KızlarBiliyor

Çanta Dükkanı Açma Maliyeti

Çanta Dükkanı Açma Maliyeti

Bayanların vazgeçilmezi olan Çanta işi yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler. Bayan Çanta Dükkanı Açma Maliyeti. Toptan bayan çantası satan yerler. Çanta dükkanı açarak para kazanmak isteyenler. Çanta dükkanı kar oranları ve toptan çanta alma imkanları hakkında tüm merak edilenler.

Çanta Dükkanı Açmak

Yeni bir iş kurmak veya ticarete atılmak isteyenlerin araştırabileceği ve gelecek vaat eden bir iş koludur çanta işi. Bayanların neredeyse her bir kıyafetine uygun olan çantalara gösterdiği ilgi bilinmektedir. Alış veriş esnasında en son olarak bir bayan çanta dükkanına muhakkak uğrar. Aldığı elbise ile kombine etmek istediği çantayı bulmak oldukça önemlidir. Bayanların bu kadar ilgi gösterdiği çantaları satmak bu neden ile oldukça kolay ve getirisi yüksek bir işdir.

Bayanların şık veya kullanışlı bir çanta almak istemesi oldukça sık rastlanan bir olaydır. Bir bayanın dolabında bu neden ile onlarca çanta bulunduğunu belirtmek isterim. Bu da bu ürünün satışını yapmanın kolay olduğunu ve bayanlar tarafından sık ziyaret edilecek olduğunuz anlamına gelmektedir.

Çanta satarak para kazanmak isteyenlerin aşağıda belirtilen konulara dikkat etmesi karşılığında bu işten ciddi paralar kazanacağını belirtmek isterim. Doğru ürün seçimi, doğru mekanda açılacak bir dükkan ile sizde bu ticaretten iyi paralar kazanabilirsiniz.

Toptan Çanta Satan Yerler

Çanta dükkancı açmak isteyenlerin en sık sorduğu soruların başında toptan çanta nereden alınır? Hangi tür çantaları satmak daha kolaydır? Çanta dükkanı açmak için ne kadar sermaye gerekir? Çanta dükkanı açmak için ne kadar büyülükte bir dükkana ihtiyaç duyulur?

Açılacak olan bir dükkan için en önemli olayların başında alınacak olan ürünlerin kalitesi ve maliyeti gelmektedir. Ticarette olan bir mantık ile yola çıkılmak gerektiğinden malı satarken değil alırken kazanmak oldukça önellidir. Bu neden ile alınacak olan çantaların en uygun fiyata alınması ve doğru modellerin tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Çanta Dükkanı Açma Maliyeti

Bulunduğunuz bölgedeki yaşan insanların ekonomik yapısı, kültürü ve yaşam standartları sizin seçmek istediğiniz çanta modellerinde önem taşır. Bu özelliklere dikkat ederek alacağınız ve açacağınız çanta dükkanının temel taşlarını oturtmanız gerekir.

Özellikle İstanbul başta olmak üzere ülkemizde bir çok yerde çanta imalatı yapan firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişime geçerek sizde satmak istediğiniz çantaları toptan fiyatına kolaylıkla alabilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gereken bilinen ve kaliteli ürün satışı yapan çanta firmaları ile çalışmak olmalıdır. Müşteri şikayetlerine önem veren ve malının arkasında duran firmalar ile çalışmak dükkanınızın geleceği adına büyük önem taşımaktadır.

Çanta Dükkanı Ne Kadara Açılır

Yeni bir iş kurmak için girişimde bulunacak olanların sıklıklı sorduğu ve iyi hesap etmesi gereken bir konudur. Yapılmak istenilen iş için ne kadar sermayenin gerektiği veya bu işin ne kadara mal olacağı çok önemlidir. Sermaye miktarına göre iş kurmak isteyenlerin bu olaya iyi çalışmaları gerekmektedir. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı zamanlarda ne kadar sıkıntı çekildiği bilinmektedir.

Özellikle iş kurma konusunda sermaye tespiti büyük önem taşır. Ayrıca bilindiği üzere açılacak olan yeni bir dükkanın iş yapması ve para kazanması bazen uzun zaman alabilmektedir. Bunları da hesap ederek yapılacak olan yatırım miktarı belirlenmelidir.

Bu işi ilk defa yapacak olanların yukarıda belirttiğimiz durumları iyi analiz etmesi gerekir. Bunun ile birlikte küçük bir dükkanda bu işe başlamanız tavsiye edilir. 10 ile 25 metre kare bir dükkan bu işe başlamak için idealdir. Ayrıca küçük bir dükkanı çanta ile doldurmak sizin için daha ekonomik olacaktır. Bu tarz bir dükkan açmak isteyenlerin çanta, raf ve diğer masraflar için Çanta Dükkanı Açma Maliyeti 50 bin lira civarındadır. Bu rakam sizin satmak istediğiniz çanta kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

Çanta Satarak Para Kazanmak

Çanta satarak para kazanmak veya çanta dükkanı açmak oldukça kazançlı bir iştir. Bayanların vazgeçilmez ürün olan çantaların tanıtımı ve dükkanınızın reklamını iyi yapabilirseniz bu işten sizde çok para kazanabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz sermayeler ile bu işe giriş yapabilirsiniz. Bu rakamlarda sermayesi olmayanlar istemeleri halinde bankalardan iş kurma destek kredisi başvurusunda bulunabilirler. Özellikle bayanların yeni bir iş kurmaları için verilen bu tarz kredi destekleri uzun vade ve düşük faiz imkanı ile bir çok kişi tarafından tercih edilmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.