KızlarBiliyor

Evde Yapılacak Ek İşler

Evde Yapılacak Ek İşler

Evde Yapılacak Ek İşler Listesi. Ev hanımlarının evde ek iş yaparak para kazanmalarına imkan veren işler nelerdir. Kimler evde çalışarak para kazanmak adına iş talebinde bulunabilir. Evde çalışarak ne kadar para kazanılır. Evlere iş veren yerler ile iletişim nasıl kurulur. En çok kazandıran ek işler hangileri. Kolay ek iş bulmak için nelere dikkat etmek gerekir. Evde ek iş yapmak isteyenlerin merak ettikleri soruların cevabını Evde Yapılacak Ek İşler başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evde Nasıl İş Yapılır

İster ek kazanç elde ederek aile bütçesine katkıda bulunmak adına olsun isterseniz tek geçim kaynağı olması adına olsun evde çalışabilirsiniz. Bilgi ve tecrübeniz doğrultusunda birbirinden farklı onlarca iş modelinden herhangi birisini talep ederek sizde çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda yapılacak olan en önemli olan doğru işi bulmanız ve kazanacağınız parayı belirlemeniz olacaktır. Hangi iş olursa olsun yaparım mantığı ile hareket etmek size zarar verebilir. Acil para kazanmak adına yapılacak olan bu tür davranışlar ileride sorun yaşamanıza neden olabilir. Zamanında yetiştirilmeyen işler veya size uygun olmayan işler size büyük sıkıntılar yaşatır. Bu neden ile kendinize en uygun olan işin hangisi olduğunu iyi belirleyin ve direkt olarak bu işi almak için girişimde bulunun.

Ülke genelinde on binlerce kişi evinde ek iş yaparak para kazanmaya devam etmektedir. Bu kişilerin büyük bir bölümünü ev hanımları oluşturmaktadır. Birbirinden farklı onlarca nedenden dolayı ev hanımları kendilerine uygun bir iş sahası oluşturamadığı için evinde çalışmanın en uygun çalışma şekli olduğunu düşünmektedir. Sizde bu düşünceye sahipseniz kendinize uygun bir ek işi hemen bulabilirsiniz. Ev hanımları Evde Yapılacak Ek İşler denildiği zaman öncelikli olarak el becerisi gerektiren işlere yönelirler. Bu çok doğru bir mantık olarak kabil edilir. Gündelik işlerini kendileri yapan ev hanımlarının hemen hemen hepsi belirli konularda el becerisine sahiptir. Bu beceri de bu tarz işleri yapmak için büyük bir avantaj sahibi olmaları alamına gelir. Tabi ki evde para kazanmak isteyenler sadece bu tarz işleri yapacak diye bir şart bulunmamaktadır. Birbirinden farklı ek gelir elde etmenize yardımcı olacak işlerin neler oldukları aşağıda belirtilmiştir. Sizde bu işlerden kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde El Becerisi İle Para Kazanmak

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ev hanımlarının büyük bir bölümü el becerisi sayesinde para kazanmaktadır. Bu konuda bayanların en büyük destekçisi Evlere Ek İş Gönderen Firmalar olmaktadır. Bu tür firmalar ev ortamında rahatlıkla yapılabilecek olan el işlerinin ev hanımları ile buluşması konusunda aracılık yapmaktadır. Birbirinden farklı el işlerinin neler olduğunu kısaca sıralamak gerekirse; Evde örgü işleri, evde kutulama işleri, Evde paketleme işleri, evde boyama işleri, evde dikim işleri, evde ütü işleri vb. işler. Bu tarz işleri daha önceden yapan veya ilk defa yapacak olanlar için kolay işler arasında gösterildiğinden oldukça fazla ilgi görmektedir. Evinizin bir odasında veya mutfak masasında rahatlıkla yapabileceğiniz bu tür işler aylık 500 lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır.

Evde İnternetten Yapılan Ek İşler

El becerisinin dışında bilgi ve teknoloji sayesinde para kazanmanıza imkan veren bir çok ek iş imkanı da bulunmaktadır.İnternet üzerinden yapılan bu tür işleri yapan binlerce kişi ciddi paralar kazanmaya devam ediyor. Sizinde evinizde bilgisayar, tablet ve İnternet bağlantısı varsa bu tür işleri yapabilirsiniz. Bu tür işler arasında bazıları çok kolay bir şekilde yapıldığı için çok iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olmanız gerekmemektedir. Bu işlerin neler olduğunu sıralamak gerekirse; İnternet üzerinden makale yazarlığı, İnternet üzerinden anket doldurma işi, İnternet üzerinden reklam tıklama işi, İnternet üzerinden yorum yazma işi, İnternet üzerinden video izleme işi, İnternet üzerinden oyun oynamak. Bu işleri hemen hemen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilirler. Bunun dışında birkaç daha bilgi ve tecrübe gerektiren bir takım işler de bulunmaktadır. İnternet sitesi editörlüğü, İnternet sitesi kurma işi, İnternet üzerinden danışmanlık işi gibi farklı işler de yapılmaktadır. Yapılan işin zorluğu ile bağlı orantılı olarak bu tür işlerden ayda bin lira ile 4 bin lira arasında bir gelir elde etmeniz mümkün.

Evden Satış Yapma Sistemleri

Geçmiş yıllarda ev hanımları bir çok ürün satışını yapmak adına kapı kapı gezmek zorunda kalıyordu. Satış yapılan ürünlerin başında iç çamaşırı, mutfak gereçleri, nevresim ve havlu takımları ile çocuk kıyafetleri gelmekteydi. Ürünleri tanıtmak ve pazarlamak adına sürekli yanında taşımak zorunda kalan bayanlar oldukça büyük zahmetler çekmek zorunda kalıyordu. Son yıllarda ise İnternet sayesinde binlerce bayan evinde oturduğu yerden bu tarz ürünlerin satışını yapabilmekte. Son dönemde sanal butik mağazalar veya katalog ürünlerinin satışının büyük bir bölümü bu sanal alem üzerinden gerçekleşmektedir. Sizde isterseniz evden internet üzerinden satış yaparak iyi paralar kazanabilirsiniz. İnstagram üzerinden bir kaç dakikada sanal bir mağaza oluşturabilir ve satmak istediğiniz ürünleri burudan paylaşabilirsiniz. Bu tür satış sistemlerinde ister kendi ürettiğiniz ürünleri isterseniz başka markaların ürünlerini satın almadan aracılık yaparak satabilir ve satış miktarı üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Evde Yapılacak Ek İşler listesinde ilk sıraları alan instagram üzerinden satış hakkında bilgi almak isteyenler İnstagramdan Nasıl Para Kazanılır başlıkla yazımızı okuyabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Nesliha dedi ki:

  Iştiyoyum denizli sarayköy oturuyorum rica etsem

 2. Anonim dedi ki:

  Iştiyoyum denizli sarayköy oturuyorum rica etsem

 3. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum tekirdağ kapaklida oturuyorum

 4. Anonim dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum tekirdağ kapaklida oturuyorum .

 5. Menekşe koç dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Mualla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum .ankarada oturuyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.