KızlarBiliyor

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar

Dikiş dikmeyi bilen ve evinde dikiş makinesi olan bayanlara ek iş imkanı. Bir çok firma evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına dikiş işi göndermekte. Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar ile sizde evinizde dikiş dikerek para kazanın. Dikiş konusunda deneyimi olan bayanlara ayda 3 bin lira kazanma imkanı veren bu tür firmalar ile sizde hemen para kazanabilirsiniz.

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanın

Çeşitli nedenler ile evinde çalışmak zorunda kalan on binlerce bayan bulunmaktadır. Bunların arasında dikiş konusunda deneyimli ve evinde makinesi bulunanlar çok daha büyük avantaj sahibidir. Bilindiği üzere evlere fason iş veren firmalar dikiş yapabilecek bayanlara ihtiyaç duymaktadır. Sizde evinizde günde 5 ile 7 saatinizi bu tür işler için ayırabilirseniz ek gelir elde edebilirsiniz. Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar bayanlara aşağıda belirttiğimiz ürünlerin dikimi için ek iş göndermektedir. Sizde belirttiğimiz bu işlerden herhangi birisini talep ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Gelinlik Dikim İşi

Dikim işleri arasında en kolay bulunan ve en çok para kazandıran işlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere ülkemizde oldukça önem verilen gelinlikler becerikli bayanların ellerinde işlenmekte ve dikilmektedir. Sizde evinizde anlaşabileceğiniz bir gelinlik moda evi ile bu işi yapabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Getirisi yüksek olan bu işi yapan bayanlar ayda 2 ile 4 bin lira arasında gelir elde edebilirler. Bunun için yapmanız gereken bulunduğunuz bölgede gelinlik satışı yapan yerler ile iletişime geçmek olacaktır.

Evde Bayrak Dikerek Para Kazanın

Evinde dikiş makinesi olan bayanların rahatlıkla yapabileceği ve ek gelir elde edebileceği bir diğer dikim işi de bayrak dikimi işidir. Firmalar tarafından üretimi yapılan farklı ölçü ve ebatlardaki bayrakların sadece kenarlarını katlayarak dikmek oldukça kolay bir iştir. Düz makine dikişi yapabilen tüm bayanlar bu işi rahatlıkla yapabilir ve ek gelir elde edebilirler. Bunun ile birlikte direkler için hazırlanan bayraklara kolçak dikimi işi de verilmektedir. Sizde Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar veya bayrak imalatı yapan firmalar ile görüşerek bu işi talep edebilirsiniz.

Evde Perde Dikme İşi

Bayanların yapmış olduğu bir diğer dikiş işi de perde dikimi olarak bilinmektedir. Evde veya iş yerinde kullanılan perdelerin istenilen boy ve modelde dikimi için bir çok satış yeri ev hanımları tercih etmektedir. Satışı yapılan ürünlerin hazırlanması için anlaşma yapılan bayanlara perde başı bir ücret ödenmektedir. Bunun ile birlikte isteyen bayanlar bu tür ürünler satan dükkanlar ile görüşerek aylık bir ücret karşılığında bu işi evinde rahatlıkla yapabilir.

Evde Paça İşi Yaparak Para Kazanın

Evinde dikiş işi yaparak ek gelir elde etmek isteyen bayanların rahatlıkla yapabileceği ve para kazanabileceği bir iştir. Bilindiği üzere kumaş, keten, kot ve kadife pantolonların boylarında bir işlem yapılması gerektiğinde bir çok kişi bu işi yapan birisini arar. Genellikle terzilere gidilse de bu iş için mahallede yapan birileri her zaman aranmaktadır. Ayrıca pantolon satışı yapan bazı yerler müşterilerine bu hizmeti vermek adına bayan dikişçi aramaktadır. bu neden ile isteyen bayanlar bu tür iş yerleri ile görüşebilir ve evde pantolon paçası kısaltama işini alabilir.

Evde Bez Torba Dikiş İşi

Farklı amaçlar için kullanılan ve içerisine ürünler konulan bez torbaların dikim işi için firmalar bayan elaman aramaktadır. Birbirinden farklı ebatlarda hazırlanan bez torbaların düz makine dikişi ile dikilmesi işi size ek gelir elde ettirecektir. Bu iş için günde 5 ile 6 saatini ayırabilen ev hanımları ayda 2 bin lira para kazanabilir ve aile bütçesine katkıda bulunabilir. Sizde evdeki boş vakitlerinizi değerlendirerek dikiş işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunun için çok pahalı bir makineye sahip olmanız gerekmemektedir. Düz dikiş yapabilen herhangi bir ucuz makine ile bu işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlar Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar ile iletişime geçebilir ve ek iş talebinde bulunabilirler.

Evde Maske Dikimi Yaparak Para Kazanın

Son dönemde Ülkemizde ve Tüm Dünyada etkili olan Korona Virüs salgını maske kullanımını hayatımızın bir parçası haline getirdi. Virüsten korunmanın en etkili yolu olan ağız maskesi takmak bir çok alanda zorunlu hale geldi. Yapılan açıklamalarda artık maskenin hayatımızın bir parçası haline geldiği ve bunun ile yaşamayı öğrenmemiz gerektiğidir. Bu olay sonucunda ihtiyaç duyulan maskeleri üretme konusunda bir çok firma yetersiz kaldı. İlave olarak bu işe yeni bir başlangıç yapan yüzlerce yeni firma kuruldu. Bu tür firmalar gece gündüz üretim yaptıkları halde ihtiyaç duyulan maskeleri üretme konusunda sıkıntılar yaşamaktadır. Ayrıca Yurt dışına maske satışının önünün açılması bu konuda daha fazla ihtiyacın oluşması ve daha fazla iş gücüne ihtiyaç duyulmasına sebep oldu.

Evlere Dikiş İşi Veren Firmalar olarak bilinen ve ev hanımlarına dikiş işi gönderen firmalara bu günlerde Evlere Maske Dikiş İşi Veren Firmalar da eklendi. Evinde bu işi yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarının bir dikiş makinesine ihtiyacı olacaktır. Herhangi bir makinesi olmayanlar da 500 lira ile 750 lira arasında bir dikiş makinesi alarak bu işi yapmak için girişimde bulunabilir. Parça başı bir ücretlendirmenin yapıldığı maske dikme işinde genellikle evlere maskelerin lastiklerini dikme işi gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken ise hazır olan maskelerin lastiklerini makine ile dikmek olacaktır. Yapılması kolay olan bu işi isteyen tüm ev hanımları rahatlıkla yapabilir. Evde maske lastiği dikme işi yapan bir ev hanımı bu iş için günde 4 ile 6 sattini ayırabilirse günlük ortalama 75 lira ile 150 lira arasında bir gelir elde edebilir. Aylık 2 bin lira ile 4 bin lira arasında bir gelir elde etmenize yardımcı olacak olan maske lastiği dikme işi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler Evlere Maske Dikme İşi Veren Firmalar başlıklı yazımızı okuyabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Zeynep dedi ki:

  053497975526 fatihteyim ilgileneler duz dikis isi ariyorum topuz bonesi esarp kenari vs

 2. Aynur az dedi ki:

  Konfeksıyon düz dikiş işi yaparım ümranıye

 3. Aynur az dedi ki:

  Ümranıye bulgurludayım dikiş.işi yaparım

 4. Yonca şahin dedi ki:

  Evde dikis makinem var istanbul fatihte oturuyorum bende iş arıyorum evde dikebileceğim işler olursa yaparim

 5. Sultan dedi ki:

  Sakaryada oturuyorum Dikis makinem ve overlok makinem var.is ariyorum

 6. Anonim dedi ki:

  Evde düz dikiş yapabilirim Antalya Manavgat

 7. Firuza Jalilova dedi ki:

  evde dikis isi arayorum yardamci olursaniz sevinirim😊 kandim ovrenciyim lutfen yardanci olun.

 8. Sevcan Aydın dedi ki:

  Evde düz dikiş işi yapmak istiyorum örneğin bayrak dikimi bez çanta dikimi eczane çantası olabilir ilgili firmalara duyrulur Bursa yıldırım da ikamet etmekteyim

 9. Engin dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum perde ustasıyım dikim işi yapıyorum iş vemek isteyen magzalar iş yapılır 05383203960 not makinem var ütü var her türlü donanım var iş vermek isteyen perdeciler arasın

 10. Enhi dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum perde ustasıyım dikim işi yapıyorum iş vemek isteyen magzalar iş yapılır 05383203960 not makinem var ütü var her türlü donanım var iş vermek isteyen perdeciler arasın

 11. Yasar dedi ki:

  Evde dikis işi arıyorum firmalara duyurulur

 12. Çiğdem dedi ki:

  Mrb evde ek iş dikiş makinem var bayrak bez torba parça maske ilgili yaparım yeter bu işleri gelsin yaparım

 13. Büşra Turgut dedi ki:

  izmir karşıyakada oturuyorum.her tür çeyiz mefruşat işleri yapıyorum. nakış yapabilen ev tipi makinam var.
  evde dikiş yapmak istiyorum.5447207567

 14. Gurbet dedi ki:

  Bende evimde düz makine kullanmak istiyorum kolay dikiş olursa

 15. Yağmur dedi ki:

  Merhabalar izmir torbalıda oturuyorum düz ve overlok makınam var iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 16. GÜLŞEN TAŞDEMİR dedi ki:

  evde 2 tane sanayi makinam var terziyim her türlü dikiş elimden gelir.eskişehirde yaşıyorum.

 17. Nurten dedi ki:

  12 yıl tekstilde, 8yili makinecilik 4yili modelist ve model dikimi olarak çalıştım şimdi evde çalışmak istiyorum, ev tipi hem duz dikiş hem piko işleri yapabileceğim makina aldım.

 18. Nesrin dedi ki:

  Merhaba istanbul üsküdar altunzadede oturuyorum dikiş makinam ve ovarlok makinam var evde ek iş yapmak istiyorum iş verenlere duyrulur

 19. Yasar dedi ki:

  Evde dikiş işi yaparim

 20. Sema özçolak dedi ki:

  Evde dikiş makinem var düz dikiş işi yaparım tecrubeli yim evde iş arıyorum ilgililerden cevap bekliyorum

 21. Hatice dedi ki:

  Kocaeli İzmit evde dikiş işi arıyorum yardımcı olabilirmisiniz,

  1. Öalem dedi ki:

   Merhaba sizinle görüşmek isterim

 22. Feyza Ülker dedi ki:

  Evde dikiş makinesi ve overlok var isterseniz bize ulaşabilirsiniz

 23. Dönüş Aydın dedi ki:

  Merhaba izmirde ikamet edi orum Evimde duz makina isi ariyorum elim çok seridir ne iş olsa yaoarım

 24. İsminiz dedi ki:

  Manavgatta ewimde dikiş dikiyorum iki makinam war bi owarlok war iki kardeşiz lütfen iş istiyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Saniye adım küçük bir atolyem var sancak tepede oturuyoru

 25. Rabia dedi ki:

  Merhaba evde dikiş diken biriyim. Profosyenel değilim İstanbul da ikamet ediyorum. Tercığim düz dikiş.

 26. Sevgi dedi ki:

  İzmir bornova ve yakın semtlerde evinde düz ve overlok makinası olan dikimden anlayan ve bize sürekli dikiş dikecek çocuk abiye ve çocuk gelinlik dikebikecek bayanlar arıyoruz

  1. Yağmur dedi ki:

   Merhaba düz ve overlok makınam var kızlarıma ve kendime sürekli elbise dikiyorum eger istersenız ben yapmak istiyorum

 27. İsminiz dedi ki:

  Merhabalar ben yenibosna da oturyorum evde sanayı makınelerım var evde dikiş işlernı yapyorum model makınecı işlerden anlayorum ıhtıyacı olupta eve iş veren firmalar varsa 05541567693

 28. MUSTAFA UYANIK dedi ki:

  Merhaba. Evde lastikli çarşaf koltuk örtüsü yastık kılıfı dikiyorum. toplu siparişleriniz alınır. Ürünlerim penye ve pamuklu kumastandır. iletişim için tel : 0535 620 16 80 mail adresi : musyank@hotmail.com

 29. Demet dedi ki:

  Istanbul ataşehirde oturuyorum. Evde sanayi tipi 4 iplik overlok makinam ve duz makinam var. Bedene uygun kiyafet ve perde yatak ortusu dikiyorum. 506 169 7437. Wattsap

 30. Demet bahsi dedi ki:

  Evde sanayi tipi overlok makinem düz makinem var. Bedene gore kiyafet dikiyorum perde yatak dikiyorum

  1. İsminiz dedi ki:

   Istanbul ataşehirde oturuyorum

 31. Bahar yıldız dedi ki:

  Sizinle nasıl iletişime geçeniliriz.
  Yeriniz nerde.
  0533 722 62 04

 32. Emine dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Esenyurt da bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 05073559513

  1. İsminiz dedi ki:

   Merhabalar ben yenibosna da oturyorum evde sanayı makınelerım var evde dikiş işlernı yapyorum model makınecı işlerden anlayorum ıhtıyacı olupta eve iş veren firmalar varsa 05541567693

 33. Ayşe01 dedi ki:

  İstanbulda ikamet ediyorum. Perde dükkanım ve atölyeme kapatım .Geçimimi sağlamak için evde çalışyorum. Her türlü işi ve modeli dikiyorum. Hotel işi hastane restorant işi büyük işler ve toplu işi apaniliyorum.e posta failkomeister@gmail.com

 34. Fatima dedi ki:

  28 yıldır perde terzi ustasıyim. atolyemi eve taşıdım 1 overlog ve 1 tane düz makinam var . her türlü dikişi yapabiliyorum geçimimi sağlamak için evimde devam edeceğim ben olursa yaparım toplu iş alıyorum.Tel: 05552058347 ulaşabilirsiniz

 35. Fatma dedi ki:

  İstanbulda ikamet ediyorum. Perde dükkanım ve atölyeme kapatım .Geçimimi sağlamak için evde çalışyorum. Her türlü işi ve modeli dikiyorum. Hotel işi hastane restoraant okul işi büyük işler ve toplu işi apaniliyorum.Saygılar

 36. Aliye dedi ki:

  Izmir egekent evde bir duz bir overlogum var parca basi is ariyorum 15 yillik makinaciyim kot mont penye

  1. İsminiz dedi ki:

   Merhaba Bornova da evlere parça başı çocuk abiye veriyoruz 05552670608

 37. Neriman dedi ki:

  Evde düz dikiş makinem var evde iş yapmak isdiyorum

 38. Ayşe kıyak dedi ki:

  Merhaba ben Bursa’da ikamet ediyorum benim 1 düz 1 ovorlok makinem var ben yastık veya bez torba dikmek istiyorum

 39. Hatice dedi ki:

  Merhaba,izmitte ikamet ediyorum. profesyonel dikiş dikiyorum. Titiz ve pratik çalışırım. Az yada toplu iş alabilirim. Evde çalışmaya ihtiyacım var. Teşekkürler

 40. Ayşe dedi ki:

  25yıldır terziyim atolyemi eve taşıdım her türlü sanayi makinam vardır her türlü dikişi yapabiliyorum geçimimi sağlamak için evimde devam edeceğim ben olursa yaparım toplu iş alıyorum

  1. Gaye yeniay dedi ki:

   Sizinle nasıl iletişime geçebiliriz?

 41. Elçin Kılıç dedi ki:

  Avcılar ıspartakule dikiş makinası nin her türlüsünü bilirim tecrübeliyim

 42. Hülya dedi ki:

  Hülya, esnyalida oturuyorum overlok, düz makine,recme makinelerim var. Tecrübem var evde iş yapmak istiyor um.

 43. Fatime dedi ki:

  7 yıldır evimde kurduğum atolyem de dikiş yapıyorum İnternet üzerinden satış yapıyorum toplu siparişleriniz olursa da yardımcı olurum

  1. Bahar yıldız dedi ki:

   Sizinle nasıl iletişime geçeniliriz.
   Yeriniz nerde.
   0533 722 62 04

 44. MUSTAFA dedi ki:

  MERHABA EVDE YAPABİLECEĞİ PANTOLON PACASI KISALTMA VE BAYRAK KENARLARI VEYA DÜZ DİKİŞ İÇİN SERİ ÇALIŞABİLİRİM.

 45. yasemin akkuş dedi ki:

  istanbul kartalda oturuyorum evimde 4iplik overlok ve düz makinem var sürekli yapabileceğim dikiş işi arıyorum……

 46. Filiz dedi ki:

  Terziyim. Izmirdeyim. Dikiş işi ariyorum

 47. Nuri dedi ki:

  Bağcılar Mahmutbey bölgesi penye işi yapacak yer 05325180497

 48. Sibel dedi ki:

  Merhaba Ankarada oturuyorum evde dikiş iş yapmak istiyorum düz dikiş makinam var. Acil işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın. Sfyfy.d54@gmail.com

 49. Büşra kara dedi ki:

  20 yıllık dikiş tecrübem ve sanayi makinelerim var gayet tecrübeliyim bilginize

  1. Deniz dedi ki:

   Telefon numaranizi bildirirseniz ararim

   1. Ayhan yıldırım dedi ki:

    Evde typcal düz makinem var evde yapabileceğim ek iş arıyorum. İstanbul güngören

    1. Ayşe dedi ki:

     Şırnakta yim evde düzgünüm makinam.var

 50. Büşra kara dedi ki:

  20 yıllık dikiş tecrübem ve sanayi makinelerim var gayet tecrübeliyim

  1. İsminiz dedi ki:

   05373854291 whatsaptan yazın

 51. yasemin dedi ki:

  istanbul kartal cumhuriyet mahallesinde oturuyorum sanayi tipi düzmakinem var dikiş işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 52. Gül pınar dedi ki:

  Evde her türlü dikiş işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim..

 53. Suat dedi ki:

  2 otomatik makinem ile her türlü iş yapabilirim, Demirtaş/Bursa

 54. Selma dedi ki:

  Makinam var dikis dikmek istiyorum manisa

 55. Selma dedi ki:

  Makinam var dikis dikmek istiyorum .

 56. Sertaç dedi ki:

  Sanayi düz dikiş makinem var evde yapılacak diki işi arıyorum kocaeli dilovası 0553 496 22 98

 57. İsminiz dedi ki:

  Duz overlok var

 58. Güler dedi ki:

  Evde düz makina işi yapılır ist maltepe

 59. Guler dedi ki:

  Evde düz makina işi yapılır

 60. Hdy dedi ki:

  Makinem var istanbul sancaktepe

 61. saniye dedi ki:

  arnavutköyde evde düz makinesive ovarlok makinem var her işi yaparım

 62. saniye dedi ki:

  evde düz makinesive ovarlok makinem var her işi yaparım

 63. Gökşen dedi ki:

  merhabalar 15 yıllık dikiş tecrubem le esenyurtta evde dikim işi yapıyorum her türlü dikiş işleriniz itina ile yapılır

  1. Berna yavuz dedi ki:

   Merhaba pazar işi yapıyoruz haftada 300 500 adet çocuk kıyafwtleri diktiriyorum
   Berna yavuz 05442256361

   1. Anonim dedi ki:

    Eve dıkım işi verıyonuzmu

 64. Şerife dedi ki:

  Bez torba dikimi işini yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var maddi nedenlerden dolayı yardımcı olursanız sevinirim

 65. İsminiz dedi ki:

  duzmakinam var 10 oyuncak dikim isi yapıyorum uygun iş olursa yaparim

 66. Anonim dedi ki:

  bende ist ümranıyeden yazıyorum evde makinem var düz dikiş bılıyorum

  1. Ayşe dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz?

   1. Feyza Ülker dedi ki:

    Evde dikiş makinesi ve overlok var isterseniz bize ulaşabilirsiniz

 67. Fatma berçin dedi ki:

  Kocaeli darıca da ikamet ediyorum evimde bir düz bir ovarlok makinam var her türlü dikim işi yapacak tecrübem var

 68. Sevim dedi ki:

  Evde duz overlok makinam var iki bayaniz her türlü dikis isi yaparız

 69. zehra çalışcı dedi ki:

  evde overlok ve singer makinem var istanbul esenyurtta oturuyorum evde dikim işi yapımak istiyorum. 7 sene tekstilde çalıştım

  1. Berna yavuz dedi ki:

   Merhaba pazar işi yapıyoruz haftada 300 500 adet çocuk kıyafwtleri diktiriyorum ilgilenirseniz
   Berna yavuz 05442256361

  2. Behiye dedi ki:

   merhabalar dükkanı mi kapatıp homofis olarak evimde 3. makinem le devam ediyorum. model.’koleksiyon hazırlığı. özel sipariş küçük adetli kesimler dikiş kalitesi gayet yüksek. eşim model makineci. elde kalıp bilgimde var.

 70. Satı Yılmaz dedi ki:

  Evde dikiş makinem var düz dikiş işi yaparım

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.