KızlarBiliyor

Evlere En Çok Verilen Paketleme İşleri

Evlere En Çok Verilen Paketleme İşleri

Ek iş yapmak ve ek gelir elde etmek son dönemde oldukça tercih edilmektedir. Hayat pahalılığı, her şeye gelen zamlar ve aldığımız maaşın yetersizliği bizleri ek iş yapmaya mecbur bırakır. Ayrıca kredi, kredi kartı gibi borcu bulunanlar kesinlikle bu tür işler yapmak zorunda kalırlar. Birbirinden farklı i imkanları arasında ise evde yapılan en çok ek iş paketleme işleri arasından seçilmektedir. Bunun birbirinden farklı nedenleri olsa da en çok tercih edilme nedeni bu işi kolay olması, iyi kazandırması ve bulunmasının kolay olması. Bu neden ile evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin yapabileceği ve Evlere En Çok Verilen Paketleme İşleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. Sizde aşağıda belirtilen bu tür paketleme işlerinden herhangi birisini talep edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

En Çok Kazandıran Paketleme İşi Hangisi

Ek gelir elde etmek adına yapılan işlerin arasında ilk sırayı paketleme işlerinin aldığını söylemiştik. Birbirinden farklı onlarca ürün paketlenmek adına çalışarak olan kişilerin evlerine kadar gönderilmektedir. Bu iş denildiğinde ilk kala bayanlar gelse de bir çok erkek ek iş olarak bu tarz işleri kolaylıkla yapmakta ve ek kazanç elde etmektedir. Sizde evinizde iş yapmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak adına evlere verilen paketleme işlerine talip olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı gibi ürünlerin paketlemesini yapmak oldukça kolay bir iştir. Evinizin bir köşesinde masanın üzerinde bu tür ürünleri sizde kolaylıkla paketleyebilir ve ayda 3 Bin Liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz. Bu hatırlatmadan sonra Evlere En Çok Verilen Paketleme İşleri hakkında bilgi vermek ve en çok talep edelin ürünlerin neler olduğunu sıralamak istiyorum.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapanların yıllardır kolaylıkla bulduğu ve kolaylıkla yaptığı paketleme işlerinin başında kürdan paketleme işi gelmektedir. Bilindiği üzere lokanta tarzı yiyecek satılan yerler için özel olarak reklamlı üretilen bu ürünlerin paketlenmesi ev hanımları tarafından yapılmaya devam etmektedir. Bu işin herhangi bir ağırlığı ve riskinin olmaması bu işe olan ilginin fazla olmasını sağlamaktadır. Sizde evinizde ister kendi başınıza isterseniz komşu veya arkadaşlarınız ile birlikte bu işi gruplar halinde yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Ayrıca bu tür küçük gruplar kurmak yapılacak olan iş esnasında sıkılmanızı ve bunalmanızı engelleyecektir. Bu veya buna benzer küçük parçalardan oluşan paketleme işlerini yapmak isteyenleri bu tür gruplar oluşturması büyük avantaj elde etmelerine neden olmaktadır. Evlere En Çok Verilen Paketleme İşleri arasında ilk sırayı alan kürdan paketleme işini isteyen her yaş grubundakiler talep edebilir ve kazanmaya başlayabilir.

Evde Kına Paketleme İşi Yapmak

Paketleme işi yapmak isteyen bayanların en çok tercih ettiği ve en çok para kazandığı paketleme işlerinden bir diğeri de kına paketleme işi olarak bilinir. Düğünlerin vazgeçilmezi olan kınanın misafirlere farklı ambalajlarda ikram edilmesi için paketlenmesi gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında daha fazla bulunan bu işi yapanlar ortalama ayda Bin lira ile 3 bin lira arasında bir gelir elde edebilir. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız öncelikli olarak Evlere Kına Paketleme İşi Veren Yerler veya bu tür ürünlerin satıldığı dükkanlar ile iletişime geçmelisiniz.

Evde Kına paketleme işi yapmak isteyenler yapacakları paketlemenin türü ve malzemesine göre farklı ücretler almaktadır. Sırada basit bir kına kutusuna kına paketleme ile ile özel tasarlanmış kına paketlerini hazırlamak birbirinden farlı ücretlere tabi olmaktadır. Bu neden ile evde para kazanmak adına paketleme işi yapmak isteyenlerin buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Balon Paketleme İşi

Evde para kazanmak isteyenler balon paketleme işini tercih edebilirler. İsminden de anlaşılacağı gibi balonların belirtilen sayı ve renklerde paketlenmesi işi oldukça kolay bir iş olarak bilinir. Evlere En Çok Verilen Paketleme İşleri arasında olan bu işi yapanlar aile bütçesine katkıda bulunmaya devam ediyor. Sizde evinizde bu işi televizyon karşısında oturduğunuz yerden yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. İster bayanlar isterse erkekler bu işi talep edebilirler. Ayrıca bu işi yapmak isteyenler için herhangi bir yaş aralığında olması gerekmemektedir. Bu neden ile evde çalışarak para kazanmak isteyen her yaş grubundaki bay veya bayanlar bu işi hemen talep ederek para kazanmaya başlayabilirler.

sabun paketleme işi

Evde Sabun Paketleme İşi Yapmak

Ek iş yaparak para kazanmak isteyenler evde sabun paketleme işini düşünebilirler. Özellikle ev hanımları bu işi oldukça fazla talep etmektedir. Yapması kolay olan bu işi yapan bayanlar ayda 2 Bin liraya kadar bir gelir elde edebilirler. Özel olarak üretilen kokulu ve farklı boyuttaki sabunları ve bu sabunlar için özel olarak hazırlanan kutulara koymak ve gerekli süslemeleri yapmak eğlenceli ve getirisi iyi olan bir ek iş olarak bilinir. Bunun ile birlikte son dönemde oldukça ilgi gören zeytinyağlı sabunları paketlemek işi de oldukça yaygın olarak bulunmaktadır.

Evde Mandal Paketleme İşi

Evlere En Çok Verilen Paketleme İşleri arasında mandal paketleme işi ilk sıralardaki yerini korumaya devam ediyor. Birbirinden farklı paketleme işleri arasında bulunan bu iş yıllardır ev hanımlarının para kazanmasına imkan vermeye devam etmektedir. Tahta veya plastikten yapılan mandalların birleştirilmesi süslenmesi, ayıklanması ve paketlenmesi işi bir bütün olarak yapılmaktadır. Evinize firmalar tarafından gönderilecek olan binlerce mandal parçasını ayıklayıp paketleyerek sizde ayda 2 bin lira kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler Evlere Mandal Paketleme İşi Veren Firmalar başlıklı yazımızı okuyabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Gülsumdeniz dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum aksehirdeyim

 2. Nazan Sezgin dedi ki:

  Merhaba, her türlü paket işi yaparım. 3 kişilik ekibim var,tecrübeliyiz ve işe cok ihtiyacımız var.

 3. Feriha dedi ki:

  Mrb ben Feriha Çayırova Gebze’de yaşıyorum kirada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Sultan dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 5. Güllü dedi ki:

  evde ek is paketleme isi istiyorum

 6. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba ben Ayşegül Gaziantep Şehitkamil de oturuyorum paketleme işi istiyorum ilgileenirseniz çok sevinirim

 7. Dilos dedi ki:

  Ögrenciyim hem okuyorm hem aileme bakıyorum evde ek iş olarak paketleme istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim Mersin mezitli..

 8. Pınar Neşe Mirza dedi ki:

  İstanbul Maltepede oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş alırsanız sevinirim

 9. ZELİHA METE dedi ki:

  KONYA DOĞANHİSARDA YAŞIYORUM HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ YAPABİLİRİM EL BECERİLERİM İYİ VE HIZLIDIR GEREKLİ BELGELERİM VARDIR YAŞIM 22 İŞE İHTİYACIM VAR GERİ DÖNÜŞ YAPILIRSA ÇOK MUTLU OLURUM.

 10. Tuğba dedi ki:

  S.a ben istanbul bagcilarda oturuyorum acil ise ihtiyacım var paketleme işi olabilir geri dönüş yapabilirmisiniz

 11. İsminiz dedi ki:

  Merhaba evde iş paket isi ariyorum kaynarcada oturuyorum

 12. Ayşe sen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir buca

 13. Sadiye dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum kına mum vs iş ariyorum

  1. Kardelen dedi ki:

   Merhaba iş buldunuz mu acaba evde yapmak için

 14. Ceylan dedi ki:

  Mrb ben çorlu dan Evde ek iş istiyorum paketleme falan olur

 15. Ceylan dedi ki:

  Mrb Evde ek iş istiyorum paketleme falan olur

 16. Aslı dedi ki:

  Evde paketleme isi ariyorum dönüs yaparsaniz sevinirim

 17. Gönül dedi ki:

  Kayseri melikgazide oturuyorum paket işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 18. mevlüdiye dedi ki:

  Hertürlüpaketlemeişiyaparız

  1. mevlüdiye dedi ki:

   Her türlü paketleme işi yaparız 0542 847 35 40

 19. İREM TOPRAK dedi ki:

  merhaba. mersin akdeniz ilçesi̇nde oturuyorum. issiz bir mühendisim. evde iş yapmak istiyorum. paketleme vs . geri dönüş yapilirsa sevinirim.

 20. Hafize Yılmaz dedi ki:

  Ankara Batıkentte oturuyorum. 5 kişiyiz evde her ürünün paketlemesini itina ile yapar. Zamanında teslim ederiz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.