KızlarBiliyor

Bağcılar Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bağcılar Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bağcılar Evlere Ek İş Veren Firmalar tarafından verilen işler nelerdir? Evde ek iş yapmak isteyenler için uygun iş modelleri. Evde part time iş yapmak isteyenler. Evlere verilen yeni iş fikirleri ile sizde para kazanmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bağcılar Evde Çalışarak Para Kazanmak

Son dönemin en çok aranan iş fikirleri arasında gösterilen evde ek iş yapmak oldukça kazançlı bir iştir. Birbirinden farklı işleri evinizden çıkmadan kolaylıkla yaparak sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar tarafından evinize kadar getirilen bu tarz işleri yapmak isteyenlerin başvuruda bulunması yeterli olacaktır. El becerisi olan herkesin bu işleri yapması mümkün olmak ile birlikte günün istediğiniz saatinde çalışma fırsatına sahip olacaksınız.

Son dönemde özellikle virüs salgınından sonra bir çok kişi dışarıda bir ek iş bulma konusunda sıkıntı yaşadı. Bu olay neticesinde de binlerce kişi evden para kazanmak adına iş fikirleri aramak ve evde çalışmak istemektedir. Bilindiği üzere yıllardır yapılan bu tarz ek işler bu günlerde çok daha fazla kişi tarafından talep görür hale geldi. Sizde nedeni ne olursa olsun evden çalışmak ve para kazanmak adına bu tarz işleri talep etmelisiniz.

İstanbul Evlere Ek İş Veren Firmalar İletişim

İstanbul ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımları evde ek iş yapmak adına oldukça şanslıdır. İmalat sektörünün öncü kuruluşlarının bu ilimizde olması nedeni ile ek iş bulmak oldukça kolay bir hale geldi. Evlere ek iş veren firmalar bu ilimizden ülkemizin her bölgesine iş gönderimi yapmaktadır. Ulaşımın en kolay olduğu bu bölgemiz de ek iş alma konusunda büyük avantaj sahibidir.

Birbirinden farklı onlarca sektör tarafından verilen işlerin neler olduğu aşağıda belirtilmiştir. Sizde İstanbul Evlere Ek İş Veren Firmalar İletişim bilgileri ile hemen irtibata geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Geneli Evlere Verilen Ek İşler

Bağcılar Evlere Ek İş Veren Firmalar tarafından bu bölgemizde verilen ek işler tüm İstanbul ilçelerine de verilmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tarz işler genellikle el becerisi gerektiren işlerden oluşur. Bu kapsamda en çok verilen ve en çok kazandıran ek işlerin neler olduğunu kısaca sıralamak istiyorum.

 • İstanbul Evde Maske dikme işi
 • İstanbul Evde Maske paketleme işi
 • İstanbul Evde nevresim dikme işi
 • İstanbul Evde tulum dikme işi
 • İstanbul Evde paketleme işleri
 • İstanbul Evde tütün sarma işi
 • İstanbul Evde boncuk işi
 • İstanbul Evde iplik temizleme işi
 • İstanbul Evde kına paketleme işi

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen herkes yukarıda belirtilen işleri talep edebilir ve çalışmaya başlayabilir.

İstanbul Evde Maske Paketleme İşi

Son dönemin en popüler ek işleri arasında gösterilen maske paketleme işi oldukça kolay bulunur. Bu günlerde sıklıkla kullanılan maskelerin piyasaya yetiştirilmesi adına bir çok imalatçı firma bu ürünün paketlenmesi işi için ev hanımlarından destek almaktadır. Sizde evden çıkmadan para kazanmak adına bir ek iş arıyorsanız bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Günde 3 ile 5 saatinizi ayırarak ayda 1,500 lira kazanmanıza imkan veren bu işi yaparak aile bütçesine katkıda bulunmanız mümkün.

Bağcılar Evde Tütün Sarma İşi

Tütün sarma işi yıllardır yapılan ve yapanlara iyi paralar kazandıran bir ek iştir. İster erkekler isterse bayanlar bu işi kolaylıkla yapabilir. Akşamları veya hafta sonlarında kolaylıkla yapabileceğiniz bu işi ev hanımları günün istedikleri saat aralığında yaparak ek kazanç elde etmektedir. Küçük bir makine yardımı ile yapılan iş için ödenen ücret kutu başı hesaplanır. Evinize kadar getirilen tütün ve boş makoranların hazırlanması işi için 10 ile 20 lira arasında bir ücret ödemesi alabilirsiniz.

Bağcılar Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bağcılar Evde Part Time Ek İş

Günün istenildiği zaman aralığında çalışma imkanı tanıyan Evde Part Time Ek İş fırsatları ile sizde ek kazanç elde edebilirsiniz. İsteyenler yukarıda belirttiğimiz işlerden herhangi birisini isteyenler de İnternet üzerinden yapılan ek işler ile zamanın paraya çevirebilir. İstanbul Bağcılar Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişime geçenler bu işlerin dışında verilen farklı paketleme işlerini de talep etme imkanına sahiptir. Bu belirtilen işlerin dışında kalan ve İnternet aracılığı ile yapılan;

 • Evde anket doldurma işi veren siteler
 • Evde internetten satış ortaklığı sistemi
 • Evde İnternet reklamları izleme
 • Evde makale yazarak para kazandıran siteler
 • Evde İnternetten yazılara yorum yazarak para kazandıran siteler;

aracılığı ile para kazanma imkanınız da bulunmaktadır. Bilgi ve tecrübeniz doğrultusunda yukarıda verilen işlerden herhangi birisini yaparak sizde para kazanmak adına bir başlangıç yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Guler dedi ki:

  Merhaba ben istanbul sultangazi de oturuyorum bende tesbih işi varsa almak istiyorum baketlemede olur

 2. Serpil yolcu dedi ki:

  İhtiyacım var evde paketleme isine balon olsun ne olursa

 3. Birsen dedi ki:

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum Bağcılar atestugla

 4. Aysel dedi ki:

  Merhaba bağcılar güneşlideyim bende evde paketleme işi yapmak istiyorum tşkler

 5. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben Yasemin evde paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen acil

 6. Emine balkan dedi ki:

  Merhaba ben emine evde paketleme olarak her turlu is yaparim duzenli olarak yapmayi isterim lutfen kisa surede ulasirsaniz sevinirim

 7. Emine dedi ki:

  Acil ek işe ihtiyacımiz var istanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum 4 kişilik ekibim var

 8. yusuf ozbeyaz dedi ki:

  merhabalar 10 15 kişilik bayan grubum var bütün evlere ek iş yapılır şuan iş aramaktayız

 9. Fatma dedi ki:

  Acil ek ise ihtiyacim var

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.