KızlarBiliyor

İstanbul Evlere Maske Dikim İşi Veren Firmalar

İstanbul Evlere Maske Dikim İşi Veren Firmalar

Evde dikiş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımlarına dikiş işi veren yerler. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına uygun iş gönderen firmalar. Evde dikiş işi yaparak para kazanmak isteyenlere gönderilen iş imkanları hakkında bilgi almak isteyenler. Evde maske dikerek para kazanmak isteyenlere iş veren yerler. İstanbul Evlere Maske Dikim İşi Veren Firmalar. Evde maske lastiği dikimi yaparak sizde para kazanmak istermisiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin sahip olması gereken makineler ve iş tecrübesi hakkında tüm merak edilenler.

İstanbul’da Ev Hanımlarına İş Veren Yerler

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi İstanbul ve çevresinde ikamet eden on binlerce ev hanımı evde çalışarak para kazanmak istemektedir. Birbirinden farklı işleri ev ortamında yapan ev hanımları ciddi anlamda gelir elde etmeye devam ediyor. El becerisi veya sahip olduğu tecrübeye uygun bir iş bulan ev hanımları bir çok çalışan bayandan daha fazla para kazanabilmektedir. Ev işleri dışında kalan zamanlarını bu tarz ek işlere ayırabilen ev hanımları bin lira ile 4 bin lira arasında bir gelir elde edebilir. Sizde boş vakitlerinizi değerlendirmek ve para kazanmak istiyorsanız Evlere Ek İş Veren Firmalar ile iletişime geçerek kendinize uygun bir iş talebi oluşturabilirsiniz.

Özellikle bayanların tercih ettiği evde çalışarak para kazanma iş fikrini bir çok erkek de sıklıkla yapmaktadır. Geçim sıkıntısı yaşayanlar veya birikim yapmak isteyenler bu tarz işlere oldukça büyük ilgi göstermektedir. Sizinde nedeni ne olursa olsun evinizde çalışarak para kazanma imkanına sahip olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Tek yapmanız gereken size en uygun ek işin ne olduğunu belirlemek ve bu işi veren firmalar ile iletişime geçmek.

Evde Maske Dikimi İşi Veren Firmalar

Özellikle son bir kaç aydır hayatımıza giren Korona virüs nedeni ile herkes maske kullanmak zorunda kaldı. 85 milyon vatandaşın ihtiyacını karşılamak adına maske üretimi yapan firmalar gece gündüz çalışmak zorunda kalıyor ve buna rağmen üretim konusunda halen yetersiz kalınmaktadır. Buna ilave olarak yurt dışına maske satışının serbest bırakılması üretimi yapılacak olan maske miktarını iki katına çıkarttı. Bu kadar çok ihtiyaç duyulan ağız maskelerinin üretiminde sıkıntı yaşayan imalatçı firmalar ev hanımlarından yardım almak durumu ile karşı karşıya geldiler. Özellikle ağız maskesi lastiklerinin dikimi için bir çok firma ev hanımlarına iş göndermeye devam ediyor. Dikiş konusunda bilgi sahibi olan veya herhangi bir dikiş tecrübesi olan bayanlar bu işi evlerinde kolaylıkla yapabilirler.

Herhangi bir dikiş makinesine sahip olan ev hanımları bu işi almak adına  hemen başvuruda bulunabilir. Ağız maskelerinin ağız ve burunu kapatması için kulaklara takılan sabitleyici lastikleri düz makine dikişi ile dikmeniz gerekmektedir. Çok basit ve kolay olan bu işi isteyen tüm ev hanımları rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirler. İstanbul Evlere Maske Dikim İşi Veren Firmalar bu konuda oldukça fazla iş gücüne ihtiyaç duymaktadır. bir tek maske üretimi yapan firma yüzlerce ev hanımı ile çalışmak zorundadır. İstanbul genelinde onlarca firmanın bu tarz maskeleri ürettiği düşünüldüğünde binlerce ev hanımının evlerinde çalışmasına ve para kazanmasına imkan tanınmaktadır. Sizde ev maske dikme işi yaparak güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

İstanbul Evlere Ek İş İmkanı

İstanbul Evlere Ek İş İmkanı

Korona virüs nedeni ile sokağa çıkma yasaklarının sıklıkla uygulandığı bu günlerde evden çıkmadan para kazanmanıza imkan veren bu işi sizde yapabilirsiniz. Bu tarz işlerde bilindiği üzere parça başı ücretlendirme yapılmaktadır. Bu da daha fazla parça yapanının daha fazla ücret kazanmasına ve firmalar tarafından tercih edilmesine katkı sağlamaktadır. Bu neden ile evde maske lastiği dikme işi yapacak olanların günde en az 5 ile 8 saatini bu işe ayırması büyük kazanım elde etmesine katkıda bulunacaktır.

Evinizde televizyon karşısında oturduğunuz yerden sadece dikiş dikerek para kazanmanıza imkan veren bu işi her yaş grubundaki ev hanımları talep edebilirler. İstanbul Evlere Maske Dikim İşi Veren Firmalar tarafından evinize kadar getirilen maske ve lastikler iş yapıldıktan sonra yine firma tarafından evinizden alınmakta ve teslimat esnasında ücret ödemesi yapılmaktadır. Yani kısacası evinde bu işi yapmak isteyenlerin evlerinden hiç çıkmadan ürün alması ve ürün teslim etmesi sağlanmaktadır. Bu şartla ile çalışmak isteyen tüm ev hanımları hemen iş talebinde bulunabilirler.

Maske Dikme İşi Ne Kadar Kazandırır

Yapılan ve yapılacak olan her ek işte olduğu gibi evde maske dikme işinde de en çok merak edilen konu ne kadar bir kazancın olacağı ile ilgilidir. İnsanların günde saatlerini vereceği bu iş ile günde ne kadar kazanılabilir? Her emeğin bir karşılığı olduğu gibi bu işi yapanların da muhakkak bir karşılığı olacaktır. Ülke genelinde ortalama bir maske lastiğinin dikimi için verilen ücret 8 ile 12 kuruş aralığındadır. Bu rakam daha önceden parça başı iş yapmayanlar için çok düşük gelebilir. Fakat yapılan işin kolaylığı ve günde yüzlerce maske lastiğinin kolaylıkla dikilebilmesi bu rakamın değerini ortaya çıkartmaktadır. Dikiş yapmayı bilen bir bayan günde belirttiğimiz saat aralığında çalışırsa  1.000 ile  1.500 maske sayılarını rahatlıkla tamamlayabilir. Bu da günlük 100 ile 150 lira arasında bir gelir elde edilmesine bunun ile birlikte aylık 3 bin lira ile 4.500 lira arasında bir gelir elde etmesini sağlayabilir. Evde yapılan ve ek gelir getiren bir iş için bu rakamlar oldukça iyi denecek miktarlardır. Bu neden ile bu işi yapmak isteyenler İstanbul Evlere Maske Dikim İşi Veren Firmalar ile hemen iletişime geçmeli ve ek iş talebinde bulunmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Neslihan dedi ki:

  Terziyim singer dikis makinam var maske dikim ve her turlu dikis isi yapabilirim 2 kisiyiz paketleme iside yapabiliriz.kurtkoy yenisehir pendik istanbulda ikamet ediyoruz.

 2. Eda dedi ki:

  Merhaba evde maske dikebilirim daha öncede dikmiştim şimdide dikmek istiyorum bu konuda tecrübeliyim çok ihtiyacım var yanıt verirseniz sevinirim

 3. Bülent dedi ki:

  Merhaba maske dikmek istiyorum bana da yardımcı olur musunuz acaba

 4. Mihriban dedi ki:

  Merhaba ben evde iş yapmak istiyom da

 5. derya dedi ki:

  Merhabalar,

  Ben evde ek iş yapmak istiyorum.

  Yardımcı olursanız sevinirim.

  İstanbul/Esenler

 6. Meltem dedi ki:

  Merhabalar istanbulda yaşıyorum. Evde iş imkanına çok ihtiyacım var. Dönüş yapılmasını bekliyorum

 7. Ceylan dedi ki:

  Antalya da yasiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 8. nesrin tekoğlu dedi ki:

  eşim ile birlikte evde maske dikimi yapmak istiyoruz 5 6 kişilik bir ekip kurabilirim evimde bu iş için müsait gece gündüz çalışabiliriz.İş vermek isterseniz ulaşabilirsiniz.

 9. Gülşah dedi ki:

  Elimde makinelerim var dikiş konusunda yetenekliyim ve hızlıyım onun haricinde başka işlerde yapabilirim

 10. Anonim dedi ki:

  Evde sabun paketleme istiyorum

 11. Vildan dedi ki:

  Evde makinam var maske dikebilirim lütfen dönüş yaparmisiniz iş istiyorum

 12. Nuran dedi ki:

  Maske dikebilirim çok güzel

 13. Sevda dedi ki:

  Eve ıs almak istıyorum cok ıhtıyacım var yardımcı olırmısuzunuz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.