KızlarBiliyor

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar 2018

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar 2018

Almak istediğiniz evin tamamına kredi veren bankalar. Hiç peşinat yatırmadan konut kredi veren bankalar. Ekspertiz değerinin % 100 üne kadar konut kredisi veren bankalar. Düşük faizli konut kredisi kullanarak almak istediğiniz evin değerinin tamamına kadar kredi. Hiç parası olmayan vatandaşların almak istedikleri evin hepsine kredi kullanmak için ne yapmalı? Ev almak isteyip de parası olmayanlar için Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar. En düşük faizli konut kredisini hangi banka veriyor.

Ekspertiz Değerinin Tamamına Kredi

Ev almak isteyen vatandaşlarımızın almak istedikleri ev için belirli bir miktarda nakitlerinin olması gerekir. Bankalara konut kredisi için başvuruda bulunduğunuzda Ekspertiz görevlileri gelerek alacağınız konutun gerçek değerini belirleyerek kullanacağınız kredi miktarı belirlenmiş olur. Bankalar konut kredisi kullanmak isteyenler için vereceği kredi miktarını ekspertiz raporu doğrultusunda hazırlamaktadır. Bunun için ekspertizin vereceği konut değeri kredi kullanmak isteyenler için hayati önem taşımaktadır. Konut Kredisinin tamamına kredi kullanmak isteyenler için ekspertiz raporu hayati önem taşımaktadır. Peşinatı bulunmayanlar alacakları evin tamamına kredi kullanmak için ekspertizlerden konut değerini yüksek belirtmelerini talep etmektedir. Ama bu işlem karşısında bir çok ekspertiz uzmanı ne olursa olsun evin değerini bulunduğundan yüksek göstermek istemezler. Peşinatı olmayanlar öncelikli olarak bu yöntemi denemektedir. Fakat çoğu zaman bu işlem sonuç vermemektedir. Bunun için insanların yaşadığı sıkıntılar için bazı bankalar almak istediğiniz konut için peşinatsız kredi kampanyaları düzenlemiştir. Sizde bankalardan almak istediğiniz evin tamamına konut kredisi kullanabilirsiniz.

Peşinatı Olmayanlara Kokut Kredisi Veren Bankalar

Kirada oturmaktan yorulanlar, kendine ait bir ev satın almak isteyenler veya birikim amacı ile yeni bir ev daha almak isteyenlere bankalar peşinatsız konut kredisi vermektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ekspertiz değerinin % 80’ine kadar kullandırılan konut kredileri için vatandaşların % 20 lik kısmı nakit olarak bulundurma zorunluluğu vardı. Alacağı evin % 20 oranında nakiti bulunmayanlar ise istedikleri evi maalesef alamamakta veya bu parayı bulmak için farklı tüketici kredisi kullanmak zorunda kalmaktaydı. Bu sıkıntıların ortadan kaldırılmaları adına bankalar satın alınacak olan konutun tamamına kredi vermeye başladı. Bunun için bankaların belirlemiş olduğu bazı zorunluluklar vardır. Bunları yerine getirenler almak istedikleri evin tamamına kredi verilmektedir.

Akbank Evin Tamamına Konut Kredisi

Almak istediğiniz evin tamamına kredi veren bankalar sıralamasında Akbank en çok kredi veren bankalardan biri olarak dikkat çekmektedir. Banka ekspertiz raporunda belirtilen miktarın tamamına kadar kredi vermektedir. Sizde almak istediğiniz ev için yeteri kadar peşinatınız yoksa Akbank Peşinatsız Konut Kredisi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Almak istediğiniz konut için kendinize ait bir evi ipotek göstererek almak istediğiniz leni bir evin tamamına kadar kedi kullanabilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu bu kredi imkanı hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse;

  • Sabit faizli bir kredi türüdür
  • Satın almak istediğiniz evin % 100 üne kadar kredi kullanabilirsiniz
  • Alacağınız ev için herhangi bir peşinat ödemek zorunda değilsiniz
  • 120 ay vade imkanı ile bu kredi imkanından yararlanabilirsiniz
  • Kendinize, ailenize veya 3. bir şahsa ait ikinci bir konutun ipotek edilmesi karşılığında evin tamamına kredi imkanı

Sizde Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar tarafından yapılan bu imkan dahilinde peşinatsız olarak ev sahibi olmak istiyorsanız bu türden kredi veren bankalara şahsen başvuruda bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.