KızlarBiliyor

Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar

Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar ev hanımlarına yönelik ek işler göndermeye devam ediyor. Sabit bir gelire sahip olmayanlar veya aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlananlar evde ek iş yapmaya devam ediyor. Özellikle ev hanımları tarafından tercih edilen ve yapılan bu işler sayesinde ayda 500 lira ile 2 Bin Lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile sizde ek iş alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu neden ile bu bölgemizde ikamet eden ev hanımlarının en çok yaptığı ve para kazandığı ek işler aşağıda belirtilmiştir. Sizde belirtilen bu işlerden kendinize uygun olanın belirleyerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar başvuruları kapanmadan sizde başvurunuzu oluşturun.

Anadolu Yakasında Evde Paketleme İşleri

İstanbul Anadolu yakasında ikamet edip de Evde ek iş yaparak çalışmak isteyen bayanlar büyük avantaj sahibidir. Anadolu yakasında bulunan imalat sektörü işlerini büyük bir kısmını ev hanımlarının yardımı ile devam ettirmekte. Özellikle Evde Paketleme İşi diye tanımlanan iş modeli binlerce ailenin gelir kaynağı olmaya devam etmekte. Sizde evinizin bir bölümünü bu tür paketleme işlerine ayırabilirseniz kısa sürede sabit gelir sahibi olabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar tarafından verilen paketleme işlerinin neler olduğunu merak edenler için bunları belirtmek istiyorum. Kına paketleme işi, sabun paketleme işi, boncuk paketleme işi, İğne paketleme işi, Çerez paketleme işi, Mum paketleme işi, Buzdolabı poşeti paketleme işi, Çöp şiş paketleme işi, Mangal kömürü paketleme işi ve Bitki çayı paketleme işi en çok alınan ek işlerin başında gelmektedir.

İstanbul Üsküdar, Ümraniye, Tuzla, Sultanbeyli, Pendik, Kartal, Maltepe, Kadıköy, Ataşehir ve Sancaktepe’de ikamet eden ev hanımları yukarıda belirttiğimiz işler için başvuruda bulunabilirler. Yapmak istedikleri işi, bulundukları semti, bu tür işler ile ilgili tecrübelerini ve kaç kişilik grup sahibi olduklarını belirterek Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar başvuru formunu doldurabilirler.

Pendik Evde Kına Paketleme İşi

İstanbul Anadolu yakasının en popüler ilçelerinden birisi olan Pendik de binlerce ev hanımı evde paketleme işi yaparak para kazanmaya devam ediyor. Sizde bu bölgede ikamet ediyorsanız özellikle kına paketleme işini evinizde rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Düğünlerin vazgeçilmezi olan kına ürünlerinin davetlilere ikram edilmesi adına birbirinden farklı paketler kullanılmaktadır. Bu ürünlerin hazırlanması adına çalışan ev hanımları ayda 500 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde etmektedir. Yapılacak iş için küçük bir alan işinizi görecektir. Evinizin herhangi bir bölümünü bu iş için ayırabilir ve rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu işi yapmanız için herhangi bir ustalık veya tecrübeye sahip olmanız gerekmemektedir. Bir kaç gün içerisinde bu işi en etraflı şekilde öğrenebilir ve yüksek sayılarda ürün hazırlayabilirsiniz. Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar tarafından verilen bu işi almak isteyenler İnternet üzerinden başvurularını yapabilirler.

Ümraniye Evde Sabun Paketleme İşi

Ümraniye çevresinde ikamet eden ev hanımları sabun paketleme işi yaparak para kazanmakta ve aile bütçesine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Geçim sıkıntısı çekenler, Kredi veya Kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlar ile öğrenciler bu işi yapabilir ve ek kazanç elde edebilirler. Sizde nedeni ne olursa olsun Ümraniye’de Evde Sabun Paketleme İşi Yaparak Para Kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı sabunlar için hazırlanan kutulara sabunları koymak ve kolilemek oldukça kolay bir iş olduğundan isteyen her yaş grubundaki bayanlar bu işi yapabilirler.

Üsküdar Evde anahtarlık İşi

Evinde ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanlar anahtarlık işi yaparak para kazanmaya devam ediyor. Sizde Üsküdar ve çevresinde ikamet ediyorsanız evlere verilen anahtarlık işini talep edebilir ve para kazanabilirler. Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar aracılığı ile temin edebileceğiniz bu işi yapmak isteyen bayanların el becerisine sahip olması yeterli olacaktır. Adet başı ücret ödemesi yapılan bu işte ne kadar fazla anahtarlık yaparsanız o kadar çok kazanırsınız. Bu işi hızlı bir şekilde yapan ev hanımları ayda 2 Bin Liraya kadar gelir elde etmektedir.

Sultangazi’de Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul Sultangazi bölgesinde ikamet eden bayanlar ek gelir elde etmek adına evlerine iş almaya devam etmektedir. Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar tarafından verilen birbirinden farklı ek işleri evinizde yaparak sizde para kazanabilirsiniz. Evde paketleme işi dışında el becerisi gerektiren örgü işleri, dokuma işleri, boncuk dizme işleri, dantel işleri, boyama işleri ve etiket işleri en çok talep gören işlerin başını çekmektedir. Sizde evde bu tür işler yapmak ve ayda 2 bin liraya kadar para kazanmak istiyorsanız hemen İstanbul ve Çevresinde Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişime geçmeli ve ek iş talebinde bulunmalısınız. Ek iş talebinde bulunurken yapmak istediğiniz işi belirterek kaç kişilik grup sahibi olduğunu da belirtmeniz size avantaj sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Cemre dedi ki:

  Ümraniye’de oturuyorum yengem ve ben tüm gün evdeyiz.İkimizin de eli hızlıdır ve ilgilenecek başka bir işimiz yok.Paketleme işi istiyoruz.

 2. Gülşah dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum tuzlada ikamet ediyorum

 3. Meryem güçcük dedi ki:

  Merhabalar Ümraniye civarında oturuyorum. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim
  Şuan ihtiyacım olduğu için evde paketleme işi
  yapmak istiyorum. Elim hızlı ve pratik tir. Verdiğiniz işi hakkıyla yapıp teslim ediceğime inanıyorum. Titiz biriyim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 4. Gülşen dedi ki:

  Öerhaba evde paketleme işi yapmak istıyorm ümraniyede oturuyorum

 5. SeRap yığın dedi ki:

  Istanbul kaynarcada yasiyorum 2 evladım var daha öncede paketleme işinde çalıştım elim gayet hızlı ve pratiktir gün boyu evdeyim evimde iş yaparak evime çocuklarıma katkıda bulunmak istiyorum

 6. Roza dedi ki:

  Merhaba ben Istanbul Maltepe Gülsuyunda ikamet etmekteyim ben bekarım fakat bel fıtığımdan dolayı çalışamıyorum rica etsem banada geri dönüş yaparmısınız

 7. Anonim dedi ki:

  İstanbul Ataşehir’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yapmak istiyorum

 8. Esra dedi ki:

  6 kişilik bir ekiniz pandemiden dolayı işsiziz geri dönüş yaparsanız seviniriz uzun vadeli bir şekilde bu işi devam ettirmek istiyoruz

 9. Ayşe dedi ki:

  Üsküdar da oturuyorum anahtar veya başka bir işte olabilir

 10. Gülşen dedi ki:

  İstanbul ümraniyede oturuyorm deneyımlıyım paketleme işi istıyorm

  1. Yeşim Kaynar dedi ki:

   Merhaba, İstanbul Çekmeköy’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ümraniye Üsküdar Pendik’ten teslim alıp edebilirim lütfen acil dönüş yapılsın

 11. sibel dedi ki:

  evde is istiyorum

 12. Seher dedi ki:

  Istanbul dudulluda oturuyoruz 3kisilik ekibim var evde yapılacak is istiyoruz yardimci olursaniz sevinirim

 13. Ilknur dedi ki:

  Istanbul kadıkoyde ikamet ediyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 14. Sinem Çambel dedi ki:

  Merhaba, adım Sinem ÇAMBEL. İstanbul Üsküdar da ikamet etmekteyim. Bekarım fakat evlilik hazırlığı içerisindeyim. Pandemi’den dolayı iş bulamamaktayım. Kendi söz nişan hediyeliklerimi de kendim hazırlamıştım. Paketleme, şişe doldurma, ürün hazırlığı konusunda elim yatkındır.

 15. Tülay dedi ki:

  İstanbul çekmeköyde oturuyorum kredi borçlarından dolayı işe ihtiyacım var.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.4 kişiyiz…

 16. UĞUR SEMEN dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum KARTAL’DA oturuyorum

 17. Yeliz dedi ki:

  İstanbul Ümrani’ye çarşıda oturuyorum 3 kişilik. Bir ekibim var iş arıyoruz .yardımcı olursanız sevinirim

 18. Vildan dedi ki:

  Istanbul,çekmeköy de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 19. NEŞE IŞIK dedi ki:

  Merhaba, Üsküdar/Bulgurlu da ikamet etmekteyim. İki çocuk annesiyim. Onların geçimini sağlamak için gelire ihtiyacım var. Çocuklarımla birlikte yaşamaktayım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 20. Florina dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Ümraniye de oturuyorum ve paketleme işi istiyorum.

 21. Fatma Aydın dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var çocuklarım evde onlara bakarken yapabileceğim

 22. Saniye Karaçay dedi ki:

  3 kişilik bir ekibim var Pendik/İstanbul da ikamet ediyorum. Paketleme işi istiyorum

 23. Saniye Karaçay dedi ki:

  3 kişilik bir ekibim var Pendik/İstanbul da ikamet ediyorum

 24. Meryem dedi ki:

  Istanbul Alemdag da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 25. Mehtap dedi ki:

  İstanbul Çekmeköyde oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim

 26. Rabia dedi ki:

  Evde ise çok ihtiyacım var Kadıköy’de oturuyorum

 27. Canan dedi ki:

  Ümraniye duduluda oturuyorum

 28. Rukiye Baş dedi ki:

  İstanbul pendikte oturuyorum. İsmim Rukiye evde iş yapmak istiyorum.

 29. Sıla dedi ki:

  İstanbul Kartal da ikamet etmekteyim. Paketleme işine ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 30. Kübra dedi ki:

  Merhaba ben Kübra İstanbul Ümraniye de oturuyorum 3 çocuğum var eşim işsiz kirada oturuyoruz 2 öğrenci okutuyorum bu işe çok ihtiyacım var yardımcım var şimdiden teşekkürler

 31. Derya dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum Pendik’te oturuyorum

 32. Gamze dedi ki:

  Umraniye çarşı da ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 33. Nilüfer dedi ki:

  Kadikoy Acibadem de oturuyorum ve evde bolca vaktim var ve elim hizlidir.Ek gelir olarak su donemde ihtiyacim var🙏

 34. Yağmur dedi ki:

  İstanbul Ataşehir de ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 35. Kübra dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum grubumuz dört kişiden oluşmakta evde paketleme işi yapmak istiyorum

 36. Edanur dedi ki:

  Merhabalar,istanbul ümraniyede oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 37. Serife dedi ki:

  İstanbul Ümraniye dudulluda oturuyorum çocuklardan dolayı çalışamıyorum evde yapabileceğim iş ariyorum

 38. Neslihan dedi ki:

  Paketleme işi için başvuruyorum. Elim hızlı ve titizim, İstanbul Üsküdar tarafındayım.

 39. Yaren dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum 3 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz

 40. Fatma dedi ki:

  Merhaba,Pendik Kavakpınar’da ikamet ediyoruz,evde Maske,Eldiven,Sabun,Mandal vb. ürün paketleme işi yapmak istiyoruz.İlgilenen firmalar mail yoluyla bilgi paylaşabilir.

 41. Füsun Alemdarzade dedi ki:

  İstanbul Bostancı’da oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 42. Zeynep dedi ki:

  İstanbul Maltepe findikli da otrym evde oldukca boş vaktim var verilen işi kısa sürede bitirip teslim edebilrim

 43. Melda dagdevıren dedi ki:

  İstanbul Maltepe altıntepede oturmaktayım. Annemle ve 1de oğlumla oturuyorum. Beyin kanaması gecırdım ewden cıkmamaya ozen gosterıyorum. İse ihtiyacım war. 05306127496

 44. sevim atmaca dedi ki:

  istanbul pendik çamçesmede oturuyorum her türlü ev isi yapılır evde 10 kisiyiz geri dönüsünüzü bekliyorum

 45. Seyhan Çınar dedi ki:

  Merhaba istanbul kartalda ikamet ediyorum ev hanımı iki çocuk annesiyim 36 yaşındayım eşime maddi destek olmak istiyorum evde paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır iki kişilik ekibiz ilgilenirseniz sevinirim.

 46. Vuslat dedi ki:

  Istanbul tuzladan evde paketleme isi arıyorum. 23 yaşındayım.

  1. Tuğçe dedi ki:

   Benim acil evde paketleme işi yapmam gerekiyor elim hızlıdır

 47. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba
  Evde is almak istiyorum 26 yaşındayım andolu yakası ataşehir kayışdağında oturuyorum. Bu işe ihtiyacım var. Yardımcı olurmusunz

 48. Sibel dedi ki:

  Merhabalar evde is almak istiyorum 26 yaşındayım andolu yakasında maltepe findiklida oturuyorum yardımcı olun lütfen

 49. Hilal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 2 3 kişilik ekibiz rahatlıkla yaparız

 50. Elif ÖKSÜZ dedi ki:

  Kartalda yaşıyorum dizim rahatsız olduğu için çalışamıyorum evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 51. gülten eyigün dedi ki:

  istanbul üsküdarda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak için işverenlere nasıl ulaşabiilirim

 52. Betül dedi ki:

  İstanbul ataşehir de oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum 32 yaşındayım paketleme işi yapabilirim

 53. yasemin daryol dedi ki:

  evde yapılacak iş istiyorum paketleme olabilir

 54. Ayse tan dedi ki:

  Ben pendik esen yalida oturuyom keşan flar isleme rize ipinden kendi makinemde dokuyom fakat evde ne olursa yapmak istiyom ögrenci okutuyom hihtiyacim oldiğunda sizlere basvurdum titizlike calaşısmak istiyom saygılarimla

 55. Betül dedi ki:

  Maddi sıkıntı içindeyim uzun zamandır evde paketleme yapıyorum deneyimliyim şu dönemde cok ihtiyacim var

 56. Elif dedi ki:

  Sultanbeyli de oturuyorum ewim giriş kat kolay iş verile bilir paketleme istiyorum 3 kişiyiz

  1. Dilek kaya dedi ki:

   Annemle ben daha once paketleme yaptık elimiz cok hızlıdır lütfen iş ıstıyoruz

 57. Elif dedi ki:

  Lütfen buna ihtiyacım var 🙏🏻

 58. Ferran dedi ki:

  Benim bu işe ihtiyacım var ev hanımıyım eşime destek olmak istiyorum

 59. Vildan dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum. Evde iş imkanı arıyorum.

 60. Kübra dedi ki:

  Pendik Velibaba da oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var.

 61. Neriman dedi ki:

  Umraniye dudulluda oturuyoruz evde is imkani ariyoruz tesekkurler

 62. Şule Meşe dedi ki:

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum evde paketleme ıslerı yaptım daha önce bu işe ihtiyacım var acıl geri dönüş yaparsanız sevinirim zor durumdayım 05370109892

 63. Özlem Aksoy dedi ki:

  Evde yapılacak işler istiyorum İstanbul Sultanbeyli

 64. Mehmet dedi ki:

  Acil İşe ihtiyacım var.

 65. neşe alkan dedi ki:

  istanbul maltepe fındıklı mahallesinde oturuyorum komşularımla iş yapmak istiyoruz

 66. Özge dedi ki:

  Ben istanbul üsküdar da oturuyorum çok ihtiyacım var eşim isten çıktı kiraciyim 3 çocuk annesiyim evde yapmak için iş istiyorum bilginize arz ederim

 67. Hatice dedi ki:

  Merhaba acil ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme vs işini yaparım daha öncede yaptım istanbul kadıköy acil cevap lütfen artık

 68. Selma gunduzalp dedi ki:

  Mersin akkdeniz bu işe ihtiyacım var bana bu imkanı saglarsaniz sayenizde benim bebeğimde süt içecek şimdiden tşk ederim

 69. Kübra dedi ki:

  Merhaba, Sultanbeyli’ deyim 15 kişilik bir grubum var elimiz hızlı ve pratik hertürlü işi yapabiliriz biraz acelemiz var dönüşünüzü bekliyorum…

 70. İlknur dedi ki:

  Sancaktepe de yaşıyorum 10 kişilik bir grubum var kasnakta boncuk işi yaptım boncuk dizme işi istiyoruz evde ek gelir olarak istiyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 71. Dilek dedi ki:

  Sakarya akyazı bölgesinde iş yok kendim ve çevremdeki kişiler dagıtıp yaptırabilirim dönüş yapardınız umarım

 72. İlkay dedi ki:

  Sultanbeyli de oturuyorum elim hızlıdır paketleme işini yapmak istiyorum

  1. Semra yilmaz dedi ki:

   İstanbul maltepede ikamet etmekteyim 27 yasindayim daha once yaptgim bir iş iki kisiyle yapabilcegimiz işe ihtiyacimiz vardir.iş temiz ve tiyizlikle yapilir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.