KızlarBiliyor

Cam Filmi Sökmenin En Kolay Yolu

Cam Filmi Sökmenin En Kolay Yolu

2016 yılında çıkan karar ile araçların ön camları hariç olmak üzere cam filmi çekilmesine izin verilmişti. ama son kararın üzerinden 1 yıl geçmeden yeniden araçlarda cam filmi çekilmesi yasaklandı. 2016 yılında çıkan bu karar ile binlerce araç sahibi araçlarına para vererek film çektirmiş ve şimdi bu çıkan karar karşısında ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Uygulamanın hayata geçirilmesi ile birlikte aracında film bulunanlara cezai işlem uygulanacağı belirtilmiştir. Bu neden ile birlikte aracında film bulunanlar bunları çıkartmanın derdine düşmüş ve Cam Filmi En Kolay Nasıl Sökülür? diye araştırmaya başlamıştır.

Cam Filmi Çektirmenin Cezası Ne Kadar?

Araçlarda kontrol mekanizmasının ve teknik şartların sağlanamadı gerekçesi ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının değişiklik talebi Resmi Gazetede yayınlandı. Bu ilan ile birlikte tekrar araçların camlarına cam filmi çekilmesi yasaklanmış oldu. Yapılan açıklamalara göre aracında görüşü engelleyecek olan cam filmi bulunan araç sahiplerine 427 lira ceza kesileceği belirtilmektedir. Sizinde aracınızda cam filmi bulunuyorsa bu cezayı ödememek için biran önce camlarınızı temizletmeniz gerekmektedir.

Cam Filmi Söktürmenin Maliyeti  Ne Kadar?

aracında cam filmi bulunanlar bilindiği üzere bunları taktırmak için 200 lira ile 400  arasında ir ücret ödemek zorunda kalıyorlar. Aynı şekilde aracında bulunan filmleri söktürmek içinde bu rakamları ödemek zorunda kalabilir veya kendiniz aracınızdaki cam filmlerini çıkartmayı deneyebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi sahibi olmayanlar bu konu hakkında yayınladığımız videoyu izleyebilirler. Saç Kurutma makinesi yardımı ile sizde aracınızın camında bulunan filmi rahatlıkla sökebilirsiniz.

Cam Filmini En Kolay Nasıl Sökülür

Aracında bulunan Cam Filmini Sökmek isteyenlere bu işi en kolay yapabilmeleri adına birkaç örnek vermek istiyorum. Cam filmi sökmek isteyenler öncelikli olarak filmlerin bulunduğu camları iyice ıslatmaları gerekmektedir. Hatta ıslak bir bez ile filmli olan camları iyice ıslatmanız ve filmin üst köşesinden bir falçata yardımı ile tutacak kadar kaldırmanız gerekmektedir. Bunun yanında cam filmi sökmenin en kolay yolu filmi ısıtarak yumuşatmak olacaktır. Bunun için sıcak hava tabancası veya fön makinesine ihtiyacınız olacaktır. Bunlardan birisi ile ısıtarak yumuşatacağınız cam filmlerini rahatlıkla sökebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz  Cam Filmi sökmenin en kolay yolu? sorusuna bu iki yöntemin en yaygın olanları olduğunu hatırlatmak isterim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.