KızlarBiliyor

Dükkan Açmak İçin En İyi Krediyi Hangi Banka Veriyor

Dükkan Açmak İçin En İyi Krediyi Hangi Banka Veriyor

Dükkan açmak için kredi veren bankalar aracılığı ile sizde kendi işinizi kurabilirsiniz. Birbirinden farklı alanlarda kurmak istediğiniz iş fikirleriniz için gerekli finansal desteği kredi ile temin edebilirsiniz. Yeteri kadar sermayesi olmayanlar nasıl iş kurabilir. Dükkan açmak için en iyi kredi hangi banka tarafından veriliyor. Dükkan açmak için kredi başvurusunda bulunmadan yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Güncel faiz oranları ile en düşük faizli iş yeri açma kredisi veren bankalar.

Esnafa Düşük Faizli Kredi İmkanı

Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl başlayan Esnafa Nefes Kredi oldukça fazla ilgi gördü. 50 bin liraya kadar faizsiz 2 yıl vadeli kredi imkanından bir çok esnaf yararlandı. Bu kredi uygulamasının tekrar verileceği belirtilmek ile birlikte zamanı tam olarak açıklanmamıştır. Sizde aktif olarak ticaret ile uğraşıyorsanız bu imkandan yararlanarak gerekli finansal desteği faizsiz kredi ile temin edebilirsiniz. Bu arada verilen bu kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin aktif bir iş yerine sahip olmaları gerekmektedir. Yani yeni bir iş yeri açmak isteyenler maalesef bu krediye başvuruda bulunamazlar.

Dükkan Açmak İçin Faizsiz Kredi

Yeni bir iş yeri açmak isteyenlerin en çok aradığı kredi türü faizsiz kredi olarak bilinmektedir. Girişimcilerin kendi işlerini kurmaları ve ticari faaliyetlerde bulunmaları adına en büyük destek Kosgeb tarafından verilmektedir. Bilindiği üzere yeni bir iş kurmak isteyenlere 50 bin lira geri ödemezsiz hibe desteği verilmektedir. Bunun ile birlikte 100 bin liraya kadar da faizsiz geri ödemeli kredi desteği sağlanmaktadır. Sizde yetersiz sermaye sorunu ile kendi işinizi kuramıyorsanız bu desteklere başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken uygulamalı girişimcilik belgesine sahip olmak ve kosgeb tarafından desteklenen sektörlerden birisine başvurmak.

İş Kurmak İçin Düşük Faizli Kredi Desteği

Yukarıda belirttiğimiz kosgeb imkanları dışında dükkan açmak için en iyi krediyi hangi banka veriyor sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bilindiği üzere özel veya Devlet bankalarının tamamı şartların taşınması halinde talep edenlere işyeri açma kredi vermektedir. Diğer kredi türleri (Tüketici, Konut ve Araç) açısından çok daha avantajlı olan bu krediler ile sizde kendi işinizi kurabilirsiniz. Girişimciliğin artırılması amacı ile verilen bu krediler ile binlerce kişi kendi işinin patronu oldu. Sizinde bir iş kurma hayaliniz varsa finansal sıkıntılarınızı bu düşük krediler ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Halkbank Girişimci Kredileri

Yeni bir iş fikrine sahip girişimci adaylarına kredi veren bankaların başında Halk Bankası Girişimci Kredisi gelmektedir. Genç Girişimci, Usta Girişimci, Cesur Girişimci ve Mucit Girişimci olarak 4  farklı kredi imkanı tanınmaktadır. Yapılmak istenilen işe göre 30 Bin lira ile 75 Bin Lira arasında kredi tahsisi yapılmaktadır. Verilen düşük faizli kredileri 48 ay vadeli olarak kullanabilir ve hayallerinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Bu imkanlardan yararlanmak isteyenler en yakın Halkbankası şubesine giderek başvuruda bulunabilir.

Vakıfbank Dükkan Açma Kredisi

Yeri girişimcilere ve faal olarak faaliyet gösteren işletmelere Vakıfbank İş Yeri Kredileri ile finansal destek vermeye devam ediyor. Yeni bir iş kurmak isteyen ve işini geliştirmek isteyenler bu krediye başvurabilir. Bunun ile birlikte yeni bir dükkan, ofis veya depo satın almak isteyenler de bu krediyi kullanabilirler. Düşük faiz oranı ve uzun vade imkanı ile bu krediyi kullanabilirsiniz.

ŞekerBank Dükkan Alma Kredisi

İş yeri faaliyetlerinin sağlanması amacı ile ihtiyaç duyulan Ofis, Depo, Fabrika, Atölye ve Dükkan alımları için kredi verilmektedir. 120 aya kadar vadeli imkanı ile sizde yeni bir iş yerine kavuşabilirsiniz. Düşük faiz oranı ile verilen bu kredide almak istediğiniz iş yerinin % 50 sine kadar kredi kullandırılmaktadır. Sizde kendi iş yerine sahip olmak adına verilen bu krediden kullanabilir ve 120 ay vade ile geri ödemede bulunabilirsiniz.

Dükkan açmak için en iyi krediyi hangi banka veriyor sorusuna en çok tercih edilen 3 bankayı sizlerle paylaştık. Sizde bu bankaların vermiş olduğu Dükkan Açma Kredisi hakkında araştırma yaparak ihtiyacınız olan krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.