KızlarBiliyor

Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar

Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlere verilen ek işler. Evde dikiş işi yaparak para kazanmak isteyen bayanlara verilen evde dikiş işleri. Düz makine ile evde para kazanmak isteyenlere uygun gönderilen ek işler. Evde maske dikme işi yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarına iş gönderen yerler. Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar ile sizde evde dikiş işi yapabilir ve bunun sonucunda ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Evde maske dikme işi nasıl yapılır. Kimler evde maske dikme işi verir. Evde maske lastiği dikerek para kazanmak isteyenlerin sahip olması gereken dikiş makinesi nasıl olmalı. Evde maske dikerek para kazanmak ile ilgili tüm merak ettiklerinizi Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Evde Maske Dikme İşi

Koronavirüs salgını nedeni ile maske takma zorunluğu geldiğinden bu güne kadar milyonlarca maske ihtiyacı oluştu. Bu işi yapan firmalar maske üretiminde yetersiz kalmaya başladı ve bir çok yeni firma ihtiyaç duyulan maskelerin imalatını yapmaya başladı. Onlarca yeni firma ihtiyaç duyulan maskeleri üretmek adına 3 vardiya günün 24 saati üretim yapmaktadır. Buna rağmen bir çok yeni firma ürünleri yetiştirme konusunda sıkıntı yaşamaya devam etmektedir. Bu sorunu gidermek adına evde çalışmak isteyen ev hanımlarından yardım almak zorunda kaldılar. Bu da yeni bir ek iş sahasının açılmasına ve binlerce ev hanımının para kazanmasına imkan sağladı. Sizde evinizde çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız bu işi hemen alabilirsiniz. Az önce de belirttiğimiz gibi geçtiğimiz aylarda bu işi yapan firma sayısı iki elin parmaklarını geçmezken bu günlerde bu sayısı yüzlerle ifade edilmeye başlandı.

Yapılan açıklamalarda geçtiğimiz yıllardaki gibi özgünce maske takmadan gezmenin şu an itibari ile çok uzak olduğu ve bu neden ile bu işin uzun soluklu olduğu belirtilmektedir. Önümüzdeki bir kaç yıl boyunca bu ürünün üretiminin aynı hızla devam edeceği tahmin edilmektedir. Bu da Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar varlığını koruyacak ve evde çalışacak olan kişilere iş gönderecektir.

Maske Lastiği Dikme İşi Nedir

Virüs salgınından korunmak adına bir çok ilimizde maskesiz sokağa çıkma yasağı bulunmaktadır. Bu ürün geçtiğimiz günlerde satışa açıldı. Bilindiği üzere ülke içinde veya ülke dışına maske satışı yasaktı, Satışına izin verilen maskeler için tavan fiyat uygulaması ile Türkiye’nin her köşesinde 1 adet maske 1 TL üst limit ile satılacak. Bunun ile birlikte Dünya genelinde bu ürüne olan talep her geçen gün artmaktadır. Bir çok ülke ülkemizden bu ürün için talepte bulunmuş ve siparişlerin tamamlanmasını beklemektedir. Talebin bu kadar fazla olması yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çok firma tarafından bu işin yapılmasına neden olmaktadır. Hijyenik ve steril olması gereken bu ürünler evlere gönderilip dikildikten sonra sterilize işleminden geçmek zorundadır. Bu neden ile Evde Maske Paketleme İşi maalesef evlerde yapılamamaktadır. Fakat evde maske dikimi veya maske lastiği dikimi ev ortamlarında rahatlıkla yapılmaktadır. Çünkü dikim işinden sonra firmalar bu ürünleri sterilize ederek tekli ambalajlamak adına toplamaktadır.

Evde düz dikiş makinesi olan ve el becerisine güvenen bayanlar bu işi rahatlıkla yapabilirler. Bu işi yapmak isteyen bir bayanın ortalama 4 ile 7 saatini bu işe ayırması gerekmektedir. Adet başı ücretlendirmenin fiyatının düşük olması nedeni ile yüksek miktarda ürün çıkartmanız gerekmektedir. Bu da bu iş için belirli bir saat ayırmanız gerekmektedir. Bilindiği üzere maskelerin ağız ve burunu kapatabilmesi için sabit kalması gerekmektedir. Bunun için maskenin kenarlarında bulunan lastikler kulaklara takılmalıdır. Maskenin olmazsa olmazı olan lastikleri dikme işi kolay bir iş olsa da az öncede değindiğimiz gibi oyalayıcı bir iştir. Bu neden ile Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçecek olanların sabırlı ve belirli saati bu işe ayırması gerekmektedir.

Evde Maske Lastiği Dikerek Para Kazanmak

Herhangi bir işte çalışmayan ve ev hanımlığı yapan bütün bayanlar bu iş için gerekli tüm kriterleri taşımaktadır. Sadece bir dikiş makinesine sahip olmak bu işi talep etmek için yeterli olacaktır. Bir maskenin ihtiyacı olan lastikleri takmak adına verilen ücret kuruşlar ile ifade edilse de yüksek miktarda iş yapma imkanınız bulunmaktadır. Ortalama bir maske için 10 kuruşluk bir ücret ödemesi yapılmaktadır. İlk duyulduğunda bu rakam düşük gelebilir. Fakat bir kişi 5 ile 7 saatini bu işe ayırabilirse günde 500 ile 1000 adet maske lastik dikimi yapabilir. Bu da günlük 50 lira ile 100 lira arasında bir gelir elde etmesine yardımcı olacaktır. Ayda 1.500 lira ile 3 Bin Lira arasında bir gelir elde edilebilen bu işi isteyen tüm ev hanımları talep ederek para kazanmaya başlayabilir.

Evde Maske İşi Nereden Alınır

Evde bu işi yapmak isteyen bayanların bu konuda yapması gereken Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçmek olacaktır. Bunun ile birlikte bu işe aracılık yapan ve bu tür ürün batışı yapan yerler ile de iletişime geçerek evde maske işi talebinde bulunabilir. Evde oturduğunuz yerden çalışmanıza ve para kazanmanıza imkan veren bu işi her yaş gurubundan ev hanımları rahatlıkla yapabileceğinden hemen başvuruda bulunabilirler. Sizde evde maske lastiği dikme işi yaparak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. gülkandemir dedi ki:

  Makinem var evde maske dikiş işi almak istiyorum

 2. Bircan yılmaz dedi ki:

  Bende evimde iş yapmak istiyorum iki çocuğum var ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz istanbul

 3. Selmin dedi ki:

  Bursa gemlikte oturuyorum konfeksiyon da çalıştım zamanında makine kullanmayı biliyorum ilgilenirseniz çok sevinirim Allah razı olsun

 4. Nazan dedi ki:

  Eski foçada yaşıyorum evde makinam var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 5. Fikriye dedi ki:

  Ben tekstil firmasında çalıştım evde makinem var bana bu işi uygun görüp yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 6. Emine dedi ki:

  Esenyurt kiracta oturuyorum evde maske lastigi dikebilirim

 7. Menekşe koç dedi ki:

  Mrhb ben Ankara yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 8. zehra dedi ki:

  Merhaba ben daha önce paketleme işlerinde çok çalıştım. Maddi sıkıntılar çekiyorum. Evde paketleme yapacak 3 kişiyiz.sizden haber bekliyoruz.05538866939

 9. Anonim dedi ki:

  Evde maske lastik dikme isi arıyorum Ankara 05309334205

 10. Nuri tilaver dedi ki:

  Makinam var günde 3 bin maske yaparım istanbul sultangazi

 11. Ayşe dedi ki:

  Kendime ait dikiş makinam var evde maske dikimi yapabilirim farklı dikiş işleride yapabilirim

 12. senay dedi ki:

  tekirdağda oturuyorum maske işni yapmak istitorum

  1. İnci dedi ki:

   Osmaniye kadirlide oturuyorum üç çocuk annesiyim kirada oturuyorum bu iş yapmak iştiyorum

 13. Durmuş ÇAKMAK dedi ki:

  Evde maske dikme işi arıyorum

 14. Nevriye dedi ki:

  Evde maske dikim işi arıyorum

 15. Zekiye dedi ki:

  Ekibim ile birlikte evde ek iş arıyoruz 05511858254 Istanbul sultangazi

 16. Zekiye dedi ki:

  Ekibim ile birlikte ever sürekli iş istiyoruz 055118t8254 istanbu lsultangazi

 17. Zekiye dedi ki:

  Ever ek us yapabilirim ekibinde var 05511858254

  1. Anonim dedi ki:

   Evde maske lastik dikimi yapabilirim esenyurt kirac

 18. Hülya guclu dedi ki:

  Hülya güçlü evde maske paketleme maske dikimi yada barda kına vb paketlerler yapabilirim dikişte yapabilirim makinem var daha önce iki yıl yurt dışına beyin pedi paketleme işinde çalıştım elim yatkın ve hızlı lütfen yardımcı olurmusunuz 05348780678

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.