KızlarBiliyor

Evlere Üçlü Piriz Montajı Veren Firmalar

Evlere Üçlü Piriz Montajı Veren Firmalar

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler birbirinden farklı işleri yapmaya devam ediyor. El becerisi gerektiren bu tür işler sayesinde sizde aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Erkek veya bayanlar tarafından yapılabilen bu tür işlerden birisi de priz montajı olarak dikkat çekmektedir. Tek priz veya üçlü priz montajını isteyen herkes kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilir. Günde 3 ile 6 saatinizi bu işe ayırarak sizde ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bu kapsamda en çok merak edilen Evlere Üçlü Piriz Montajı Veren Firmalar ve bu firmalara iletişim. Bilindiği evinde ek iş yapanların en büyük sorunu olan bu tür firmalara ulaşma konusunda yapılması gerekenler ve en kolay bulunan ek işler hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Evde Priz Montajı İşi

Ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyenler birbirinden farklı işleri hali hazırda yapmaya devam etmektedir. Özellikle ev hanımları kendilerine uygun bir iş bulamadığından veya dışarıda bir işte çalışmak istemediklerinden dolayı bu tür ek işlere büyük ilgi gösterirler. Bunun yanında akşamlarını veya hafta sonlarını değerlendirerek para kazanmak isteyenler de bu tür işleri sıklıkla yaparlar. Evde boş boş televizyon karşısında oturmak yerine bu tür basit işleri oturduğunuz yerden yaparak sizde ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu tür işleri yapmak isteyenlerin herhangi bir mezuniyet veya tecrübe sahibi olma gibi sorunları da bulunmamaktadır. Günün istenildiği saatinde çalışabileceğiniz ve çalışırken başınızda kimsenin size karışmaması bu tür işlere olan ilginin artmasına neden olmaktadır. Sizde nedeni ne olursa olsun bu veya buna benzer herhangi bir ek işi evinizden çıkmadan rahatlıkla yapabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde yapılan işlerden birisi olan evde montaj işleri de bu neden ile büyük ilgi görmeye devam etmektedir. Birbirinden farklı ürünleri birleştirmek diğer bir tabir ile montajını yapmak hem eğlenceli hemde kazançlı bir iştir. Küçük el aletlerini kullanmak çok zor olmadığından ev hanımları da bu işi erkekler kadar kolay yapabilmektedir. Bu konuda en çok ilgi gören montaj işlerinden birisi olan Evlere Üçlü Piriz Montajı hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Evde Üçlü Piriz Montajı Yapmak

Üçlü prizler bilindiği üzere hayatın her anlamında ihtiyaç duyulan bir üründür. Sadece iş yerlerinde değil tüm evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bir prize aynı anda birden fazla elektrikli ürünü bağlamaya yarayan bu ürünün hazırlanmasında bir çok firma ev hanımlarından destek almaktadır. Belirli uzunluktaki kablolara bağlamak ve gerekli vidaların sıkılması istenilen iştir. Bu iş için bir kontrol kalemi, tornavida ve bir pense gerekli olan ekipman dır. Bu ekipmanların bir çoğu hemen hemen hepimizin evinde bulunmaktadır. Bulunmayanlar da 50 lira gibi bir ücret karşılığında kolaylıkla temin edebilir. Bu kadar az bir alet kullanılarak yapılan bu iş için elektrik konusunda tecrübe sahibi veya bu alanda bir okul mezunu olmanız istenilmemektedir. Firma tarafından belirtilen özelliklere dikkat etmek ve dikkatli çalışmak bu işi yapmanız için yeterli olacaktır. Evlere Üçlü Piriz Montajı Veren Firmalar tarafından verilen bu işleri sizde evinizde yapabilir ve ayda 2 bin liraya kadar bir gelir elde edebilirsiniz.

Bu tür ürün imalatı yapan küçük işletmeler ile iletişime geçmek veya bu tür ürünlerinin satışını yapan yerler ile iletişime geçmek bu işi temin etmek için yapılması gerekendir. Evlere Ek Eş Veren Firmalar son bir kaç yıldır İnternet üzerinde bulunan telefon numaraları kaldırdığından dolayı maalesef bu tür yerlere telefon ile ulaşmak imkansız hale geldi. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız az öncede belirttiğimiz gibi bu tür firmalara ulaşmanız ile alakalıdır.

Bu arada yeri gelmişken belirtmek isteriz ki İnternet üzerinden bir çok site bu tür iş verenlerin telefon numaralarını yayınlayarak insanların mağdur olmasına aracılık yapmaktadır. Bu konuda sitemize gelen mağdurların bir çoğu bu tür sitelerde yayınlanan numaraları aradıklarını ve kendilerine iş vereceklerini vaat ederek belirli bir miktarda teminat ücreti talep ettiklerini belirtilmektedir. Bu alanda unutulmaması gereken size iş vereceğini vaat ederek sizden herhangi bir isim altında ücret talep edenlere inanmamanız. Hiç bir firma ek iş vermek için çalışanlarından ücret talebinde bulunmamaktadır. Bu gibi durum ile karşı karşıya kalanlar kesinlikle herhangi bir ücret göndermemelidir.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Murat dedi ki:

  Eşim ev hanımı çalışmaya ihtiyacı var yardımcı olurmusunuz

 2. Nurhan Aydın dedi ki:

  Bende iş alabilirmiyim acilllllllll cevappppppppppp???????

 3. Aslı erol dedi ki:

  Gebze oturuyorum evde işe çok ihtiyacim var lufen yardim edin

 4. Nuran dedi ki:

  Evet bende yapmak istiyorum lütfen bilgi

 5. Bircan dedi ki:

  Merhabalar ev hanımıyım 30 kişiye 30 arkadaşız iş istiyoruz Mümkünse kendiniz de gelip alabiliriz size geri dönüş

 6. Nebahat dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum. 8 sene tekstilde çalıştım. Şimdi evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Hatice Durakcı dedi ki:

  Merhaba, İstanbul/Kartal’da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum ve daha önce montaj işleriyle uğraşmış birisi olduğumdan büyük bir titizlilikle yapacağıma inanıyorum.

 8. Edip dedi ki:

  Slm üçlü priz montaj işini evde yapmak istiyorum
  Hatay/ Antakya

 9. Bahar dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum iki tane küçük cocugum var

 10. gonca Karadavut dedi ki:

  Üçlü priz işini büyük bir titizlikle yapacagima inanıyorum.Lütfen dönüş yapar misiniz.

 11. TEOMAN TEK dedi ki:

  merhaba daha önce tekstıl paketleme ustası idim pason yaptırdıgım 9 kişilik ekipim var kendım ayrıca evlere elektirik tesisatı kuruyordum ve tekstil makına tesısatı kurdum hasel ic giyim ..brateks ve bazı atolyelere tesisat kurdum bu nedenle ekipimle üçlü priz işine talibiz üstteki firmalardan referans verebilirim SAYGI SELAMLA

 12. Aydan dedi ki:

  Mersin’den yazıyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 13. Doğan gür dedi ki:

  Merhaba evde işe ihtiyacım var bu işe yatkınım elektrikçiyim çünkühızlı ve pratiğimdir çok çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 14. murat kuşdemir dedi ki:

  Merhaba bende evde montaj işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. izmir karabağlarda oturuyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.