KızlarBiliyor

Maltepe Evlere Ek İş Veren Firmalar

Maltepe Evlere Ek İş Veren Firmalar

Son dönemde meydana gelen olaylardan dolayı bir çok vatandaşımız evden çalışarak para kazanmanın yolunu aramakta. Binlerce işsiz ev hanımı evde çalışarak aile bütçesine katkıda bulunmak istemektedir. Üniversite öğrencileri okul harçlıklarını çıkartmak adına evlerinde ek iş yapmak istemektedir. Maltepe Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile sizde kendinize uygun bir ek iş belirleyebilir ve hemen iş talebinde bulunabilirsiniz. Maltepe ve çevresinde ikamet eden her yaş grubundaki bay ve bayanlar bu işleri talep edebilirler. El becerinize uygun olan işi belirleyerek sizde hemen para kazanmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz.

Maltepe Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları

Genellikle ev hanımları tarafından tercih edilen evde çalışarak para kazanmak son dönemde daha fazla talep toplamaya başladı. Önceleri sadece ev hanımlarının yetenekli elleri sayesinde yapılan bu işlere bir çok yeni iş daha eklendi. Sadece el becerisi ile değil son dönemde İnternet üzerinden yapılan ek işler hızla artmaya başladı. Fakat orta yaşın üzerindeki ev hanımları geçmiş yıllarda olduğu gibi el becerisi gerektiren işleri tercih etmeye devam etmektedir. Bu işler bazen örgü işi olabileceği gibi makine dikim işi hali hazırda popülerliğini korumaktadır. Bunun ile birlikte yıllardır yapılan ve yine yapılacak olan etiket yapıştırma ve paketleme işleri her zaman talep görmeye devam etmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız öncelikli olarak hangi tür bir ek iş yapmak istediğinize karar verin. Daha sonra bu işi veren firmalar ile İnternet üzerinden temas kurun ve ek iş talebinde bulunun.

Maltepe Evlere Verilen Paketleme İşleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Maltepe Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile alınan ek işlerin ilk sırasını Paketleme İşleri almaktadır. Yapımı kolay, getirisi yüksek olan bu işi her bayan rahatlıkla yapabilir. Evinizin bir köşesinde firmadan getiren ürünleri kolaylıkla sizde paketleyebilir ve  ek kazanç sahibi olabilirsiniz. Bu tarz işleri yapanlar aylık ortalama 800 lira ile 2 Bin Lira arasında bir gelir elde edebilir. Bu sizin içinde yeterli bir miktarsa Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar ile iletişime geçerek hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Bu firmalar tarafından verilen paketleme işlerinin neler olduğunu öğrenmek isteyenler için;

 • Kına paketleme işi
 • Pipet paketleme işi
 • Boncuk paketleme işi
 • Düğme paketleme işi
 • Kürdan paketleme işi
 • Kokulu mum paketleme işi
 • Sabun paketleme işi
 • Çerez paketleme işi
 • Raptiye paketleme işi
 • Kokulu çay paketleme işi
 • Çatal iğne paketleme işi

Maltepe bölgesine en sık gönderilen paketleme işleri olarak bilinmektedir. Sizde bu işlerden hangisini yapmak istiyorsanız o işi belirterek firmalara başvuruda bulunabilirsin.

Maltepe’de Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Son dönemde kredi taksiti, kredi kartı ödemesi veya farklı borçlar nedeni ile borcunu ödemekte zorlananlar ek iş yapacak işlere yöneldi. Birbirinden farklı yüzlerce ek iş imkanını yapan bu tür kişiler belirli oranlarda para kazanmaktadır. Yapılan ek işin özelliği veya yapılış şekline göre farklı paralar kazanmanız sağlanmaktadır. Kolay ve herkes tarafından yapılan kolay işlerin getirisi haliyle düşük olmakta. Uzmanlık, bilgi, tecrübe ve eğitim gerektiren farklı işlerde çok daha fazla kazandırmaktadır. Bu neden ile az öncede belirttiğimiz gibi ek iş yaparak ne kadar para kazanacağınızı iyi belirlemeniz ve yapacağınız işi ona göre aramalısınız.

Son dönemde İnternet üzerinden yapılan bazı işler sayesinde çok daha fazla para kazanma imkanına sahipsiniz. Onlarca iş imkanından bildiğiniz. tecrübe sahibi olduğunuz veya ben bu işi yapabilirim dediğiniz bir işi sizde yaparak çok daha fazla kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanmak olarak da bilenen bu tarz işleri İnternet, bilgisayar, tablet veya akıllı telefonu olan her yaş grubu rahatlıkla talep edebilir ve yapabilir. Önemli olan aşağıda belirtilen iş imkanları hakkında bilgi sahibi olmanız veya yapacağınıza inanmanız.

 • İnternet sitelerine editörlük yapmak
 • İnternet sitelerine makale yazmak
 • Sitelere yorum yazmak
 • İnternet üzerinden anket doldurma işi yapmak
 • İnternet üzerinden satış ortaklığı sistemi ile ürün satmak
 • İnternet üzerinden online oyun oynamak
 • İnternet reklamlarına tıklayarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden müzik dinleyerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden reklam izleyerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden video yayınlayarak para kazanmak
 • Akıllı telefon uygulamaları ile para kazanmak

Yukarıda son günlerde en çok para kazanılan İnternet işlerini sıraladık. Sizde bunlardan kendinize uygun olanı belirleyerek para kazanmak adına bir başlangıç yapabilir veya Maltepe Evlere Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Esra dedi ki:

  Maltepede oturuyorum ve işsizim. Her türlü paketlemeyi yaparım

 2. Birsen çalar dedi ki:

  Bende eve katkida bulunmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 3. Kader dedi ki:

  Merhaba maltepe gülsuyunda oturuyorum dönüş yaparsa ız sevinirim

 4. Esra dedi ki:

  Işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim istanbul pendik te oturuyorum

 5. Anonim dedi ki:

  Maltepede oturuyorum yardımcı olurmusunuz

 6. Sümeyye Yıldız dedi ki:

  Iyi gunler. 5 aylik hamileyim ve bu zor zamanlarda paraya ihtiyacim var . Maltepe zümrütevlerde ikamet etmekteyim. Geri dönüs yaparsaniz cok sevinirim.

 7. Seyma dedi ki:

  Merhaba. Maltepede oturuyorum. Evde oldugumuz su surecte benim de boyle paketleme islerine ihtiyacim var. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler.

 8. Gizemsu dedi ki:

  İstanbul maltepede ikamet etmekteyim acilen ek işe ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız eğerki çok memnun olurum

 9. Melike dedi ki:

  Maltepede oturuyorum ev hanımıyım komşularımla böyle bi iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 10. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba Maltepe’ye yakın oturuyorum. Eşime destekte bulunmak istiyorum. Elim hızlıdır zamanında teslim ederim. Teşekkürler

 11. Baha Yıldırım dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakası maltepede ikamet ediyorum ek iş yapmak istiyorum evimde
  İhtiyacım var yardım ederseniz sevinirim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.