KızlarBiliyor

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme işlemi nasıl yapılmalı. Whatsapp Silinen Resim ve Dosyaları tekrar nasıl görebilirim. Son dönemin en sık kullanılan sosyal mesajlaşma platformu Whatsap ile ilgili merak edilenler. Whatsaap sohbet kayıtlarını silenler bunlara nasıl ulaşabilir. Whatsapp yedeklemesi ile silinen mesaj ve resimleri geri getirme imkanına sahip olduğunuzu biliyor musunuz?

Whatsapp Silinen Mesajları Nasıl Geri Alırım

Milyonlarca kullanıcısı olan whatsapp ile yapılan yazışmaları yanlışlıkla sildiğimiz olmuştur. İstem dışı yapılan bu olay sonucunda bir çok kişi bu mesajları geri getirmenin yolunu aramaktadır. Whatsapp Silinen Mesajları Nasıl Geri Alırım diye merak edenler veya araştırma yapanlara bunun en kolay yolu hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikli olarak Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme işleminden önce bu uygulamayı geri yükleme yöntemleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Google Drive ve yerel yedekleme sistemlerini kullanarak sildiğiniz resim veya yazışmaları geri getirmeniz mümkün. Öncelikli olarak Google Drive kullanarak silinen verilerin nasıl geri getirilebileceğini anlatmak istiyorum;

Google Drive ile Whatsapp Verilerini Geri Getirme

Google drive ile sildiğiniz whatsapp yazışmalırın geri getirmek isteyenler aşağıda belirtilen yolu izlemelidir;

  • Kullanmakta olduğunuz Whatsapp uygulamasını telefonunuzdan kaldırın
  • Playe Store giderek bu uygulamayı tekrar yükleyin
  • Telefon numaranızı doğrulayın
  • Kurulum esnasında tarafınıza sorulacak olan sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek istiyor musunuz sorusu için GERİ YÜKLE sekmesini seçiniz
  • Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ sekmesini tıklayın

Yukarıda işlemi google drive kullanmadan yerel yedeklemelerden de yüklemenize imkan tanınmaktadır. Bilindiği üzere telefonunuz son 7 gün için tüm verileri yerel yedekleme dosyasında saklar. Geri almak istediğiniz sohbet veya medyalar bu tarihten önce değilse bu sistemi kullanarak geri yükleme yapabilirsiniz. Bu yedekleri telefonunuzun dahili depolama alanı veya ana depolama alanlarından bulabilirsiniz.

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme yapmak istediğiniz tarih 7 günün üzerinde veya google drive kullanılmamışsa aşağıda belirtilen yöntem ile tüm verilerini geri getirmeniz mümkündür.

Whatsapp Silinen Mesajları Görme

Whatsapp Silinen Mesajları Görme

Yukarıda belirtilen yöntemler ile geri getirme işlemi yapamayanlar için bir farklı yol daha bulunmaktadır. Silinen whatsapp bilgilerinin geri getirilmesi için hazırlanan bir uygulama bulunmaktadır. Sizde bu uygulamayı kullanarak Whatsapp Silinen Mesajları Görme imkanına kavuşabilirsiniz. Aşağıda belirtilen uygulama 3 sınıf bir uygulama olarak belirtilmektedir. Bu tür uygulamaların güvenilirliği halen sorgulanmaktadır. Fakat Whatsapp Silinen Mesajları Geri Yükleme ihtiyacı için son çareniz bu ise bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Notification History Log – Apps on Google Play

Yukarıda belirttiğimiz linki tıklayarak bu uygulamanın bulunduğu sayfaya geçiş yapabilirsiniz. Uygulamanın yorum bölümünde olumlu geri bildirimlerin olduğunu sizde göreceksiniz.

Whatsapp Mesaj Silme İşlemi Nasıl Yapılır

Hata ile silinen veya silindikten sonra pişman olunan ve silinen mesaj veya resimlerin nasıl geri getirebileceğini yukarıda belirttik. Şimdi ise Whatsapp Mesaj Silme İşlemi Nasıl Yapılır işleminin nasıl yapıldığını belirtmek istiyorum:

  • Silmek istediğiniz whatsapp sohbet kutusu giriş yapılır
  • Silinmek istenilen sohbetin üstüne basılı tutulur
  • Ekranda çıkan SİL bölümü seçilir
  • Bundan sonra ekranda çıkan benden SİL veya Herkesten SİL sekmesinden istediğinizi seçebilirsiniz. Karşı taraftan da silinmesini istiyorsanız Herkesten SİL sekmesini tercih etmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.