KızlarBiliyor

Evlere İş Veren Yerler Ve Telefon Numaraları

Evlere İş Veren Yerler Ve Telefon Numaraları

Evde çalışıp para kazanmak isteyen binlerce kişi bu tür firmalar ile nasıl iletişim kurulacağını merak etmekte. Bilindiği üzere evde çalışmak isteyen ev hanımları genellikle evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile ek iş almaktadır. Bu neden ile etrafında bu tarz iş yapanları gören bayanlar iş almak adına bu tür firmalara ulaşmak için telefon numarası aramaktadır. Evlere İş Veren Yerler Ve Telefon Numaraları hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Evlere İş Veren Yerler İletişim

Aldığı maaş ile ay sonunu getirmekte zorlananlar. Yeni bir ev almak için konut kredisi taksitini ödemekte zorlananlar, kredi veya kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlar. Çocuklarına daha iyi bir eğitim vermek için paraya ihtiyaç duyanlar. Geleceği için para biriktirmek isteyenler. Düğün yapmak için para biriktirmek isteyenler. Daha iyi ve daha rahat bir hayat için para kazanmak isteyenler. Kısacası nedeni bu belirttiklerimiz veya bunların dışında hangi neden ile olursa olsun isteyen herkes ek iş yaparak ek gelir elde edebilir. Bu noktada bayanların özellikle de ev hanımlarının en çok tercih ettiği para kazanma yöntemi Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak olarak dikkat çekmektedir. Bunun farklı nedenleri olsa da en çok rastlananı; çocukların bakımını üstlenecek kimsenin bulunmaması, ev hanımlarının kendilerine uygun bir iş bulamaması, bayanların vardiyalı olarak çalışmak istememesi ve aile yapısı olarak dikkat çekmektedir.

Sizinde bu veya buna benzer nedenleriniz varsa veya sadece para kazanmak istiyorsanız evde ek iş yapabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Yeri gelmişken belirtmek isterim ki bu tür işleri sadece ev hanımları yapmamaktadır. Erken yaşta emekli olanlar, hafta sonlarını değerlendirmek isteyenler, üniversite öğrencileri ve erkekler bu tarz ek işleri yapmaktadır. Bu konuda da en büyük iş imkanı tabi ki evlere ek iş veren firmalar vermektedir. Sizde ek gelir elde etmek adına bu tür firmalardan ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca İŞKUR tarafından ev hanımlarının ek iş yapmasına imkan veren destekler hakkında bilgi almak isteyenler İşkurun Evlere İş İmkanları başlıklı yazımızı okumalarını tavsiye ederiz.

Ek İş Veren Yerlerin Telefon Numaraları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ek gelir elde etmek isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında Evlere İş Veren Yerler Ve Telefon Numaraları gelmektedir. Bilindiği üzere ülke genelinde  on binlerce kişi evde ek iş yapmak adına iş talebinde bulunmaktadır. Bunların maalesef hepsine iş imkanı sunacak firma bulunmamaktadır. Bu tür firmalar elindeki işleri vermek için iyi bir araştırma ve referans sistemi ile çalışmaktadır. Firmalara yapılan bunca başvuruya cevap vermekte ayrı bir sorun olarak görünmektedir. Bu neden ile bu tür firmalar artık maalesef telefon numaralarını yayımlamamaktadır. İnternet üzerinde dolanan numaraların bir çoğu geçersiz veya alakasız numaralardan ibarettir. Bu neden ile bu tür iletişim bilgileri ile iletişim kurmak isteyenlerin dikkat etmesi gerekmektedir. Pekala bu tür firmalara nasıl ulaşacağız diye merak edenler ne yapmalı?

Eve Ek İş Veren Yerler İle İletişim

Evde ek iş yapmak isteyenlerin öncelikli olarak yapmak istedikleri işi kesin olarak belirlemesi gerekmektedir. Yani ne iş olursa bana gönderin ben yaparım mantığından uzaklaşmanız gerekmektedir. Bu firmalar açısından oldukça önemlidir. Çünkü bu tür firmalar her işi kendi bünyelerinde barındırmamaktadır. Bazı firmalar sadece paketleme işi vermek ile birlikte bazıları ise sadece el işi ürünlerin hazırlanması adına iş tedarik etmektedir. Bu neden ile yapılacak olan iş belirlenmeli ve iletişime geçilecek firmalar seçilmelidir. Özellikle bulunduğu bölgede bu tarz iş veren firmaların yerini bilenler buralara giderek yüz yüze görüşebilir ve iş talebinde bulunabilirler. Bu en mantıklı ve en başarılı bir ek iş görüşmesi olacaktır. Bunun ile birlikte bu tür firmaların internet siteleri üzerinden talep aldıkları bilinmektedir.

Yapmak istediğiniz işi belirleyerek İnternet üzerinden direkt olarak o işi aramanız sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. İnternet üzerinden erişim sağlanan firmalara ise siteler üzerinden iş talebinde bulunabilirsiniz. Bu tür yerlere başvuruda bulunurken adınız, bulunduğunuz bölge, yapmak istediğiniz iş, varsa tecrübeniz ile birlikte iletişim için mail adresinizi belirtmeniz gerekecektir. Evlere İş Veren Yerler Ve Telefon Numaraları aramalarında netice alamayanlar sitemizin alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirler.

Bayanlara Devlet Destekli Ek İş İmkanları

Ev hanımlarının para kazanmalarına imkan verecek yeni uygulama bu yıl sonunda hayata geçirilecek. 2019 yılından itibaren ek iş veren firmalar aracılığı ile iş bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar artık iş bulma konusunda büyük avantaj sahibi olacak. İşkur ev hanımlarının ek iş yapmalı adına aracılık yapacak. Herhangi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmayan ev hanımlarının İşkur tarafından gönderilecek paketleme işleri sayesinde para kazanması sağlanacak. Belirlenen paketleme işlerini evinde yapacak olan ev hanımlarına İşkur 800 Lira Maaş verecek. Yapılacak olan düzenleme ile bu yılın sonunda bu tür işlerin verilmesi planlanmakta olup konu ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler İşkur Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları başlıklı yazımızı okuyabilir ve konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirler.

Sizde iş arayan olarak İşkur kayıt sistemine kaydınızı yaptırmalısınız. Bu tür işleri almak isteyenlerin işsiz olması ve aynı zamanda İşkur üzerinden iş araması gerekmektedir. 2019 İşkur Ek İş Başvurusunda bulunmak isteyenlerin en az 18 yaşında olma zorunluluğu bulunmaktadır. Daha önceden evde paketleme işi yapanlar daha avantajlı olacaktır. Bu tür işlerin zorluğu ve günde kaç saat çalışılması gerektiği bu tür iş yapanlar tarafından bilindiği için Grup kurma fikri her zaman akıllarda olmalıdır. Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına evde ek iş yapmak istiyorsanız ister Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim bilgileri ile isterseniz İşkur Evde Paketleme işi başvuru ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. eda dedi ki:

  bende evde paket isi yapmak istiyorum 4 çocuğum var gaziosmanpaşa karayolarinda oturuyum

 2. Anonim dedi ki:

  bende evde paket isi yapmak istiyorum 4 çocuğum var

  1. Nesibe dedi ki:

   Bende istiyorum evde ek iş

  2. Nesibe dedi ki:

   İki küçük oğlum var evde balon yada herhangi bir iş yapmak istiyom

 3. Derya dedi ki:

  Merhaba 20 yaş altı sokağa çıkma yasağından dolayı iş verenler 20 yaş üstünü tercih ediyorlar. Uğraşmak istemiyorlar. Bende harçlığımı çıkarmak için evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 4. Hüseyin koc dedi ki:

  Evde maske paketlemek istiyorum numaram

 5. Murat emre yıldırım dedi ki:

  Pandemi sürecince evden çalışmak istiyorum geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

  1. Xeyal dedi ki:

   Gebzede oturiyom evde işe ihtiyacım var yardımcı olurmusumuz

 6. Ünzile dedi ki:

  Tokat erbaada ikamet ediyorum acil ise ihtiyacım var evde 2çocuğum var dışarda çalışamıyorum bu yüzden evden çalışmak istiyorum

 7. Gonca ersoy dedi ki:

  Kirsehir merkezde yaşıyorum elim hızlıdır ve ekibinden var lutfen dönüş yapın cok ihtiyacim var

  1. selvi dedi ki:

   zor durumdayım evde ek işe ihtiyacım var dört çocuğum var ne olursa yaparım lütfen

 8. Sonay dedi ki:

  Merhaba’ ANKARA mamak ta oturuyuyorum işe ihtiyacım var paketleme işlerinde çalıştım anlıyorum günde teslimat yaparım işe ihtiyacım var lütfen destek olun.

 9. Merve dedi ki:

  Bağcılarda oturuyorum eşime destek olmak istiyorum ihtiyacım var evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yağmur dedi ki:

   23 yasındayım üniversite mezunuyum . Biz 6 kişiyiz kocaeli de otryorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Madi sıkntlrmz var. Yardımcı olursanız sevinirim.

   1. Filiz dedi ki:

    Eşimi kaybettim oğlum ünv.okutuyorum evde iş arıyorum çok ihtiyacım var.

 10. Sevcan dedi ki:

  Hertürlü paketleme ve montaj işinide yapabilirim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim malzemelri temiz ve düzenli olarak teslim ederim lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var

 11. Hülya dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ailem geniş aileme destek olmak istiyorum

 12. Gülten Demir dedi ki:

  Elazığ karşıyakada oturuyorum dört çocuk annesiyim hepsi öğrenci eğitimleri için çalışmak zorundayım her türlü paketleme işi yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Arife dedi ki:

   Merhaba ben de paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler İzmir üçyol

   1. Elif dedi ki:

    Ankara mamakta oturuyorum evime katkıda bulunmak istiyorum hertürlü paketleme işi yada elbecerisi gerektiren işleri yapa bilirim umarım cevap gelir

 13. sercan bozkurt dedi ki:

  merhaba , sercan bozkurt, ögrenciyim ümraniye/istanbulda yaşıyorum. ailemden ayrı yaşıyorum evimin kirasını ödeme ve günlük masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

 14. Birsen dedi ki:

  Merhabalar 39 yaşındayım bu işe gerçekten çok ihtiyaçmış var evde sadece eşim çalışıyor ona destek olmam lazım 4 çocuğum var çocuklarımın hepsi okuyor iki tane küçük çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum. Daha öncesinde pet bardak çatal kaşık pipet paketlemiştim elim hızlıdır sorunsuz ve hızlı bi şekilde yaparım işimi inşallah geri dönersiniz . Gebze’de oturuyorum

 15. Simge İbak dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 16. Fatma dedi ki:

  Selamun aleykum ben fatma ayan bi kızım var eşim çalışmıo kızım kendi çabalarınla kızımı subyana gönderiyorum eve is alıyordum işlerim bu pandemi nedeniyle durdu kablo isi yapıyordum matkapla klemens isi yapıyordum benim kızım icin çalışmam lazım kizim besbucuk yasinda ve kurana geçti onu okutmam lazim lutfen eve iss istiyorumm ins dönüş yaparsiniz

 17. Pembe Bıyık dedi ki:

  Ben paketleme işi istiyorum cocuklarımın ihtiyacını karşılamak için 4 sene kutu katladım özenli yaparım zamanında teslim ederim

  1. Esra dedi ki:

   İyi günler pembe hanım.bende aynı şekil paketleme işi istoyorum .acaba size dönüş yapildimi

 18. Neslihan dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen çok ihtiyacım var erzurumda yaşıyorum temiz ve düzenli çalışırım zamanında yetiştiririm lütfen acil

  1. Senem Marsak dedi ki:

   Bursa yavuzselim de oturuyorum 5 cocugum var kiraciyim esimde is bulamadi evde ek is istiyorum ne olsa yapmak istiyorum zor durumdayiz

   1. Ece dedi ki:

    Merhaba iş arayorum öğrenciyim işe ihtiyacım var

 19. Ayşe dedi ki:

  Paketleme montaj gibi işler arıyorum 2 kişiyiz Konya merkezden düzenli şekilde yapılır zamanın da teslim ederiz

  1. Ayşe Erkara dedi ki:

   Merhabalar 23yaşındayım evliyim bir kızım var 3aydir eşim işsiz evimiz kira eşimle ikimiz yaparız elimiz pratiktir çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim her türlü paketleme yaparım antalya aksu ilçesinde yaşıyorum

 20. Kadriye Duman dedi ki:

  Merhaba elim bu işlere yatkın istediğiniz tarihte teslim ederiz Sinop Boyabat teşekkürler

 21. Nesibe dedi ki:

  Merhaba ismim Nesibe Antalyada yaşıyorum 18 yaşında ikiz oğlum var 9yıldır ücretli din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği yaptım bu yıl pandemiden dolayı görev alamadım birçok iş başvurusu yaptım ama hiç birinden olumlu yanıt gelmedi çok zor durumdayım elim hızlıdır ve titiz çalışırım herhangi bir paketleme işi olabilir iletişim numarası 0543532269 yardımcı olursanız çok sevinirim

 22. Zeynep dedi ki:

  Merhaba istanbul güzeltepede oturuyorum pandemıden dolayı iş bulamıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 23. İrem Şahin dedi ki:

  Merhaba,

  İstanbul-Bahçelievlerde oturuyorum. 18 yaşındayım,üniversite öğrencisiyim. Annemle beraber bu işi yapmak için bolca vaktimiz var.Aileme destek olmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. @iremsahin12@outlook.com

 24. Seda dedi ki:

  Evde 3 kadınız ev işi paketleme yapmak istiyoruz. Yardımcı olur musunuz?

  1. Tunay dedi ki:

   Tunay gebze ikamet etmekteyim elim pirati iş almak istiyorum

 25. Yasemin uzunalioğlu dedi ki:

  Yasemin. İki çocuk annesiyim.dışarıda çalışamıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 26. yasemin dedi ki:

  kocaeli gebzede oturuyorum evde paketleme isine ihtiyacim var lutfen donus yapin

 27. Gülderen ozgenc dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz tecrübemiz var grup olarak yapmak istiyoruz İstanbul Kağıthane de ikamet ediyoruz

  1. Melek dedi ki:

   İyi günler Konya’dan yazıyorum üç kişilik ekibiz ve kiradayim küçük bir bebeğim var çok ihtiyacım var esime destek olmak istiyorum bebeğimden dolayı başka işte çalışamıyorum elim hizlidir paketleme işini yapabilirim daha önce de yapmıştım

   1. Zeynep dedi ki:

    Istanbul.beykozdan ever is ariyorum cevrem geniş elim yatkindir

 28. Yeter ışık dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum özenli çalışırım 4 kişilik ekibim var dönüş yaparsanız sevinirim.

 29. Şadiye dedi ki:

  Bende paketleme istiyorum karı iyi olan

  1. ŞÜKRAN dedi ki:

   Eşime yardımcı olmak istiyorum 3 çoçugum var elim hızlıdır ihtiyaçımız var bu işe haberinizi bekliyorum kayseri Melikgazi Turan kirada oturuyorum

 30. muzo kiliç dedi ki:

  ankara keçiörende iş yapacak onlara kişiye aynı anda evde paketleme işi verebilirseniz çok mükemmel olacak hepsinin adına ben yazıyorum. benimle iletişe geçerseniz gerekli konuda bilgilendiririm sizi..

  1. Şükran dedi ki:

   İyi günler 21 yaşındayım öğrenciyim eğitim maraflarım için ek iş arıyorum elim hızlıdır lütfen yardımcı olur musunuz

 31. seda aral dedi ki:

  ihtiyacim var.2cocgum var.oyuzden evden calisip esime destek olmak istiyorum.lutfen yardimci olun.

 32. ŞÜKRAN dedi ki:

  Eşime yardımcı olmak istiyorum 3 çoçugum var elim hızlıdır ihtiyaçımız var bu işe ihtiyacım var lütfen kabul edin

  1. Elif dedi ki:

   Evde ek iş istiyorum evde 6 kişiyiz kolaylıkla yapabiliriz karabukte oturuyorum

  2. Elif dedi ki:

   Evde ek iş istiyorum elimden herşey gelir evde 7 kişiyiz kolaylıkla yapabiliriz karabukte oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 33. ŞÜKRAN dedi ki:

  Eşime yardımcı olmak istiyorum 3 çoçugum var elim hızlıdır ihtiyaçımız var bu işe haberinizi bekliyorum kayseri Melikgazi Turan kirada oturuyorum

  1. ŞÜKRAN dedi ki:

   Eşime yardımcı olmak istiyorum 3 çoçugum var elim hızlıdır ihtiyaçımız var bu işe haberinizi bekliyorum kayseri Melikgazi Turan kirada oturuyorum

  2. Arife dedi ki:

   Merhaba ben Arife benim de paketleme işine ihtiyacım var çünkü lise son sınıf öğrencisi oğlum var onun için enkazından masrafları için
   İstiyorum lütfen yardımcı olursanız
   Sevinirim🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 34. Tuğba hançar dedi ki:

  Merabalar İstanbul çekmeköy de oturuyorum ev hanımıyım. Dügme paketleme işi yapmak istiyorum. Hem eşime destek hemde çocuguma iyi Bi gelecek için azda olsa katkıda bulunmak istiyorum

  1. ŞÜKRAN dedi ki:

   Eşime yardımcı olmak istiyorum 3 çoçugum var elim hızlıdır ihtiyaçımız var bu işe haberinizi bekliyorum kayseri Melikgazi Turan kirada oturuyorum

 35. Gonca ersoy dedi ki:

  Bir çocuğuma bakıyorum covidden dolayi zor durumdayım sürekli yapabileceğim evde paketleme isi yapmak istiyorum gonca ersoy kirsehirde yasiyorum

 36. Bahar dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum iki tane küçük cocugum var

 37. Sıla dedi ki:

  Merhabalar istanbul bahcelievlerdeyim 1 kızım var 3 yaşında ve evde paketleme,iş arıyorum .. daha önce ‘taki vs yapmıştım.. Çok fazla bir vaktim var ve çocuğa bakacak kimsem olmadığı için aktif çalışamıyorum bir işyerinde .. O yüzden evde yapabileceğim işler ariorum.. seri ve hızliyim

  1. Seda dedi ki:

   Evde paket işi istiyorum lütfen ilgilenirseniz sevinirim tesekkur edrim

 38. fadime dedi ki:

  istanbul kagithane 4 cocugun var elim cok tezdir zamanindan once teslim ederim ne olur donus yapin

 39. Derya dedi ki:

  İzmir / karabağlar dönmenizi bekliyorum 🙏🙏

 40. Necla dedi ki:

  Selamın aleyküm benim kızım şekerhastası olduğu için onu hiç kimseye emanet edemiyorum ama evde çalışa bilirim Kırklareli nde yaşıyoruz keňdi geçimimikendim sağlıyorum şükür telefon0545410869. Bu telden bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle allahaemanet olunuz.

 41. Venera dedi ki:

  Merhabalar benimde evde yapmak istediğim bir is arıyorum 1 çocuğum var zamanım evde boş geçiyor Izmır Torbalida oturuyorum…

 42. ŞEBNEM dedi ki:

  tekirdağ şarköyde oturuyorum paketleme işi arıyorum elişm yatkındır hemen dönüş yaparsanız sevinirim

 43. Döndü guner dedi ki:

  Ankara Mamak ta oturuyorum önceden sigara paketleme işi yapıyordum şimdi orası kapandı bende yapamıyorum elim yatkındır her türlü paketleme yaparım eşim calismiyo bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Anonim dedi ki:

   Eşime yardımcı olmak istiyorum 3 çoçugum var elim hızlıdır ihtiyaçımız var bu işe haberinizi bekliyorum kayseri Melikgazi Turan kirada oturuyorum

 44. Ayşe Tez dedi ki:

  Benim 4 kişilik ekibim var ve paraya ihtiyacım var ayrıca bu konularda tecrübeliyim okuttuğum,3 çocuğum var ve maddi gelirim yetersiz hızlı bir şekilde dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Ayşe Tez dedi ki:

   Ve Aydın/didimde yaşıyorum

 45. Nur dedi ki:

  Merhaba ben yalova/çınarcık ewde paketleme işi için yazıyorum dönüş yaparsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

 46. Gülcan dedi ki:

  Merhaba dört kişilik ekibim var bu işe ihtiyacım var
  Dönüş yaparsanız sevinirim
  Sabun paketleme
  ÇORUM

 47. Sümeyra dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Kütahya Simavda ikamet ediyorum el sanatları mezunuyum bu işe çok ihtiyacım var 3 kişilik ekibim var yardımcı olursanız çok sevinirim.

 48. Şevval dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var yardım eder misiniz

 49. Aysegül Gürsoy dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var yardımı olursanız sevinirim Eskişehirde oturuyorum evde paketleme işi yapablirim Balon ,Sabun ,kalem ne gönderirseniz

 50. PINAR dedi ki:

  Mrb Mardinde oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var fakat kimlerle irtibat kurabileceğini bilemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Semra dedi ki:

   Merhaba 3 kişiyiz işe ihtiyacımız var elimiz yatkın hızlıdır daha önce evde iş yaptık geri dönüş yaparsanız sevinirim

 51. Buse özlem dedi ki:

  Merhaba üniversitesi son sınıf öğrencisiyim anestezi teknisyeniyim onlie devam ediyorum derslerime ek iş arıyorum sağlıklı bir biçimde paketleme yapabilirim annem, teyzem, annemin arkadaşı paketleme işini yapmak istiyoruz. değerlendirirseniz sevinirim

 52. Fidannazlıer dedi ki:

  Fidan nazlıer Manisa sahlıhli de yaşıyorum 2 cocum var 3 yaşında diyeri 1 yanında küçük oldukları için dişarda calışamıyorum bu işe cok ihtiyacım var benim samiyetime inanın eşim calışmıyor ordan burdan borç yapıyor kıradayım eliktiğim suyum var ama eşim calışmıyor bende iki cocuğüm için istiyorum bu işi onların ihtiyaçları için evin masrafraların lütfen inanın bana cok kötü bir durumdayım eşin ne calışmıyor nede cocuklarıma bakıyor eyer baksaydın dışarıda calışır sizide rahasız etmezdim ilginizi cekerim efendim bana ayakta durabileceğim bu işi bana verin lütfe işte butün hayatımı anlatim bana bi şans verin ömür boyu duacınız olurum efendim lütfen 🙏🙏😔😔beni elim boş cevirmeyin cocuklarım için bana geri dünüş yapın 👩‍👦‍👦💖

 53. Kader dedi ki:

  Evde ek iş yaparak eşime evime destek olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim elim hızlıdır

  1. Anonim dedi ki:

   Ben de evde iş yapmak istiyorum

  2. Zeynep dedi ki:

   Bende iş istiyorum ev

  3. Sibel ortakcı dedi ki:

   Bende evde is yapmak istyorum ihtiyacim var

 54. Sibel dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ev hanımıyım zamanında teslim ederim istanbulda avrupa yakasında oturuyorum

 55. Çigdem dedi ki:

  Cok duzenli paketleme her tur yapabilirim 3 kisilik icin vermenizi bekliyoruz Aciiiiil

 56. Rukiye Erkıral dedi ki:

  Merhabalar evde dikiş işi arıyorum.Bir adet makinem var veya paketleme işi yapabilirim. Beylikdüzü’nde oturuyorum. Cep no : 0535 301 43 47 geri dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

 57. HATİCE AKMAN dedi ki:

  kocaeli körfezde oturuyorum evde örgü yapmak istiyorum

  1. Kevser Kanar dedi ki:

   Merhaba Kevser ben. 27 yaşındayım ve Giresun merkez’de yaşıyorum. Evde zamanımın çoğunu boş geçiriyorum. Kirada oturuyorum. Eşimin aldığıyla Y sonunu Zor getiriyoruz.

  2. Kevser Kanar dedi ki:

   Merhaba Kevser ben. 27 yaşındayım ve Giresun merkez’de yaşıyorum. Evde zamanımın çoğunu boş geçiriyorum. Kirada oturuyorum. Eşimin aldığıyla Y sonunu Zor getiriyoruz. Teşekkürler şimdiden

 58. selvi kiraz dedi ki:

  istanbulda yasıyrm evde paketleme ısı ıstyrm donus yapılırsa seviırım

 59. emine dalkıran dedi ki:

  her türlü paketleme işine talibiz.evde 4 kişiyiz umarım dönüş sağlanır.

 60. NURCAN dedi ki:

  NURCAN sakar k maraş türkoğlu evliyim ve üç çoçuk annesiyim bende bu işi yapmak istiyorum

  1. Sevilay dedi ki:

   Lütfen bende işyapmak istiykrum

   1. Tekgül dedi ki:

    Merhaba ben sizden evde iş istiyorum benim 3 tane yavrum var oglum 24 yaşında askere gidiyor kızım 20 yaşında 2 kişide nışanlılı birde küçük kızım var oda 1 nici sınıfa gidiyor işe çok ihtiyacım var öğünün eşyaları altınları alınacak kızımın çeyizi alınacak alamıyorum bana iş verirmisiniz çok ihtiyacımız var size bıraktım türümüm böyle allaha emanet olun

 61. Nurcan dedi ki:

  Merhaba evde ek is yapmak istiyorum iki kizim var ihtiyaçlarını istediğim gibi alamıyorum paketleme isi istiyorum lütfen bu mesajıma cevap verin çok ihtiyacım var gerçekten elime hic para geçmiyor

 62. Sinem dedi ki:

  Evde küçük bir bebeeyimiz war ve eşime yardımcı olmak istiyorum

 63. Hılal dedi ki:

  Merhaba bende antalyada oturuyorum ewde paketleme ısı yapmak istiyorum lutfen yardımcı olun ıkı cocuk annesiyim durumumuz yok lutfen

  1. Sümeyye Tekeş dedi ki:

   Merhaba Kocaeli Gölcük’te oturuyorum evde paketleme işini yapmak istiyorum cok ihtiyacım var

   1. Ozlem dedi ki:

    Merhabalar mugal milas da oturuyorum evde paketleme işini yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 64. Esra dedi ki:

  Balıkesir Gönen oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 65. Emine dedi ki:

  Evde paketleme işine çok ihtiyacımız var lütfen dönüş yapın

  1. Beyhan dedi ki:

   Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum elim çok pratik. Evde 2 genç kızım ile el birliğiyle yapıcaz.

 66. Secvan dedi ki:

  Ankara/Gölbaşı
  Hertürlü paketleme işini yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üç kişiyiz günlük daha fazla yapabilirim lütfen dönüş yapın

  1. Ceylan dedi ki:

   Bende paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacı m var

   1. Merve esen dedi ki:

    Merhaba izmir bornovada oturuyorum paketleme işi istiyorum

  2. Ayşe sarusta dedi ki:

   MERHABA istanbul aşağı duduluda ayşe.ben BENDE iş istiyorum arkadaşlar PAKETLEME IŞI olursa sevinirim KÜÇÜK çocuğum yok istenilen kadar yapabilirim cevap lutfen

 67. Nermin dedi ki:

  Merhaba Ankara da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Rukiye dedi ki:

   Lütfe şanlıurfada eve iş almak istiyorum lütfen çok ihtiyacim varlütfen kabul edin

 68. Ayşe deniz dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var lütfen yardım edermisiniz çocuğum var rahatsız ilaç falan masrafı var Lutfen yardımcı olurmusunuz

 69. Hilal URCAN BAKIR dedi ki:

  Canakkale de ikamet ediyorum. Herkes gibi benimde ihtiyacım var ve her türlü paketleme işi yapabilirim.
  Teşekkür ederim.

 70. ebru dedi ki:

  bende istiyorum evde paketleme işi istiyorum

 71. ebru dedi ki:

  benimde çok ihtiyacım var evde paketleme işine eşim iş kazası geçirdi mağduruz

 72. Zeliha güneş dedi ki:

  Merhaba ben Ankara dan evli ev hanımı yım çocuklarım için bu işe ihtiyacım var gün boyu evdeyim pandemi nedeni ile iş bulamıyorum bende bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 73. Ebru dedi ki:

  Malatyaliyim malatyada yasiyorum herturlu paketleme isini itina ile yapiyorum

 74. idil bayar dedi ki:

  bursa- osmangazi daha önce paketleme işi yapmıştım. hızlıyımdır, titiz çalışırım, kendi işim gibi çalışırım. lütfen bilgi verir misiniz

  1. Yasemin dedi ki:

   Merhaba adım Yasemin lise mezunuyum aile baskısı yüzünden çalışamıyorum acil ise ihtiyacım var. Evde iş arıyorum

 75. Ayşe dedi ki:

  Mrb 4 cocuk annesiyim yaşım 27 her türlü iş yaparım kocamın aldığı para sadece elektrik su kira gecimi yapıyor ben de cocularımın okul haclığı İcin calışmak istiyorum ban geri dünüş yaparsanız minetkar olurum saygılarımla

 76. Saliha bulut dedi ki:

  Gebzede yaşıyorum evde daha önce çok iş yaptım ve sizdende yardım bekliyorum

 77. senem dedi ki:

  merhaba ben senem Istanbul esenyurtta oturuyorum eve is istiyorum cunku cok ihtiyacim var biz 7 kisilik bir ekibiz bizde yardimci olursaniz cok sevinirim

 78. Rabia dedi ki:

  Merhaba bizimde maddi sıkıntılarımız var evde ek iş arıyorum her işi yaparım .yardımcı olursanız sevinirim.

 79. Rahime Kösen dedi ki:

  Merhabalar Tekirdağ Kapaklı’da oturuyorum. çocuğum böbrek tedavisi görüyor ve yarın da 1.sınıfa başlicak doktoru onun servise vermemizi istiyor ama maddi durumumuz çok fazlasıyla kötü hem çocuğum için hemde onun okul ve hastane masraflarını karşılamak için bu evde paketleme işine çok ihtiyacım var. cevap verirseniz, iş verirseniz çok fazlasıyla sevinirim.

 80. Erengül dedi ki:

  İki çocuğum var eşim 4aydır maaş almıyor çocuklarımın eksiğini alamıyorum kızımın bezini ve mamasını alamıyorum işe ihtiyacım var gerçekten Allah rızası için bana yardımcı olun cvp bekliyorum lütfen çocuklarım için

  1. Helin dedi ki:

   Mersinde yaşıyorum 20 yasindayim. Çocuk gelisimi mezunu oldugum icin elim o islere yatkin evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz🙏

   1. Ece dedi ki:

    Sakarya Adapazarı’nda ikamet ediyorum öğrenciyim fazlasıyla boş vaktim var el becerilerim de çok iyidir

 81. Rabia dedi ki:

  Merhaba ben 22 yaşındayım bu işe çok ihtiyacm var elim paketleme işine çok yatkındır titizlikle yaparım bana yardımcı olun dönüş yapın lütfen

  1. Sema dedi ki:

   Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum..

 82. Sena dedi ki:

  Kocaeli gebzede yaşıyorum evdr paketlemr işi yapmak istiyorum. Evde destk olacaklrda var. Fazlaca ürün çıkarabiliriz. Çok acil ihtiyacım var

 83. Erva dedi ki:

  Merhaba üniversiteden yeni mezun oldum. 22 yaşındayım ve pandemi sürecinden dolayı temiz ve iç rahatlığıyla iş bulamıyorum. Evdeyim ve boş durmayı sevmiyorum. Elim yatkın annemle birlikte çok severek yapacağımız bir iş. Paraya ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevirim…

 84. Erva dedi ki:

  Merhaba üniversiteden yeni mezun oldum. 22 yaşındayım ve pandemi sürecinden dolayı temiz ve iç rahatlığıyla iş bulamıyorum. Evdeyim ve boş durmayı sevmiyorum. Elim yatkın annemle birlikte çok severek yapacağımız bir iş. Paraya ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevirim.

 85. Aygul dedi ki:

  merhaba paketleme isi yapmak istiyorum adana

  1. Zeynep tekin dedi ki:

   Merhaba ben maddi durumlardan dolayı paketleme olur pipet işi olur yaparım yeterki siz bana iş verirseniz çok iyi olur hiç yoktan ihtiyaçlarımızı karşılarız

 86. AYGUL dedi ki:

  merhaba adanada oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 87. Sevgül aksoy dedi ki:

  Merhabalar mersinde yaşıyorum evde paketleme işi yaparak gelir saglamak istiyorum

 88. teslime dedi ki:

  izmir/bayraklıda oturuyorum kızlarımla birlikte evde paketleme işi yapabiliriz.

 89. zeki dedi ki:

  paketleme işleri veya herhangi bir montaj işleri evde yapabilirim evede yapmaya bir iş arıyorum acil iş istiyorum gazianteplütfen dönüş yapmanızı sizlerden acilen rica ediyorum

 90. Mihriban dedi ki:

  Merhaba şuan çok acil işe ihtiyacım var çorumda yaşıyorum daha önceden yaptım fazlasıyla deneyimim var 44 yaşındayım lütfen yardımcı olabilirmisiniz

  1. Aslı dedi ki:

   Merhaba orduda yasiyorum her turlu paketleme isi yaparim

 91. Neslihan dedi ki:

  Merhaba,Edirne dr yasiyorum. evde paketleme isi yaomak istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim. Tesekkurler.

 92. Hilâl öztürk dedi ki:

  Merhaba erzurum da yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var her türlü iş gelir elimde lütfen dönüş yapar mısınız.

 93. su dedi ki:

  merhabalar evde iş ımkanlarınızdan yararlanmak ıstıyorum dönuş yaparsanız sevınırım.

 94. Zuhriye dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum Sancaktepe

 95. Esra dedi ki:

  Merhaba ben Esra Erzurum’da yaşıyorum üniversite mezunuyum iş bulamıyorum bu işlere çok ihtiyacım var dönüşünüzu bekliyorum .

 96. Leyla temiz dedi ki:

  Isitme engelliyim evliyiz 1 tane kızım var ev hanımı olduğumu çalışmak istiyorum evde paketleme için ihtiyacım var rica ediyorum

 97. Anonim dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum 4 kişiyiz Şanlıurfa da oturuyorum acil ihtiyacım var 05417366755

  1. Enes dedi ki:

   Urfada yaşiyorum hızli calisırim evde ek is istiyorum

 98. Emine dedi ki:

  Aydında oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum bütün işlere el becerim vardır dönüş yaparsanız sevinirim

 99. Nurgül dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kartal da oturuyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 100. Hude Aktürk dedi ki:

  Pamdemiden dolayı çok zarara girdik iş fazla yürümüyor 6 kardeşiz bu işe çok ihtiyacım var batmanda yaşıom yardımcı olurmusunuz

  1. Seda dedi ki:

   Adım seda adana çukurovada yaşıyorum yüzüncü yıl mahallesinde oturuyorum şuan geçim sıkıntisı yaşıyoruz pandemiden dolayı biyere gidemiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 101. Esra dedi ki:

  Ben sabun yada plastik bardak paketlemek istiyorum yardimci olur musunuz

 102. Büşra dedi ki:

  Merabalar ek iş yapmak istiyorum arnavutköy istanbulda yerimiz ıhtıyacımız var dönüş yaparsanız sevinirim

 103. Rümeysa dedi ki:

  merhaba ben rümeysa. 2019 mayis ayinda okulöncesi ogretmenliginden mezun oldum bir yil ucretli öğretmenlik yaptim. suan bir isim yok . kirami odemek ve gecimimi saglayabilmem icin bu işe ihtiyacım var. her türlü paketleme işini yapabilirim. lütfen dönüş yapın.

  1. Nigar dedi ki:

   Merhaba bende paketleme iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın çok ihtiyacım var ankara yenimahallede oturuyom

   1. Ceylan beki dedi ki:

    Bu işe çok ihtiyacım vaar

 104. Fatmanur dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 105. Fatma dedi ki:

  Eskişehir de yaşıyorum çok ihtiyacımiz var çocuklarımla birlikte yaparım çocuklarım öğrenci ve kitap lazım çok ihtiyacım var

  1. Anonim dedi ki:

   Merhaba ben Şanlıurfa dan ev hanımının 6 çocuk annesiyim elimden her iş gelir çocuklarımın ihtiyaçları için bu tür işlere ihtiyacım var ;05417366755

 106. Serkan dedi ki:

  14sene ceza yatıp çıktım ve hayatımı yeniden kurmak için çok çabalamam gerektiğinin farkındayım.Mevcut bir işim var ve bunu ek iş olarak istiyorum,bana güven konusunda probleminiz olmasın.0538,292,29,30

 107. ÇİĞDEM DURAK dedi ki:

  İZMİR GAZİEMİRDE YAŞIYORUM ANNEMLE EVDE HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİZ. NUMARAM 05442613986

 108. Melisa dedi ki:

  adım Melisa İse hitiyacim var Çanakkale gelibolda oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 109. Derya dedi ki:

  Evde paketleme işi almak istiyorum. 5 kişilik bir ekibiz. Çok ihtiyacımız var.

  1. Hatice dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

   1. Anonim dedi ki:

    Benimde cok ıhtıyacım var bende talibim paketleme isine izmir bergamada otoruyorm

 110. Yeşim dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum yapabilirim 2 kisi yapacagiz istanbul küçükçekmece lutfen cok ihtiyacim var

 111. Yeşim dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum yapabilirim lütfen bana geri dönüş yapar mısınız

 112. Müzeyyen dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi icin iletişime geçerseniz çok sevinirim İstanbul Çekmeköyde oturuyorum

 113. Elif, Ebrar dedi ki:

  Evde paketleme işi alabilirim, iki kişi çalışacağız 😀

  1. Anonim dedi ki:

   Evde iş almak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 114. Elif dedi ki:

  Evde paketleme işi alabilirim, iki kişi çalışacağız

 115. Hakan dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi verirmisiniz

  1. Anonim dedi ki:

   Selamunaleykum kardeşim bende bu işi yapmak istiyorum ama bi türlü itibat kuramıyorum siz kura bildinizmi acaba

 116. Aýse dedi ki:

  Evde pakêtleme isi yapmak istiyorum universte sinavina hâzirlanân kizim var

 117. Fatma dedi ki:

  Mrb elim çok hızlıdır kısa sürede çok iş yaparım iş istiyorum lütfen iletişime geçin adanadayım

 118. Emine kahveci dedi ki:

  Bursa inegilde yasiyorum evde ek ise ihtiyacim var lutfen yardimci olun lutfen

 119. Nermin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen cevap bekliyorum.

 120. Gizem AYDOGDU dedi ki:

  Cogu vaktimde evdeyim ve rahatlikla yapabilcegimi dusunuyorum,pratik ve hizliyimdir. Univesrite icin para biriktiyorum. Yardimci olup gonderirseniz cok sevinirim, cok ihtiyacim var.

  1. gizem isik dedi ki:

   eve is istiyorum cok ihtiyacim var lutfeb donus yapin

   1. Hatice gires dedi ki:

    Paket leme işi yapmak istiyorum

  2. Nebahat aslan dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız cok sevinirim. 🤳🤲🙏

 121. Özden kahraman dedi ki:

  Merhabalar. 42 yaşında 2 çocuk annesiyim. Eşimden yeni boşandım. Eski bankacıyım. Şu an bir çıcupum kğçük olduğu için çalışamıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Balon paketleme, çorap paketleme, mum paketleme işi olabilir. Düzenli ve titizim. Teslimat süresini garanti edebilirim. Şimdiden teşekkürler. Bu arada istanbul içerenköyde oturuyorum.

  1. Hatice dedi ki:

   Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum küçük erkek bebeğim 1de 6 yaşında kızım var kimseye bırakıp dışarıda çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

   1. Kezban dedi ki:

    Paketleme işi Yapmak İstiyorum

 122. Betül dedi ki:

  Merhaba eşim cezaevinde küçük çocuklarım olduğu için çalışamıyorum. Daha önce paketleme işi yaptım. Lütfen yardımcı olur musunuz

 123. seda dedi ki:

  Merhaba İstanbul Avrupa yakasında yasıyorum. evde paketleme işi arıyorum. elim yatkındır. süresınde gönderıcegımden emın olabılırsınız. sıkıstıgımda yardıma yetıscek arkadaslarım var.

 124. Nermin dedi ki:

  Adana yüreğir pamuk. Toka. Çorap paketleme işi istiyorum zamanında teslimat

 125. Gökser dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir Bornova

  1. Selma eker dedi ki:

   Benimde dört çocuğum var çalışamıyorum evde iş yapmak istiyorum elim hizlidir dönüş yaparsanız çök sevinirim

 126. Zeynep dedi ki:

  Yapabilecegim is ariyom

 127. Beyza dedi ki:

  Antalya muratpasada oturuyorum ve ek iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 128. Beyza dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  1. Medine dedi ki:

   Üniversite ögrencisiyim ek ise ihtiyacim var Van’da yasiyorum

 129. Fikriye kaya dedi ki:

  Antalya’nın Manavgat ilçesinde oturuyorum evde iş imkanından yaralanmak istiyorum.Titiz çalışma ve zamanında teslim garantisi…

 130. Selin Karaca dedi ki:

  Samsundayim.Ek iş istiyorum

 131. ismail dedi ki:

  Merhaba ben afyon dan ismail paketleme isine talibim umarim donersiniz 5301136747

  1. Hatice gires dedi ki:

   Paket leme işi yapmak istiyorum

   1. Anonim dedi ki:

    istiyorum bu isi

 132. Sevilay kaygısuz dedi ki:

  Ben sevilay çanakkale merkez de oturuyorum durumumuz iyi değil eşime destek olmak istiyorum çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 133. Döne dedi ki:

  Gaziantepde oturuyorum evimiz kira esime yardimci olmak istiyorum elim cok yatkindir

 134. isimsiz dedi ki:

  istanbuldayım evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 135. isimsiz dedi ki:

  nikah şekeri paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Buket dedi ki:

   Buket balkaya izmirde yaşıyorum evimiz kira elim yatkındır bu işlere çok ihtiyacım var

 136. Esma Çetin dedi ki:

  Merhabalar, 18 yaşındayım evde tek çalışan babam ve onun maaşı yetmiyor küçük kardeşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz evimizin eksikliklerini gidermek için yardımcı olursanız çok seviniriz. Teşekkürler

 137. Yasemin dedi ki:

  Evim kira 3 aylık kira borcum var 13 aylık oğlum var lütfen paketleme işi yapmak istiyorum az çok ne verirseniz razıyım telefonumu sattım faturalarımı ödemek için şuan komsumdan yazıyorum ne olursunuz bana dönüş yapın çok zor durumdayım az çok demem ne fiyat bicerseniz kabulum

 138. Şevval Sude Kalali dedi ki:

  Merhaba Kocaeli’de yaşıyorum 19 yaşındayım lise mezunuyum bu yıl üniversiteye başlıycam ihtiyaçlarımı karşılamak ve harçlığımı çıkarmak için evde paketleme işi istiyorum. Düzenli bir şekilde devam ederim ve elim hızlıdır

 139. halise dedi ki:

  ankara gölbaşında ikamet ediyorum verilecek işleri zamanında teslim ederim zamanım çok ihtyicaım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 140. Elmas İnce dedi ki:

  Merhabalar ben Elmas İnce Bursa Osmangazi Hürriyet de ikametgah ediyorum 2 çocuk annesiyim eşimin aldığı maaş bize yeterli gelmiyor şuanda işsizim çocuklarımdan bir tanesi üniversitesi diğeri ortaokul öğrencisi eve katkıda bulunmak istiyorum bu konu geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum paketleme işi istiyorum acil işe ihtiyacım var teşekkür ederim

  1. Sultan Demir dedi ki:

   Merhabalar ev hanımıyım ev de paketleme işi için başvurmak istedim çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 141. Anonim dedi ki:

  Neslihan ülkü karakoç paketleme işi yapabilirim 05442870641 çok ihtiyacım var dönüş olursa sevinirim

  1. Hatice gires dedi ki:

   Nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum

 142. Hulya dedi ki:

  Istanbul Anadolu yakasi kartal da oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim işsizim çünkü Tesekkur ederim

 143. Ceylan dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var istanbulda avrupa yakasında oturuyorum ceylan yeşil

 144. orçun özyalçın dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır evde iki kişiyiz düzgün ve hızlı bir şekilde yapıp teslim ederim geri dönüş yaparsanız memnun olurum

  1. Eyüp dedi ki:

   İyi günler ben İstanbul dan Eyüp pandemi nedeniyle aileden 3 kisi bostayiz ise ihtiyacimjz var acil nasıl yardımcı olursunuz

   1. Havva dedi ki:

    Merhabalar batmanda ek iş arıyorum. elim çok hızlıdır ürünleri zamanında teslim ederim çok ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız. sevinirim

 145. Nevim rüzgar dedi ki:

  Bende Kayseri’de yaşıyorum 3 çocuğum var onlar için işe ihtiyacım var ve paketleme işi istiyorum

 146. Hatice ulaş dedi ki:

  Merhaba evde iş arıyorum 4 çocuğum var hepsi okuyor eşim işsiz işe ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız sevinirim hatay antakya dan yazıyorum

 147. Ayten dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyirum yardımcı olabilirmisiniz

 148. Esen Karakurt dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum

 149. behtiye yılmaz dedi ki:

  Merhabalar dükkanı kapatıp evde homofis olarak 3.makinemle model çalışması koleksiyon. ve ufak seriler butiklere özel çalışmalar yapıyorum. bayan üzerine her tür kıyafet dikim yapılır tecrübem yüksektir elde kalıpta çıkarılır. eşimde model makineci.

 150. Ceylan dedi ki:

  24 yaşındayım evliyim sivasta yaşıyorum eşim virüsten dolayı işsiz işe ihtiyacim var yardımcı olursanız cok memnun olurum

  1. Seher güven dedi ki:

   Merhaba izmir karabaglarda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacimiz var evde 4 kisi yapica dikkatli ve titiz ozenli olarak calisacagimizdan emin olabilirsiniz lütfen geri donus yaparsaniz sevinirim

 151. Emine dedi ki:

  Merhaba kayseri de oturuyorum evim kira 3 çocuğum var eşime destek için evde çalışabileceğim bir iş arıyorum esim.haftada iki gün ise gidiyo diğer günler evde beraber yapabileceğimiz iş olursa sevinirim

  1. Nurgül dedi ki:

   Merhaba ben nurgül bursada oturuyorum 1cocuk annesiyim bebeğımın hastalığı oldu için eşimin maaşi yetmiyor bana yardımcı olurmusunuz

 152. Gülnur dedi ki:

  Merhabalar benim adım Gülnur Bursa Yenişehir de Kirada oturuyorum 6 aylık hamileyim durumum yok kira zor ödüyorum paraya ihtiyacım var çalışıp Çocuğuma bir şeyler almak istiyorum paketleme işi Eğer iş yapabilirim Çok titiz çalışırım devamlı çalışmak istiyorum işe gerçekten çok ihtiyacım var Bana paketleme işi verirseniz çok mutlu çok memnun olurum Lütfen yardımcı olun bana gerçekten Eşim de bana yardımcı olur ikimiz beraber Gece gündüz demeden çalışırız Yeter ki Bize iş verin çalışmaya ihtiyacımız var Lütfen yardımcı olun bize çok sevinirim yardımcı olursunuz çocuğuma beşik ve bebek arabası almak istiyorum durumum yok çok pahalı alamıyorum çalışıp almak istiyorum çocuğuma her şey çalışmaya ihtiyacım var gelsin bana yardımcı olun lütfen 537 212 68 98 telefon numaram iş bilgisi için arayabilirsiniz hayallerimi gerçekleştirme nasip elleyin lütfen

 153. Leyla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. Dilek Ak dedi ki:

   Golcukten yaziyorum.ise cok ihtiyacim var.donus yaparsaniz cok sevinirim.ekibimle her ise haziriz.

 154. Semiha dedi ki:

  Ev hanımıyım 36 yaşındayım 4 tane çocuğum var eşimin maaşıyla geçinemiyoruz Ankarada yaşıyorum daha önce evde tekstil etiket vb.işler yapmışlığım var yardımcı olursanız sevinirim

 155. Keziban turgut dedi ki:

  İzmırde oturuyorum bu ise ihtiyacim var evim kira esimin getirmesiyle gecinemiyoz kizim var calisamiyom disarda 25 yasindayim elim pratiktir

 156. Hamide Topuz dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum işsizim Antalya da yaşıyorum iki çocuk annesiyim dönüş yapmanızı bekliyorum

 157. Tülay dedi ki:

  Bu iş imkanında bana da yardimcı olun. Çok zor durumdayım ve ben ve kızlarım çabuk hallederiz. Elimiz hızlıdır.

  1. Canan demir dedi ki:

   Merhaba ben de iş arıyorum ben biliyorum dewamli yaptım çok iyi calışırım

 158. Ayşe sultan kırmızıtaş dedi ki:

  istanbulda yasiyorum evde is yapmak istiyorum lutfen geri donus yapin

  1. Elif tanriverdi dedi ki:

   Diyarbakrda yasiyorum 1 cocuk annesiyim okuyorum esim bana ve cocugumun masraflarına yetisemiyor lutfen bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 159. Gulbahar dedi ki:

  Işe ihtiyacim var acil

  1. Anonim dedi ki:

   Istanbul üsküdar da yasiyorum ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   1. Canan dedi ki:

    İstanbul Esenler’de oturuyorum evde iş almak istiyrm yardımcı olursanız sevinirim

    1. semiha dedi ki:

     istanbul taşköprüde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı okursanız sevinirim

     1. Eda dedi ki:

      Tokata paketleme isi yapmak istiyorum elim cok hizli acik ise ihtiyacim var lutfen yardimci olun

     2. Nurgül dedi ki:

      Merhaba ben nurgül bursada oturuyorum 1cocuk annesiyim bebeğımın hastalığı oldu için eşimin maaşi yetmiyor bana yardımcı olurmusunuz 05455155216 iletişim numaram

 160. Merve dedi ki:

  Kayseride oturuyorum evde yapılabilecek işlere ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 161. Hılal dedi ki:

  3 kizim var herkesin olduğu gibi benimde eşime destek ola bilmek için bu işe ihtiyacım var değerlendirin lutfen

 162. Hılal dedi ki:

  Merabalar bn hilal 3 kizim var eşime maddi acıdan destek olmak için eve her türlü katlama paketleme işini uygun görürseniz istiorum dönüş yaparsanız çok çok mutlu olurum tesekurler

 163. Sakine dedi ki:

  Mardin de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 164. Sakine dedi ki:

  Mardin de oturuyorum üç çocuğum var dışarda çalışma imkanım yok çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var eşimde bel ve boyun fıtığı olduğu için artık calisamiyor lütfen yardımcı olun.

  1. Seda dedi ki:

   Adım seda adana çukurovada yaşıyorum yüzüncü yıl mahallesinde yaşıyorum küçük bebeğim var ihtiyaçlarını karşılamam için bu ışe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 165. Aygul dedi ki:

  Istanbulda oturyorum besyolda yesil ovada oturyorum evde paketleme is istiyorum donis yaparsanız sevinirim

 166. Emine dedi ki:

  İstanbulda oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Şeyma dedi ki:

   SakaryaFerizli de oturuyorum 23 yasinda evli ve iki oglum var kalabalik bir aileyiz evde paketleme herturlu ise elim yatkindir yeni tasindim ve çocuklarim okulu icin ek is yaomqm gerekiyor lutfen dinus bekliyorum 05436163578

   1. Anonim dedi ki:

    Evde iş yapmak istiyorum çocuğum için ihtiyacım var urfadayim

  2. Fatma Payza dedi ki:

   Kepez yeşilyurt mahallesin 4331 sokak dilan apt daire 1 adresim budur paketleme yapmak istiyorum

   1. Rrereeeee dedi ki:

    Edirne yasiyorum evde paketleme isi istiyorum ihtiyacm vaer

 167. Gülperi kale dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Beykoz cumhuriyet köy de ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz tşklr

 168. Sultan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum işsizim bir işe iğtiyacım var Mersin Toroslar da yaşıyorum

 169. Münüre Çetin dedi ki:

  Merhabalar adım münüre çetin İSTANBUL BEYKOZ KAVACIK da oturuyorum ve 1 çocuk annesiyim ev hanımıyım evimiz kira eşimin aldığı maaş yetmiyo evimde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce paketleme işi yaptım elim yatkın bu işe. Yardımcı olursanız sevinirim.

 170. Marye celik dedi ki:

  Kızım rahatsız rahatsız olduğu için çalışamıyorum yardımcı olursanız sevinirim dönüş yapmanızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 171. Zeynep dedi ki:

  Esenler de oturuyorum işe ihtiyacım var elim hızlı 05330123329

 172. Zilan Atay dedi ki:

  Adım zilan Atay Batman merkezde yasıyorum evliyim iki cocugum var esim calısamıyor zor durumdayız kirada oturuyoruz faturalar ust uste geldi bu hastalık yuzun den esim calısamaz oldu lutfen yardımcı olurmusunuz her iş elğmden gelir elim her işe yatkındır lutfen donus yapın cok ihtıyacım var simdiden tesekurler

 173. Belkıs dedi ki:

  Merhabalar daha önce kirbit paketleme işi yaptım elim hızlıdır evde 7 kişiyiz bu ise ihtiyacım var bana ulasirmisiniz lutfen

  1. Türkan KIYIRLI dedi ki:

   Ben gaziantep türkan KIYIRLI benim evde iş yapmamak istiyorum çünkü çok ihtiyaç var

  2. Gül dedi ki:

   Pendik kurtköy uydukentte oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum getirebilirmisiniz

   1. Rrereeeee dedi ki:

    Edirne yasiyorum evde paketleme isi istiyorum ihtiyacm vaer

  3. ali düzgün dedi ki:

   belkis hanim kibrit paketleme isini nereden aldiniz nasil iletisime gecebiliriz

 174. Cangul dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum paketleme işine ihtiyacım var 3 kişiyiz işi zamanında teslim ederiz el becerimiz çok fazladır

 175. Alime Zorlu dedi ki:

  Merhaba ben Ankara altındağ da oturuyorum evde yapacak iş arıyorum 4tane kızım var ve hamileyim ihtiyaçlarını karşılaşamıyorum iş arıyorum temiz ve hızlı çalışırım zamanında işlerimi teslim ederim lütfen bana dönüş yaparsanız çok memnun

 176. Hatice dedi ki:

  Ankara Altındağ’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ekibim de var hızlı ve titizlikle kolaylıkla yapabilirim.

 177. Seher dedi ki:

  Afyonda oturuyorum 3 cocuk annesiyim esimden ayriyim acil ise ihtiyacim var

 178. fatma dedi ki:

  Evde ek iş yapabilirim. Konya’da ikamet ediyorum ve benimle birkaç komşumda bu işi devamlı olarak yapmak istiyor. Öğrenciyim ve bu işe ihtiyacımız var. teşekkürler dönüşünüzü bekliyor olacağım.

 179. Ayşe Kaymaz dedi ki:

  Merhaba Ben Ayşe Kaymaz kocaeli izmitte oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak ıstiyorum bu işlere ihtiyacım var ne olursunuz allah rızası için banada bir iş verin artık ümidimi yitirmek üzereyim lütfen

 180. Pelin dedi ki:

  Merhabalar ismim Pelin demir İzmir’de oturuyorum 1 kızım var eşim ceza evinde kızım ufak olduğu için bırakıp. Çalışamıyorum evde iş yapmaya çok ihtiyacım var lütfen bana geri dönüş yapın

 181. Fatma dedi ki:

  Merhaba 30 yaşındayım Erzincan da ikamet ediyorum balon paketleme yada herhangi bir paketleme işi olabilir desteklerinizi beklıyorum

  1. Meryem dedi ki:

   Eve iş istiyorum soğanli durağinda oturuyorum

 182. Fatma dedi ki:

  Evde balon paketleme işi yapmak istiyorum

 183. Nebiye dedi ki:

  Istanbul umraniye Tavukcuyolu nda evde yapılacak paketleme katlama işi ariyorum 3 cocuk okutuyorum Inslalah yakınlarda vardir

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba bende paketleme işi ariyorum kürdan veya balon olabilir dönüş sağlarsanız sevinirim.

  2. Dilan dedi ki:

   Merhabalar 20yasındayım çalışmıyorum evde paketleme işine ihtiyaç ım var yardımcı olursanız geri donus yaparsanız cok sevınırım

 184. rumeysa dedi ki:

  karaman merkez evde dugun davetiyesi katlama veyahut her turlu paketleme işi arıyorum

 185. Sevil dedi ki:

  Evde ek iş paketleme işi ne ihtiyacım var çanakkale de oturuyorum

 186. Ramazan dedi ki:

  Eşimle birlikte ek iş yapmak istiyoruz Malatya Yeşilyurt lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 187. Özlem dedi ki:

  Merhaba ismim özlem ev hanımıyım
  Ankarada ikamet ediyorum.işimi titizlizle yapar zamanında teslim ederim.geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Iyi günler.

  1. Hayriye dedi ki:

   Konya meram da otuyorum evde ek iş olarak yapabileceğim bi iş arıyorum

 188. Gulsum dedi ki:

  Merhaba istanbulda ikamet ediyorum ekibim var itina ile aldığımız işleri zamanında ve garantili yapariz acil ise ihtiyacımız var

 189. Semra Öztürk dedi ki:

  İsmim Semra 33 yasındayım iki evladım var bu işede ihtiyacımiz var temiz ve titiz calısmayı severim elim yatgındır kirada oturuyorum 3 kişilik bir aileyiz bizede yardımcı olursanız makbule gecer sağolun

  1. Burak dedi ki:

   Merhaba semra hanım .
   Konu ile ilgili size geri dönüş yapılabilir.

  2. Merve Demir dedi ki:

   Evden calismak zorundayim.bu ise cok ihtiyacim var donerseniz cok sevinirim.

 190. Gülay Kumcu dedi ki:

  Merhaba. Adım Gülay Kumcu. Antalya Finike de ikamet etmekteyim. Bu işe çok ihtiyacim var. Kira da oturuyoruz. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 191. Damla dedi ki:

  ihtiyacım var bana geri dönerseniz memnun olurum

 192. Ayse dedi ki:

  Mrb ben ayşe atuğ adana da yaşıyorum iki çocuk annesiyim eşim devamlı çalışmıyor lütfen bize yardımcı olurmusunuz evimiz kira borç boğaza kadar gelmiş deli olacağız artk bilse çok ihtiyacımız var 05301284763 benm numara

  1. Emel dedi ki:

   Merhabalar istanbul esenlerde dünyan açmayı ve iş dağıtmayı düşünüyorum etiket isi düğün davetiyesi kına paketleme gibi..firmalardan dönüş olursa sevinirim.iletisim numaram:0534 089 64 65

 193. Aliye Yaşar dedi ki:

  Merhaba ben izmirde yaşıyorum. 4 tane çocuğum var eşim işsiz. Lütfen geri donis yapin

 194. Hülya devrim dedi ki:

  Eşim dışarıda çalışmamı istemiyor evde paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 195. Rıdvan göktaş dedi ki:

  Salamun aleykum işe ihtıyacım var ikitane çocuğum var

 196. derya dedi ki:

  paketleme isi istyrum bunu bana verin yaparim vaktim cok cunku ihtiyacim var. bana gwri dunus yapin hemen

  1. Nisanur dedi ki:

   Daha önce paketlemede çalıştım annemle beraber yapıcaz üniversiteye geçicem kurs paramı çıkarmak istiyorum paketleme işiyle ilgili firmalar geri dönüş yaparsa çok sevinirim.

 197. Elif dedi ki:

  Ben ankarada yaşıyorum evimiz kira eşim işsiz iki tane çocuğum var işe çok ihtiyacım var

  1. Neslihan karademir dedi ki:

   Ankara Sincan da oturuyom 2 cocugum var esim issiz kirada oturuyom ise ihtiyacim var

 198. İsmail Ayarığ dedi ki:

  Merhaba;
  İstanbul Üsküdar’dan sesleniyorum,
  Acilen paketleme işine ihtiyacı olan biriyim lütfen bu msj görmenizi istiyorum ilgi ile layıkıyla kendi işim gibi hızlı ve temiz sabır ile işimi yapıp ürünleri teslim etmek istiyorum lütfen dönüşünüzü bekliyorum
  Not paketleme işinde hızlıyımdır bilginize.

  1. Züleyha dal dedi ki:

   Tekirdağ Çerkezköyde yaşıyorum 42 yaşındayım.elim yakındır dönerseniz memnun olurum.

 199. Şeyda dedi ki:

  İşsizim 4 kişiyle bile paketleme yapabiliriz farketmiyor her türlü paketleme yapabiliriz Antalya da yaşıyoruz lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Zeynep kılıç dedi ki:

   Evde paketleme işi, amugurimi ve bebek kıyafetleri, boncuk işi, el işi tesbih yapabilirim. Grubum var abiye işide yapılır.Deri işinde de başarılı elemanlardır dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Dilek dag dedi ki:

   Tekirdağ Çerkezköy de yaşıyorum bu ise çok ihtiyacım var

   1. Fatma uzun dedi ki:

    Bartinda yasiyorum bu paketleme işene ihtiyacim var

 200. Ayşe dedi ki:

  Adim ayşe atuğ adana da oturuyorum güzelevler mahallesi 1974 sokak no 29 oturuyorum iki çocuk annesiyim evim kira eşim çalışmıyor borcumuz çok bu işe çok ihtiyacım var ne iş olursa yaparım elim çok yatkın

 201. Sebahat dedi ki:

  Merhaba
  Mersin Akdeniz ilçesinde ikamet ediyorum.Evde çok zamanım boşa geçiyor.Bunu ek iş olarak değerlendirmek istiyorum.Umarım Mersin’le çalışan firmalara burdan ulaşabilirim.Dikkatinize..

  1. Seda atıci dedi ki:

   Adım seda adana çukurovada yaşıyorum yüzüncü yıl mahallesinde oturuyorum şuan geçim sıkıntisı yaşıyoruz pandemiden dolayı biyere gidemiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 202. Dilek dedi ki:

  Evde işe çok ihtiyacım var trabzonda yaşıyorum yardımcı olursaniz sevinirim

  1. Seda dedi ki:

   Bursa mudanyada yaşıyorum, öğrenciyim okulların kapanmasıyla evde kendi geçimimi sağlayabilecek kadar para kazanmak amacıyla iş almak istiyorum.

   1. Fethiye özbek dedi ki:

    evde boncuk paketleme yada fason calisabilirim Adana’da oturuyorum

 203. gizem catalbas dedi ki:

  merhabalar ben gizem catalbas 29 yaşındayım evde annem ve ablamla ek iş paketleme vs arıyoruz,dönüş yaparsanız çok seviniriz.
  tel.0535 741 28 84

  1. Ramazan dedi ki:

   Merhaba dönüş ek iş buldunuz mu acaba

  2. Yasemin dedi ki:

   Benim 4 aylık bebeğim var eşim askere gidicek evde ek iş yapmak istiyorum

 204. gizem catalbas dedi ki:

  merhabalar ben gizem 29 yaşındayım istanbul üsküdarda ikamet edyrm anaokulu ogretmnyim fakat bikac aydr evdeym virüs sebebiyle annm ve ablamla paketleme evde yplbkck ek iş aramaktayız,dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 205. Öznur dedi ki:

  Istanbul sancaktepede oturuyorum bu ise ihtiyacım var elim yatkın 6 kişilik ekip halinde yapabilirim dönüş sağlarsanız sevinirim

 206. Burcu dedi ki:

  Daha önce de yapıyordum, elim yatkın ve hızlı. Ailemden çalışan hiç kimse yok aileme destek olmak için çalışmak istiyorum. Osmaniye Kadirliden Burcu. 3 kardeşiz, babam hasta beli kırık çalışamıyor annem ev hanımı. Bu işe çok ihtiyacımız var

  1. MÜNEVVER dedi ki:

   Paketleme işi istiyorum kendime güveniyorum çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 207. Ayten dedi ki:

  İstanbul ümraniye de yaşıyorum evde paketleme ili yapıyorum elim çok yatkındır ve titizle çalışırım yardımcı olursanız sevinirim

 208. Ahmet dedi ki:

  Malatyada ikamet etmekteyim paketleme işi yapmak istiyorum

 209. Necla Kebapçı dedi ki:

  Merhaba ismim Necla Kebapçı İstanbul çekmeköy merkez mahallesinde ikamet etmekteyim paketleme işi istiyorum mümkün mü acaba

 210. Yasemin dedi ki:

  Ben konya Ereğli’de oturuyorum evde bir iş yapmak istiyorum

 211. Zuliha bilgin dedi ki:

  Ben ankara da oturuyorum pakeyleme isiyapmak istiyorum islerin hepsindende yapabilirim cok ihtiyacim var

 212. Hamza dedi ki:

  Pendikte evden paketleme, montaj vs. İş istiyoruz

 213. Ece dedi ki:

  8 kişilik ekibimiz var hızlı özenli iş yapılır beklenen sürede tamamlanır malatya

 214. Emine kırgız dedi ki:

  Bakmak zorunda olduğum 4 çocuğum var kücük kızımı birakamadiğim icin çalısamıyordum lütfen yardım edin bir is istiyorum evde çalısabilecegim

  1. Anonim dedi ki:

   Yaşımi yazmamısım yas 30

 215. İlayda dedi ki:

  Merhabalar ismim İlayda İzmir’de ikametgah ediyorum 25 yaşındayim ve işsizim ve bu işe çok ihtiyacım var

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Şenay turan dedi ki:

   Evde paketleme isi yapmak istiyorum istanbul sile

   1. Büşra dedi ki:

    Ise ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

 216. Fatma kalaycı dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardimci olurmusunuz

  1. Aziza dedi ki:

   Merhaba kırklarelinde oturuyorum öğrenciyim acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 217. Ceyhan dedi ki:

  Eve ıs arıyorum buna ihtiyacım var

 218. Gonca ergün dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum istanbuldan yardımcı olur musunuz.

  1. Sevda dedi ki:

   Istanbul atasehirde oturuyorum daha once we yaptim paketleme isi 4 arkadasiz ayni Bianca oturuyorum daha önceden yaptik yardimci olurmusunuz

   1. Zühre dedi ki:

    Evde paketleme işi istiyorum istanbul’dan acil işe ihtiyacım var

 219. Feyza Bilgin dedi ki:

  Aydın/Efeler de oturuyorum. Evde bileklik işi yaptım. Paketleme işi yaptım. O yüzden elim yatkındır. Titizlikle yaparım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Bu işe ihtiyacım var lütfen

 220. Ebru dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacm var

 221. Büşra yıldırım dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Sultangazi de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 222. Züleyha şenol dedi ki:

  Merhaba ben manisa’da oturuyorum acil işe ihtiyaçım var evliyim evim kira eşim cezaevine de ve işitme engeliyim az olsada duyuyorum paketleme işine ihtiyaçım var geri dönüş yaparak memnun olurum acil tel no şunu email adresi geri dönüş yaparak veririm

 223. Anonim dedi ki:

  Iyi günler acil ise ihtiyacım var istanbul başakşehir da oturuyorum lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim

 224. Necla Kebapçı dedi ki:

  Merhaba çekmeköy merkez mahallesinde ikamet etmekteyim paketleme işi istiyorum

  1. Yeliz dedi ki:

   Ankara Mamakta yasiyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum,daha once bu tarz isler yapmistim tekrar yapmak istiyorum evliyim,evdeyim calismiyorum zamanim da bol isleri duzgun sekilde yapar teslim ederim

  2. Melike dedi ki:

   Merhaba acil paketleme işine ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın Ankara Polatlı

 225. Yusuf doğan dedi ki:

  Kirikkalede yasıyorum bu işi yapabilirim çok ihtiyacım var ek ise

 226. Hadise dedi ki:

  Merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi çorlu havuzlarda oturuyorum yardımcı olurmusunuz acaba

 227. Filiz Hancıoğlu dedi ki:

  Ankara Mamak ilcesinde oturuyorum sizinle çalışmak cavap verirsiniz sevinirim-iyi günler

  1. Zeynep dedi ki:

   Lütfen 4 kişiyiz balon kalem sabun gibi paketleme gibi işe ihtiyacm var

 228. KüBra şimşek dedi ki:

  Ankara Keçiören de o tuyorunm bu işe çok ihtiyacım var elim yatkın yaparım lütfen dönüş yapın tel.05433386003

 229. KüBra şimşek dedi ki:

  Paketleme işine ihtiyacım var ankara Keçiören de oturuyorum lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim elim çok yatkın yaparım

 230. Alirıza Sayar dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Antalya mManavgatta yaşıyorum .Eşimle birlikte bu işi yapabiliriz ihtiyacımız var.

 231. Songül dedi ki:

  Acilllllll işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın irtibat tel 05386274861

  1. Emil dedi ki:

   Merhaba Nevşehirde ilinde ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 232. Berivan dedi ki:

  Paketleme isine cok ihtiyacm var ev hanimiyim cocuklarimin ihtiyaclari icin paketleme isini istiyorum donus yaparsaniz sevinirim

  1. Anonim dedi ki:

   Rica etsem en kisa zamanda dönüş bekliyorum lütfen

 233. Gülten arslan dedi ki:

  Meraba antalyada yaşıyorum evim kira 3 çocuğum var bu işe ihtiyacım var. Evde mandal paketleme işi olursa memnun olurum iyi günler.

  1. Deniz dedi ki:

   Evde çalışmak istiyorum

 234. Mızgin ceylan dedi ki:

  Bartında yaşıyorum evde calışmak istıyorum

 235. Elif dedi ki:

  Benim yaş 17 ben işe ve paraya ihtiyacım var Çanakkale merkez

 236. Sezgin akbaba dedi ki:

  Eşimden bosandim oğlum la yaşıyorum bursa Osmangazi de oturuyorum oglumuda işten cikardilar zor durumdayim kına mandal veya davetiye paketleme işleri yapmak istiyorum lütfen en kısa zamanda dönüş yaparmisiniz kiraciyim

  1. Tuncay dedi ki:

   Biz Ailecek ev de paketleme işi istiyoruz.Eskişehir de yaşıyoruz evim kira işsizim eşim ve ben lisans mezunuyuz başaramayacığımız iş yoktur.Her türlü paketleme işini Allahın izniyle yaparız.lütfen en kısa sürede bize dönüş yapın

  2. Mehtap dedi ki:

   Mehtap Bursa’da yasiyorum evde paketleme işi yapamk istiyorum ihtiyacım var bir çocuk annesiyim bez ve mama parası çıkartmak istiyorum lütfen yardımcı olun bana ulaşın

 237. Yelda dedi ki:

  Merhaba ben Yelda İstanbul Esenyurt evden iş yapmak istiyorum yardımcı okursanız sevınırım

  1. Rukiye dedi ki:

   Evde işe ihtiyacim var

   1. YILDIZ dedi ki:

    Merhaba ben YILDIZ istanbul sultan gazide oturuyorum.6 çocuğum var bu işlere elim yatkındır bir kaç arkadaşımla yaparım şuna işe çok ihtiyacım var

 238. Esra tokmak dedi ki:

  Merhaba ben esra tokmak bursa mustafakemalpasada oturuyom iki çocuk var issizim borclarim var bu işi ihtiyaç ım var

  1. Anonim dedi ki:

   Lütfen ışe çok ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı lütfen

 239. Murat dedi ki:

  Merhaba bende antalyadan evde paketleme isi istiyorum şuan işsizim banada yardımcı olursanız sevinirim lütfen sizden is istiyorum

 240. Hülya dedi ki:

  Aydın, buharkentte ikamet ediyorum, ek iş arıyorum, bana ulaşırsanız çok sevinirim, çok madurum.

 241. Canan dedi ki:

  Yaklaşık 9 yıldır iğne oyası nikah şekeri gelinlik suslemesi avşar soda şişesi geri dönüşüm için bi çok iş yaptım ve evliyim kendime uygun bir iş bulamadım burdan bana ulaşırsanız çok sevinirim elimden her iş gelir şimdiden téşekürler😊

 242. Elif Kalender dedi ki:

  Afyon’da ikamet ediyorum işe ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 243. Zilola dedi ki:

  Güneşli meydan de oturuyorum.şu an evde yapılabilen iş isteyoruz.para kazanmak çok önemli durumdeyim.

 244. Merve dedi ki:

  İse ihtiyacım var işi bile ayırmadan ne iş olursa olur bütün paketlemeleri yaparım 7 nüfusumuz var mesajımı görüp bana ulaşırsınız sevinirim

 245. Zekiye dedi ki:

  Evde oaketleme işi arıyorum el becerim gayet iyi ve bu tür şeylere karşı ilgim var evde kendi başıma eşyalarımı dekore ediyorum yeni şeyler üretiyorum görsel zekam çok iyidir

  1. Anonim dedi ki:

   Merhaba esenyurta oturuyorum evlere iş istyrum

  2. Melek dedi ki:

   Merhaba ben Bursa da ikamet ediyoru evime iş istiyorum sizden rica ediyorum bana geri dönön

 246. Nargiza dedi ki:

  Ev işi istiyorum

  1. Müzeyyen dedi ki:

   Antalya kepez de yasıyorum 10 yıldır ascılık yaptım 7 aydır issizim Evliyim ve 3 cocugum var ise cok ihtiyacım var

 247. Yasemin dedi ki:

  Benim iki kız çocuğum var gelir yok sigorta yok yeşil kart yok ev kira çok mağduruz çok ihtiyacımız var adana paketleme yaparım lütfen çok acil yetişin yetişin

 248. Serpil dedi ki:

  Evde çalışmaya çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim Eskişehir de yaşıyoruz

 249. Emine karaca dedi ki:

  Evde paketleme is istiyorum yardimci olurmusunuz ihtiyacim var

 250. Fadime dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyorum evimde yapilacak iş istiyorum her işi de yapabikirim

 251. Nuriye dedi ki:

  Adana saricamda ikamet etmekteyim evimde yapabilecegim iş istiyorum

 252. Gamze dedi ki:

  İki yaşında oğlum var kiracıyım işe çok ihtiyacım var

 253. ben ist evde paketleme işi istiyorum dedi ki:

  çok ihtiyacım var ALLAH rızası için yardımcı olurmusunu

 254. Hülya dedi ki:

  Ben Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var

 255. gizem Baydar dedi ki:

  Merhaba çok ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

 256. Şükran dedi ki:

  İzmir güzelbahçe de öturuyorum 47 yaşındayım bekarım bu işe ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim 05300761193

 257. Damla dedi ki:

  Bnmde çok ihtiyacım var lütfen

 258. Hürriyet şengonul dedi ki:

  Evimde is yapmak istiyorum çünkü paraya ihtiyacım var ne olsa yaparim

 259. Hatice dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var

 260. Nurcan dedi ki:

  Ben ev hanımıyım 3 çocuğum var büyüğüm asker ekip kurabilirim bu işe ihtiyacım var

 261. Halide güneş dedi ki:

  Benimde gerçekten çok ihtiyacım var Van’da yaşıyorum lütfen yardımcı olun

 262. Murvet dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum

 263. Bircan Dizin dedi ki:

  İstanbul şişli Mecidiyeköyde oturuyorum kiraciyim maddi sknti çok çekiyoruz eşime destek sağlamak istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum farklı işlerde olabilir lütfen yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏🙏🙏

 264. Mehtap Zümbül dedi ki:

  Evde paketleme iş arıyorum yardım ederseniz sevinirim

  1. Evde dedi ki:

   Adım perihan iki çocuk annesiyim çocuklarıma bez allacak para bile yok evde işe çok acil ihtiyacım var lütfen bana dönerseniz çok sevinis

 265. Ayten çayır dedi ki:

  Denızlı buldanda oturan Ev hanımıyım 2 cocuk annesiyim paketleme isini ozellıkle yardıma cok ihtiyacı olan 1 cocuk lu hıcbır guvencesı olmayan komsum ıcın ve ona hem yardımcı olmak hemde bos vakıtlerımı kazanca donusturmek ıcın sabun mum vb. Paketleme isini istiyorum

 266. Tülay beyaz dedi ki:

  Ek ise ihtiyacım var lütfen is istiyorumm

 267. Hürmüz karasu dedi ki:

  İsmim Hürmüz ev hanımıyım iki çocuk annesiyim kiradayim şuan durumlarının çok sıkışık o yüzden işe ihtiyacım.var dönüş yaparsanız sevinirim

 268. betül dedi ki:

  Durumumuz iyi deil lütfen yardımcı olun ewde paketleme isi yapmak istyrm

  1. Ayşe dedi ki:

   Ankarada yasıyorum acıl paketleme işi lütfen

 269. Fatma danismaz dedi ki:

  Merhabalar ismim fatma danismaz istanbul sultanbeyliyde oturuyorum paketleme veya herhangi bir is istiyorum yardimci olamanizi rica ediyorum esim issiz cocuklarim okuyor cok ihtiyacim var tesekkurler.

 270. Mehmet Tamer EKER dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 271. İsminiz dedi ki:

  Bende evde paketleme işi ne olursa olsun yaparımizmirde oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 272. İlkay Demirdöven dedi ki:

  Mersin’den yazıyorum eşim 7 aydır işsiz sabun paketleme işini yaparım çok ihtiyacım var bu süreçte yardımcı olur musunuz

 273. Bircan Dizin dedi ki:

  İstanbul şişli Mecidiyeköyde oturuyorum kiraciyim maddi sknti çok çekiyoruz eşime destek sağlamak istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum farklı işlerde olabilir lütfen yardımcı olursanız dönüş yaparsanız çok sevinirim 🙏🙏🙏 haber bekliyorum lütfen dönüş
  yapın

 274. Serap dedi ki:

  Bende evde ek is istiyorum cok acil ihtiyacım var elim cok hızlıdır

 275. Fatma anlamış dedi ki:

  Bende iş istiyorum evde paketleme 5 çocuğum var ikisi küçük biri okula gidiyor ve eşim işsiz çalışmıyor bide bu virüs çıktı tamamen evde kaldıkhiçbir gelirimiz yok işyok çalışanım yok lütfen yardım edin Adana Seyhan da oturuyordum numaram nereden verebilirim ulaşın bana lütfen

 276. Fatma anlamış dedi ki:

  Bende iş istiyorum evde paketleme 5 çocuğum var ikisi küçük biri okula gidiyor ve eşim işsiz çalışmıyor bide bu virüs çıktı tamamen evde kaldıkhiçbir gelirimiz yok işyok çalışanım yok lütfen yardım edin Adana Seyhan da oturuyordum numaram nereden verebilirim ulaşın bana lütfen

 277. Mahperi calt dedi ki:

  Evimde paketleme işi yapmak istiyorum

 278. Abdurrahman dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. İstanbul Küçükçekmecede oturuyorum

 279. Mujde dedi ki:

  Evde calismak istiyorum cok ihtiyacim var evim kira esimin maasiyetmiyr donus yapin lutfen yalova tavs

 280. Ömür dedi ki:

  Inegolden ben evde yapabilecegim is istiyorum paketleme gıbı

 281. Fatma kara dedi ki:

  Evde mandal isi yapmak istiyorum ve cok ihtiyaçim var hamileyim esimm de calismiyor cok caresizis lutfen yardimlarinizi eksik etmeyin tesekkurler

 282. Duygu dedi ki:

  Ihtiyacim oldugu icin yaziyorum esimle yeni ayrildim ve bir oglum var bakmak zorundayim ve gercekten ihtiyacim var ii gunler

 283. Didem dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi istiyorum eşimin maaşı yetmiyor kirada oturuyorum yardımcı olurmusunuz lütfen iatanbul pendikteyim

 284. Nezahat dedi ki:

  Evde paketleme ısı ariyorum lutfen acil dönüş yaparmisiniz ankara

 285. Zeynep dedi ki:

  Acil evde işe ihtiyacım var çok ihtiyacım var

 286. Çağla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapar mısınız

 287. şeyda dedi ki:

  evde paketleme işi arıyorum

 288. Seher dedi ki:

  Evde is ariyorum

 289. Suzan dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yapın acil

 290. Suzan dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yapin

 291. esra dedi ki:

  paketleme isi istiyorum lutfen yardimci olun

 292. Nevin dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum cok ihtiyacim var

 293. Serap dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

 294. Eylem bozarslan dedi ki:

  Evde paketleme istiyorum acil

  1. Emine dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum daha önce kıyafetlere boncuk islemistim

   1. Fatma koc dedi ki:

    Acil bu ise cok herkesgibi benimde cok ihtiyacim var korona nedeniyle esim calismadi kirabiz birikti nutfen yardimci olun

 295. Eda dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 296. Guldane dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum elim çok hızlı daha önce de evde katalog kartala işi yatım yer umraniye

 297. Gülay dedi ki:

  Paketleme isi yapmak ıstiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 298. İsminiz dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yapin

 299. Yasemin Ubay dedi ki:

  Işsızım iki aydır zor geçim işe ihtiyacım var

 300. Selma Demiral dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ataşehir Yedpa da ikamet ediyorum 3 yetim çocuğum var çalışıyorum ama yetmiyor 32_26_23 yaşında çocuklarım paketleme işi yapmak istiyoruz lütfen teşekkürler

 301. zehrayılmaza dedi ki:

  Bizenaz15kişilik bir komşuyuzköydeoturuyoruz evde çalışmak istiyoruz çok ihtiyacımız var

 302. MÜJGAN dedi ki:

  Merhabalar
  İstanbul/Tuzla
  Evde paketleme (sabun,mum vs.) işini yapmak istiyorum.

 303. Oya dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 304. Saliha dedi ki:

  Evde paketleme iş istiyorum

 305. Öznur dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 306. mine ünlü dedi ki:

  Bu ise maddi manevi cok ihtiyacim var dulum ustelik tek evladimida kaybettim ne olur yardimci olursaniz cok memnun olurum lutfen en kisa zamanda donus yaparsaniz sevinirim

 307. Aysel Bozdemir dedi ki:

  Istanbul sultanbeyli evde düğme paketleme işi yapmak istiyorum

 308. Gonca senonay dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum sabun kürdan bunun gibi vb

 309. Neziha çifçi dedi ki:

  Bende evde paketleme yapmak için yazdım

 310. Neziha çifçi dedi ki:

  Bende evde paketleme işi istiyorum

 311. Sevgi dedi ki:

  Evde ıs arıyorum mamakda oturuyorum ulasırsanız sevinirim

 312. Ayşe özge dedi ki:

  Hayırlı günler virüsten dolayı çalıştığım işyeri kapandı çocuğum var ve evin tüm yükü üzerimde iş istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim.

 313. zahide özdemir dedi ki:

  benimde durumum çok kötü kira ödeyemedim duruma geldik lütfen bizde yardımcı olun çok ihtiyacım var allah rızası için yeri gelir ekmek alamıyorum Iki çocuğum var

 314. Rukiye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 315. Aysel arıcı dedi ki:

  Ben hakkarı şemdınlıde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elım cok yatkın evlıyım bı cocuğum var ihtiyacım var boncuk işi yaparım kına paketleme yaparım elımden cok iş gelıyor en kısa zamanda bana dönüş yapın rıca etsem

 316. Zahide dedi ki:

  Ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum

 317. yeliz baykal dedi ki:

  mrb iletisim icin donus yapbilirmisinz konusabilecgm ilgilinkisi yokmu 05072491607

  1. Gökçenur uğur dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Fadime şahin dedi ki:

   Bnde pakatleme işi yapmk istiyorum lütfen

   1. Sevilay dedi ki:

    Paketleme isi istyorum

 318. Büşra dedi ki:

  Paraya ihtiyacım olduğu için size başvuruyorum evde iş yapmak istiyorum kısa zamanda geri denerseniz sevinirim etiketleme, paketleme çalıştım elim çok yatkındır kocaeli gebzede oturuyorum

 319. esra dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 320. Şehnaz dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Darıca dan katılıyorum 3 kişi çalışacaz gayet hızlı çalışırız en kısa sürede dönüş bekliyoruz lütfen çok ihtiyacımız var

 321. Aysel Toygar dedi ki:

  Sağlık sorunlarım olduğu için biyerde çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı urmusunuz kirada oturuyorum işe çok ihtiyacım var teşekkür ederim

 322. Nejla özyılmaz dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var İzmir Menderes te oturuyorum iletişime geçermisiniz

 323. Meyrem aygün dedi ki:

  Ek iş istiyorum yer diyarbakir

 324. Abdullah dedi ki:

  Benimde cok ihtiyacım var

 325. Hülya isabetli dedi ki:

  Ev hanımıyım. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 326. Nursefa donmez dedi ki:

  Ozel guvenlik gorevlisiyim suan calismiyorum evde paketleme isine ihtiyacim var lutfen geri donus yaparmisiniz

 327. Adilə dedi ki:

  Lütfen bana geri dönün bu ise çok ihtiyacım var

  1. İsminiz dedi ki:

   Evde ek iş istiyorum

 328. Adilə dedi ki:

  Lütfen bana geri dönün bu ise çok ihtiyacım car

 329. Çağla Kılıç dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul da yaşıyorum. Nişanlıyım rahatsızlığımdan dolayı çalışamıyorum. Elim hızlıdır ve işi güzel çıkartırım.

 330. Şükran dedi ki:

  Merhaba istanbul da oturuyorum paketileme işi istiyorum

 331. Bilal dedi ki:

  Bu tip paketleme gündelik ev islerini daha önce yaptim işi biliyorum sıkışıgim maddi olarak uygun görürseniz yapmak isterim

  1. Songül dedi ki:

   Eve iş istiyorum

 332. Sidar dedi ki:

  Mersin’de evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var

 333. Zeynep dedi ki:

  Ben de ek iş istiyorum 15 kişilik ekinimde var ve çok ihtiyacım var

 334. Naciye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönerseniz sevinirim

 335. Rukiye orhan dedi ki:

  Evde katlama paketleme isi yapmak istiyorum ailemle birlikte yardimci olurdaniz swvinieim mail adrrsim:orhanrukiye163@gmail.com

 336. Buse dedi ki:

  Mersin Akdeniz ilçesinde yaşıyorum ailemle evde paketleme işi yapılır

  1. İsminiz dedi ki:

   Acil donus yaparsanz
   sevinirim

 337. Evin dedi ki:

  Daha önceden elden ek iş yaptım şimdi de evde ek işe paketleme işine ihtiyacım var her türlü elimden her iş gelir acil yaparsanız sevinirim

  1. Evin dedi ki:

   Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 338. Elmas dedi ki:

  Acilen dönüş yaparsanız sevinirim

 339. Elmas dedi ki:

  35 yaşında lise mezunu olan bir ev hanımıyım. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 340. Nefize çelik dedi ki:

  Lutfen cok ihtiyacim var evde paketleme yapabilirim donuş yaparsaniz sevinirim

  1. Çakır dedi ki:

   Evde paketleme işi arıyorum ekibim var

 341. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var acil

 342. Asuman dedi ki:

  İş istiyordum lütfen dönün

 343. Asuman dedi ki:

  İş istiyodum

 344. Nagihan dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapababilirim yardımcı olursanız sevinirim.

 345. Kevser ortakçı dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum

 346. Hatice dedi ki:

  Evde paketleme boncuk işi tesbih dizme ,evde yapılabilecek işler ariyorum

 347. Hatice dedi ki:

  Evde her türlü paketleme ,boncuk,tesbih dizme işlerini yapabilirim

 348. Fatma Cinlibaş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bebek bakım seti paketleme yapabilirim günlük 1000 tane yaparım

 349. Arzu dedi ki:

  Eve bende iş istiyorum lütfen dönüş yapın 5320584956

 350. Arzu dedi ki:

  Merhaba bende eve iş istiyorum lütfen 5320584956

 351. Feray dedi ki:

  Çok ihtiyacım var ne iş olursa yaparım

 352. Tugba dedi ki:

  Is istiyorum

 353. Tugba dedi ki:

  Acilen ise ihtiyacim var zor durumdayim yardımıcı olursaniz sevinirim

 354. CENNET dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var işe ihtiyacım var işe

 355. sultan dedi ki:

  Aile bütçesine katkıda bulunmak için evde iş yapmak istiyorum

 356. Melek berk dedi ki:

  Merhaba ben melek
  Okula giden kızım ve 1 yaşında kızım olduğu için çalışamıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 357. Semra tokmak dedi ki:

  Ben evde iş yapmak istiyorum paketleme işi olabilir

 358. Berivan dedi ki:

  Is istiyorum

 359. Şenay ariç dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum İstanbul Pendik de oturuyorum

 360. İpek dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum 5 kişiyiz

 361. Yonca dedi ki:

  Çok ihtiyacım var elim.cok cabuk 2kisiyiz dönüş yapın lutfen

 362. Fadime dedi ki:

  Evde ek is ariyorm her turlu paketleme yapabiliriz 6 kisiyiz paraya ihtiyacimiz var konya karatay

 363. Elif dedi ki:

  Merhaba 21 yaşındayım ben eve iş almak istiyorum yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var

  1. Yonca dedi ki:

   Çok ihtiyacım var elim.cok cabuk 2kisiyiz dönüş yapın lutfen

 364. Gülşen güler dedi ki:

  Lütfi evde iş istiyorum çok ihtiyacım var

 365. Havva dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

 366. merve dedi ki:

  merhaba adım merve. 24 yasındayım . ıstanbul avrupa yakasında yasıyorum . bır suredır calısmıyorum. vaktımın bir cogunu evde gecırıyorum. ısımı yapmama engel olacak hıcbır unsur yok. daha oncede paketleme ısınde calıstım. elım hızlıdır , temız ve tıtız calısacagımdan emın olabılırsınız. kucuk bır ekıbımde var. calısıp para kazanmak ıstıyorum donus yaparsanız cok sevınırım

 367. Selim dedi ki:

  Sayın ilgili İstanbul kadıkoyde ıkamet ediyorum. Evde paketleme ıslerı arıyorum. Issız olduğum için ek gelıre ıhtıyacım var gerı donus yaparsanız memnun olurum. Saygılarımla

 368. Enise dedi ki:

  Bu işe ihtiyacim var lütfen arayın beni

 369. dilek dedi ki:

  Ankarada oturuyorum acil işe ihtiyacim var 05318746877

 370. Damla dedi ki:

  İse cok ihtiyacim var lütfen yardm edin

  1. Damla dedi ki:

   Ben kayseride oturuyom işe cok ihtiyacım var lütfen yardım edin

 371. Şenay ariç dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum İstanbul Pendik de oturuyorum sizden haber bekliyorum

 372. Busra dedi ki:

  Istanbul esen lerde oturuyorum paketleme nikah şekeri ve davetiye katlama isi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 373. Yasemin parla dedi ki:

  İğne oyası yapıyorum sarışın var alıcılarımı beklerim

 374. İbrahim dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum

 375. Seda nur dedi ki:

  Ankarada oturuyorum 25 yaşındayım evde ne iş olursa yapabilirim lütfen yardım edin

 376. Tülay dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var

 377. Kader dedi ki:

  Evde nikah şekeri yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 378. Meleg dedi ki:

  Ben Istanbul tuzlanin aydintepada ötiriyorum evda ek isi istiyorum bebeym var bebeg sutu yeyiyo durumum çook zor geri dönus yapsaniz s vinirdm

 379. cansu dedi ki:

  benim cok ihtiyacim var paketleme isine elim yaykindir hizliyimdirda cok lazm esim calismiyor suan eve bir katkda bulunmak istiyorum.kizm kucuk oldugu icin calisamaiyorum geri donerseniz bana sevinirim

 380. özgül akbaba dedi ki:

  çalişmam lagzim

 381. Şehriban Günay dedi ki:

  Ankara şereflikoçhisarda oturuyorum lütfen bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim çok zor durumdayım

 382. Aygül dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ne olursa olsun yaparım

 383. Betül dedi ki:

  Gaziantep çocuklarımın egitimi icin acil işe ihtiyacım var

 384. Halime çoban dedi ki:

  Merhaba efendim ben de evde ek iş yapmak istiyorum eşimin aldığı maaş yatmiyo kıradayım iki çocukğum vr baka işte çalışamıyorum ev paketleme işi almk istiyorum mümkün mü acaba adapazarı ikamet ediyorum

  1. İsminiz dedi ki:

   Izmirde oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var paketleme işlerini yapa bilirim peri26@bk.ru

 385. CANSU TOPALAK dedi ki:

  merhabalar istanbul esenyurt bölgesinde ikamet etmekteyim yeni evliyim ev kredisi borcu için eşime destek olmak için paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz iyi çalışmalar pratik ve hızlıyızdır

 386. Aygül dedi ki:

  Merhaba eve ek iş almak istiyorum tüm paketleme işlerini yapabilirim elimden her iş gelir 29 yaşındayım ihtiyacım var

 387. Reyhan dedi ki:

  Ben ev hanimiyim maddi sıkıntılar dan dolayı acil çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Perihan dedi ki:

   Ben evde is yapmak istiyorum ihtiyacım var

 388. Pelin Altınok dedi ki:

  Merhabalar;
  Adım Pelin Altınok,20 yaşındayım maddiyattan dolayı okuyamadım şu an babam işsiz annem ev hanımı 8 yaşında okuyan kız kardeşim var annemle eve katkı sağlamak ve kardeşimin okul ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bu işi istiyorum annemle birlikte yapacağız geri dönüş yaparsanız çok sevinirim..

 389. ZEYNEP dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 390. NERIMAN dedi ki:

  EVDE paketleme işi istiyorum

 391. Nuran dedi ki:

  Evde bileklik,, boncuk dizme işi,,takı dizme işi,, paketleme işi,vs gibi Evde yapılabilecek iş arıyorum…iki Evli Bayanız…

 392. Ahsen Altınay dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum

 393. Özge Avcu dedi ki:

  Ek iş istiyorum 6aylik hamileyim maddi gecim kagnagim yok cok zor durumdayım yardımcı olursanız sewinirim 05550872745 geri dönüs saglarsanız sewinirim

 394. Tugba dedi ki:

  Erzurumda oturuyorum büyük ekibim var evde her türlü paketleme işi yaparım 24 sat musaitim

 395. Zekiye ALPTEKİN dedi ki:

  Evliyim 3 tane çocuğum var ve maddi sıkıntılarım var evimde paketleme işine ihtiyacım var çocuk okutuyorum acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim çok titiz çalışırım elim yatkindir KONYA DA İKAMET EDİYORUM

 396. Sibel dedi ki:

  Evde ne is olursa yapmak istiyorum yardimci olurmusunz cok ihtiyacim var ev hanimiyim 20 yasindayim para kazanmqk istiyorum

 397. Nursel dedi ki:

  Evde Mandal işi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz ev hanimi yim 42 yasindayim para kazanmak istiyorum ihtiyacım var

 398. Seher dedi ki:

  Hatay antakyada oturuyorum çocuk yok titizlikle evde yapabilirim ise çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 399. Nurgul Batar dedi ki:

  Evde paketleme tasarım dizme konusunda tecrübe sahibi yim yardımcı olun lütfen

 400. Nur Türkoğlu dedi ki:

  Merhaba üniversiteden yeni mezun oldum işe ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

 401. Raziye çömezoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum İst Esenyurt ta oturuyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 402. Ferhat dedi ki:

  Merhaba kayseride yasiyorum evde paketleme is imkanlari aritoruz yardimci olursaniz seviniriz

 403. İsminiz dedi ki:

  Merhaba kayseride yasiyorum evde paketleme is imkanlari aritoruz yardimci olursaniz seviniriz

 404. Münüre Çetin dedi ki:

  Merhabalar İSTANBUL BEYKOZ da oturuyorum ve evimde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 405. Şükran dedi ki:

  Merhaba istanbulda oturuyorum paketi işi istiyorum

 406. Durmuş Çobanoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 407. Selma dedi ki:

  İstanbul da yaşıyorum evde paketleme işi yaparim lütfen sizden haber bekliyorum

 408. Selma dedi ki:

  İstanbul da yaşıyorum işe ihtiyacım var

 409. Gülsün demir dedi ki:

  Evde kurdan paketleme işi vb seyler yapabilirim izmirdeyim here donuts yaparsaniz devi irim

 410. Binnaz dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

  1. Ozlem sari dedi ki:

   Evde yapabilecegimiz bir is istiyoruz ( konya )

 411. Eda bulum dedi ki:

  Istanbul arnavut köyde oturuyorum çok ihtiyacım var evde yapabileceğim ise lütfen bana yardım cı olabilirmisiniz acil

  1. Emine dedi ki:

   Merhaba balıkesir merkez oturuyorum ve ise ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen dönüş yapılırsa çok sevinirim lütfen elim pratiktir

 412. Neşe dedi ki:

  Eve ek is istiyorum ne olsa farketmez herturlu ise elim yatkın cocuklarimdan dolayı dışarda calisamiyom

 413. Hanife bolat dedi ki:

  İstanbul başakşehir de ikamet etmekteyim eve paketleme ek iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 414. Hülya dedi ki:

  Evime ek iş istiyorum

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba ben Bursa da ikamet ediyoru evime iş istiyorum sizden rica ediyorum bana geri dönön

 415. mine bayrakdar dedi ki:

  ev hanımıyım istanbul pendikte yaşıyorum.2 tane çocuğum var okul masraflarını çıkartmak için ve hayatımı devam ettirebilmek için çalışmam gerekiyor,elimin hızına güveniyorum.paketleme işi yapmak istiyorum acil tarafıma dönerseniz sevinirim.tşk

 416. Nurcan Kemer dedi ki:

  Ben evde ek iş yapmak istiyorum dardayım kiramı ödeyemiyorum

 417. Merve dedi ki:

  Evde iş imkanı istiyorum eşim çalışmıyor bu işe çok ihtiyacım var İstanbul Çekmeköy tarafinda oturuyorum umarım en kısa sürede dönüş saglarsiniz özellikle kürdan yada bardak paketleme olursa güzel olur

  1. İsminiz dedi ki:

   Şuan hamileyim o kadar ihtiyacım var ki lütfen dönüş yapin yardımcı olun bana :((

 418. İsminiz dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum istanbul pendikte oturuyorum geri dönerseniz çok mutlu olurum

 419. Sander dedi ki:

  Evliyim 3cocugum var elim ytkindir her is yaparim lutfen bilgi verin cok ihtiyacim var

 420. Emine akça dedi ki:

  Evde ek is istiyorum tütün paketleme

 421. Esma Aksu dedi ki:

  Ankara Eryamanda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum pıratık biriyim en iyi bir şekilde yapacağıma eminim

 422. Zübeyde dedi ki:

  Küçükçekmece de oturuyorum. Ev de paketleme işi yapmak istiyorum. Bilgi rica ederim

 423. Gökçen dedi ki:

  Ek iş istiyorum edirne merkez dönüş yaparmısınız

 424. Yasemin dedi ki:

  Merhaba Mersin Tarsusta yaşıyorum ev hanımıyım evliyim 2 tane kızım var kızlarım için kendi ayaklarımın üzerinde durmam lazım evde paketleme yapmak istiyorum acil dönüş yaparsnz sevinrim lütfen🤲🏼

  1. İsminiz dedi ki:

   Aynur hanim mesajiniza cvp alabildinizmi

 425. Aynur dedi ki:

  Merhaba Antalyada yasiyorum daha once paketleme isi yaptim ozellikle telefon kilifi ve krem paketleme isi varsa yaparim cok acil donus yaparsaniz cok sevinirim tesekkurler iyi calismalar😊

 426. Gülperi Kale dedi ki:

  Merhaba ben istanbul beykoz Cumhuriyette oturuyorum paketleme iş istiyorum ekibim var 2 çocuk annesiyim calismaya çok ihtiyacim var çok acil rica ediyorum geri dönüş bekliyorum

 427. Perihan dedi ki:

  Afyonda oturuyorum evde paketleme işi yaparım dönüş yaparsanız sevinirim

 428. Fırat dedi ki:

  Selam.ekiş yapmak istiyorum Kadıköy Suadiye de ikamet ediyorum iletişim 5455603535

  1. Aynur dedi ki:

   Merhaba yogunlugunuzu anliyorum Antalyada yasiyorum daha oncede yazmistin ozellikle telefon kilifi ve krem paketleme isi rica ediyorum tesekkurler😊

 429. Ayşe dedi ki:

  Uc çocuğum var o yüzden eve bir katkım olmasını istiyorum. Elim hızlıdır yapabilirim

 430. Cansu dedi ki:

  Merhaba evde annem ile paketleme işi yapmak istiyoruz istanbul mecidiyeköyde ikamet ediyoruz.yardımcı olursanız cok seviniriz

 431. Burçin dedi ki:

  Gaziantep üniversite civarındayım kürdan eldiven paketleme işi istiyorum bu işi yapacak 4 kişilik bir grubum var

 432. Seher dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 433. Nazlıcan dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden tsk

 434. Hasan dedi ki:

  Evde ek iş paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız tşk

 435. Müjde karakurt dedi ki:

  D.BAKIR ın ilçesi Bismil deyim kına, bardak altlığı VS. paketlemek olursa aileme katkı sağlamak için buarada esnafım 20 yıldır bana dönüş için 05434126402 tür.

 436. Ayşe Elveren dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 437. Busra dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi istiyorum 2 kisiyoz ulasirsaniz sevinirm

 438. Cansu dedi ki:

  bu ise gercektençokihtiyacim var yardımcı olursanızsevinirim kiradaoturuyorum05340343954

 439. Abdul Aziz aranci dedi ki:

  Merhaba ben Aziz Darıca’da oturuyorum evde plastik bardak veya mandal hangi paketleme işi olursa dönüş yaparsanız seviniribu iymayile acil

 440. Sultan doğan dedi ki:

  evren.sd@hotmail.com evde iş yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var

 441. İsmail dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacımız var iş konusunda da sizi mahçup etmeyiz tikler 05422098856

 442. ayse dedi ki:

  ek is ariyorum

 443. Aysel dedi ki:

  Merhaba Eskişehir de oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 444. Satiye Yılmaz dedi ki:

  Istanbulda otutyorum paketlmeme isinde daha once 5 sene calsdm elim bu ise yatkndır. Geri dönerseniz cok sevinirim

 445. Selma dedi ki:

  Her işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 446. Yeliz Ozturk dedi ki:

  Ev hanimiyim. Evde paketleme yapmak istiyorum.

 447. Züleyha Yalçın dedi ki:

  Istanbul Esenyurtta oturuyorum

 448. Züleyha Yalçın dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var yanımda başka arkadaşımda var çok yaptık bu işi 3 kişiyiz elimiz cabuk

 449. İsmail dedi ki:

  Bu ise çok ihtiyacım var olursa cok iyi olur

 450. Afife dedi ki:

  Denizli’de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İletişime geçerseniz çok sevinirim

 451. Nurten dedi ki:

  İşe ihtiyacım var 3 tane çocuk bakıyorum bana yardımcı olun

 452. Zahide dedi ki:

  Ek iş istiyorum paketleme

 453. dilber tiryaki dedi ki:

  paketleme işi olursa sevinirim

  1. Selma dedi ki:

   Rize. Evde iş lütfen

 454. Dilvin tardu dedi ki:

  Şanlıurfada yaşıyorum ihtiyacım var işe

 455. Engin dedi ki:

  Merhabalar,
  Istanbul /Güngören
  Yas:28
  2 kişiyiz ve evimizde musait bir alanımız var
  Özenli ve dikkatli çalışırız, nekadar isterseniz okadar paketleme yapariz

 456. ezgi dedi ki:

  balıkesirde oturuyorum. evde yapılabilecek ek iş arıyorum. paketleme yapabilirim. haftada 750-1000 arası paket hazırlayabilirim.

 457. Eyup bayrak dedi ki:

  Evde bardak paketlemesi yapmak istiyoruz esim bosta ek gelir kazanmak istiyoruz benim kazancim yetmiyor

  1. Eyúp bayrak dedi ki:

   Istanbul sultangazi yunusemre mahallesinde ikamet ediyoruz evde bardak paketlemesi yapmak istiyoruz benim gelirim yetmiyor esim evde ek is yapip bana yardimci olmak istiyor