KızlarBiliyor

Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapabilirim

Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapabilirim

Küçük bir dükkana sahip olanlar veya küçük bir dükkan kiralayarak bir iş kurmak isteyenler ne iş yapabilir. Düşük sermayeli iş imkanları  ile kendisine yeni bir iş yeri açmak isteyenler. Küçük bir iş yeri açarak çok para kazanmak isteyenler hangi işe yönelmeli. Sermayesiz iş kurmanıza imkan veren işler nelerdir. Sizde Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapabilirim diye araştırma yapıyorsanız aşağıda belirttiğimiz işleri yapabilirsiniz.

Küçük Bir İş Yeri açmak İsteyenler

Bir çok kişi birbirinden farklı alanlarda küçük bir iş yeri açmanın hayalini kurmaktadır. Bunlar bazen emeklilik hayali olarak düşünülse de bir çok genç küçük bir dükkan sahibi olmanın hayalini kurmaktadır. Bunun en büyük nedenlerinin başında küçük sermayeye sahip olmak ve kendi işinin patronu olmak istemekten kaynaklıdır. Sizde eğer bu tarz bir iş yeri açmak istiyor ve de hangi işi yapacağınıza karar veremiyorsanız size bir kaç örnek vermek istiyorum. Aşağıda belirtilen küçük dükkanlarda ve küçük sermayeler ile kurulan işler çok kazandıran işler listesinde ilk sıraları paylaşmaktadır. Sizde isterseniz bu işlerden herhangi birisini yapabilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Açık Parfüm Dükkanı Aradığınız İş Olabilir

10 ile 20 metre kare gibi küçük bir iş yerinde yapılabilecek işlerin başında açık parfüm işi gelmektedir. Birbirinden farklı markalardan alacağınız bir bayilik sistemi ile bu işten ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bilindiği üzere markalı ve kapalı olarak tanımlanan parfüm fiyatlarının çok yüksek olması insanların bu ürüne yönelmesine neden olmaktadır. Ayrıca bu tür yerlerde araç ve oda parfümleri de satılmaktadır. Gelen müşteriler hem kendileri hem araç ve evleri için alışveriş yaparlar. Bu neden ile oldukça fazla ilgi gören bu iş sayesinde sizde çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Ayrıca bu işi yapmak isteyenler eleman tutmadan kendileri de bu işi rahatlıkla yapabilirler. Ücretsiz olarak bayilik veren açık parfüm markaları ile görüşebilir ve sizde bir markanın adına bu işi yapabilirsiniz. Yaklaşık 10 ile 20 bin liralık bir sermaye ile bu işe rahatlıkla başlayabilirsiniz. Açık Parfüm bayiliği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler Açık Parfüm Bayilik Şartları Nelerdir başlıklı yazımızı okuyabilirler.

Cep Telefonu Aksesuarı Satışı Yapabilirsiniz

Bir cep telefonuna sahip olmayanın kalmadığı hatta 10 yaşlarına kadar düşen kullanıcıya sahip olan cep telefonu bir çok kişinin iş yapmasına imkan vermekte. Özellikle kılıf, ekran koruyucular ve diğer aksesuarlarının satışını yapanlar çok kazanmakta. Ayrıca bu işi yapmak isteyenlerin de büyük bir dükkana ihtiyacı yok. Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapabilirim diye araştıranlar bu işe rahatlıkla yönelebilirler. Bunun için telefon piyasası ve en çok tercih edilen aksesuarlar hakkında kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Sizde bulunduğunuz bölgenin işlek bir caddesinde veya bir alışveriş merkezinde küçük bir dükkan kiralayarak bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eşarp Dükkanı Açmak Mantıklı Mı

Özellikle tesettür üzerine bir iş yapmak isteyenlerin küçük bir dükkanda yapabileceği en mantıklı iş eşarp satmak olacaktır. Birbirinden farklı eşarp, fular, bone ve şal tarzı ürünleri satmak çokta zor olmayacaktır. Bu tür ürünler tasarlayan markalardan bayilik veya franchising tarzı anlaşma yapabilir ve belirli ürünleri satabilirsiniz. Bunun ile birlikte isteyenler istedikleri markanın ürünleri karma olarak satabilir. Bu işi bayanlar daha kolay ve rahat yapabilirler. Bu işi yapmak isteyenlerin de küçük bir dükkan kiralamaları yeterli olacaktır.

Şans Oyunları Bayiliği Alabilirsiniz

Yukarıda belirttiğimiz işlerden farklı olarak bir iş yapmak isteyenler şans oyunları bayiliği için başvuruda bulunabilir. Bilindiği üzere Sayısal Loto, Şans Topu, Süper Loto, On Numara ve İddaa bayiliği belirli kurallara göre verilmektedir. Bunun için başvuruda bulunduğunuz bölgenin nüfusu ve burada bulunan bayi sayısına göre değerlendirmeye alınmaktadır. Bunun için başvuruda bulunmadan önce bu tür araştırmaları yapmanız gerekmektedir. Ayrıca bu işi yapmak isteyenlerin belirli oranlarda bir teminat yatırmaları gerecektir. Bu şartları taşıyan ve başvurusu kabul edilenler belirtilen bölgede olmak kaydı ile küçük bir dükkanda bu işi rahatlıkla yapabilirler.

Küçük Bir Dükkanda Kırtasiye İşi Yapmak

Okul çevresinde küçük bir dükkan kiralama imkanına sahip olanlar kırtasiye işi yapabilirler. Bunun için çok büyük bir dükkan sahibi olmanız veya büyük bir dükkan kiralamanız gerekmemektedir. Bu işi küçük bir dükkan ile de yapabilirsiniz. İçinde fotokopi makinesi ve diğer kırtasiye malzemelerinin konulması için düzenli bir raf sistemi sizin işinizi görecektir. Özellikle bu işi yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken Ağustos ve Eylül aylarında iş yerlerinin hazır olması gerekir. Yılın en büyük kırtasiye alışverişinin yapıldığı bu aylarda tanıtım ve reklamınızı yapmanız da size büyük avantajlar sağlayacaktır.

Küçük Bir Dükkanda Ne İş Yapabilirim diye araştıranlar için yukarıda belirttiğimiz iş örnekleri en çok kazandıran işler olarak dikkat çekmektedir. Sizde belirtilen bu iş imkanlarından herhangi birisi hakkında ayrıntılı bir araştırma yapabilir ve bu işe yönelebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.