KızlarBiliyor

İzmir’de Evde Paketleme İşi

İzmir’de Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi yaparak para kazanmak isteyenlere iş veren firmalar. Evinizde oturduğunuz yerden ek iş yapmak adına en uygun işlerin başında evde paketleme işi gelmektedir. İsteyen bütün bayanlar tarafından rahatlıkla yapılan bu iş sayesinde sizde ayda 2 bin lira kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kendinize ve evinize uygun olan evde paketleme işini belirlemeniz ve İzmir’de Evde Paketleme İşi veren firmalar ile iletişime geçmeniz olacaktır. Başvurusu kabul edilenlerin evinde televizyon karşısında iş yapmaları ve para kazanmalarına imkan verilmektedir.

İzmirde Evlere İş Veren Firmalar

İzmir ve ilçelerinde ikamet eden bayanlar evde çalışarak para kazanmak adına bu tür firmalardan kendilerine uygun iş talebinde bulunmaktadır. Binlerce bayan sadece İzmirde evlere iş veren firmalar aracılığı ile ek iş yapmakta ve ciddi anlamda paralar kazanmaktadır. Birbirinden farklı işlerden kendi el becerilerine uygun olanını belirleyerek sizde evde ek iş yapabilirsiniz. İzmir ve ilçelerinde ikamet eden bayanların bu tür firmalardan en çok talep ettiği ve en çok para kazandığı işlerin neler olduğunu kısaca hatırlatmak gerekirse;

İzmirde Evlere İş Veren Firmalar

İzmirde Evlere İş Veren Firmalar

 • Evde deri bileklik işi
 • Evde papatya tacı işi
 • Evde paketleme işleri
 • Evde kapı süsü işi
 • Evde nikah şekeri işi
 • Evde bebek mevlüt şekeri işi
 • Evde boncuk işleri
 • Evde boyama işleri
 • Evde kutu katlama işleri
 • Evde kokulu mum işi
 • Evde sabun işi
 • Evde biblo işi

Sizde yukarıda belirttiğimiz yada daha önceden yapmış olduğunuz işlerden istediğiniz bir tanesini İzmir’de Evde Paketleme İşi veren Firmalar aracılığı ile talep edebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İzmir’de İnternet Üzerinden Para Kazanmak

Evde çalışmak zorunda kalanlar veya acil para kazanmak zorunda kalanların son zamanlarda en çok talep ettiği işlerin başında internet aracılığı ile para kazanmak olarak dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı yöntemleri bulunan internet aracılığı ile para kazanmak çok kazandıran ek işler listesinin başında gelmektedir. Evde bilgisayarın karşısında günde 3 – 5 saatinizi geçirmek kaydı ile ayda 3 bin liranın üzerinde para kazanabilirsiniz. Az öncede belirttiğimiz gibi bunun birbirinden farklı onlarca yöntemi bulunmaktadır. İzmirde Evde Para Kazanmak isteyenler aşağıda belirttiğimiz internet üzerinden para kazanma yöntemlerinden kendilerine uygun olanı belirlemeleri ve iş talebinde bulunmaları gerekmektedir.

internet üzerinden para kazanmak

 • İnternet üzerinden evde makale yazarak para kazanma yöntemi. Bu yöntem İnternet aracılığı ile para kazanmanın en kolay yoludur. Anket firmalarına üye olarak günün belirli zamanlarında gelen anketleri doldurmanız karşılığında para kazanabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden makale yazarlığı yaparak para kazanın. İnternet sitelerinden alacağınız bu iş çok kazançlı işler arasındadır. Bilgi sahibi olduğunuz konular arasından sitelere makale yazarlığı yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.
 • Youtube üzerinden para kazanmak. Bilindiği üzere günde milyonlarca insanın girip video izlediği bu siteye insanların dikkatini çekecek özgün videolar yükleyerek para kazanabilirsiniz.
 • Blog sayfalar oluşturarak para kazanabilirsiniz. Kendi sitenizi kurabilir ve burada yayınladığınız yazılar sayesinde takipçi elde edebilir ve alacağınız reklamlar sayesinde para kazanabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden satış ortaklığı sistemi ile para kazanın. Herhangi bir sermaye gerektirmeyen ve sıfır risk taşıyan bu sistem sayesinde farklı markalardan ürünleri satarak para kazanabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz İnternet üzerinden para kazanma yöntemlerinden kendinize uygun olanını belirleyerek sizde İnternet aracılığı ile İzmirde para kazanabilirsiniz.

Buca’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

İzmir’in en büyük ilçelerinden birisi olan Buca’da binlerce vatandaşımız ek iş yaparak ek gelir elde etmektedir. Bu bölgemizde yaşayan vatandaşlarımız bu tür işleri genellikle Buca’da evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile temin etmektedir. Genel itibari ile İzmir’de evde paketleme işi ile benzerlik gösteren işler verilmektedir. Birbirinden kolay ve ustalık gerektirmeyen bu tür işler sayesinde sizde rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Bu konuda tak dikkat etmeniz gereken kendiniz için en uygun olan işi belirlemeniz ve bu işi evlere paketleme işi veren firmalardan talep etmeniz olacaktır. Bu sayede sizde evinizde ek iş yapabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen İzmir ve çevresinde ikamet eden ev hanımları yukarıda belirttiğimiz işler için firmalardan ek iş talebinde bulunurken sitemizdeki yorum bölümünü kullanabilirler.

İzmir İşkur Eve Ek İş İmkanları

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına İşkur aracılık yapmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere evde çalışmak isteyen ev hanımlarının en çok talep ettiği ek iş paketleme işleridir. Birbirinden farklı ürünlerin evde paketlenmesi yıllardır yapılan en bilindik ek iştir, Bu işi yapmak isteyen ev hanımları iş bulma konusunda son dönemde oldukça büyük sıkıntı yaşamaktadır. Evlere paketleme işi veren firmalara yapılan başvuruların çok fazla olması nedeni ile bu tür firmalar iş verme konusunda yetersiz kalmaktadır. Ayrıca evlere ek iş vereceğini vaat edenlerin bir çok kişiyi mağdur etmesi ile birlikte yapılan ek işler için ödemelerde yapılan sıkıntılar oldukça fazladır. Bu ve buna benzer farklı sorunların gündeme gelmesi sonucunda İşkur devreye gireceğini belirtti. İzmir’de Evde Paketleme İşi yapmak isteyen ev hanımlarına günde 4 saat çalışmaları karşılığında 800 lira ile 1200 lira arasında para kazanma imkanı tanınacak. Bu imkandan yararlanmak isteyen ev hanımlarının taşıması gereken şartlar;

 • 18 yaşından büyük olmak
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Herhangi bir iş yerinde sigortalı çalışmıyor olmak
 • İşkur iş arayan sisteminde kayıtlı iş arayan olarak gözükmek

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyan her ev hanımı evde paketleme işi yapmak adına iş başvurusunda bulunabilecek. İlerleyen günlerde başta paketleme işi olmak üzere verilecek olan ek işlerin dağıtılmaya başlanması halinde www.kizlarbilir.com sitesi olarak sizlere gerekli başvuru işlemleri hakkında bilgi verilecektir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Gamze dedi ki:

  Merhaba İzmir in Karabağlar ilçesinde yaşıyorum her türlü paketleme işi yaparım bütün günüm evde geçiyor vaktimin çoğunluğunu işi yaparak geçiririm acil işe ihtiyacım var .

 2. Esma dedi ki:

  Evde 3 kişiyiz paket işi yapan firmalar cevap verirlerse çok memnun olurum

 3. Sema dedi ki:

  Merhaba
  İzmir Buca da 6 kişiyiz . Evden verilebilecek paketleme , katlama gibi işler için geri dönüş sağlarsanız çok seviniriz .

 4. Anonim dedi ki:

  Merhaba İzmir Gaziemirde oturuyoruz 4 kişiyiz. İşinizi temiz ve hızli bir şekilde teslim ederiz. Dönüş yaparsınız çok mutlu oluruz.

 5. Derya dedi ki:

  Izmir gurcesmede gecekonduda oturuyorum evde paketleme isine ihtiyacim var durumum kotu 1.5 yasinda oglum var yetiremiyorum esim asgari ucretle calisiyor her turlu paketleme isini yaparim lutfen donus yapin

 6. Dilber aslan dedi ki:

  Merhaba izmir de oturuyorum evde olmak üzere paketleme işi yaparım tel no yazarsanız sevinirim

 7. Bahar Saral dedi ki:

  Merhaba Izmir’de oturuyorum. Evde yapılabilecek tüm işleri değerlendirebilirim. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 8. Makbule dedi ki:

  I zmir semikler karsiyakada oturuyorum paketleme isi istiyorum cok ihtiyacim varyardimci olursaniz cok sevinirim

 9. Esra dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var İzmir buca gedizde oturuyorum

 10. murat dedi ki:

  merhaba ek işe ihtiyacım var bende montaj işi yapmak istiyorum izmir karabağlarda oturuyorum.

 11. Huriye bolat dedi ki:

  İzmir bağarası da oturuyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim. Dönüş yapılırsa çok sevinirim.

 12. Büşra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim her türlü 3 kişiyiz

 13. İlknur dedi ki:

  Merhaba izmir de oturuyorum 3 kişilik ekibim ne iş olursa yaparız degerlendirirseniz çok sevinirim tesekkürler

 14. Neşe dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 15. Hülya dedi ki:

  Merhabalar İzmir’in Kemalpaşa kızıl üzüm köyünde oturuyorum okuyan iki çocuğum var bu yüzden evde yapabilecek ek iş ariyirum hem eşime destek hemde boş oturani Allah sevmez yardımcı olursanız sevinirim her türlü işi yaparim

 16. Aysun dedi ki:

  Mendereste oturuyorum 4 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 17. Pelin dedi ki:

  Buca da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 18. Abdullah dedi ki:

  0537 528 48 72.ekibim mevcuttur.menemen.

  1. sabile dedi ki:

   çeşmede oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 19. Nazlı öztürk dedi ki:

  Merhaba Bucada oturuyorum kurumsal firma çıkışlıyım temiz ve titizim işlerinizde memnuniyet çok önemlidir çocuğum var bırakıp çalışamıyorum ihtiyaç konusudur teşekkürler tel: 05336780616

 20. ismihan dedi ki:

  merhaba paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 21. Gamze dedi ki:

  Bende gaziemirdeyim bulursanız bebimle paylaşırmısınız? Bende aynı şekilde size bilgi veririm ben gaziemir belediyesinin orada bir ilan buldum bugün görüşecektik adamı aradım fakat hala dönüş sağlamadı 😔

 22. fatmanur dedi ki:

  Merhaba ek ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 23. serap dedi ki:

  Merhabalar ızmır eskı ızmır oturyorum paketleme ısı esımle yapcaz gerı donus yaparsanız sevınırım

 24. Tuğba dedi ki:

  Merhaba, İzmir Buca da yaşıyorum. Evde paketleme işini daha öncede yaptım hızlı ve el becerim iyidir. Uygun olduğu taktirde evde paketleme işini yapmak istiyorum. Dönüş sağlanırsa çok sevinirim. tugbaktas74@gmail.com burdan iletişime geçebilirsiniz.

 25. Sümeyye aksoy dedi ki:

  İzmir menemende oturuyorum. Üç kişilik bir ekibimiz var şimdilik bu sayı artabilir. Çok acil işe ihtiyacimiz var. Elimiz ise yatkindir temiz titiz hızlı ve özenli calisiriz. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

 26. Birgül Tuncer dedi ki:

  Evde ek iş yapabilirim. İhtiyacım var gebze köşklü çeşme

 27. Fehime dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum İzmir eşrefpaşada oturuyorum çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmısınız elim yatkın daha önce boncuk işi yaptım temiz çalışıyorum

 28. Figen kelkit dedi ki:

  Merhaba, İzmir Buca’da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Daha önce yaptım hızlı ve titizimdir. Gerçekten bu işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 29. ÇİĞDEM dedi ki:

  EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM. İZMİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 05442613986

 30. HÜLYA dedi ki:

  EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM. GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 05442613986

 31. ÇİĞDEM DURAK dedi ki:

  EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM. İZMİİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 05442613986

 32. HÜLYA YILMAZ dedi ki:

  EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.İZMİR GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 05442613986

 33. HÜLYA YILMAZ dedi ki:

  EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM. GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 05442613986

 34. ÇİĞDEM DURAK dedi ki:

  EVDE ANNEMLE BERABER PAKETLEME VE HER TÜRLÜ İŞİ YAPABİLİRİZ. GAZİEMİRDE OTURUYORUM. NUMARAM 05442613986

 35. Selmin dedi ki:

  Merhaba evde 4 issiz var evde yapabilcek is ariyoruz izmir bozyaka

 36. Yeşeriye dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum 05524149366

 37. Sümeyra Yılmaz dedi ki:

  Merhaba ben Sümeyra Yılmaz bedensel engelliyim ve 11.sınıf öğrencisiyim. Bu işe çok ihtiyacım var İzmir Mendereste oturuyorum

 38. Cansel bulut dedi ki:

  Merhaba acil ek işe ihtiyacım var üniversite öğrencisiyim email den dönüş yapıp yardımcı olursanız sevinirimm.

 39. Sabriye dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum 3 tane çocuğum var biri üniversiteye geçti biri liseye diğeride ilkokul 4 eşim işten çıkarıldı çocuklarıma yardımcı olmak için evde yapılabilecek iş istiyorum

 40. cahit aksoy dedi ki:

  cahit aksoy izmir aliağa da oturuyorum emekli olduğum için tam zamanlı çalışırım, evde paketleme, aksesuvar, boncuk dizme, montaj, boyama işleri yaparım

 41. Figen guncu 05532174566 dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 42. Yonca dedi ki:

  Izmir karabağlar dan oturuyorum el becerim var acil dönüş yapabilirmisiniz rica etsem dönüş yapabilirmisiniz rica?

  1. Seymanur dedi ki:

   Izmirdeyim ev haninimiyim maddi olarak zor durumdayım ise ihtiyacım var

 43. Derya dedi ki:

  Sirinyerdeyim evde paketleme isi istiyorum ne olursa elim yatkindir

 44. Seyhan dedi ki:

  İzmir Torbalıda yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum tel:05467601350

 45. Armağan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum 7 aylık bebeğim var çalışamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz Bornova altında tarafında ikamet ediyorum

  1. Sercen dedi ki:

   İzmir çamdibi Bornova oturuyoruz eşim ve ben yapabileceğim evde iş arıyoruz 5364748302

 46. Esra dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak ıstıyorum ızmir Karabağlarda ikamet edıyorum evde paketleme ısı yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 47. Seren dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak ıstıyorum ızmır buca’da ikametgah edıyorum evde paketleme ısı yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 48. Gülçin dedi ki:

  İzmir Narlıdere’de oturuyorum. Evde ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. Evde üç kişi birlikte paketleme yapabiliriz. Teşekkürler

 49. Nurten dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum lutfen cvb

 50. Başak dedi ki:

  Merhaba, ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum. İzmir’de oturuyorum. Zaman, hız gibi engellerim yok. Dönüşlerinizi beklerim. Teşekkürler.

 51. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba. İzmir basmane de oturuyorum. Evde iki kişiyiz istediğiniz kadar paketleme yapabiliriz. Yardımcı olur musunuz

 52. MURAT dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyoruz daha önceden birçok firmayla çalıştık iş tecrübemiz var

 53. Buket dedi ki:

  Izmir bayraklida oturuyorum acil işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 54. Bahar Çetinkaya dedi ki:

  Ben İzmir bucada oturuyorum bir firmada asgari ücret ile çalışıyorum ancak aldığım ücret 3 çocuğuma tek başıma bakabilmem için yeterli değil bu sebep ile evden yapabileceğim ek iş arıyorum azimli ve çalışkanımdır bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 55. Dilek dedi ki:

  İzmirde oturuyorum paketleme işine karşo tejjübem vardır işime engel çocuk VS bir durum yoktur ekip isterseniz sağlam bir ekibim var 0 553 805-7159

  1. Merve dedi ki:

   Bucada oturuyorum evde paketleme isi istoyorum tesekkurler.

 56. Dilek dedi ki:

  İzmirde oturuyorum paketleme işine tejjübem vardır işime engel çocuk VS bir durum yoktur ekip isterseniz sağlam bir ekibim var 0545 9037159

  1. Dilek dedi ki:

   İzmirde oturuyorum paketleme işine tejjübem vardır işime engel çocuk VS bir durum yoktur ekip isterseniz sağlam bir ekibim var 0 553 805-7159

 57. Zeynep Sinan dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum. ikiz kardeşimle bu işi yapmak istiyoruz. hızlı ve titiz çalışırız. 20 yaşındayız

 58. Sibel dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim.evde kalabaligiz.seri sekilde ve duzgun teslim edebilirim.donus yaparsaniz sevinirim.iyi gunler…

 59. Emine dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 60. Yeter dedi ki:

  Bornova çamkulede oturuyoruz 5kisiyizevdr paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yapar mısınız

 61. Elvan dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum. Evde paketleme işine ihtiyacım var. Hızlı ve temiz çalışıyorum

 62. İsminiz dedi ki:

  Karabaglar ilçesinde uckuyularda oturuyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum

 63. Şengül dedi ki:

  Merhabalar İzmirde ikamet ediyorum . Her türlü paketleme ,montaj ve katlama işini yapabilirim. Bu iş için ekipte kurabilirim. Istenilen işi zamanında hızlı,temiz ve güvenli bir şekilde ulaştırabilirim. Geri dönüşlerinizi bekliyorum . Teşekkürler.

  1. Arzu Topal dedi ki:

   Merhaba İzmir Buca da oturuyorum evde yapabilecek olduğum paketleme işi arıyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.
   Arzutopal.2020@gmail.com

 64. Hediye Beyduz dedi ki:

  Izmir torbalı da oturuyorum evde calisacak 3 kisiyiz bu işe çok ihtiyacimiz oldugundan acil dónüş bekliyorum

  1. Sait Akbulut dedi ki:

   İzmirde ekibimle mandal, sabun,kına paketleme işi arıyorum 0544 325 13 02 saygılar

 65. İsminiz dedi ki:

  Merhaba ben izmirde oturuyorum elim yatkın 05302631202

 66. Fatma dedi ki:

  Merhaba Adım Fatma İzmirde yaşıyorum. 20 yaşındayım ek işe acil ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfenn . Bir ek kaynağım yok bu işi hızlı ve titiz yaparım yardımcı olun

 67. Esra dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum karsiyaka da oturuyom elim yatkin 05545616319

  1. İsminiz dedi ki:

   Dönüş yaptılar mı acaba 0551 009 01 09 bende istiyorum İzmir bucadayim

 68. fatos dedi ki:

  evde sabun galoş şeker davetiye ve benzeri işler arıyorum acil. Teşekkürler.

 69. Adem miran dedi ki:

  Esim icin Nikah şekeri ve kına paketleme işi arıyorum izmir gediz da oturmaktayım 0545 627 1535

 70. Yağmur dedi ki:

  4 kişiyiz bucada oturuyorum acil ek iş arıyorum litfen yardımcı olun.

 71. Coşkun Ercan dedi ki:

  Manisa merkez de ikamet ediyorum ek iş yapmak istiyorum

 72. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 73. Bedevi dedi ki:

  İzmir Ayrancılar da oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum

 74. derya kusan dedi ki:

  izmir bornovada oturuyorum ek işe ihtiyacım var

 75. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüs yaparsanız sevinirim

 76. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evdepaketleme işi yapmak istiyorum

 77. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 78. seda demircioğlu dedi ki:

  İzmir Karşıyaka da oturuyorum , kız kardeşimle birlikte evde yapmak için paketleme vb. iş arıyoruz, boş vaktimiz çok ve elimiz hızlıdır. Geri dönüş yaparsanız sevinirim,teşekkürler

 79. İlknur dedi ki:

  Merhabalar, İzmir-Buca’da yaşıyorum, öğrenciyim ve el becerime güveniyorum

 80. CENK dedi ki:

  izmir-bergamada oturuyorum. evde paketleme boncuk v.s her türlü iş yapabiliriz. 4 kişilik ekibimiz var. tel.05366494870

 81. Sümer dedi ki:

  Bayraklıda yaşıyorum inşallah evde yapacağım işvarsa yaparım

 82. Pınar dedi ki:

  Titiz calisirim evde yaptigim hobilerim var severek yaparim

  1. Ercan dedi ki:

   Eşim için evde yapabileceği iş arıyoruz.Her türlü paketleme, el işleri , takı boncuk süs v.s işleri itina ile yapabiliriz.

  2. Fatma fidan dedi ki:

   Acil işe ihtiyacım var erken dönerseniz sevinirim

 83. Çağdaş dedi ki:

  26 yaşındayım 4 kişilik bir ekibim mevcuttur ne iş olursa yaparız dönüş yaparsanız sevinirim

 84. Melike dedi ki:

  Lütfen bir is verin paketleme ne olursa

 85. Pınar dedi ki:

  İzmir Alsancak’ta yaşıyorum, nişanlımla birlikte yapıp ek gelir elde edebileceğim bir iş arıyorum. El becerime güveniyorum.

 86. Esra dedi ki:

  Izmir bucadaym oldukca bos vaktim var evde paketleme isi bana göre donersenz sevnrim

 87. Nazan kaya dedi ki:

  Ben İzmir Bayındır da oturuyorum 23 yaşındayım iki çocuk annesiyim paketleme işi istiyorum kaynanam ve eltimle yapmayı istiyoruz lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 88. Elif dedi ki:

  Merhaba izmir karabağlar üçkuyularda oturuyorum evden yapabiliceğim paketleme yada kutu gibi işleri alabiliceğiöi iletmek isterim

 89. Şahriban Çiçek dedi ki:

  Merhabalar Ben Izmır Karabağlar da oturuyorum eve de kokulu mum işi paketleme istiyorum bana geri dönerseniz sevinirim numaramı bura bıraktım

  05312894815

 90. Sumeyra dedi ki:

  Mrb İzmir bucadan ek iş almak istiyorum

 91. Yasemin dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 92. Yasemin dedi ki:

  Evde paketlemw işi yapmak istiyorum.İzmirde yaşıyorum.

 93. Pınar dedi ki:

  İzmir Buca da ikamet ediyorum 23 yaşındayım 1 oğlum var evde ise ihtiyacım var durumumuz yok

 94. mehtap dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var

 95. Suzan dedi ki:

  İzmir Aliağa da ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 96. Gülüzar yılmaz dedi ki:

  Gaziemirde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum…

 97. zeliha ateşol dedi ki:

  evde her türlü paketleme işi yapabilirim

 98. Berrin dedi ki:

  Bucada oturuyorum dönerseniz memnun olurum

 99. Fatih atik dedi ki:

  Merhaba Karabağlar da evde paketleme işi istiyorm Bozyaka 5547513492

 100. Tülin dedi ki:

  Ev hanimiyim çocuğum oldugu için çalışamıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim bayraklı onurmah oturuyorum TÜLİN

 101. berfin dedi ki:

  4 kişiyiz bu işe ihtiyacımız var işleri zamanında teslim ederiz en kısa zamanda geri dönüş yapmanızı bekliyoruz teşekkürler izmir bornova

 102. ahmet dedi ki:

  evlere iş istiyoom buca oturuyoom. cevremde yapabilecek cok insan var

 103. ahmet dedi ki:

  evlere iş istiyoom

 104. Ünal dedi ki:

  Evde yapılabilen işler için teklife açığım mail yoluyla ulaşabilirsiniz
  Aliağa da oturuyorum

 105. Tülay Öztürk dedi ki:

  Merhaba neden insanlara forum doldurup aramiyorsunuz yazıyorum hiç bir yer geri dönmüyor ya geri dönün yada insanlara ümit vermeyin saygılar

 106. Eda beyribey dedi ki:

  Boncuk işi ve mum paketleme işi daha önce de yapmıştım diğer işleri de yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var gelirim çok az küçük bebeğim var çalışamıyorum lütfen yardımcı olur musunuz a mail adresinden dönüş yapar mısınız lütfen

 107. NAİLE dedi ki:

  Merhaba karabağlarda evde paketleme işi istiyorum. 5301329087

 108. İrem dedi ki:

  Irem 05538064764 paketleme isi istiyorum

 109. sinem dedi ki:

  merhaba boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum.

 110. Orhan dedi ki:

  Merhaba evde paketleme ve boncuk işi yapılr yardımcı olursanız sevinirim
  GSM 05541555235

 111. hayriye kayaalp dedi ki:

  evde is istiyom yardimci olun 05436360340

 112. hayriye kayaalp dedi ki:

  evde yapilicak is istiyom 05436360340

 113. Begüm dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hizlidir seri calişirim donus yaparsaniz sevinirim iyi alşamlar

 114. Nursel dedi ki:

  Işe çok ihtiyacım var yardmcı olursanız sevinirim

 115. Dilek apaydın dedi ki:

  Ev hanımıyım 3cocuk annesiyim evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim acil işe ihtiyacım var

 116. Mustafa dedi ki:

  Evde is

 117. Görkem dedi ki:

  Bu tarz işlere ihtiyacım var ekonomik olarak çok kötüyüm
  0545-519-99-94

 118. Ece Akyol dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum ogrenciyim her turlu paketleme isi yapabikirim

 119. BÜŞRA dedi ki:

  Ev hanımıyım daha önce fabrikalarda çalıştım seri şekilde iş yapabilirim. Şuan evde işe ihtiyacım var.

 120. Esin aslantürk dedi ki:

  İzmir çay mahallesinde oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 121. Buket Çagla dedi ki:

  merhaba evka 1 buca tokilerde oturuyorum evde paketleme işi yapmak ıstıyorum ama nereye basvurucagımı bılemedım açıkcası

 122. Melike dedi ki:

  İzmir bornovada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirm

 123. SİNEM dedi ki:

  İZMİR BAYRAKLI DA İKAMET EDEN EVDE İŞ YAPAN BİR EKİBİZ.YAPILACAK İŞ İLE İLGİLİ BİLGİ TALEP EDİYORUZ.İLANINIZLA İLGİLENİYORUZ. BİZE 05075575613 NUMARALI WHATSAP HESABINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. HAYIRLI VE BOL KAZANÇLAR DİLERİZ.

 124. Zeliha Çakırpınar dedi ki:

  İzmir Tirede oturuyorum.Evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum

 125. Ezgi dedi ki:

  Bornovada oturuyorum zamanında ve en güzel şekilde teslim edebilirim

 126. Recep köse dedi ki:

  Izmır gaziemirde oturuyorum. Hızlı ve titiz bir şekilde paketleme montaj işleri yapıyorum. Suanda elimde is yok is vermek isteyenler beni bu numaradan arayabilir 0506 056 19 55

 127. Tuğba dedi ki:

  Izmır bucada oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum .

  1. Aysegul dedi ki:

   Evlere is veriyorum aplik ayakkabi abiye almak isterseniz ulasin 0552 212 9190

 128. Remziye dedi ki:

  Merhaba ben izmir Buca çamlıkulede oturuyorum 2 öğrenci okutuyorum birde küçük bebegim var evde ek iş arıyorum

 129. Nazlı dedi ki:

  Izmir Karabağlarda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var bütün gün evdeyim boş oturuyorum elim hızlıdır

 130. Ayşe temurer dedi ki:

  Izmir zeytinlikte oturuyorum is ariyorum lutfen iletisime gecerseniz sevinirim.

 131. Filiz Yonar dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım.İzmir de yasıyorum.45 yaşındayım.Kızımı okutmak için evden iş yapmak istiyorum

 132. Bengül Yeşil dedi ki:

  Kimya lisans mezunuyum ancak küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum bu yüzden evde iş yaparak ev bütçesine katkım olsun istiyorum. Böylelikle çalışan,üreten,kazanan “Değerli” bir insan olmak istiyorum.İzmir/Gaziemir

 133. Bengül Yeşil dedi ki:

  Kimya lisans mezunuyum ancak küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum bu yüzden evde iş yaparak ev bütçesine katkım olsun istiyorum. Böylelikle çalışan,üreten,kazanan “Değerli” bir insan olmak istiyorum.

 134. Mustafa Kemal gider dedi ki:

  Ben Mustafa Kemal gider şu an eşim ve ben işsiziz bayraklı da oturuyoruz tüm yoğunluğumuzu işinize vereceğimizden emin olabilirsiniz her türlü paketleme işi yaparız

 135. Esat ERDOĞAN dedi ki:

  İzmir karşıyaka da oturuyorum. Ek iş arıyorum. 25 yasındayım. Düzenli ve disiplinliyim. 2 üniversite okuyorum.

 136. Suna güneş dedi ki:

  İzmir çiğli evka 5 de oturuyorum evde paketleme işi ne olursa özenle yapabilirim çok acil ihtiyacım var

 137. Recep köse dedi ki:

  İzmir Gaziemirde ikamet etmekteyim. El işlerini, paketleme islerini severek ve itina ile özen göstererek hizli bir sekilde yaparım. Beni tercih ettiğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Tel: 0506 056 19 55

 138. Elif Turgay Altun dedi ki:

  İzmir Konakta paketleme işi arıyorum teşekkürler

 139. Simge dedi ki:

  Evlere ek iş arıyoruz izmir bornova

 140. İlknur dedi ki:

  Üniversite Öğrencisiyim ve aileme yük olmak istemiyorum evde ek işe ihtiyacım var.lütfen evde paketleme vs çoğu şeyi yaparım.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 141. Yasemin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ekibimde var yardımcı olursanız sevinirim

 142. Oya çankaya dedi ki:

  Menemen de izmirde yasıyorum her işi yapabilirim evde nolursunuz geri dönüş yapın

 143. Nuriye Atlı dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım İzmir Üçyolda oturuyorum daha önce de eve verilen işlerle ilgilendim dönüş yaparsanız sevinirim

 144. Funda dedi ki:

  17 kişilik bir grubum var paketleme işini üstlenmek istiyorum daha öncede gelinlik işleme gibi işleri üstlendim ilginize teşekkürler. ..

 145. Ayşe Gül dedi ki:

  İşe ihtiyacım var İzmir den başvuruyorum

 146. Nurşen dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım İzmir Karabağlar da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 147. Büşra dedi ki:

  İzmir Bornova Pınarbaşı ilçesinde oturuyorum verilen işi özenle ve titizlikle yaparım acil dönüş yapılırsa sevinirim daha çok paketleme ve davetiye katlama işi istiyorum teşekkürler

 148. İsminiz dedi ki:

  Merhaba biz 3 arkadaşız ve ise ihtiyacımız var nikah şekeri olsun paketleme işleri olsun rahatlıkla yapabiliriz izmir karabaglarda oturuyoruz

 149. Hülya dedi ki:

  Merhaba ben Hülya, İzmir buca ilçesinde yaşıyorum. El becerilerime güveniyorum daha öncede evde ek iş olarak yaptığım işler oldu. Sorumluluklarımı bile ve titiz çalışan biriyim eğer ekip halinde çalışılcaksada ekip kurabilirim. Ve bende evime bir katkıda bulunmak adına evde ek işini istiyorum. Umarım dönüş yaparsınız 😊

 150. Ahmet dedi ki:

  Evde paketleme işi ariyom kemalpasa

 151. filiz günkut dedi ki:

  İZMİR KARŞIYAKADA OTURUYORUM EL SANATLARINA YATKINLIĞIMIZ VE EĞİTİMİMİZ VAR EVDE EK İŞ İSTİYORUM

 152. Gurbet dedi ki:

  Izmirde yaşıyorum. Evde bütçeye bende katki sağlamak istiyorum. Bu ise ihtiyacım var. Oldukça titiz çalışırım.

 153. Arzu kızıltoprak dedi ki:

  El İşleri konusunda becerikli ve elim hızlıdir daha önce paketleme işi yaptım tecrubeliyim işimi zamanında ve eksiksiz bitirip disiplinli calisirim oğlumun eğitim masraflarına katkıda bulunmak istiyorum

 154. Banu AYDIN dedi ki:

  Paketleme işini büyük titizlikle yapıyorum çocuğum yok yeni evliyim bu işi yapmayı çok isterim

 155. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben bucada ikamet ediyorum ve oldukca cevre kitlem var bi ekip calismasi yapmak isterim guvenilik bir sekilde kendi cevremdeki islerin takibini roganizesini uslenerek cvp bekliyorum. tesekkurler simdiden iyi calismalar.

 156. Nurdan voyna dedi ki:

  Izmir yesilyurtta oturuyorum evde surekli yapabilegim paketleme işi arıyorum

 157. Gizem dedi ki:

  3 çocuk annesiyim 2 si okula gidiyor masrafları için bu işe ihtiyacım var İzmir menemendeyim

 158. Tülay Tuncer dedi ki:

  Bende ek iş yapmak istiyorum el becerisi ve çabukluğum vardir Izmir Menemen

 159. Serpil dedi ki:

  Meraba..izmir bornovada oturuyorum evde paketleme isi istiyorun lutfen geri donus saglayin elim hizlidir zamaninda teslim ederim..iyigunler

 160. Özgür tugcu dedi ki:

  Ek Is Almak istiyorum Izmir karsiyaka

 161. merve dedi ki:

  İzmir Karşıyaka da ikamet ediyorum. Evde yapabileceğim paketleme, boncuk işi ve benzeri iş arıyorum

 162. ece dedi ki:

  ise ihtiyacim var ev hanimiuim paketleme isi istiyorum ne olur ysrdimci olun cook ihtiyacim var

 163. Gülşen dedi ki:

  İzmir’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkürler

 164. Hülya dedi ki:

  Bende evde bu taz iş arıyorum en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim

 165. Sevgi dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 166. Filiz dedi ki:

  5 yıl paketleme iişinde çalıştım elimin hızına güveniyorum,çocuk dolayısıyla işten ayrıldım şuan evden paketleme işi yapmak istiyorum irt.numarası:05537701778

 167. Zehra ünsal dedi ki:

  İzmir bayraklı da her türlü paketleme işi yapabiliriz

  1. Esra keleş dedi ki:

   Bende çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 168. Zehra ünsal dedi ki:

  Merhaba izmir bayraklı da oturuyorum ev de her türlü paketleme işi yapabiliriz

 169. Elmas dedi ki:

  İzmir bucada oturuyorum, mevlüt şekeri paketleme işi almak istiyorum.

 170. Elmas dedi ki:

  İzmir Buca’da oturuyorum. Mevlüt şekeri paketleme işi almak istiyorum.

 171. Elmas dedi ki:

  Evde mevlüt şekeri paketleme işi yapmak istiyorum.

 172. Selma dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum kutu katlama işi almak istiyorum

 173. Aslı dedi ki:

  Izmir karsiyakada oturuyorum evde yapabilecegim ek is ariyorum yardimci olursanz sevinirim

 174. Elif dedi ki:

  Evde kokulu mum paketleme

 175. Ayse dedi ki:

  Merhabalar Buca da 4 kişilik ekibimle her türlü işi yapabiliriz. Yardımcı olursanız minnettar olurum.

 176. Deniz dedi ki:

  İzmir Buca sirinyer de ikamet ediyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum daha öncede evde ek iş yapmisligimiz var 3 kişilik gurubumuz var bu işe ihtiyamiz var dönüş yaparsanız sevinirim.

 177. Canan dedi ki:

  30kisilik ekibimiz var her turlu iş yapilir

 178. irem yılmaz dedi ki:

  izmir egekent2’de otuyuorum,paketleme işi yapmak istiyorum.Grupta oluşturabilirim.

 179. Dilek dedi ki:

  Her turlu paketleme işini alabilirm.ögrenciyim ek gelire ihtiyacm var

 180. fatoş dedi ki:

  İzmir Gaziemirde oturuyorum 2 tane okuyan çocuğum var onların okul masrafını karşılamak için paketleme işine ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 181. Batuhan dedi ki:

  Merhaba ben batuhan 24 yaşındayım tam gün çalışabilecek durumdayım evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkürler.

 182. esra dedi ki:

  Evlere sabun paketleme isi istiyoruz 7 Kisilik grubumuz vardir

 183. Gülfem dedi ki:

  İzmir gaziemir’de oturuyorum eşime destek olmak için bu işe çok ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz cok sevinirim

 184. Yagmur dedi ki:

  Merhaba. Seferihisarda yasiyorum. Her tür paketleme işi yapabilirim.

 185. Duygu dedi ki:

  Evde paketleme işi için iki kişiyiz pratik ve seriyiz

 186. fatma dedi ki:

  izmir gaziemirde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim. fatmabayraktar34@hotmail.com

 187. Duygu dedi ki:

  Merhaba ben izmir kemalpaşada oturuyorum paketlemek işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 188. Gül dedi ki:

  İzmir menemen her türlu paletleme işi yaparım 2 kisıyiz. Sevkiyatıniz varsa bu tarafa yaparız.

 189. Funda kütük dedi ki:

  Merhaba ben funda kütük izmir Buca da yaşıyorum üniversite öğrencisiyim 19 yasındayım işe ihtiyacım var ulasırsanız sevinirim

 190. fatma dedi ki:

  izmir gaziemirde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim fatmabayraktar34@hotmail.com

 191. Kübra inan dedi ki:

  Izmir bornova iskkette oturuyorum 3 kisiyiz evde is yapmak istiyoruz geri donus yaparsaniz cok sevinirim

 192. Nurcan dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim aileme destek olmak istiyorum. 7 kişilik bir aileyiz. Elim hızlıdır. İşe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim. İzmir’in karabağlar ilçesinde oturuyorum.

 193. Fethi dedi ki:

  Izmır menderes evde ek iş arıyorum itana ile her türlü paketleme ve katlama işi yapılır istenilen tarihte ve özenle yapilir

 194. Emel dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum İzmir buca da oturuyorum daha önce İstanbul’da evde paketleme işi yapmıştım geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 195. Eylem dedi ki:

  İzmir Çiğli deyim evimde yapabileceğim iş ariyorum

 196. Eylem dedi ki:

  İzmir civarinda kendi evimde paketleme işi yapmak istiyorum.

 197. Melahat dedi ki:

  Evde yapabileceğim bir iş istiyorum İzmir Buca da yaşıyorum

 198. özgür dedi ki:

  İzmir Menemende oturuyorum.Evde her türlü paketleme ve montaj işi yapabilirim.

 199. Derin dedi ki:

  Merhabalar izmir karabağlarda oturuyorum. Bu işe maddi açıdan ihtiyacım var 3 kişilik bir ekibim var yapacagımız işi temiz ve zamanında teslim ederiz. Lütfen yazacagım numaradan bana dönüş yapar mısınız 0537 600 55 81 lütfen ilgilenirseniz sevinirim.

 200. Serap dedi ki:

  Merhaba Eskiizmirde oturuyorum. Evimde her türlü paketleme işi yapabilirim. Banada yardımcı olurmusunuz

 201. Betül dedi ki:

  Izmir Gaziemirde ikamet ediyoruz beş kişilik bir ekibiz. Evde paketleme vb her tür işi yapabiliriz. Dönüş bekliyorum

 202. Gözde Kalmaz dedi ki:

  İzmir’in karabağlar konak buca güzelbahçe narlıdere ilçelerinden kendi arabamla gelip alabilirim evde boncuk paket yada farklı birşeyler yapabileceğim iş arıyorum gelir amaçlı para kazanmak istiyorum

 203. Olcay dedi ki:

  Merhaba ben izmir ucyolda yasiyorum. Ve benim gibi bu isi yapabilcek daha onceden evde is tecrubesi olan 6 kisi daha var.

 204. Halime dedi ki:

  Izmir kemalpaşa da oturuyorum evde yapılabilecek bir iş arıyorum

 205. salim dedi ki:

  merhabalar izmir buca da oturuyorum. evde paketleme işi arıyorum

 206. Meltem dedi ki:

  İzmir yeşilyurtta oturuyorum.Evde yapılabilecek katlama montaj ya da paketleme işini yapabilirim.

 207. Derya dedi ki:

  Slm evde ekip yapmak istiyorum

 208. Binnaz dedi ki:

  İzmir bucadayım evde çalışarak para kazanmak istiyorum boncuk işi olur paketleme olur Bana da yardımcı olursanız sevinirim

 209. A ZU dedi ki:

  Evde paketleme işinizi benimde çok ihtiyacım var

 210. İlayda dedi ki:

  Merhaba her türlü paketleme işi yapabilirim Güzelyalıda oturuyorum bu işe ihtiyacım var

 211. Gülbahar dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 212. Ümmü dedi ki:

  Evde 2 kişi paketleme işi için.izmir buradayız.her türlü paketleme olur

 213. Halime dedi ki:

  Banada geri donus yaparmisiniz bu ikinci mesajim paketleme isi yapmak istiyorum

 214. Sabiha dedi ki:

  Izmir limontepede otruyorum ne olursa yaparim maddi skntidan suan ise cok ihtyacim var.

 215. Halime dedi ki:

  Evde ek is olarak paketleme isi yapmak istiyorum lutfen geri donus yaparmisiniz izmir bornovada ikamet ediyorum

 216. Arzu aydın dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum grubumda var lütfen dönüs yapin

 217. Hatice dedi ki:

  Is ariom evde yapacak yardimci olun ya a

 218. BİLAL GÜVEN dedi ki:

  ek iş maddi açıdan istiyorum her türlü paketleme vs işi için de uygunum BUCADA OTURUYOM
  EŞİMLE BERABER YAPICAZ

 219. Birgül dedi ki:

  Merhaba eşim askerde 3 aylık bir oğlum var oğlum olduğu için çalışamıyorum ama ise çok ihtiyacım var Kendi evimde yapabileceğim bir iş varsa lütfen haber verin. Evde paketleme de olur hiç fark etmez. Lütfen haber verin.

 220. Gizem özlem dedi ki:

  05511031140 iki kişiyiz izmir balçovada oturuyoruz

 221. Ayşe dedi ki:

  torbalıda oturuyorum 3 kisilik ekibim var her turlu paketleme isi yaparım

 222. Meltem sarı dedi ki:

  İzmir karabağlarda oturuyorum 3kişiyiz davetiye katlama paketleme işi istiyoruz

 223. Nilay dedi ki:

  Buca da oturuyorum bebeğine bakicak kimse olmadığı için calisamiyorhm evde çalışmaya çok ihtiyacım var.. Lütfen dönüş yapın

 224. Gulcin dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum izmir bornova

 225. Hilal dedi ki:

  Merhabalar
  Paketleme işi için 3 kişilik bir ekibiz. İzmir de ikamet ediyoruz. Değerlendirmeye alırsanız seviniriz. Kolaylıklar dileriz.

 226. Duygu dedi ki:

  merhaba bende evde paketleme isi yapmak için uygunum hemen başlayabilirim.

 227. Naz dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 228. merve dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilirim.

 229. Tülin dedi ki:

  Ben evde çalışa bilecrğim bir iş istiyorum lütfen

 230. Funda Tatar dedi ki:

  İZmir Karşıyaka da oturuyorum iki yada üç kişi olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 231. özge kaçar dedi ki:

  Merhaba izmir bucada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim. Ek arkadaşlarım da var, geri dönerseniz çok memnun olurum.

 232. Pınar Eren dedi ki:

  Merhabalar. Manisada oturuyorum. 3 kişilik arkadaş ekibim var. İş ihtiyacımız var. Dönüş saglarsaniz cok seviniriz. Teşekkürler

 233. Nurcan dedi ki:

  Evde is istiyorum ismir bornovada oturuyorum kucuk cocugm var disarda calisamiyorum ihtiyacim var tskler

 234. Semih dedi ki:

  4 kişilik ekibiz paketleme veya bileklik işi istiyoruz

 235. Nedret dedi ki:

  Evde bu işleri yapabilirim, konak üçyolda ikamet etmekteyim

 236. Cansu dedi ki:

  ögrenciyim ve sağlık sorunum yuzunden çalışamıyorum evde yapabiliceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim cansudemirtas51@gmail.com

 237. Pınar çelikkol dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim lütfen yardımcı olun

 238. Ayşen dedi ki:

  Evde çok rahat paketleme isi yapabilirim

 239. İsmet dedi ki:

  Maddi durumdan dolayı sıkıştık evde her türlü paketleme işi yapılır dönüş yaparsanız sevinirim

 240. Huriye dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

 241. Yeliz bıyık dedi ki:

  Merhaba bizde beş kişilik ekibimlle paketleme işi yapmak istiyoruz teşekkür ederiz

 242. Yeter Has dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.BU işi en iyi ve en hızlık şekilde yaparım

 243. Yeter Has dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim istenilirse grubumda hazır.İhtiyacım var İzmir /Buca da ikamet ediyorum

 244. Emrah dedi ki:

  İzmir çiğlide ikamet etmekteyim. Eşime evde paketleme işi aramaktayım. Yardımcı olabilirmisiniz acaba.

 245. Elif dedi ki:

  Bucada oturuyorum. Üniversite öğrencisiyim ek gelire ihtiyacım var. Paketleme işi talep ediyorum

 246. Merhaba grubumuz 4 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz. İzmir Buca da oturuyoruz. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 247. Hürriyet Gökvelioglu dedi ki:

  Merhaba evde ek iş arıyorum

 248. Ayten dedi ki:

  Merhaba bende paketleme isi istiyorum gazi emirde oturuyorm

 249. Funda Tatar dedi ki:

  Merhaba İzmir Karşıyaka da oturuyorum iki yada üç kişi olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 250. Osman dedi ki:

  Yeşil yurt ta oturuyorum 2 kişiyiz evde ne iş olursa yapariz

 251. Malek dedi ki:

  Bende istiyorum izmir kahramanlar

 252. Yasemin dedi ki:

  Evde paketleme işine talibim

 253. Serpil dedi ki:

  Menemen de evde 2 kisi ile paketleme yapmak istiyoruz.maddi acidan cok ihtiyacimiz var..donus yaparsaniz memnun oluruz…

 254. zeliha dedi ki:

  izmir narlıdere de 5 kişilik bir grup olarak eve iş almak istiyoruz

 255. BAHAR dedi ki:

  ek iş maddi açıdan istiyorum her türlü paketleme vs işi için de uygunum zaman açısından karşıyaka da oturuyorum şimdiden teşekkür ediyorum …

 256. Gözde dedi ki:

  Merhaba İzmir’de oturuyorum 4 kişilik bir ekibim var ne iş olursa yapabiliriz degerlendirirseniz çok sevinirim teşekkürler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.