KızlarBiliyor

Ramazan Bayramı Kredisi 2018 Kampanyaları

Ramazan Bayramı Kredisi 2018 Kampanyaları

Ramazan Bayramı Kredisi 2018 Kampanyaları ile ihtiyacınız olan nakit parayı düşük faiz ile karşılayabilirsiniz. Bayram için gerekli olan finansal desteği bankaların düşük fai ile vermiş olduğu bayram kredisi 2018 imkanları ile karşılayabilirsiniz. Ramazan bayramında tüm ihtiyaçlarınız için verilen kredilerin faiz oranları aşağıda belirtilmiştir. Sizde nakit ihtiyacınız dahilinde bu kredi imkanlarından yararlanabilir ve bayramda gerekli olan finansal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi 2018 Faiz Oranları

Bayramda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız adına kredi veren Vakıfbank 48 aya kadar vade imkanı tanımaktadır. Sizde gerekli olan ihtiyaçlarınız için bu krediyi bayrama kadar kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kredinin miktarına göre farklı faiz oranları uygulanan Vakıfbank Bayram kredileri 90 bin liraya kadar kullanımınıza sunulmaktadır. 3 Aydan 48 aya kadar kullanacağınız bu kredilerde % 1,30 ile % 1,45 aralığında faiz uygulanmaktadır. Ramazan Bayramı Kredisi 2018 Kampanyaları dahilinde sizde kredi kullanmak istiyorsanız gelir belgeniz ile birlikte en yakın banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2018

Bayram ihtiyaçlarınızı karşılamanız adına Bayram Kredisi veren bir diğer banka Garanti Bankasıdır. Bu bankada tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız adına 75.000 liraya kadar kredi kullanmanıza imkan tanımaktadır. İster bayram için isterseniz tatil için verilen bu krediyi 48 aya kadar vade imkanı ile kullanabilirsiniz. 10 Bin lira ile 75 Bin lira arasında kullanmak istediğiniz limit dahilinde farklı faiz oranları uygulanmak ile birlikte % 1,39 dan başlayan faiz oranları ile rahatlıkla geri ödemesini yapabilirsiniz. Bu şartlar ile Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2018 imkanlarından yararlanmak isteyenler ister internet bankacılığından isterlerse banka şubelerinden kolaylıkla başvuruda bulunabilirler.

Halk Bankası Bayram Kredisi 2018

Halk Bankası Bayram Kredisi 2018

Bayramda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız adına düşük faizli kredi desteği bu yılda devam etmektedir. Halkbank 50 bin liralık tüm ihtiyaçlarınız için sizlere düşük faizli bayram kredisi kampanyasına devam ediyor. Almak istediğiniz krediyi 3 ile 48 ay vade imkanı ile rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz. Sabit faiz oranı ile kullanacağınız 50 bin liralık krediyi 48 ay vade imkanı ile kullanmak isteyenler aylık yaklaşık 600 lira ödeme yapmak zorundadır. Sizde bu imkan ve şartlarda Halkbank Ramazan Bayramı Kredisi 2018 Kampanyaları imkanlarından yararlanarak ihtiyacınız olan nakit desteği karşılayabilirsiniz.

İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2018

Minimum 3 bin lira ile 250 bin lira arasında tüm ihtiyaçlarınız için kredi desteği verilmektedir. Verilen bu kredilerde iki farklı faiz oranı uygulanmaktadır. Kullanmak istediğiniz kredinin vadesi 3 ile 36 ay aralığında ise uygulanan faiz oranı % 1,57 olarak belirtilmiştir. Ayrıca kullanacağınız krediyi 37 ile 48 ay vadeli olarak kullanmak isterseniz % 1,54 oranında faiz uygulanmaktadır. Bu şartlar dahilinde kullanmak istediğiniz 48 ay vadeli 20 bin liralık kredi için aylık ödemeniz gereken taksit miktarı ise 630 lira olarak hesaplanmaktadır. Bu şartlarda kredi kullanmak isteyenler en yakın banka şubesine giderek gelir belgesi ile başvuru işlemlerini kolaylıkla yapabilirler.

Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2018 Fırsatları

Bayramda tüm ihtiyaçlarını karşılamanız adına Ziraat Bankası 100 Bin liraya kadar kredi kullanmanıza imkan tanımaktadır. 3 aydan 48 aya kadar vade imkanının tanınmasının yanında tek faiz uygulaması ile istenilen miktar ve vadede verilen kredilerde sabit faiz oranı uygulanmaktadır. Bu imkanlar ile bankadan kullanmak istediğiniz 20 bin liralık 48 ay vadeli ramazan bayramı kredisi için aylık 606 lira taksit ödemeniz gerekmektedir. % 1,37 faiz oranı ile bu kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin en yakın banka şubelerine giderek başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz Ramazan Bayramı Kredisi 2018 Kampanyaları dahilinde belirttiğimiz 5 bankadan kendinize uygun olanın belirleyerek bayram kredisi 2018 başvurusunu yapabilirsiniz. Bankalar yapılan başvuruları kendi kredi verme kriterlerine göre değerlendirerek farklı faiz oranları uygulama hakkına sahiptir. Bu neden ile burada belirtilen kredi faiz oranları ile tarafınızın kredi notuna göre farklı oranlarda kredi teklifinde bulunabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.