KızlarBiliyor

Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü

Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü

Kendi işini kurmak isteyip de yeteri kadar veya hiç sermayesi olmayanlar nasıl iş kurabilir. İş kurmak için ne kadar sermayeye ihtiyaç vardır. İş kurmak adına verilen tüm devlet destekleri. Bayanlara iş kurmak için verilen devlet hibesi imkanları. Sermayesiz iş nasıl kurulur. Ücretsiz bayilik alınabilir mi. Bu ve buna benzer tüm sorularınızın cevabı Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü başlığı ile sizlerle paylaşmak istiyorum.

Parasız İş Kurulur Mu

Bir çok kişi etrafında iş yapan iş yerlerine bakıp yeteri kadar sermayesi olsa o işi kendisinin de yapabileceğini söyler. Gerçekten de insanların bir çoğu sermaye sıkıntısı nedeni ile kendi işlerini maalesef kuramazlar ve sadece hayallerinde saklarlar. Gerçi önemli olan yeteri kadar sermaye ile bir işe başlamak değildir. Parası olmayanların hayalindeki işi yapmaları daha büyük önem taşır. Pekala bu nasıl olacak? hem sermaye yok hem iş kurulacak gerçekten ilk bakıldığında hayalden öte değil gibi gözüküyor. Fakat bunu yapmanıza imkan veren bir çok destek var. Sizde bu destekler ile hayal ettiğiniz işi rahatlıkla kurabilir kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Parasız İş Kurulur mu sorusu ile meşgul olanlar aşağıda belirttiğimiz yöntemler ile rahatlıkla bir iş kurabilirler.

Sermayesi Olmayana Bayilik Veren Firmalar

Yeni bir iş yeri açmak isteyenlerin en çok sıkıntı çektiği konuların başında bayilik ücretleri gelmektedir. Satılmak istenilen ürünler için firmalar ile bayilik sözleşmesi bir çok kişiyi sıkıntıya sokmakta hatta işe başlamadan bırakma noktasına getirmektedir. Fakat hemen karamsar olmamak gerekir. Bir çok firma bayi ağlarını güçlendirmek ve geliştirmek adına ücretsiz olarak bayilik vermektedir. Bir çoğu ise çok düşük ücretlere yeni bayiler aramaktadır. Sizde isterseniz yapmak istediğiniz iş ile ilgili firmaları iyi bir araştırmadan geçirebilir ve ücretsiz bayilik verenleri ile görüşebilirsiniz. Unutmayın ki bir çok kişi ilk olarak küçük bir iş yerinde aldığı ücretsiz bayilik sistemi ile büyük başarılara imza atmaktadır. Sizde yapmak istediğiniz işi iyi analiz edin, doğru yerde ve doğru zamanda yapacağınız bu atılım ile çok büyük işlere imza atın.

Devlet Desteği Alarak İş Kurmak

Son yıllarda bir çok vatandaşımız kendi işini kurmak adına Devlet Desteği aldı. Bu destekler 2018 yılında da verilmeye devam ediyor. Sizde yeteri kadar sermaye sıkıntısı yaşıyorsanız verilen bu desteklere başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle Kosgeb tarafından verilen hibe yani geri ödemesiz iş yeri açma desteğinden binlerce kişi yararlandı. Sizde kendi adınıza bir iş yeri açmak istiyorsanız verilen bu desteklere hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Özellikle Engelli, Bayan ve Gençlere pozitif ayrıcalık gösterilmektedir. Kişilerin başarılı bir işletme sahibi olmaları adına 50 bin lira geri ödemesiz destek 100 bin lira da geri ödemeli faizsiz kredi imkanı sunulmaktadır. Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü sorusuna en anlamlı cevapların başında devlet desteği alarak yapmak cevabı verilebilir.

İş Kurmak İçin Bankalardan Kredi Alabilirsiniz

Sermayesiz bir iş kurmak isteyenin yapabileceği bir diğer girişim ise bankalardan iş kurmak için kredi desteği almak olacaktır. Bilindiği üzere girişimcilerin desteklenmesi amacı ile tüm bankalar girişimci kredisi vermeye devam ediyor. Yapmak istediğiniz işin türüne ve boyutuna göre farklı miktarlarda kredi kullanabilirsiniz. Bunun ile birlikte bazı bankalar girişimcilere ayrıca eğitimler vererek destek olmaktadır. Sizde isterseniz bankaların vermiş olduğu bu eğitimlere katılarak başarılı bir işletme hakkında gerekli olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Sermayesiz İş Kurmak Mümkün Mü sorusuna verebileceğimiz bir diğer cevap da bankalardan iş kurma kredisi almak olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.