KızlarBiliyor

Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Açılır

Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Açılır

Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Açılır? Tiktok uygulamasında video yayınlamak için ne yapılmalı. Tiktoktan para kazanma hilesi var mı? Takipçilerinizin seyretmesi için yayınladığınız videoları canlı yayınlamak için ne yapılmalı. Tiktok hilesi ve tiktok takipçi kasma hilesi yapmak ile ilgili merak ettikleriniz.

Tiktok Canlı Video Yayını

Dünyayı kasıp kavuran Tiktok uygulamasını milyonlarca kişi aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Milyonlarca videoyu izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz. Bir videodan diğer bir videoya geçiş yaparken büyük keyif almaktayız. Ayrıca Tiktok Canlı Video Yayını yapanları takip etmek oldukça eğlencelidir. Birbirinden farklı akımlara kapılmak ve bunun sonucunda eğlenceli zaman geçirmek bir çok kişinin yaptığı bir iştir.

Günde saatlerimizi geçirdiğimiz bu uygulama ile sadece zaman geçirilmemektedir. Bir çok tiktoker bu uygulama sayesinde ciddi paralar kazanmaktadır. Tiktoktan para kazanmak olarak bilinen bu sistem hakkında sizde ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız ve büyük ilgi gören Tiktok Para Kazanma Yolları ve Şartları başlıklı yazımızı okumanızı öneririz. Bu kısa hatırlatmadan sonra Tiktok uygulamasında canlı yayın yapmak isteyenlerin yapması gerekenleri açıklamak istiyorum.

Tiktok Canlı Yayın Açmak

Tiktok uygulamasında canlı yayın yapmak isteyenlerin öncelikli olarak bu uygulamayı cep telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra yeni kullanıcı bilgileriniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Bu uygulamada isterseniz paylaşım yapabilir isterseniz yapılan paylaşımları izleyebilirsiniz. Hangi amaç ile bu uygulamayı kullanırsanız kullanın istediğiniz zaman sizde canlı yayın başlatabilirsiniz. Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Açılır diye araştırma yapanlara bu işlemi nasıl yapacağını sırasıyla açıklamak istiyorum.

  • Tiktok uygulamasını açın
  • Kullanıcı bilgi ve şifreniz ile giriş yapın
  • Ana ekranın alt kısmında bulunan + işaretine tıklayın
  • Ekrana gelecek olan alanda belirtilen canlı yayın yazısına tıklayın
  • Artık canlı yayın yapmanıza az kaldı bundan sonra yapmanız gereken;
  • Yapacağınız canlı yayın için bir başlık belirlemek için çıkan ekrana istediğiniz bir başlık yazmanız
  • Aynı ekrandan canlı yayın başlığı yazdıktan sonra Canlı Yayına Geç yazısına tıklayarak sizde hemen tiktokta canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz.

Tiktok Para Kazanma

Tiktok canlı yayın açma işleminin dışında bu alanda en çok araştırılan konuların başında Tiktoktan para kazanmak gelmektedir. İnternet üzerinden özellikle uygulama kullanarak para kazanmak son dönemin en popüler işlerinin başında gelmektedir. Bu neden ile bu uygulamayı kullanan milyonlarca kişi de bu alanda para kazanılıp kazanılmadığını araştırmaktadır. Yukarıda da linkini verdiğimiz üzere bu uygulama ile para kazanmanın yolu ve şartlarını iyi okumalısınız. Belirtilen yöntemleri doğru kullanan herkes bu alanda para kazanmak adına büyük bir şansa sahip olurlar.

Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Açılır

Tiktokta Canlı Yayın Nasıl Açılır sorusu için verdiğimiz cevaptan sonra sizlere bu uygulama üzerinden para kazanmak ile ilgili bir kaç bilgi vermek istiyorum. Tiktok takipçi kasma hilesi veya tiktok jeton hilesi ile para kazanmaya çalışan binlerce kişi bulunmaktadır. İnternet üzerinden para kazanmak isteyenlerin bu tür hile ve hileli işlerden uzak durması tavsiye edilmektedir. Sizde tiktok takipçileri ile para kazanmak adına bir girişimde bulunmak istiyorsanız doğal yollar ile takipçi sahibi olmalısınız.

Serdar Yıldız

Merhabalar; ben Serdar YILDIZ İstanbul Üniversitesi İşletme Mezunuyum. 2012 yılından beri İnternet üzerinden iş fikirleri ve girişimcilik hakkında yapmış olduğum çalışmaları sizlerle paylaşıyorum. İş kurmak adına araştırma yapan girişimcilere kredi imkanları, Devlet hibesi ve Devlet destekler hakkında bilgi vermekteyim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.