KızlarBiliyor

Devlet Memurlarına Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Devlet Memurlarına Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi kullanmak isteyen devlet memurlarına düşük faizli kredi veren bankalar. 2018 yılında memurlara dosya masrafsız tüketici kredisi veren bankalar hangileri. Düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen memurlar hangi bankayı tercih ediyor. Sizde bankalardan tüketici kredisi kullanmadan önce düşük faizli memur kredilerine gözatın.

Memurlara Düşük Faizli Tüketici Kredisi

Her türlü ihtiyacınız için bankalardan alacağınız tüketici kredilerinde son durum. Devlet memurlarına pozitif ayrıcalık tanıyan bankaların verdiği krediler. Maaş aldığınız bankadan alacağınız tüketici kredilerinde dosya masrafı bulunmamaktadır. Sizde öncelikle kredi kullanmak istediğiniz de maaş aldığınız bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kapsamda devlet memurlarına düşük faizli kredi veren bankalar ve uygulanan kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda belirtilmiştir. Sizde kredi kullanmadan önce belirttiğimiz bankalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Vakıfbank Memur Kredisi 2018 Fırsatları

Kamuda çalışanlara özem kredi imkanı veren vakıfbank kamuya özel kış kredisi kampanyasına devam ediyor. Her türlü ihtiyacınız için kullanabileceğiniz bu kredi için 48 aya kadar vade imkanı tanınmaktadır. 2 bin liradan 90 bin liraya kadar limit genişliği bulunan bu krediyi kullanmak isteyenlerin sadece kamulu olması yeterli.10 bin liranın üzerinde kullanacağınız kredi için herhangi bir tahsis ücreti de talep edilmemektedir. Bankanın vermiş olduğu bu kredi imkanında ayrıca 3 ay taksit erteleme, artan veya azalan taksit imkanının yanında 3 ayda bir ödemeli seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu bankadan memur kredisi kullanmak isteyenlere 10 bin liraya kadar olan kredi için % 1,34 faiz oranı uygulanmaktadır. Sizde ihtiyaçlarınız için gerekli olan parayı Vakıfbank Kamu Kredisi 2018 imkanları ile tahsis edebilirsiniz.

Halkbank Kamu Kredisi

HalkBankası Kamu Çalışanlarına Özel Kredi 2018

Kamuda görev alanlara düşük faizli kredi veren bir diğer banka Halk Bankası olarak dikkat çekmektedir. 50 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınızı bankanın vermiş olduğu bu kredi ile temin edebilirsiniz. Bunun için kamu kuruluşunda çalışıyor olmanız yeterli olacaktır. 48 ay vadeli kullanabileceğiniz bu kredi için uygulanan faiz oranı ise % 1,35 olarak belirtilmiştir. Sizde 250 liralık kredi tahsis ücretinin yansıtıldığı bu krediyi kullanmak istiyorsanız en yakın Halk Bankası şubesine uğramalısınız.

QNB Finansbank Kamulu Kredisi

Kamuda iş imkanına sahip olanlara düşük faizli kredi imkanı veren QNB Finansbank  35 bin liraya kadar kredi vermektedir. 48 ay vadeli olarak kullanacağınız bu kredinin faiz oranı ise % 1,33 olarak belirlenmiştir. İster İnternet bankacılığı üzerinden, isterseniz SMS ile veya banka şubesine giderek bu kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurusu kabul edilenlerin kredileri aynı gün hesaplarına yatırılmaktadır.

Şekerbank Kamu Çalışanlarına Kredi İmkanı

Şekerbank kamu çalışanlarına özel kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Devlet Memurlarına özel verilen bu kredinin üst limiti ise 50 bin lira olarak belirlenmiştir. Kullanmak istediğiniz bu kredi için 250 liralık tahsis ücreti alınmaktadır. 48 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz bu kredi için uygulanan faiz oranı ise % 1,66 olarak belirlenmiştir.

Yapı Kredi Memur Kredisi İmkanları 2018

Kamuda görev alanlar Yapı Kredi Bankasının düşük faizli kredilerinden yararlanabilirler. Her türlü ihtiyacınızda kullanmanız adına banka 50 bin liraya kadar kredi imkanı tanımaktadır. 48 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz bu kredi için uygulanan faiz oranı ise % 1,47 olarak belirtilmektedir. Sizde ister İnternet üzerinden mobil bankacılık aracılığı isterseniz banka şubelerine giderek bu krediye başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz devlet memurlarına düşük faizli kredi veren bankalar listesinde belirttiğimiz 5 bankadan kendinize uygun olanın belirleyerek kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.