KızlarBiliyor

İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları

İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları

Son zamanlarda artan masraflar karşısında ay sonunu getirmekte zorlananların en çok tercih ettiği para kazanma yöntemi evde ek iş yapmaktadır. Ülke genelinde özellikle bayanlar tarafından oldukça sıklıkla bu tarz işler yapılmaktadır. Genel itibari ile evlere iş veren firmalar aracılığı bu tarz işler temin edilebilmektedir. Bunun ile birlikte bir çok bayan İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları hakkında araştırmaları olmuştur. Bilindiği üzere bu kurum tarafından bir çok kişi iş sahibi olmuştur. Son zamanlarda meslek edindirme kursları sayesinde sizde bir meslek ve iş sahibi olabilirsiniz. Bu neden ile İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları var mı? İşkur nasıl iş verir? gibi sorularınıza cevap vermek istiyorum.

 İşkur Meslek Edinme Kursları İle Para Kazanın

İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları son zamanların en rahat para kazanma yöntemlerinin başında gelmektedir. Devlet tarafından finanse edilen meslek edinme kursları sayesinde sizde belirli miktarda gelir elde edebilirsiniz. Özellikle çalışmayan ev hanımlarının çok tercih ettiği bu yöntem ile kursa katıldığınız süre boyunca para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bu kurslar genellikle 6 aylık süre ile sınırlı olsa da sonunda iş garantisi bulunduğu için oldukça fazla ilgi görmektedir.

Sizde aile bütçesine katkıda bulunmak adına bu kurslara katılabilir ve günlük 50 lira kazanabilirsiniz. Bunun ile birlikte isteyenler bu kursların sonunda kendilerine meslekleri ilgili alanlarda bulunan işlerde çalışarak kazanmaya devam edebilir. Son yapılan değişiklik ile bu işkur meslek edinme kurslarına katılan çocuklu annelere bakımı desteği de verilmeye başlandı. 2 ile 5 yaş arasında çocuğu bulunan kursiyerlere çocuklarının bakıcı masraflarının ödenmesi adına ayrı bir ödeme de yapılmaktadır. Sizde bu kurslara katılarak belirttiğimiz miktarda gelir elde edebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

İşkur Eve Ek İş Ne Zaman Verecek

İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları dahilinde verilecek olan ek işler genel itibari ile paketleme işlerinden oluşacağı açıklandı. Evinde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara ayda 600 lira ile 800 lira arasında gelir elde etme imkanı bu yıl içerisinde hayata geçirilecek. Başvuru tarihleri hakkında net bir açıklama bulunmasa da kısa süre içerisinde başvuruların alınmaya başlanacağı tahmin edilmektedir. Evde Ek İş Yapmak isteyen bayanlar bu imkandan yararlanmak adına İşkur Ek İş Başvurusu için İşkur Ek İş Talep başvurusu evraklarını doldurması gerekmektedir.

Evde Çalışmak Adına İşkur Destekleri

Özellikle dışarıda herhangi bir iş yerinde tam süreli olarak çalışamayan bayanlar evinde çalışarak para kazanmayı tercih etmektedir. Ülkemizde on binlerce ev hanımı sadece evinde oturduğu yerden çalışarak gelir elde etmeye devam etmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tür işleri bulmanızda en büyük yardımcınız ise Evlere Ek İş Veren Firmalar olacaktır. Birbirinden farklı onlarca türden işi ev hanımları ile buluşturan bu tür firmalara İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bulabilirsiniz. Bu firmalardan alacağınız genellikle el becerisi gerektiren işleri yaparak aile bütçesine katkıda bulunabilir veya sabit gelir elde edebilirsiniz. Bu noktada bir çok bayan İŞKUR’un evlere ek iş gönderip göndermediğini sormaktadır. Ama maalesef bu devlet kuruluşu insanlara ek iş göndermemektedir.

İşkur özellikle bayanların olmak üzere bir meslek sahibi olmaları için girişimlerde bulunmaktadır. Az öncede belirttiğimiz gibi meslek edindirme kursları düzenleyerek bir meslek sahibi olmanızı desteklemektedir. Bunun ile birlikte bu tarz kurslara katılarak kendi işini kurmak isteyenlere ise yardımcı olmaktadır. İşkur kurslarından meslek eğitimi alanlar bunun ile birlikte kosgeb girişimcilik kurslarına katılmak kaydı ile girişimcilik desteklerinden yararlanabilirler. Bu destekler kişinin kendi işini kurması adına hibe ve faizsiz kredi desteği olarak verilmektedir. Sizde isterseniz kendi işinizi kurmak adına bu kurslara katılarak verilen hibe programlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Evlere Ek İş İmkanları

Yukarıda İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları ile yapabileceğiniz işlerin neler olduğunu belirttikten sonra sadece evde çalışmak isteyenlerin yapabileceği ek işler hakkında bilgi vermek istiyorum. İsteyenler ek iş olarak bu işleri yapabileceği gibi isteyenler ise bu işi tek iş olarak yapabilir. Her ne neden ile yaparsanız yapın evde ek iş yaparak belirli miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bu noktada önemli olan ise kendinize uygun olanını belirleyerek doğru zamanda bu işi yapmak olacaktır. Evde ek iş yapmanıza imkan veren onlarca iş seçeneği bulunmak ile birlikte aşağıda ev hanımlarının en çok tercih ettiği ek işlerin listesi verilmiştir. Sizde bu işlerden kendinize uygun olanın belirleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarının en çok yaptığı ek işlerin başında paketleme işleri gelmektedir. Birbirinden farklı onlarca ürünün evde paketlenmesi işi bu tarz işler arasında en kolay ve en basit bulunandır . Sizde isterseniz ek gelir elde etmek adına evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilir ve evde paketleme işi yapabilirsiniz. Firmalar tarafından evinize gönderilen kına, çerez, çorap, toka, lastik, mum, sabun ve pipet gibi ürünlerin istenilen adet ve şekilde paketlenmesini yapabilirsiniz. Bu sayede aile bütçesine evinizde oturduğunuz yerde çalışarak katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazan

Evde Kapı Süsü Yaparak Para Kazan

El becerisine güvenen bayanların yaparak güzel paralar kazandığı işlerden birisi de son zamanların çok popüler olan ürün kapı süsü imalatıdır. Sizde el becerinize ve göz zevkinize güveniyorsanız bu işe evinizde yapabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Birbirinden farklı ürünleri kullanarak bu ürünleri hazırlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Son zamanlarda ip ve keçe ile yapılanları oldukça ilgi görmek ile birlikte farklı ürünleri kullanarak da bu ürünü yapabilirsiniz. İsterseniz bu tür ürünleri sosyal medya kanallarını kullanarak kendiniz pazarlayabilir isterseniz bu tür ürünleri satan dükkanlar ile iletişime geçerek yapmış olduğunu kapı süslerini buralara satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar 2020 İş Fırsatları

Yukarıda belirttiğimiz gibi İşkur’un evlere ek iş vermediğinden dolayı bayanlar evlerinde ek iş yapmak için evlere iş veren firmaları tercih etmek zorundadır. Birbirinden farklı yüzlerce işin yapılması adına bu tür firmalar ev hanımları ile imalatçılar arasında köprü pozisyonu görmektedir. Eğer sizde evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız bu tür firmalar ile iletişime geçmelisiniz. El becerisi ile yapılan bu tarz işlerden kendinize uygun olanın belirleyerek sizde ek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bunun ile birlikte bir çok ev hanımı İnternet aracılığı ile evinde ek iş yaparak para kazanmaktadır. Sizde isterseniz İnternet üzerinden anket doldurabilir. makale yazabilir, çevirmenlik yapabilir veya İnternet sitesi hazırlayabilirsiniz. Bu belirttiğimiz işler sayesinde İnternet üzerinden ayda bin lira ile 3 bin lira arasında para kazanabilirsiniz. Bilgisayar konusunda deneyimi olmayanlar ise evlerinde el becerisi gerektiren ek işler yapmak zorundadır. Firmaların evlere gönderdiği paketleme, istifleme, dizme, montaj, ambalajlama, dikme, örme, boyama ve pazarlama işlerinden herhangi birisini yapabilirler ve para kazanabilirler.

İŞKUR’un Evlere Ek İş İmkanları olarak bilinen meslek edinme kursları sayesinde veya evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde evde para kazanma imkanına sahipsiniz. Bunun ile birlikte İŞKUR tarafından verilen Diğer Destekler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler buradan verilen destekleri inceleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirler.

Evde Maske Paketleme İşi

Hayatımıza giren korona salgını nedeni ile maske kullanmak zorunlu hale geldi. Bu neden ile ağız maskesi üretimi yapan bir çok iş yeri ev hanımlarından destek almak zorunda kaldı. Evde maske lastiği dikme işi ve evde maske paketleme işi bu neden ile son zamanların en kolay bulunan işleri arasına girdi. Evinizde bir dikiş makinesine sahip olan ev hanımları maske dikme veya maske lastiği dikme işlerini hemen talep edebilirler. Bu işi yapan ev hanımları günde 5 ile 8 saatini bu işe ayırabilirse aylık 3 bin liraya kadar bir gelir elde edebilir. Bunun ile birlikte evde yapılan en kolay ek işlerden birisi olarak bilinen evde paketleme işleri arasına giren evde maske paketleme işini yapmak isteyen bayanların herhangi bir makineye sahip olması gerekmemektedir. El becerisi ile yapılan bu iş ile ayda 2 bin liraya kadar bir gelir elde etmeniz mümkün. Sizde bu işleri alarak boş zamanınızı değerlendirebilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Tülay dedi ki:

  Evde boşdurmaktansa eşime ve cocuklarım destek cıkmak istiyorum lütfen bana açil dönün iş istiyorum

 2. Tülay dedi ki:

  Mr İnegolde oturayım kiradayım cocuk larım okuyor eşimin parası bize yetmiyor evde paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var lütfen bana cabuk dönün

 3. Nazmiye erdogan dedi ki:

  Lütfen bende evde ek iş istiyorum paketleme işi olabilir eşim 3 aydır işsiz

 4. Emine dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun eşim tarafından 3 çocuğumla ortada bırakıldım hiç imkanım yok kazancım yok eşyamı dahil vermedi eşim boşanmak için avukata verilcek bı paramda yok belimden rahatsızım arım oldumu yuruyemiyor çalışamıyorum annemin yanında çocuklarımın okul ev kişisel ihtiyaçlarını babam emekli maaşıyla yetişmeye çalışıyor hayat şartlarını bildiniz üzere yetisemiyor nekadar demek istemesemde muhtacım evlatlarimla yardıma evde iş imkanı sunarsaniz çok teşekkür ederim

 5. Seher dedi ki:

  Ben seher 19 yaşındayım ogrenciyim açıktan okuyorum izmir bayraklı refik sevket mahalelsinde ailemle yasiyorum aileme biraz katkım olsun istiyorum babam calismiyor kardesjm özel egitim goruyor otizm sorunu var kirada oturuyoruz paketleme isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler

 6. Tuğçe dedi ki:

  Evde mandal yada buna benzer paketlemeye çok ıhtıyacım var hemde çok lütfen dönüş yapın

 7. Gül dedi ki:

  Paketleme iși istiyorum zor durumdayim Çorlu da oturuyorum Alieme bakmak zorumdaym bu zor durumda yardımcı olursanız sevinirim

 8. Perihan ulu dedi ki:

  Evim.kira dört tane çocuğum var üç tanesi okuyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 9. Fatmatunc dedi ki:

  Selam ben evde paketleme isine ihtiyacim var kronik rahatsizim

 10. Gülbahar dedi ki:

  Mmerhaba kiracıyım 25 yaşndayım pandemiden ötürü işimden ayrıldım evde ek iş arıyorum lütfen dönüş yapın

  1. Fatma tunc dedi ki:

   Merhabalar ben de evde paketleme isi istiyorum

   1. Fatmatunc dedi ki:

    Cocuk sahibi olamadim kiraciyim cok mas raf yaptim basarili olamadim suan kronik rahatsizligim var disarda calisamiyorum kiram bin tl zorlaniyorum bana yardimci olursaniz sevinirim 49 yasindayim elim seridir kira faturalar ikibini buluyor kadin olarak hayatla mucadele ediyorum bu isten sonra biraz nefes
    Alirim yardimci olursaniz sevinirim saygilarimla

 11. Rabia dedi ki:

  Kolay gelsin hamileyim eşimden ayriyim ek iş istiyorum paketleme elimden her iş gelir bir an önce geri dönüşlerinizi bekliyorum bu işe çok ihtiyacım var 🙏 İstanbul Bağcılar Güneşli de yaşıyorum paketleme katlama elimden hepsi gelir deneyimim var 🙏

 12. Rabia dedi ki:

  Kolay gelsin hamileyim eşimden ayriyim ek iş istiyorum paketleme elimden her iş gelir bir an önce geri dönüşlerinizi bekliyorum bu işe çok ihtiyacım var 🙏

 13. Ebru demir dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum daha omcesinden dr deneyimliyim

 14. Anonim dedi ki:

  İyi günler ben. Tülay vurusden dolayı işten çıktım bana yardımcı olursanız bana yardımcı olurmusunu evde ıs arıyoruz

 15. Anonim dedi ki:

  Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum.. İstanbul

 16. teslime dedi ki:

  izmir/bayraklıda oturuyorum kızlarımla birlikte evde paketleme işi yapabiliriz

 17. MELEK dedi ki:

  ek iş arıyorum paketleme işi yapabilirrim ismim melek istanbul küçükçekmecede oturuyorum

 18. MELEK dedi ki:

  ek iş arıyorum paketleme işi yapabılırım

 19. Arzu dedi ki:

  Paketleme işi veya kapı süsü yaparım kocaeli / Basiskele

 20. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 21. Şeyda Çalıklı dedi ki:

  Merhaba Mersin Silifke’de yaşıyorum evde yapılabilecek iş arıyorum bütün paketleme işlerini yapabilecek dört kişilik ekibim var dört çocuğum var eşim çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim

 22. Şeyma dedi ki:

  Konya karatayda yaşıyorum evde cok fazla vaktim var ve ek gelire ihtiyacım var düzenli ve hızlı çalışırım 4kişi çalışıcaz kina mum pipet paletleme işlerinden birini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 23. Feride dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardomcı olırmusunuz

 24. Anonim dedi ki:

  Ben istanbul güngörende oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorumyardımcı olursanız sevinirimtürkan kablan

 25. Selma Yüce dedi ki:

  Ben Selma ,1 çocuğum var.Istanbul üsküdarda evde paketleme işi yapmak istiyorum

 26. Ebru dedi ki:

  Eşimi kaybettim evime katkıda bulunmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim her türlü paketleme işi yapabilirim Tekirdağ Süleymanpaşa

 27. eda dedi ki:

  mersin silifke de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 28. Zeynep dedi ki:

  Batmanda evde ek iş yapmak istiyorum elim yatkın daha önce istanbul’da paketleme işi yaptım ekibim var lütfen dönüş bekliyorum

 29. Duygu dedi ki:

  İsım yok ve fazlasıyla zamanım var gelir amaclı iş bulmak istiyorum. Paketleme isinde hızlı ve düzenliyim. Maddi anlamda ihtiyacım var geri dönüs yaparsanız sevinirim

 30. Beritan dedi ki:

  Merhaba adana seyhanda oturuyorum evde yapabileceğim işler istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 31. Şeriban yosul dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim ćok hızlidiŕ lütfen bana dönüş yapın çorum merkez de oturuyorum

 32. yeliz düşüncelier dedi ki:

  evde acil ek işe ihtiyacımız var.asgari ücretle tek maaş yetmiyo.iş bulamıyorum.lütfen yardımcı olurmusunuz.

 33. Tuğba dedi ki:

  Merhaba ben Tuğba İstanbul esenyurtta oturuyorum ev kredısı oduyorum pandemırden dolayı ısler durdu 3 ay dır eşim işe gidemiyor paketleme ısene cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim eşimle beraber yaparız elimiz çok hızlıdır

 34. Naciye dedi ki:

  Görümcemle birlikte Evde ek iş yapmak istiyoruz çok ihtiyacımız var sesimizi duyun lütfen

 35. tugba dedi ki:

  evde is yapmak istiyorum.ev hanimiyim.bu ise ihtiyacim var.paketleme tas boncuk isleri olabilir.

 36. Semra dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiorm

 37. Semra dedi ki:

  Sefakoydey8z evde is imkani olsa cok sevinerek yaparz

 38. Mahire dedi ki:

  Merhaba Kırklareli’nde oturuyorum öğrenciyim paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz 05522564998

 39. derya dedi ki:

  el beceri m çok fazla evde paketleme vb işler yapmak istiyorum adanada oturuyıtum

 40. Cemile dedi ki:

  Antalya day oturuyorum paketleme isi istiyorum

  1. Elif şeyban dedi ki:

   Izmir karşıyaka oturuyorum 3 arkadaş evimizde paketleme işi yapmak istiyoruz .kendim daha once fabrika paketleme bölūmūnde çalıştım elimiz çok seridir

 41. Feyza Bilgin dedi ki:

  Aydın/Efeler de oturuyorum. Küçük kızım olduğu için dışarı da çalışamıyorum. Evde yapabileceğim işler istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 42. Deniz Sakınç dedi ki:

  Anemin ablamın ve benim bir işim olamadığından evde ek iş yapmak istiyoruz. 🙏

 43. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var hangi paketleme işi olursa olsun yaparım daha önce de bu işi yaptım kolye küpe gibi takılar yaptım lütfen dönüş yaparsanız sevinirim .Antalya da yaşıyorum.

 44. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba bende bu işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 45. Emine çirgin dedi ki:

  Merhaba istanbul Başakşehir de ikamet etmekteyim daha önceden çeşitli işlerde çalıştım paketlemeci olarakta çalıştım paketleme işi varsa yaparım

 46. Havva dedi ki:

  Evde iş istiyorum çocuklarım var

 47. Gamze dedi ki:

  Evimiz kira evde yapabılecegım ek iş istiyorum

 48. Nazgül Arslan dedi ki:

  Esenyurt’ta oturuyorum evliyim 29 yaşındayım iki kızım var evlere temizliğe gidiyordum koronadan dolayı çalışmıyorum temiz düzenli ve hızlı iş yaparım ihtiyacım da var dönüş yaparsanız sevinirim

 49. Asye dedi ki:

  Mersin mezitli de oturuyorum 4çocuk annesiyim 4üde okuyor gerçekten evde ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok makbule geçer

 50. Selma dedi ki:

  3 çocuk annesiyim evim kira ek iş paketleme işi istiyorum Gaziantep

 51. Selma dedi ki:

  3 çocuk annesiyim evim kira ek iş paketleme işi istiyorum Gaziantep

 52. Serpil ovali dedi ki:

  4 cocugum var eve iş istiyorum eve destek olmak istiyorum lutfen ilgilenirmisiniz

 53. Serpil ovaĺı dedi ki:

  4 çocugum var eve is istiyorum ihtiyacim var

 54. Yeşim edis dedi ki:

  Benim 3tane kızım var ikisi okula gidiyor tek eßim çalışıyor kredimiz var yetişmiyor oyuzden evde elis ş yapıp eşime yardımcı olmak istiyorum bir nebze olsun çocuklarımın eksiklerini gidermek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinieim

 55. Dilara dedi ki:

  Anneannemle ikimiz kalıyoruz ve ek ise ihtiyacımız var lütfen paketleme işinde yardımcı olur musunuz?

 56. Aysel Karakoc dedi ki:

  ankarada yaşıyorum evde acil iş istiyorum verirsin sevinirim 05414302665

 57. Seher dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun..

 58. mujde dedi ki:

  paketleme isi yapmak istiyorum

  1. Seher dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun..

 59. Elif yıldız dedi ki:

  Evde paket işi yapmak işitiyorum

 60. Evrim dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var lütfen ilgilenirmisiniz

 61. Derya önder dedi ki:

  İstanbul’da oturuyorum 05312484407

 62. Bahar budak dedi ki:

  İs istiyorum

 63. İsminiz dedi ki:

  Işten çıkarıldım 9 yıldır okuldaydım hizmetliydim şu Nada Iş bulamadım eve iş istiyorum 2 çocuk okutuyorum Lauder habrerinizi bekliyorum

  1. Ayşe Elveren dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Handan dedi ki:

   Adim handan ise ihtiyacım var 2 cocuk annesiyim paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olun lutfen

 64. Öznur Güvenç dedi ki:

  Tekirdağ da oturuyorum ek iş istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 65. Cigdem dedi ki:

  Bu işi yaoabilirim

 66. Merve canol dedi ki:

  Hemen

 67. Gulhan dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum

 68. Yeliz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen Ankara Mamakda oturuyorum

  1. Zühre dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum depozito odenmicekse eğer 3kisiyiz isleri cabuk teslim ederizl lutfen geri dönüş bekliyorum

 69. Süphan dedi ki:

  Tekirdağ çerkezköy de iş istiyoruz ekibimiz var lütfen bize dönün

 70. Aslıhan Yiğit dedi ki:

  Kocaeli cayırova Atatürk mahallesinde oturuyorum evime kürdan paketleme işi istiyorum Lütfen yardımcı olursanız sevinirim bu işe cok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  1. Pinar ugan dedi ki:

   Paketleme isi istiyoruz 05333216915 ulasin acil

 71. Nurgül Alemdar dedi ki:

  Merhabba evde ek.is ariyorum. Iletisime gecerseniz cok sevinirim.

 72. Hansa Zeynel Abidin dedi ki:

  Mersinde oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 73. Tuğba dedi ki:

  S.a merhaba ben istanbul bagcilarda oturuyorum acil ise ihtiyacim var paketleme olabilir geri donus yaparmisiniz

 74. Tuğba dedi ki:

  Istanbul bagcilarda oturuyorum paketleme isi istiyorum elim seridir acil işe ihtiyacım var acil dönüş yapar misiniz

  1. Bircan dedi ki:

   Ek is yapabiliriz iletisime gecerseniz seviniriz vaktimiz bol

 75. ceylan dedi ki:

  Merhaba van merkezde oturuyorum 2 çocuğum var evde ise ihtiyacim var lütfen yardımcı olun

 76. ceylan dedi ki:

  Evdeyim çalışmaya ihtiyacın var gerçekten bana acil yardım ederseniz çok memnun olurum

 77. ceylan dedi ki:

  2 çocuğum var evde kurdan suslemek işi lütfen acil cevap bekliyorum sizden

 78. FERİZE AVCI dedi ki:

  MERHABA ANKARA ALTINDAĞDA OTURUYORUM 3 KİŞİYİZ HER TÜRLÜ PAKETLEME VE EL İŞİ BECERİMİZ VARIDR DÖNÜŞ YAPMANIZI BEKLİYORUM

 79. Aysun dedi ki:

  Mersin mezitli paketleme işi istiyorum

 80. Sıbel dedi ki:

  Hertürlü paketleme süs katlama yaparım cok ihtiyacım var bakmam gereken bı oğlum var

 81. Kerim dedi ki:

  Meraba eşim evde ek iş yapmak istiyorm lütfen yardımcı olurmu sunuz paketleme işilütfen

 82. Zehra dedi ki:

  Erzurumda iki kisiyiz evde paketleme isi yapabilir donus yapibilirsa seviniriz

 83. tutku dedi ki:

  paketleme isine ihtiyacim var lutfen donus yapin Adana

 84. Yasemin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İzmirde yaşıyorum.

 85. Betül dedi ki:

  Trabzon’da yaşıyorum.paketleme işi yapabilirim ihtiyacım var ulaşırsınız sevinirim

 86. Kamile dedi ki:

  İstanbul pendik te ikamet ediyorum , evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkın ve hızlıdır

 87. Adim sümeyye dedi ki:

  Ben istanbuldan yazıyorum paketleme işi istiyorum acil ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 88. Ercan Arslan dedi ki:

  Evde mandal paketleme işi yapmak..

  1. sevda dedi ki:

   mrb farmasiye üye olmak istermisiniz iyi kazanç saglayabilirsiniz

  2. Esra Hasanoğlu dedi ki:

   Merhaba trabzonda yasiyorum paketleme isi yapmak istiyorum ulasirsaniz sevinirim

 89. İsminiz dedi ki:

  YorumunuzEvde paketleme işi istiyorum dönüş yaparmisiniz aciiiil istanbul anadoluyakası

 90. Rukiye BAŞARYA dedi ki:

  Ben Tekirdağ kapaklida oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

  1. sevda dedi ki:

   mrb farmasiye üye olmak istermisiniz güzel kazanç sağlarsınız

  2. sevda dedi ki:

   mrb farmasiye üye olmak istermisiniz iyi kazanç saglayabilirsiniz

 91. Çiğdem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim ankaradayım ev hanımıyım

  1. Emine dedi ki:

   Meraba mesajiniza dönüş yapıldımı acaba

 92. Dilek dedi ki:

  Ben eskişehirde deyim evde iş yapmak istiyorom çok itiyacım var lütfen teşekkür ederim

 93. Hamide vardal dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim bu işe ihtiyacım var

 94. Pınar cimen dedi ki:

  Sincan da oturuyorum bu işi yapmak istiyorum donus bekliyorum cok ihtiyacım var

 95. Saliha Doğanay dedi ki:

  Konya/merkezde yaşıyorum. Üniversiteden yeni mezun oldum ve paraya ihtiyacım var. Paketleme ve katlama işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim

 96. İsminiz dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyorum paketleme işini yapmak istiyorum çok ihtiyacm var dönüş yapmanızı bekliyorum

  1. Emine dedi ki:

   Eskisehirde oturuyorum evede paketleme isi yapmak istiyorum ise ihtiyacim var

 97. Ayten çakıcı dedi ki:

  Eskişehirde oturuyorum evde iş istiyorum döbermisiniz

 98. Zeliha dedi ki:

  Muğla Menteşe oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 99. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar ben trabzon akçaabat liyim ev hanımıyım evde ek ise ihtiyacım var yardimci olursanız memnun kalırım

 100. Merve Simsek dedi ki:

  Dönüş yapin Ankara altındağ

 101. Buse dedi ki:

  Bolu/öğrenci

 102. Meliha Aslan dedi ki:

  Ankara altindag meliha aslan evde paketleme isi istiyorum

 103. Sultan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 104. yasemin dedi ki:

  evde yapa bilecem is istiyorum mümküne kolay gelsin memleket ordu

 105. dicle yıldız düzgün dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara\etimesgut

 106. İmrane dedi ki:

  Izmir kemalpaşada oturuyorum 3 çocuğum var bir işyerinde çalışamıyorum fakat evden iş yaparak eşime katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 107. Ayşe dedi ki:

  Acil iş arıyorum

 108. Duygu dedi ki:

  Ankara etimesgut evde paketleme işi istiyorum

 109. Güler dedi ki:

  Işe ihtiyacım var antalyada oturuyorum

 110. MURACİYE dedi ki:

  kocaeli gebze de oturuyorum ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim..

 111. Yasemin lengerli dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim ankarada oturuyorum

 112. Merve dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

 113. Tansu dedi ki:

  Evde yapilabilecek is istiyorum

 114. Leyla dedi ki:

  Ben calisamiyorum ve evimde iş yapmak istiyorum elim yatkın daha önce evde is yaptım lütfen yardımcı olurmusunuz

 115. Seda çakır dedi ki:

  5347356555 elim yatkındır istanbulda yaşıyorum

 116. Yeşim pala dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum hemen haber verirseniz inşallah

 117. Burhan dedi ki:

  Benim madi durumum olmadı gı icin evimde iş yapmak istiyorum olursa sevinirim 05415439765

  1. Yeşim pala dedi ki:

   Evds iş yapmak istiyorum istanbul küçükköy den hemen haber verirseniz inşallah

 118. İsminiz dedi ki:

  EVLIYIM 1 COCUGUM VAR ACIL EK ISE IHTIYACIM VAR

 119. Eda GÜVEN dedi ki:

  Ben ordu merkezde yaşıyorum 32 yaşindayim 2 çocuğum var elimde çok hızlıdir bende evde paketleme işi yapmak istiyorum,annemle birlikte yapabilirim…05432013220

 120. Nejla ulu dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum

 121. Nejla ulu dedi ki:

  Bende evde ekistiyorum

 122. Beyza Akbulut dedi ki:

  Bursa Nilüfer Görükle de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum evliyim

 123. Kardelen Atalay dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim 18 yaşındayım ailemden uzak ankara da egitim görüyorum harçlığımı çıkarmam için bu işe ihtiyacım var

 124. nejla yavuz dedi ki:

  eskısehırden yazıyorum ev hanımıyım ıs ıstıyorum paketleme

 125. Nazlı Üstün dedi ki:

  Ümraniye kazım karabekir mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 126. Minel boztopral dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 127. Gul Cebeci dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var el becerim coi iyi kendim kapi susu yapiyorum fakat alici yok vede satis olmayinca malzeme almamda zorlasiyor evde herangi bir paketleme isi icin litfen donus yapin

 128. Suheyla dedi ki:

  Paketleme işi yaparız

 129. Sevil dedi ki:

  Acil paketleme işine ihtiyacım var dönüş yapılırsa sevinirim

 130. Gül cevik dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyorum Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi calismalar.

 131. Azize dedi ki:

  Diyarbakirda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 132. Selver Şengüler dedi ki:

  Çocuklarım okula gidiyor eşime destek amaçlı evde iş ariyorum

 133. Sinem dedi ki:

  Sakarya hendekte oturuyorum ek iş istiyorum yarfımcı olursanız çok sevinirim

 134. Pelin dedi ki:

  Adim pelin ve kocaeli korfezde oturuyorum sabikam var ve 7 yasinda bir oglum var evimin gecimini saglamak zorundayim evimde yapabilcegim herturlu ise raziyim lutfen bana yardimci olum

 135. Gonca gümüş dedi ki:

  Bende Ordu’da oturuyorum 2 çoçuğum var evden yapabileceğim iş arıyorum

 136. Nur dedi ki:

  İse ihtiyacım var çok acil kırşehir de oturuyorum

 137. Esra dedi ki:

  Bende ev is yaparak para kazanmak istiyorm irtibat numarasi istiyorm a cill

 138. Ümre dedi ki:

  İs arıyorum acil dönerseniz memnun olurum

 139. Deniz dedi ki:

  Bende evde paketleme yaparak para kazanmak istiyorum

 140. Hülya dedi ki:

  Avcılar istanbulda oturuyorum herhangi paketleme işi yapmak istiyorum ekibimiz vardır elimiz çabuktur dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Oinar dedi ki:

   Hülya hanım dönüş yapan oldumu acaba

 141. Şenay yilmaz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum çok acil dönüş yaparsanız sevinirim

 142. Elif dedi ki:

  Çocuklarım küçük oldugu icin calisaniyorum evde yapabileceğim is arıyorum yardimci olursaniz sevinirim

 143. Elif baykus dedi ki:

  Çocuklarım küçük olduğu için calismiyor.um borcumuz olduğu için eşime yardimci olmak istiyorum

 144. Nursel dedi ki:

  3 çocuğum var buyuzde çalışamıyorum evde ek is yapmak istiyorum çok ihtiyacim var.lutfen….

 145. Hamide vardal dedi ki:

  İzmrde yaşıyorum acil paketleme işine ihtiyacım var

 146. Serap buyuk polat dedi ki:

  Ev hanimiyim Evde her türlü paketleme ìşı yaparım İstanbul

 147. Zekiye dedi ki:

  Zekiye bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın konya sarayönü ladik Mah oturuyorum Teşekkür ederim

 148. Zekiye dedi ki:

  Zekiye bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın konya sarayönü ladik Mah oturuyorum

 149. Denız sahın dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmk istiyorum ev hanim cocuklarimin ihtyaclarini gidermek icin ilginz icin tesekur ederim

 150. Nalan ÖZGÖR dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul da oturuyorum. En kısa zamanda haber bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 151. Meltem dedi ki:

  İstanbul Arnavutköy de oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

 152. Derya dedi ki:

  Kayseri’de oturuyorum evde paketleme işi olursa yapabilirim.

 153. Emine dedi ki:

  Konya da oturuyorum evde yapabileceğim bir iş itiyorum

 154. Asli dedi ki:

  Merhaba Ankara’da yaşıyorum.27 yaşındayım.evde ek işe çok ihtiyacım var elim yatkındır düzenlide çalışırım umarım dönüş yaparsınız

 155. Fatma dedi ki:

  merhaba Bursa da oturuyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Aysel okatn dedi ki:

   Evde yapalicak is

 156. Eda dedi ki:

  Merhaba,ben aydında yaşıyorum evde iş imkanı istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim

 157. Ahmet dedi ki:

  05303805570 telefon numaram evde iş imkanı istiyom veya online den iş imkanı istiyorum bana dönerseniz sevinirim

 158. Ahmet yılmaz dedi ki:

  Evde bir iş imkanı istiyorum bana dönerseniz çok sevinirim.

 159. Sevgi celik dedi ki:

  Merhaba mugla marmariste oturuyorum paketleme isinde tecrubem var tesekkurler

 160. Seda dedi ki:

  Merhaba eşimin ailesi bileziklerini çaldı afyon sandıklıdan size mesaj atıyorum lütfen dönüş yaparmisiniz

 161. Seda dedi ki:

  Merhaba eşimin ailesi bileziklerini çaldı ise ihtiyacım var ayrı eve çıkmayı düşünüyoruz lütfen acil dönüş yaparmisiniz afyon sandıklıdan…

 162. Fatma dedi ki:

  Elim hızlıdır paketleme veya işleme işi alabilirim üsküdarda ikamet ediyorum

 163. Fatma dedi ki:

  Lütfen 3 öğrencim var işe çok ihtiyacım var ayrıca bu işlerde tecrübem de var

 164. Özlem dedi ki:

  Bursa Gürsu da oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok memnun kalırım

 165. Burcu dedi ki:

  Merhaba benim babam vefat etti ve evde paketleme işine çok ihtiyacım var hatay dörtyol’da yaşıyorum lütfen bana dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 166. Nazlı dedi ki:

  Istanbul pendik paketleme isi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 167. Tuğçe dedi ki:

  Çok ihtiyacım var

 168. Tuğçe dedi ki:

  Çok ihtiyacim var evde işe Kocaeli’de yaşıyorum tercihim paketleme işi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 169. Ayşe dedi ki:

  İş olasılığı şansından yararlanabilirsem çok memnun olurum

 170. Yasemin dedi ki:

  Bende iş istiyorum biz 3 kişiyiz

 171. Ozge dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 172. Melike dedi ki:

  Ek iş yaparım evde düzenli olarak yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Yasemin dedi ki:

   Evde iş yapmak istiyorum

 173. Şerife dedi ki:

  Paketleme katlama islerini yaparım konya da oturuyorum

 174. Ugur dedi ki:

  Esımle evde ek is yapmak istiyoruz bize donus yaparsanız sevinirim

 175. Fatma dedi ki:

  Evde is olanagi

  1. Hanife dedi ki:

   Evde isyapk istuyorum ayleme katkım olsun istiyorum kirada oturuyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.