KızlarBiliyor

Ümraniye Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ümraniye Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ülkemizin her bölgesinde olduğu gibi Ümraniye ve çevresinde ikamet eden ev hanımları da evlerinde ek iş yaparak para kazanmanın yollarını aramaktadır. Birbirinden farklı el becerisi gerektiren işleri yapan ev hanımları genellikle tekstil işlerini tercih ederler. Bir çok tekstil atölyesine yakın olan bu bölgemiz de sizde bu işi kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen tüm bayanlar bu işi talep edebilirler. Ümraniye Evlere Ek İş Veren Firmalar olarak yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda sizde bu tür yerler ile iletişime geçebilirsiniz. Ev işleri dışında kalan zamanlarını değerlendirerek para kazanmak isteyenler aşağıda belirtiğimiz işleri hemen talep ederek kazanmaya başlayabilirler.

Ümraniye Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

Ümraniye ve çevresinde ikamet eden ev hanımları tekstil işlerinin dışında en çok paketleme işlerini tercih ederler. Yapımı kolay olan bu işi isteyen tüm yaş grubundaki ev hanımları isteyebilir. Evinizde oturduğunuz yerden çalışmanıza ve para kazanmanıza imkan tanıyan bu iş ile sizde ayda 3 bin liraya kadar bir gelir elde etmeniz mümkün. Televizyon karşısında oturduğunuz yerden ev işlerinin dışında kalan zaman aralığını siz belirleyebilir ve istediğiniz saatte çalışabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyenlerin evin bir odasında bu işi kolaylıkla yaptığını söyleyebiliriz. Bir masa veya büyük bir sehpa üzerinde bile bu tür paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu imkandan yararlanan ve aile bütçesine katkıda bulunan ev hanımlarının en sık yaptığı paketleme işlerini sıralamak gerekirse;

 • Evde kına paketleme işi
 • Evde boncuk paketleme işi
 • Evde balon paketleme işi
 • Evde çerez paketleme işi
 • Evde kalem paketleme işi
 • Evde toplu iğne paketleme işi
 • Evde raptiye paketleme işi
 • Evde maske paketleme işi

Sizde yukarıda belirtilen paketleme işlerinden herhangi birisini talep ederek evinizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ümraniye Evlere Maske İşi Veren Firmalar

Dünyada ve Ülkemizde meydana gelen covid 19 salgını nedeni ile maske kullanımı bir çok alanda zorunlu hale getirildi. Bu zorunluluk tamamen salgının bulaşmasını engellemek amaçlı olduğundan bu kurala kesinlikle uymamız gerekmektedir. Bu salgın sonucunda ülkemizde üretimi yapılan maskelerin üretim kapasitesi artırılmak zorunda kaldı. Toplu alanlarda zorunlu olarak takılması gereken maskelerin vatandaşlara ulaşması konusunda bir takım sıkıntılar yaşandığı bilinmektedir. Ağız maskesi üretimi yapan irili ufaklı onlarca atölye bu konuda gece gündüz çalışarak gerekli olan tedariki sağlamaya çalışmaktadır. Fakat bazı durumlar nedeni ile maske üretimi maalesef yetersiz kalmakta ve bu tür atölyeler ev hanımlarından yardım almak zorundadır. Evde Maske Paketleme İşi ve Evde Maske Dikme İşi bu neden ile bu yılın en kolay bulunan ve in iyi kazandıran ek işlerinin başını çekmektedir.

Maske dikimi veya sadece maskelerin lastiklerini dikmek isteyen ev hanımlarının sadece düz bir dikiş makinesine ihtiyacı bulunmaktadır. Makinesi olmayan bayanlara makine veren atölyeler de bulunmak ile birlikte bunların sayısı maalesef yeterli değildir. Bu neden ile Ümraniye Evlere Ek İş Veren Firmalar tarafından verilen Evde maske dikme işi yapmak isteyenlerin düz dikiş makinesine sahip olmaları gerekmektedir. Bunun dışında kalan ve paketleme işleri arasında değerlendirilen maske paketleme işini yapmak isteyenlerden herhangi bir makine veya teçhizat talep edilmemektedir.

Ümraniye Evlere Dikiş İşi Veren Yerler

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu bölgemizde evinde çalışmak isteyen bayanlar dikiş işi bulma konusunda bir çok bölgeye göre çok daha büyük avantaja sahiptir. Birbirinden farklı ürünlerin dikim işinde çalışan yüzlerce ev hanımı iyi bir çok maaşlı çalışandan daha fazla para kazanmaktadır. Bu konuda en rahat bulunan ve evlere en çok gönderilen dikiş işleri; nevresim dikme işi, tül perde dikme işi ve yastık dikme işi olarak belirtilmektedir. Sizde dikiş dikme konusunda tecrübe sahibiyseniz bu işlerden birisini hemen talep edebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz işler genel olarak el becerisi ile ek iş yapan ve para kazanan ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında kalan ve Evde Para Kazanmak adına yapılan birbirinden farklı yüzlerce iş imkanı bulunmaktadır. Bunların bir çoğu da İnternet üzerinden yapılmaktadır. Bu neden ile evinde İnternet ve bilgisayarı olanlar geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Evde İnternet Üzerinden Para Kazanmak başlıklı yazımızı okuyarak bu konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Yeter dedi ki:

  Lütfen işe cok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 2. Dilek dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var dönüş yapar mısınız lütfen

 3. gülten dedi ki:

  merhaba evde yapılabilecek takı paketleme ürün temizleme vb bütün işleri yapabilirim ümraniye elmalıkent

 4. Anonim dedi ki:

  Ben yazma boncuk isi almak istyorum ekip var

 5. Sevcan dedi ki:

  Iyi günler ekibimle birlikte her türlü paketleme işi yapabiliriz ümraniye kazımkarabekir mahallesinde ikamet etmekteyiz dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. hayriye dedi ki:

  hertürlü paketleme işi yapabilirim daha önce tül perde, boncuk işi, takı işi deneyimlerim
  var dönüş yaparsanız sevinirim

 7. sevim dedi ki:

  ümraniye cakmak armagan evleride ikamet etmekteyim evde ek is paketleme isi istiyorum acil dönüs olursa sevinirim

 8. Fatma demiroglu dedi ki:

  Evde dikiş işi yaparım umraniye makinalarım var.

 9. Nurçin dedi ki:

  Lütfen bir mesajimada dönüş yapınız acil ihtiyacım var İstanbul Esenyurt da yaşamaktayım ek gelire ihtiyacim var evde 4 kişiyiz 24 yaşındayım

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.