herhangi birisini talep ederek kazanmaya başlayın.

evde mum paketleme işi

 • Evde mum paketleme işi
 • Evde kına paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi
 • Evde davetiye paketleme işi
 • Evde pipet paketleme işi
 • Evde çorap paketleme işi
 • Evde poşet paketleme işi
 • Evde boncuk paketleme işi
 • Evde mandal paketleme işi
 • Evde kürdan paketleme işi
 • Evde çerez paketleme işi

Yukarıda belirttiğimiz evlere paketleme işi veren firmalar 2019 iş imkanları dahilinde bulunan paketleme işleridir. Sizde bu işlerden herhangi birisini yapmak adına Evde Paketleme İşi 2019 başvurusunu oluşturabilirsiniz.

Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Öncelikli olarak ev hanımları tarafından yapılan bu işi bir çok erkek veya herhangi bir işte çalışanlar da yapabilir. Yapılacak olan paketleme işi gün içerisinde herhangi bir saatte yapılabildiğinden dolayı çalışma esnekliğine sahiptir. İsteyenler akşam iş çıkışlarında isteyenler ise hafta sonlarında bu işi yapabilirler. Evde paketleme işi yapmak isteyenlerin bu konuda dikkat etmesi gereken en önemli konu siparişin zamanında teslim edilmesidir. Herhangi bir nedenden dolayı alınan paketleme işini zamanında teslim edemeyenler bir daha ek iş alma konusunda sıkıntı yaşarlar. Bu neden ile paketlenecek olan ürünün sayısı ve teslim tarihini iyi belirlemeniz gerekmektedir. Bu işi ilk defa yapacak olanlar ise küçük miktarlarda bu işe başlayarak bu tür sorunlar ile karşılaşmamalıdır.

Ek gelir elde etmek adına yapılan paketleme işlerini isteyenler aile bireyleri ile, isteyenler komşu. arkadaş veya akrabaları ile birlikte yapabilir. 3 ile 6 kişilik bir grup oluşturanlar Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar tarafından tercih önceliğine sahiptir. Ne kadar iyi bir gruba sahip olursanız o kadar fazla ürün paketleyerek daha fazla kazanmış olursunuz.

Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi veya herhangi bir ek iş yapmak isteyenlerin en büyük sıkıntısı iş temin etme sorunudur. Bilindiği üzere evlere iş veren firmalara ulaşmak biraz zordur. Bunun farklı nedenleri olmak ile birlikte en büyük nedeni firmaların telefon numaralarını İnternetten kaldırmasıdır. Durum böyle olunca ek iş yapmak isteyenler irtibat kurmakta ve ek iş talebinde bulunmakta sıkıntılar yaşamaktadır. eğer bulunduğunuz bölgede bu tür ek iş veren imalatçı firma bulunuyorsa en kolayı bunlara giderek direkt görüşme yapmaktadır. Bu imkana sahip olamayanlar ise Evde Paketleme İşi 2019 iş imkanları başlığı ile İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmalıdır. Firmaların internet sitelerine ulaşanlar burada bulunan başvuru formunu kullanabilir ve ek iş talebinde bulunabilirler.

Evlere İş Veren Firmalar ile iletişim konusunda sıkıntı yaşayanlar sitemizi kullanarak bu tür firmalara ulaşma imkanına sahiptir. Yazının alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Ek iş almak isteyenler Evde Paketleme İşi 2019 başlığı ile yorum bölümüne bulundukları bölgeyi ve iletişim için mail adreslerini yazabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Sultan Ay 05054212757 dedi ki:

  Merhaba ben daha oncede paketleme isi yaptim firma kapandi malesem ne paketleme olursa ysparim 4 kisiyiz pandomiden evdeyiz

 2. Fadime dedi ki:

  Bizde 8 kisilik bir ailyiz kimse çalişmıyor bu işe ihtiyacimiz barbi işi yapmak istiyoruz

 3. Güler çakır dedi ki:

  Gurubumuz var evde iş yapmak istiyoruz istiyoruz

 4. Yonca dedi ki:

  Bana dönüş yaparmisinizevde iş icin

 5. Vahide dedi ki:

  Antalya merkez de yaşıyorum. Çocuğuma bakacak kimse olmadığı için Evde yapabileceğim iş arıyorum. Paketleme, boncuk işleme, vs. Yardımcı olup dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler

 6. Rukiye dedi ki:

  Bizim çok acil ihtiyacımız var yer ankara pursaklar dikişten anlarız paketleme işi de olur her türlü iş gelir elimizden kalabalığız yaparız çok acil iş istiyoruz

 7. Gülay baran dedi ki:

  Tekirdağ çorlu ilçesinde yaşıyorum bu işi istiyorum 5 kişilik bi gurubuz lütfen yardımcı olur musunuz

 8. Sultan dedi ki:

  Sancaktepe akpınar mahallesi evde paketleme isi istiyorum ok ihtiyacım var

 9. Remziye gürsoy dedi ki:

  Istanbul pendikte oturuyorum ve evde yapabileceğim iş arıyorum paketleme vs. yardımcı olur musunuz?

 10. Ikram dedi ki:

  Esenyurta oturuyorum paketleme ve katlama işleri istiyoruz 6kişiyiz

 11. Ayten durmaz dedi ki:

  Evde nişan, nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum mümkünse. Balıkesir /Ayvalık ta ikamet ediyorum.

 12. Gül günher dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 13. Özgür dedi ki:

  Paketleme işi bende yapmak istiyorum

 14. tuba dedi ki:

  mersinde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 15. hanife dedi ki:

  Cerkezkoyde ikame ediyorum bu tarz islere ihtiyacim var bir sans verirseniz sevinirim

 16. Gülay DİNLER dedi ki:

  adana seyhanda yaşayan ortopedik engelli bir bayanım evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 17. Funda dedi ki:

  Merhaba 21 yasındayım mersinde yasıyorum 1 cocuk annesiyim evde paketleme yapmak istiyorum lutfen yardımcı olurmusunuz

 18. Caglayan dedi ki:

  Tekirdagda yasiyorm evde paketleme isine ihtiyacim var iletisime gecmek isterim iyi calismalr

 19. Müge dedi ki:

  Merhaba Yenimahalle/Ankara da oturuyoruz. 4 kişiyiz. Hızlı ve dikkatliyiz. Her işi yaparız.

 20. Özlem karabulut dedi ki:

  Mrb biz 3 kisiyiz ek ise ihtiyacimiz var daha once paketleme isi yaptik elimiz yatkindir donerseniz sevinirim

 21. Meryem Küloğlu dedi ki:

  Osmaniye Merkezde yaşıyorum 3 kişilik grubumuz var paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen bilgi veriniz

 22. Tuğba dedi ki:

  Gaziantepte yasiyorum uc kisilik grubumuz var paketleme yapmak istiyoruz.

 23. Sümeyra A. dedi ki:

  Kocaeli kartepe evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işlerine elim oldukça yatkındır.

 24. Hatice yıldırım dedi ki:

  paketleme işi yaparım istanbul arnavutkoy yaşiyorm

 25. Hatice yıldırım dedi ki:

  Merhaba ev hanımı 2 çocuğum var eşime yardımcı olur istiyorum evde paketleme işi yaparız istanbul arnavutkoy yaşiyorm

 26. Hatice yıldırım dedi ki:

  Beş kişiyiz evde paketleme işi yaparız istanbul arnavutkoy yaşiyorm haber verseniz çok seviniriz

 27. Hatice yıldırım dedi ki:

  Merhaba beş kişiyiz evde paketleme işi yaparız istanbul arnavutkoy yaşiyorm haber verseniz çok seviniriz

 28. Sevda dedi ki:

  Mrb ben ağrı merkezden sevda tek başıma 3 çocuk bakıyorum bebeğim küçük çalışamıyorum dışarda babam kua hastası annemin de yeni kanser olduğunu öğrendik tedavisi için imkanlar kısıtlı iyileşme şansı var ama yol ilaç parası yok tedavi edemiyoruz lütfen yardımcı olun ltf bu işe çok ihtiyacım var

 29. Ceylan güneş dedi ki:

  05425475525 lütfen arayın işe ihtiyacım var

 30. Kubra dedi ki:

  Merhaba boluda yasiyorum.geri dönus yaparsaniz sevinirim.

 31. Zübeyde dedi ki:

  Merhabalar ben tekirdağ çerkezköyde oturuyorum evde işe ihtiyacim var yardımcı olabilrmisiniz

 32. İsminiz dedi ki:

  Merhabalar
  İstanbul Kadıköy
  gayecoskundere@gmail.com

 33. nurgül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Trabzon da yaşıyorum ailemle birlikte ek olarak yapmak istiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim.

 34. M çoban dedi ki:

  Evde paketleme işi 2019 iş istiyorum firmalar nasıl ulasirim acaba

 35. Güler dedi ki:

  Paketleme işi varmı ilgilenen cevap veren oluyor mu

 36. Fatma dedi ki:

  Gaziantepte evde paketleme isi 2019

 37. Kader dedi ki:

  Merhaba ev se ek iş imkanı istiyorum yardımcı olur musunuz

 38. ÜMİT dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. (Paketleme). 6 kişilik bir grubum mevcut.

 39. Çiğdem dedi ki:

  Evimde paketleme işi yapmak istiyorum ankaradayım tek olarakta grup olarakta alabilirim ev hanımıyım lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 40. Sema dedi ki:

  Evde is yapmaya cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz cok sevinirim Eskişehir de oturuyorum

 41. Rukiye BAŞARYA dedi ki:

  Ben Tekirdağ kapaklida oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 42. Emel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Konya’da oturuyorum , dönüşünüzü bekliyorum

 43. begüm dedi ki:

  paketleme yapmak istiyorum Gaziantep

 44. Fatma dedi ki:

  Izmitte oturuyorum herturlu paketleme işi yapabilirim

 45. Seyhan dedi ki:

  Eskisehirde oturuyorum kucuk bebegim var .calisamadigim icin evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 46. Derya dedi ki:

  Eskişehir de yaşıyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 47. Kader555 dedi ki:

  Biz 10-15 kişilik grubuz evde paketleme isi yapmak istiyoruz hepimizde ev hanımıyız ve çok becerikliyiz şüpheniz olmasin bu ise ihtiyacımız var iletişime geçerseniz en kisa zamnda seviniriz.Samsunun Alaçam ilçesinde oturuyoruz

 48. Kader555 dedi ki:

  Samsunun Alaçam ilçesinde oturuyoruz

 49. Kader555 dedi ki:

  Biz 10-15 kişilik grubuz evde paketleme isi yapmak istiyoruz hepimizde ev hanımıyız ve çok becerikliyiz şüpheniz olmasin bu ise ihtiyacımız var iletişime geçerseniz en kisa zamnda seviniriz

 50. Ruki dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum ankaradan

 51. Yeşim dedi ki:

  Mum paketleme işi istiyorum çok hızlıyımdır bana biran önce geri dönerseniz sevinirim

 52. Gizem dedi ki:

  İstanbul Küçükçekmece Sefaköy’de eve paketleme işi istiyorum

 53. GÜLPERİ dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum aileme destek için çalışmak istiyorum

 54. aslı dedi ki:

  İzmir de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum benim ile evde 2 kisi de var 3 kişiyiz hem de ihtiyacımız var istenilen surede işinizi bitiririz cevap verseniz sevinirim.

 55. Aslı ölçer dedi ki:

  İZMİR DE YAŞIYORUM GAZIEMİR İLÇESINDE İKAMET EDIYORUM EVDE YAPACAK PAKETLEME VS GIBI İŞLER ARIYORUM ELİM HIZLIDIR VE YARDIMCI OLABILECEK KARDEŞIM DE VAR MADDİ OLARAK DA IHTİYAÇIM VAR İŞ VERİRSENİZ DÖNERSENİZ SEVİNİRİM.

 56. Kevser köse dedi ki:

  Denizli de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 57. Gamze dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler.

 58. Nazire dedi ki:

  Merhabalar ben Samsun Atakumda oturuyorum ev hanımıyım kirada oturuyoruz eşime destek olmak için işe ihtiyacim her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 59. Gamze dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

 60. Asuman ERECEK dedi ki:

  Dönüş yaparmısınız.

 61. Müşerref Ümmü Fidan dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum lütfen geri dönüş yapın 23 yaşındayım her işi hızlı yaparım bu yüzden çok fazla boş vaktim var boş zamanımı değerlendirmek istiyorum paraya sıkıştık Aydın/Didim’de oturuyorum mum pipet toka falçata bıçağı paketleme işleri yapmak istiyorum 4 kişiyiz işleriniz zamanında teslim olacağına garanti verebilirim şimdiden teşekkür ederim

 62. Ayşe dedi ki:

  Konya’da yaşıyorum benimle birlikte 6 kişilik ekibiz. Hızlı ve titiz çalışırız. Fazlasında gözümüz Yok karnımız biraz doysun bize yeter dönüş yapın lütfen

 63. Gülsüm Demir dedi ki:

  MERHABALAR, BEN SABAHTAN AKŞAMA KADAR EVDEYİM VE EVDE BANA YARDIM EDEBİLECEK 4 KİŞİ DAHA VAR ONLARIN DA YARDIMIYLA BU İŞLERİ TİTİZLİKLE VE SÜRATLE YAPABİLECEĞİMDEN EMİNİM, İYİ GÜNLER DİLERİM

 64. Dilberay dedi ki:

  Lütfen dönüş yapın kiracıyım bu işe ihtiyacım var antepte oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim

 65. Havva dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişime geçerseniz çok sevinirim ihtiyacım var

 66. Neşe kuru dedi ki:

  Arkadaşımla beraber evde paketleme işi yapmak istiyoruz buna çok ihtiyacımız var şimdiden teşekkürler

 67. İsminiz dedi ki:

  Ev hanımıyım evde yapabileceğim paketleme vs bir iş istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum

 68. Damla dedi ki:

  Bırsa orhangazı ilcesınde oturuyorum ek gelir saglamak ıstıyorum

 69. Fatih dedi ki:

  Evde paketleme vs yapılır

  1. Belkıs dedi ki:

   Merhaba ben tuzladan belkıs eve iş istiyorum elim hızlıdır her işi yaparim ihtiyacım var

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.