KızlarBiliyor

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Firmalar

Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Firmalar

Konya ve çevresinde ikamet edenlere iş gönderen yerler. Evinde çalışarak para kazanmak isteyenlere uygun gönderilen ek işler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler. Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile ayda 2 bin lira kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. El becerinize uygun olan işi belirleyin ve hemen iş talebinde bulunun. Evde istediğiniz zaman aralığında 3 ile 6 saat çalışarak sizde para kazanın. Ev hanımlarının aile bütçesine katkıda bulunmasına imkan veren ek işleri isteyen tüm bayanlar talep ederek kazanmaya başlayabilir. Konya’da evde çalışarak para kazanmak isteyen herkes aşağıda belirtilen işleri isteyebilir.

Konya Evde Paketleme İşi

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların en çok talep ettiği ve en çok yaptığı işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Birbirinden farklı onlarca ürünün ev ortamında paketlenmesi işinde binlerce bayan çalışmaktadır. Yapımı kolay olan bu işi isteyen her yaş grubundaki bayanlar yapabilirler. İster tek başınıza isterseniz arkadaş, komşu veya aile bireyleri ile birlikte bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Evinize kadar getirilen ürünleri istenilen adet veya gramda paketlere koymanız ve kolilere koymanız yeterli olacaktır. Bu kadar basit bir işi yaparak sizde ayda 800 lira ile 2 bin lira arasında bir gelir elde edebilirsiniz. Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Firmalar aracılığı ile bu işi hemen talep ederek sizde çalışmaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Evde şeker paketleme, Evde mandal paketleme, Evde kürdan paketleme, Evde kına paketleme işleri bu alanda en çok yapılan paketleme işleri olarak belirtilebilir. Sizde evde çalışarak para kazanmak adına paketleme işi alabilir ve günde 3 ile 6 saatinizi bu işe ayırabilirsiniz.

Konya’da Evde Şeker Paketleme İşi

Yerli ve yabancı on binlerce turist Mevlana şehri olarak bilenen Konya’ya turistik geziler ile ziyarete gelmektedir. Bu ilimizin en bilenen lezzetlerinden birisi olan Mevlana şekerini de almadan dönene rastlamak çok zordur. Gelen misafirlerin büyük ilgi gösterdiği bu ürünü hazırlayan ev hanımları ciddi paralar kazanmaya devam etmektedir. Belirlenen gramajlarda bu şekerleri paketleyen ev hanımları oturdukları yerden çalışma imkanına sahiptir. Günde 4 ile 6 saatini bu işe ayıran bir ev hanımı ayda 800 lira ile 1.500 lira arasında bir gelir elde edebilir. Getirisi iyi olan bu işi yapmak isteyenler bulundukları bölgedeki imalat firmaları ile görüşerek iş talebinde bulunabilirler.

Konya'da Evde Şeker Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Konya merkez ve ilçelerinde ikamet eden ev hanımları evlerinde kına paketleme iş yaparak aile bütçelerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Evde yapılan ve para kazandıran paketleme işlerinden biri olan evde kına paketleme işi oldukça kolay bir ek iş olarak bilinir. Düğünlerde gelen konuklara dağıtılan küçük kına paketleri becerikli ev hanımlarının ellerinden çıkmaktadır. Birbirinden farklı tasarlanan kına paketlerinin içine belirli oranlarda kına koymak ve paketlemek kolay ve eğlenceli bir iştir. Evinizde oturduğunuz yerden bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi isteyenler komşuları veya arkadaşları ile birlikte daha fazla adette sipariş alarak yapabilirler. Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Firmalar veya bulunduğunuz bölgede bu tür ürün satışı yapan yerler ile iletişime geçerek bu işi temin edebilirsiniz.

Konya’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ülke genelinde olduğu gibi Konya ve çevresinde ikamet eden ev hanımları evlere ek iş veren firmalar arcılığı ile ek iş temin edebilmektedir. Birbirinden farklı el becerisi gerektiren bu işler karşılığında bir çok kişi geçimini sürdürecek miktarda para kazanabilmektedir. Sizde bu tür firmalardan ek iş talep ederek bir gelir sahibi olabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken el becerinizin hangi ek işlere uygun olduğunu belirlemektir. Örgü işi, ütü işi, makine dikişi işi, katlama işi, ayıklama işi vb. bir çok iş imkanı bulunmaktadır. Bu işlerin arasında size de uygun bir iş bulunabilir. Hangi ek işi yapacağı konusunda henüz bir karar veremeyenler ve hangi ek işlerin olduğunu merak edenler için Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Firmalar tarafından gönderilen işlerden bir kaçını sizlerle paylaşmak istiyorum.

 • Evde düz makine dikişi yaparak para kazanmak
 • Evde overlok çekme işi
 • Evde paketleme işi yapmak
 • Evde örgü örme işi
 • Evde çorap katlama işi
 • Evde ütü işi
 • Evde etiket işi
 • Evde kutulama işi
 • Evde satış yapma işi

Yukarıda belirtilen ek işlerden sizde kendinize uygun olanını belirleyerek hemen ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

Konya’da İnternetten Verilen Ek İşler

Yukarıda el becerisi ile yapılan ve para kazandıran ek işlerden bahsettik. Bunların dışında son dönemde sıklıkla yapılan ve çok daha fazla kazandıran İnternet üzerinden yapılan işlerden bahsetmek istiyorum. Bilindiği üzere hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen İnternet bir çok kişinin de para kazanmasına aracılık yapmaktadır. Bir çok iş artık İnternet üzerinden kolaylıkla yapılabilmekte ve yapanlara para kazandırmaktadır. Sizde bu alemde yerinizi alarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu alanda iş yapmak isteyenlerin çok iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olması da gerekmemektedir. Bazı işleri o kadar kolaydır ki neredeyse herkes tarafından kolaylıkla yapılabilir. Evinde bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve sınırsız interneti olanlar aşağıda belirtilen işleri yaparak ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde edebilir. İsterseniz şimdi genellikle ev hanımları tarafından İnternet üzerinden yapılan ve para kazandıran işlerin neler olduğunu kısaca sıralayalım.

 • İnternet üzerinden anket doldurma işi
 • İnternet üzerinden video izleyerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden yorum yazarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden oyun oynayarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden reklam tıklayarak para kazanmak
 • İnternet üzerinden makale yazarak para kazanmak
 • İnternet sitelerine editörlük yaparak para kazanmak
 • Tiktok üzerinden para kazanmak
 • Youtube üzerinden para kazanmak
 • Uygulama yükleyerek para kazanmak
 • İnternet üzerinden satış yaparak para kazanmak

Sizde yukarıda belirttiğimiz İnternetten verilen ek işler veya Konya Selçuklu Evde Ek İş Veren Firmalar aracılığı ek iş yapmaya başlayarak para kazanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Sümeyra dedi ki:

  Bu işlere çok ihtiyacım var lütfen bana da dönüş yapın beyşehir de oturuyorum zor durumdayım

 2. Arzu dedi ki:

  Konya karatay da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum Yardımcı olursanız sevinirim

 3. Sare dedi ki:

  Evde ütü dikiş paketleme işlerini yapabilirim

 4. Ayşe dedi ki:

  Bende evde iş alıp yapmak istiyorum 2 kişiyiz paketleme olur montaj olur yaparız inşallah dönüş yaparsınız bana

 5. Nehir dedi ki:

  Selamünaleyküm hayırlı günler ben de evde ek iş yapmak istiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Lütfen acil dönüş yaparmısınız saygılar.

 6. Saniye yesilyurt dedi ki:

  Konya selçuklu da oturuyorum benimde böyle bir işe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 7. Sultan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak ıstiyorum el becerim gayet hızlı ılgında oturuyorum

 8. Süeda dedi ki:

  Konya karatayda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum düzenli bir şekilde yapabilirim dönüş bekliyorum.

 9. Ayşe dedi ki:

  Konya Meram da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum. İki kişiyiz itina ile en kısa zamanda yaparız dönüşünüzü bekliyorum

 10. Döndü Okumuş dedi ki:

  Konya/ereğlide yasiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var teşekkürler

  1. Ezel dedi ki:

   KonYa kececilerde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var sindiren tesekkurederim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.