KızlarBiliyor

Eyfel Parfüm Bayilik Ücreti

Eyfel Parfüm Bayilik Ücreti

Açık parfüm işi küçük sermayeler ile çok para kazanma konusunda oldukça iddialı. Son dönemlerde rakiplerine oranla büyük bir müşteri kapasitesine kavuşan Eyfel Açık Parfüm Markası bayi sayısını büyütmeye devam ediyor. Sizde düşük sermayeli iş fikirleri arasında ilk sırayı alan Açık Parfüm Dükkanı Açmak fikrine sıcak bakabilirsiniz. Eyfel Parfüm Bayilik Ücreti çok düşük olduğundan bir çok yeni girişimci bu markanın bayisi olmak adına girişimlerde bulunmaktadır. Açık parfüm işi yapmak isteyenlerden istenilen şartlar ve bu işte başarılı olmanın sırlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Eyfel açık parfüm bayiliği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler 0 216 356 3456 numaradan Eyfel Parfüm müşteri temsilcisi ile görüşebilir.

Açık Parfüm Dükkanı Açmanın Maliyeti

Kendi işini kurmak için girişimlerde bulunan ve hangi işi yapacağına karar vermekte zorlananlara bu işi tavsiye edebilir. Bunun en büyük avantajı ise düşük sermayeler ile bu işi yapabilmenizin yanında küçük bir dükkanda bu iş rahatlıkla yapılabilmektedir. Sizde bulunduğunuz şehrin yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde veya alışveriş merkezlerinde 10 ile 20 metre kare bir dükkanda bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bilindiği üzere son dönemlerde ithal olarak gelen parfüm fiyatlarında büyük artışlar yaşandı. Bunun nedeni döviz kuru olarak belirtilmiş olsa da parfüm kullanıcıları tarafından bu artışlar tepkiyle karşılanmakta ve daha ucuz olan açık parfümler tercih edilmeye başlanmaktadır. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyü ile açık parfüm işini yapanlar güzel kazançlar elde etmektedir. Sizde bu nedenlerden dolayı bu işi araştırabilir ve bu konuda bir girişimde bulunabilirsiniz.

Açık Parfüm Dükkanı Nasıl Olmalıdır

Son zamanların en çok satan açık parfüm markalarından birisi olan EYFEL Parfümleri de küçük sermayeli girişimcilerine bayilik vermeye devam ediyor. Az öncede belirttiğimiz gibi bulunduğunuz şehrin kalabalık caddelerinden birisinde kiralayacağınız 10 metre kare ve üzerindeki bir dükkan için bu marka bayilik vermektedir. Bunun ile birlikte alışveriş merkezlerinde kiralanacak olan küçük bir dükkan da sizin bu markadan bayilik almanıza yardımcı olacaktır. Bu ayrıntılardan sonra en çok merak edilen ise Eyfel Parfüm Bayilik Ücreti olarak ne kadar talep etmektedir.

Eyfel Parfüm Bayilik Şartları

Açmak istediğiniz iş yeri için gerekli olan dekorasyon ve parfüm çeşitlerinin tamamını firma ile yapacağınız anlaşma ile temin edebilirsiniz. Belirtilen koşulları taşıyan girişimcilerin bayisi olmak adına düşük ücret talep eden bu firmadan 10 metre karelik bir dükkan açmanın maliyeti 10 Bin lira ile 20 Bin lira arasında değişmektedir. Düşük sermayeli iş kurmak için 10 ile 20 bin liralık bir sermayeye sahip olanlar bu işi rahatlıkla yapabilirler. Kar marjının yüksek olmasından dolayı da kısa sürede bu sermayeyi geri alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Eyfel Pafüm Ne Kadar Kazandırır

Eyfel açık parfüm dükkanı açanlar sadece bay veya bayan parfümleri satarak para kazanmazlar. Bu parfümlerin yanında oda kokuları olarak bilinen parfümleri de oldukça iyi adetlerde satarlar. Ayrıca araç parfümü olarak bilinen koku çeşitleri de oldukça iyi talep görmektedir. Sizde açmak istediğiniz açık parfüm dükkanında bu tür ürünleri de muhakkak satmalısınız. Bu sizin hem daha çok müşteri kesimine hitap etmenizi hemde daha fazla satış yapıp para kazanmanızı sağlayacaktır. 10 ile 20 bin lira arasında bir rakam ile Eyfel Parfüm Bayilik Ücreti alarak dükkan açanlar aylık ortalama olarak 5 bin lira ile 10 bin lira arasında bir ciro elde ederek kısa sürede kar etmeye başlayabilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.