KızlarBiliyor

Bir Milyoncu Dükkanı Açmak

Bir Milyoncu Dükkanı Açmak

Ticarete atılarak yeni bir iş yeri açmak isteyenlerin yapabileceği işlerden bir tanesi de milyoncu dükkanı açmak olabilir. Birbirinden farklı binlerce ürünün düşük fiyatlara satıldığı milyoncu dükkanları oldukça iyi kazandırmakta. Sizde ticari bir faaliyette bulunmak adına Bir Milyoncu Dükkanı Açmak için bir girişimde bulunabilirsiniz. Düşük fiyat ve binlerce çeşit ürünün satıldığı böyle bir dükkanın açılması için gereken sermaye ve ayrıntıları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ne Alırsan 1 Milyon

Son dönemlerde neredeyse her köşebaşında açılan bir milyoncu dükkanı herkesin ilgisini çekmekte. Bu tür yerlerde sürekli olarak bir kalabalık ve insanların alışveriş yaptığı görünmekte. Buda bir çok yeni bir iş kurmak isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Sizde kendi işinizi kurmak adına bir arayış içerisindeyseniz bu iş tamda aradığınız iş olabilir. Fakat Bir Milyoncu Dükkanı Açmak isteyenlerin biraz sermayeye ve büyük bir dükkana ihtiyacı olacaktır. Küçük bir iş yerinde bu işi yapmak çok zor olacağından dolayı en az 500 metre kare tek kat veya 2 katlı bir dükkan ayarlamanız gerekmektedir. Ayrıca bu tür dükkanların ürün yelpazesi oldukça geniş olduğundan binlerce ürünü sergilemek adına fazlaca raf ve standa da ihtiyaç duyacaksınız.

Bir Milyoncu İşini Kurmanın Maliyeti 

Yeni bir iş kurmak isteyenlerin bilindiği üzere belirli oranlarda sermayeye ihtiyacı vardır. Bu sermayenin miktarı yapılmak istenilen işin türü ve boyutu ile ilgilidir. Öncelikli olarak yapılacak iş için uygun olan bir dükkanın bulunması gerekmektedir. Dükkanın yapısı ve ölçülerine uygun olan ve ürünleri sergilemek için raf veya stantlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların hepsi için bir sermayeye ihtiyaç duyulduğu gibi Bir Milyoncu Dükkanı Açmak için gerekli olan ürünleri temin etmek adına da büyük bir sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tür dükkanlarda satılan ürünlerin çeşitliliği oldukça fazladır. Zaten böyle bir dükkanın tercih edilme nedenlerinin başında insanların her aradığını kolaylıkla bulabilmesidir. Bu neden ile piyasada tutulmak ve iş yapabilmek adına sizde oldukça fazla ürün çeşidini sergilemelisiniz.

Milyoncu dükkanlarının ayrıca şehrin işlek yerlerindeki bir caddede açılması çok mantıklıdır. İnsanların dükkanın önünden geçerken gerekli olan ürünü görmesi veya ihtiyacı olduğunu hissetmesi bu konuda oldukça etkilidir. Sizde Bir Milyoncu Dükkanı Açmak istiyorsanız öncelikli olarak dükkan yerini iyi belirlemeli ve uzun kira kontratları yapmalısınız.

Milyoncu Ürünleri Nasıl Alınır

Yukarıda da belirttiğimiz gibi milyoncu dükkanı açmak isteyenlerin birbirinden farklı binlerce ürünü dükkanlarında sergilemeleri gerekecektir. Bu da büyük bir sermayeye ihtiyaç duymanız anlamına gelir. Bu sermayeyi isteyenler bankalardan iş kurmak adına verilen krediler ile temin edebilir. Bankaların vermiş olduğu iş kurma kredileri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler En İyi Kredi veren Bankalar başlıklı yazımızı okuyabilirler. Bu hatırlatmadan sonra bu işi yapmak isteyenlerin ürünleri alma konusunda nakit paraya ihtiyaç duyacaktır. Bu tür ürünleri toptan olarak satan yerler ilk defa alışveriş yapacağınızdan sizden nakit talebinde bulunacaktır. İlk alışverişten sonra ise alacağınız ürünlerde 30 gün ile 120 gün arasında vade imkanı verilebilir. 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.