KızlarBiliyor

Evlere Maske İşi Veren Yerler

Evlere Maske İşi Veren Yerler

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere birbirinden farklı iş gönderen firmalar iş başvurusu almaya devam ediyor. El becerisi gerektiren işleri evlerinde yapan ev hanımları ciddi miktarda para kazanmaya devam ediyor. Sizde evde ek iş yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Bu kapsamda son günlerde en çok verilen ek işlerin başında Evde maske dikme işi gelmektedir. Maskelerin tamamını veya sadece lastiğini diken ev hanımları ayda 5 bin liraya kadar bir gelir elde etmektedir. Sizde Evlere Maske İşi Veren Yerler ile hemen iletişime geçebilir ve bu işi hemen alabilirsiniz.

Evde Maske Dikme İşi

Hayatımıza giren virüs salgınından korunmanın en önemli silahı ağız maskesi kullanmak olduğunu bilmeyen yoktur. Yapılan tüm açıklamalarda salgından korunmanın en önemli şartının toplu alanlarda maske kullanma zorunluluğudur. Bu neden ile tüm insanların ihtiyacı olan ağız maskelerinin tedarik edilmesi konusunda bir takım sıkıntılar meydana geldi. Bir günde milyonlarca maskenin kullanıldığı ülkemizde bu tedarikin karşılanması adına ev hanımlarından yardım alınmak zorunda kalındı. Geçtiğimiz aylarda yurt dışına satışı yasak olan maske satışı artık serbest bırakıldığından ihtiyaç katlanarak arttı. Ülkemizde 5 ile 10 firma tarafından yapılan maske imalatı son günlerde yüzlerce firma tarafından yapılmak ile birlikte ürün yetiştirme konusunda hala tam kapasiteye ulaşmış değildir.

Yukarıda belirttiğimiz nedenden dolayı ev hanımlarından yardım almak zorunda kalan maske üretimi yapan firmalardan ek iş almak oldukça kolaydır. Sizinde evinizde bir dikiş makinesi varsa bu işi yapmak adına gerekli araca sahipsiniz demektir. Dikiş dikme konusunda bilgi ve tecrübe sahibi tüm bayanlar bu ürün hazırlama konusunda yeterli kritere sahiptir. Evde dikiş dikerek para kazanmak isteyen ev hanımları hemen Evlere Maske İşi Veren Yerler ile iletişime geçebilir.

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanmak

İster ev tipi ister sanayi tipi bir dikiş makinesine sahip olan tüm ev hanımları evde dikiş dikerek para kazanmak adına yeterli donanıma sahiptir. Bilindiği üzere bir çok ürünün dikimi evlerde yapılmaktadır. Özellikle nevresim dikimi, yastık dikimi gibi ürünler ev hanımları tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Sizde daha önceden bu tür bir ek iş yaptıysanız evde ağız maskesi işini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Evlere dikiş işi veren firmalar ülke genelinde on binlerce bayanın geçimini sağlayacak miktarda para kazanmasına aracılık yapmaya devam ediyor. İsteyenler bu tür ürünleri isteyenlerde maske dikimi işini hemen talep ederek para kazanmaya başlayabilirler.

Günde 5 ile 7 saatini bu tür dikiş işlerine ayırabilen ev hanımları aylık 3 bin lira ile 5 bin lira arasında bir gelir elde edebilir. Ek iş yaparak kazanılacak olan bu miktarda gerçekten iyi denilecek bir miktardır. Belendiği üzere bir çok iş yeri 2.400 lira olan asgari ücret ile işçi çalıştırmaktadır. Evden ayrılmadan evin işlerini yaptıktan sonra kalan ve sizin belirleyeceğiniz saatlerde çalışarak bu miktarda para kazanmak oldukça güzel olacaktır.

Evde Maske Lastiği Dikme İşi

Dikiş konusunda çok tecrübesi olmayan veya evde dikiş dikerek para kazanmak adına yeni bir giriş yapmak isteyenlerin tercih edeceği lastik dikme işi de oldukça popülerdir. Firma tarafından üretimi ve diğer dikim işleri yapılan maskelerin kulaklara takılması adına ihtiyaç duyulan lastikler ev hanımları tarafından dikilmektedir. Diğer dikim işlerine göre bu iş çok daha kolaydır. Evinize kadar getirilen maskelere sadece lastik dikme işi ile ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz. Bilindiği üzere bu tarz işler parça başı ücretlendirme ile yaptırılmaktadır. Bu neden ile ne kadar çok iş yaparsanız kazancınızda bir o kadar artacaktır. Ülke genelinde ortalama 10 ile  15 kuruş aralığında bir ücret verildiği bilinmektedir. Bu rakam düşük gelse de Evlere Maske İşi Veren Yerler size bu iş için binlerce ürün bırakmaktadır. Gün içerisinde sizde ortalama bin ile 1.500 maskenin lastiğini dikerek kazancınızı artırabilirsiniz.

Eve Maske İşi Veren Yerler

Her ek iş yapmak isteyenlerde olduğu gibi Evde Maske İşi yapmak isteyenlerin de en büyük sorunu verilen bu işlere ulaşma konusudur. evlere iş veren firmaların iletişim bilgileri İnternet üzerinden aranan kelimelerin başında gelmektedir. Bu neden ile Evlere Maske İşi Veren Yerler ile iletişime geçmek isteyenler de bir takım zorluklarla karşılaşmaktadır. Eve ek iş almak veya ek iş başvurusu yapmak isteyenler nereye başvuru yapacağını sıklıkla sormaktadır. Bu konuda bilindiği üzere öncelikli olarak bölgesel davranılmalıdır. Bulunduğunuz bölgede bu tür ürün imalatı yapan yerler ile görüşmek çok daha kolaydır. Bunun ile birlikte bu işi yapan kişiler aracılığı ile de bu tür yerlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu tür bir girişimde bulunamayan veya evden çıkmadan ek iş bulmak isteyen de İnternet üzerinden Evlere Ek İş Veren Firmalar etiketi ile arama yaparak iletişim kurabilir ve ek iş talebinde bulunabilirler. Bu konuda www.kizlarbiliyor.com sitesi olarak sizlerin sesini duyurmak adına aracılık yapmaya devam ediyoruz. İsteyenler yazının alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak sesini iş veren firmalara duyurabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Neslihan dedi ki:

  Terziyim singer dikis makinem var maske nevresim yastik kilifi dikebilirim 2 kisiyiz paketleme isleride yapabiliriz ve benzeri dikis islerini yapabilirim yenisehir pendik istanbul ikamet ediyoruz geri donuslerinizi bekliyoruz

 2. zeynep dedi ki:

  evde maske paketleme işi yapmak ıstıyorum lutfen donus yapın

 3. selvi dedi ki:

  Yuregir adana da oturuyorum maske paketleme isi yapmak istiyorum cocuklarima bakacak kimse yok o yuzden disarda calisamiyorum cok ihtiyacim var bu ise lutfen donus yapabilirmisiniz

 4. Birgül mola dedi ki:

  Merhaba evde ek is yapmak istiyorum pandemi surecine kadar taki, boncuk isleme,bircok paketleme isi yaptim ekibimde var.

  1. Reyhan dedi ki:

   Mersin de oturuyorum bende evde paketleme işi istiyorum Bilgi lütfen

 5. Münevver Yerlitaşoğlu dedi ki:

  Merhaba sivasta yasiyorum evde maske dikerimde paketlerimde bana geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 6. İlhan seçer dedi ki:

  Evde maske paketleme işi yapmak istiyorum çayırovada oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Saadet dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Anonim dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Şeriban yosul dedi ki:

  Çorum merkez bahçelievler mah oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var dikiş makinası kullanabiliyorum

 10. Seyma dedi ki:

  Kocaeli gebzede oturuyorum dikis isi ariyorum.dikis isleri yapilir

 11. Emine Irmak dedi ki:

  Merhaba bu ise ihtiyacım var makinem var yardımcı olursanız sevinirim

 12. Dilek dedi ki:

  Makinacıyım terziyim bende evde maske dikmek istiyorum çiğlide oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 13. Nihal Erdemoğlu dedi ki:

  Bende evde maske dikek istiyorum çocuklarıma bakıcak kimse olmadığı için işe giremiyorum 20 senelik makinacıyım yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.